Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αμα δεν φεύγεις άχυστος... αλλάζει το πράμα !!!
Κανονικά φεύγεις και με ένα χαμόγελο γιατί είναι άλλη υπηρεσία το νουρού . Τέτοια υπηρεσία προσφέρουν μασατζίδικα , ανεξάρτητες και τώρα γραφεία όπως της Τέας. diamondsmasage.gr με ποικιλία θεραπευτριών
 

mike 23

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ μετα απο λιγες δικες μου εμπειριες με Γεωργια ,Ελινα απο Velvet (μονο frape),Βαλερια LUX (μονο frape),AΡΕΤΗ OSMOSE(FULL) και τα γραφομενα συναγωνιστων καταληγουμε στα εξης:

JOY ,athensmassage στα ΔΕΝ αφου μονο μασαζ κανουν

DELUX,LUX,VELVET,NURUMASSAGE,PRIVEMASSAGEBABY,ART,ATTICA,lotus relax therapy,diamondsmasage καποιες κανουν φραπέ ή καλαμάκι .
Τωρα αν καποιος καταφερει να κανει Full με 250,300 ή 500 ευρώ...νομιζω ειναι κοροιδία και οχι κατορθωμα ,γιατι με αυτα τα χρηματα παιρνεις 2-3 βυζιτουδες μαζι και κανετε παρτυ ?

VIP ,OSMOSE καποιες κανουν και FULL (στο OSMOSE ισως ολες) συνηθως με λιγη εμπειρια στο μασαζ, αλλα υπαρχουν μαρτυριες οτι ορισμενες προερχονται απο οικους ανοχης που πριν λιγους μηνες δουλευαν με 10-20 ευρω και το πιο επικινδυνο ειναι οι περισσοτερες πιθανοτητες να εχουν καποιο αφροδισιο νοσημα... :-(

Φιλικα και με ευχη για δυνατο μασαζ ,καθαριοτητα και ωραιες εκτονωσεις :-) ....αυτα...
 

Peykorytinis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Στον τύπο που ρώτησε για την ρανια να ξέρει ότι είναι πουτανα από φυλής με 20 ευρώ στο μασάζ προφανώς δεν το έχει αλλά θα γαμησεις σιγουρα
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
551
Πόντοι
301
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Εκλεισα εναν ευχαριστο κυκλο δοκιμων απο ΟΣΜΟΣΕ το τελευταιο 4 Μηνο
με τη Κορινα ( Γερμανιδα 25αρα μιλαει Μονο Αγγλικα )
κανει με 120 Ε Φουλ προγραμμα
κορμαρα αδυνατη με μικρο στηθος
Ορεξάτη γενικα και Σεξι με Καλαμακι ΑΚΑ
Δοκιμασα απο ΟΣΜΟΣΕ Σχεδον Ολες τις κοπελες , οσες μου αρεσαν , με τις περισσοτερες Περασα καλα για Φουλ Καταστασεις !

Εγω Προσωπικα ΔΕΝ περασα καλα απο Οσμοσε Με ΕΥΑ (ΧΑΛΙΑ) + Βικτωρια ( Μιγκιαγκιχτη ) + Λαουρα ( οχι το Στυλ μου )


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το VipMassage.gr
Αποφασισε και ξεκινησε τις φωτογραφισεις των κοριτσιων
και αρχισε να ανεβαζει φωτο πανω στη ιστοσελιδα της
+ τις κρυφες κοπελες που εχει στο Viber
120 με δύο φορές σεξ ή μια?
 

mike 23

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Στον τύπο που ρώτησε για την ρανια να ξέρει ότι είναι πουτανα από φυλής με 20 ευρώ στο μασάζ προφανώς δεν το έχει αλλά θα γαμησεις σιγουρα
σε ευχαριστουμε και οποια αλλα ονοματα γνωριζεις απο τα ''σπιτια με τα κοκκινα φωτακια'' χρησιμο θα ειναι να μας ενημερωνεις :-)
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Κανονικά φεύγεις και με ένα χαμόγελο γιατί είναι άλλη υπηρεσία το νουρού . Τέτοια υπηρεσία προσφέρουν μασατζίδικα , ανεξάρτητες και τώρα γραφεία όπως της Τέας. diamondsmasage.gr με ποικιλία θεραπευτριών
Το θέμα με τα γραφεία τύπου Τέας, είναι ότι πρέπει να πας σε ξενοδοχείο. Ενώ τα άλλα έχουν τον χώρο τους και το βρίσκω πιο βολικό
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Το θέμα με τα γραφεία τύπου Τέας, είναι ότι πρέπει να πας σε ξενοδοχείο. Ενώ τα άλλα έχουν τον χώρο τους και το βρίσκω πιο βολικό
Ναι έχεις δίκιο σε αυτό φίλε,ισχύει ...
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
2
Like
3.795
Πόντοι
456
Ποιες Κανουν ΝΟΥΡΟΥ απο ΤΕΑ ?
Σε βλεπω εσενα .φιρι φιρι το πας να το βερνικωσεις το πατωμα
bona-traffic-natural-1100x1100h.jpg
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ μετα απο λιγες δικες μου εμπειριες με Γεωργια ,Ελινα απο Velvet (μονο frape),Βαλερια LUX (μονο frape),AΡΕΤΗ OSMOSE(FULL) και τα γραφομενα συναγωνιστων καταληγουμε στα εξης:

JOY ,athensmassage στα ΔΕΝ αφου μονο μασαζ κανουν

DELUX,LUX,VELVET,NURUMASSAGE,PRIVEMASSAGEBABY,ART,ATTICA,lotus relax therapy,diamondsmasage καποιες κανουν φραπέ ή καλαμάκι .
Τωρα αν καποιος καταφερει να κανει Full με 250,300 ή 500 ευρώ...νομιζω ειναι κοροιδία και οχι κατορθωμα ,γιατι με αυτα τα χρηματα παιρνεις 2-3 βυζιτουδες μαζι και κανετε παρτυ ?

VIP ,OSMOSE καποιες κανουν και FULL (στο OSMOSE ισως ολες) συνηθως με λιγη εμπειρια στο μασαζ, αλλα υπαρχουν μαρτυριες οτι ορισμενες προερχονται απο οικους ανοχης που πριν λιγους μηνες δουλευαν με 10-20 ευρω και το πιο επικινδυνο ειναι οι περισσοτερες πιθανοτητες να εχουν καποιο αφροδισιο νοσημα... :-(

Φιλικα και με ευχη για δυνατο μασαζ ,καθαριοτητα και ωραιες εκτονωσεις :-) ....αυτα...
Ω ρε φίλε φαντάσου να πάρεις μασαζ από vip και να κολλήσεις καμία χλαμύδια να τρέχεις και να μην φτάνεις....το έχω ακούσει και γω αυτό το σενάριο για τις εκδιδόμενες από Μεταξουργείο ότι πάνε στα γραφεία αυτά...δεν είμαστε για τέτοια ρίσκα Μακρυά..
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Το έχουμε πιάσει το νόημα Νιόνιο. Αυτές που δουλεύουν στα δικά σου μαγαζιά, δεν είναι απο μεταξουργείο και φαίνεται.
Αν θέλεις τη γνώμη μου, (που μάλλον δεν την θέλεις) προσπάθησε να διαφημίσεις τα δικά σου, χωρίς να δυσφημείς τον ανταγωνισμό.
Είναι ανήθικο, και φέρνει το αντίθετο ακριβώς αποτέλεσμα απο αυτό που θέλεις να πετύχεις.
Επίσης αυτοί που τώρα παίρνουν αυτές απο το μετάξι, παίρνουν και απο τις δικές σου, οπότε αν τους κολλήσουν κάτι, θα το μεταφέρουν και στις δικές σου.
Και για να προλάβω τους διάφορους καλοθελητές, σε όλη μου τη ζωή, έχω πάρει μασάζ στο σπίτι είτε απο ανεξάρτητες, είτε απο το μαγαζί του Νιόνιου και μόνο.
Δεν έχω όφελος να διαφημίσω ή να δυσφημίσω, δεν προμοτάρω και δεν μου αρέσει να μου προμοτάρουν άλλοι.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
Καλό ακούγεται αυτό το http://nurumassage.gr/ αλλά όταν ακούω για εσώρουχο μίας χρήσης κλπ κλπ ... κρατάω μικρό καλάθι. Εκτός και εάν κάποιος δοκίμασε και μπορεί να μας πει
μια και μοναδική φορά δοκίμασα, στο Ματζαγριωτάκη , στην Καλλιθέα, που τώρα δουλεύει κρυφά , χωρίς αγγελία, και αν χτυπήσεις κουδούνι κάνουν τις κινέζες ... ....

πάνε χρόνια , δεν θυμάμαι ποσόν , αλλά είχα δώσει πολλά , ίσως και τα διπλά από το στάνταρ ..

η κοπέλα δεν είχε ιδέα από νούρου και η εμπειρία ήταν χάλια ... με σκότωσε ...
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Αφού έχει κακή τεχνική μασαζ πως είναι απ τις δυνατές του χώρου;
Typo συναγωνιστη ...καλή τεχνική ήθελα να γράψω..είναι από τις σωστές παρουσίες του κατ’οικν όπως και σχεδόν όλες οι θεραπεύτριες του deluxe massage..τώρα ο πιπαδορος οκ βαράει ψυχολογικά και βλέπει παντού δράκους...εδώ μέσα όλοι γράφουν θετικά για το deluxe massage το γραφείο είναι top service και αυτός τους έχει βγάλει όλους μαγαζάτορες...get a life ρε πιπαδορε άντε αγορινα μου...αστο πιπαδορε εσυ μασαζ ποτέ δεν έκανες από κανένα μαγαζί..κριτική δεν έχεις κάνει ποτέ για καμία θεραπεύτρια μπαίνεις δημιουργείς θέματα λες τα δικά σόυ μου και ζεις μέσα από αυτό...τέλος δυσφήμηση δεν κάνω εγώ...διάβασε ποσά προφίλ κράζουν συγκεκριμένα γραφεία ποιος είπε ότι έχει πληροφορίες ότι είναι εκδιδόμενες στο εν λόγω γραφείο και μετά έλα να μας κανείς κριτική...εδώ μέσα μπαίνουμε για να αλληλοενημερωνομαστε...αυτό κάνω και γω και πολύς κοσμος....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.115
Κριτικές
191
Like
52.142
Πόντοι
41.443
Κανονικά φεύγεις και με ένα χαμόγελο γιατί είναι άλλη υπηρεσία το νουρού . Τέτοια υπηρεσία προσφέρουν μασατζίδικα , ανεξάρτητες και τώρα γραφεία όπως της Τέας. diamondsmasage.gr με ποικιλία θεραπευτριών
ειναι πολυ ωραια σαν εμπειρια το νουρου,αλλα οταν μονο γινεται ολοκληρωμενο.
εννοω να γαμησεις στο τελος.
κι αυτο το προσφερουν τα μασατζιδικα.
τι να το κανω να τριβεται η αλλη πανω μου μονο και μονο για να ξεροχυσω ή στην καλυτερη να μου τον παιξει μονο.
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Ξέρει κανείς αν αυτή η καινούρια που ανέβασε η τεα η Αντιγόνη, αν είναι κ αυτή χοντρή σαν τις άλλες; γιατί από τις φωτογραφίες όλες μουναρες φαίνονται κ από κοντά είναι όλες 15 κιλά +
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom