Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
Οσον αφορα το VIP Massage

Για τους Λατρεις του
MILF / GILF
ειναι η Χρυσα και η Ευα κανουν Φουλ Προγραμμα και Body to Body Και Foot Massage / Foot Job
Η Δημητρα κανει Χερι και Στομα και δυνατο μασαζ

--------------------------------------------------------------------

Ολες οι Αλλες Κοπελες απο VIP Massage ειναι Μικρες και Κανουν Χερι και Στομα και ΦΟΥΛ Προγραμμα


ΤΟΠ Επιλογη για μενα προσωπικα απο VIP Massage
ειναι η Μαριλια 25 ετων ελληνιδα αισθητικος , καλο μασαζ και φουλ προγραμμα και καλαμακι ΑΚΑ


Σκετο Μασαζ ( Καλο Μασαζ ) Χωρις Πετσετα Κανει η Σοφια , Μεχρι στιγμης Δεν κανει Εκτονωση απο οσο ξερω....
ειναι η μονη απο VIP που Δεν κερναει Φραπε... ολες οι αλλες την ιδρωνουν τη φανελα

Καλη Εβδομαδα σε ολους
Μπορείς να μου στείλεις καμία extra πληροφορία για Εύα εδώ ή με πμ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δηλαδή εμφάνηση, σωμα, καθαριότητα, ηλικία στο περίπου αν προχωράει από το πρώτο ραντεβού
Ευα ελληνιδα μιλφ 42 +

Εχει μεγαλα βυζια , προχωραει απ το πρωτο Ραντεβου σε φουλ η οτι αλλο ειδος μασαζ θελεις

100 ευρω Χρεωνει Συνολικο κοστος μαζι με το μασαζ . 100 Ε ΣΥΝΟΛΟ για Ολα

Στειλε μηνυμα στο βαιμπερ του ΒΙΠ

Εχει εμπειρια μεγαλη κ ειναι ανετη , δεν χαλαει χατηρια
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Ευα ελληνιδα μιλφ 42 +

Εχει μεγαλα βυζια , προχωραει απ το πρωτο Ραντεβου σε φουλ η οτι αλλο ειδος μασαζ θελεις

100 ευρω Χρεωνει Συνολικο κοστος μαζι με το μασαζ . 100 Ε ΣΥΝΟΛΟ για Ολα

Στειλε μηνυμα στο βαιμπερ του ΒΙΠ

Εχει εμπειρια μεγαλη κ ειναι ανετη , δεν χαλαει χατηρια
Φωτό να υποθέσω παίζει μόνο μέσω Viber ???
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
Ευα ελληνιδα μιλφ 42 +

Εχει μεγαλα βυζια , προχωραει απ το πρωτο Ραντεβου σε φουλ η οτι αλλο ειδος μασαζ θελεις

100 ευρω Χρεωνει Συνολικο κοστος μαζι με το μασαζ . 100 Ε ΣΥΝΟΛΟ για Ολα

Στειλε μηνυμα στο βαιμπερ του ΒΙΠ

Εχει εμπειρια μεγαλη κ ειναι ανετη , δεν χαλαει χατηρια
Σώμα λέει τίποτα ή χάλι?
Έχει καμία σχέση με τη φωτογραφία που στέλνουν ή όχι??? Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου!!!
 

athens2020

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Απο ΟΣΜΟΣΕ Βαιμπερ
αξιζει μονο η αρετη ελληνιδα 22 ετων κοντουλα αδυνατη

απο σαιτ αξιζει Aτζελινα / Kορινα /
Καλή εβδομάδα παιδιά, έχει δοκιμαστεί αρκετές φορές και η Χριστίνα μαζί με την Αρετή νομίζω είναι από τις καλύτερες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Συν 30 μου είχε ζητήσει εμένα πρώτη φορά αν θυμάμαι καλά. Και επειδή τρελαίνομαι με κάτι τέτοια της είχα πει τα δικά μου μπλα μπλα.ζ Συν 20 της είχα δώσει και τις επόμενες φορές συν 20 και συν 30.Δεν ζητούσε μετά την πρώτη φορά. Εγώ τους τα λέω.Δεν κολλάω. Τα λέω χύμα. Φουλ δεν φτάνει με τίποτα αυτή από όσο ξέρω.Όχι τόσο από μένα όσο από φιλο που της είχε πει 300 και πάλι του ειπε όχι.Αυτή που βαράει στο κεφάλι από ντελουξ είναι η Βαλερια η ψηλη η Ρωσίδα. Τελευταία φορά που την πήρα (παίζει να ήταν και η 6η φορά μαζι της ) πριν 20,30 μέρες για 1μιση ώρα 70 ευρώ συν ξενοδοχείο και ζήτησε αλλά 60 ρε φίλε. Αντί 30 που ζήταγε μου ζήτησε 60 για ένα φραπέ. Ούτε καν 50! 60 ευρώ! Βέβαια είχα 20ρικα και μπορεί να της φάνηκαν λίγα τα δυο 20ρικα πχ.Και το πιο τραγικό.Μου τα ζήτησε στο τέλος!!!!! Χ από τότε. Τα συν 30 και τα συν 50 για ένα φραπέ οποίοι τα δίνουν πρέπει να τα κόψουν. Χαλάνε την πιάτσα!!!!!
Ακριβώς ! Εμείς σκάβουμε μόνοι μας τον λάκκο μας φίλε όταν πάνω στην καυλα μας δίνουμε τόσα όσα μας ζητάνε ! Αλλά είναι η " κακή στιγμή " ! Τα βρίσκουν και τα κάνουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ μετα απο λιγες δικες μου εμπειριες με Γεωργια ,Ελινα απο Velvet (μονο frape),Βαλερια LUX (μονο frape),AΡΕΤΗ OSMOSE(FULL) και τα γραφομενα συναγωνιστων καταληγουμε στα εξης:

JOY ,athensmassage στα ΔΕΝ αφου μονο μασαζ κανουν

DELUX,LUX,VELVET,NURUMASSAGE,PRIVEMASSAGEBABY,ART,ATTICA,lotus relax therapy,diamondsmasage καποιες κανουν φραπέ ή καλαμάκι .
Τωρα αν καποιος καταφερει να κανει Full με 250,300 ή 500 ευρώ...νομιζω ειναι κοροιδία και οχι κατορθωμα ,γιατι με αυτα τα χρηματα παιρνεις 2-3 βυζιτουδες μαζι και κανετε παρτυ ?

VIP ,OSMOSE καποιες κανουν και FULL (στο OSMOSE ισως ολες) συνηθως με λιγη εμπειρια στο μασαζ, αλλα υπαρχουν μαρτυριες οτι ορισμενες προερχονται απο οικους ανοχης που πριν λιγους μηνες δουλευαν με 10-20 ευρω και το πιο επικινδυνο ειναι οι περισσοτερες πιθανοτητες να εχουν καποιο αφροδισιο νοσημα... :-(

Φιλικα και με ευχη για δυνατο μασαζ ,καθαριοτητα και ωραιες εκτονωσεις :-) ....αυτα...
Δεν είναι φήμη, μεγάλο ποσοστό ήτανε ακόμα και στο Μετάξι!
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Reviews:
Navasana - ολγα: μικρούλα, χοντρούλα, ρωσιδούλα, εμπειρία στούντιο/osmose με αρκετά χαδάκια στην αρχή.
Hermes - Κωνσταντίνα: μικροκαμωμένο πιπινάκι, (μελαχρινό) με μάσκα, μόνο μασάζ, μάλλον αδιάφορη.
Lotus - Ελένη: γλυκιά, αρκετά γεματούλα μικρούλα, μόνο χέρι, πολύ αισθαντικό άγγιγμα.
Lotus - Αιμηλία: μικρούλα, τοφαλίτσα, πιο όμορφη από τη φωτογραφία (δεν είναι και δύσκολο), με δυσκολία έφτασα σε μία χάλια αερόπιπα.
Massage now - Κική: 50φεύγα, μόνο μασάζ
Massage now - Σάρα: Gilf, ρωσίδα μάλλον, σίγουρα χέρι, αλλά μόνο για όσους ενδιαφέρονται για τη συγκεκριμένη κατηγορία.
Massage now - Κρίστη, μικρούλα, γλυκούλα, για τους λάτρες του πολύ απαλού κι αργού σε όλα, 140 ευρω.
Your - Έλενα: μικρούλα, γλυκούλα, μόνο μασάζ.

Ερώτηση:
Εάν γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής κάποιο γλυκό πιπινάκι που ασχολείται ερασιτεχνικά με το μασάζ ας με ενημερώσει με pm. Δεν χρειάζεται να προχωράει πέραν του μασάζ, αρκεί να είναι γλυκό κι ευχάριστο παιδί με απαλό άγγιγμα.
Μονο το lotus ξερα απο αυτα τα γραφεια.
Μετα τη κριτικη σου για Κριστη μπηκα να τη δω και φαινεται αρκετα ενδιαφερουσα πιτσιρικα.
Οταν λες ολα φτανει μεχρι τελος στα 140?
Σ'ευχαριστω!
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Παίδες Καλησπερα. Εχεις πάρει ποτε κανεις καμμια κοπελα απο Atticamassage? Εχω δει μια Δήμητρα κ λεω να την δοκιμάσω. Αν εχει κανεις εμπειρία ας στείλει. Ευχαριστω.
Εχω παρει Χριστινα και προχωρησε μεχρι καλαμακι αλλα ειχε πολυ μακρυ χερι οταν ημουν στρο μπανιο και το καταλαβα αφοτου εφυγε.
Θεωριτικα πρεπει να προχωρανε και οι αλλες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλησπερα σας, Νινα απο αρτ εχει παρει κανεις;
Πολυ δυνατο αλλα ζηταει για φουλ 200.
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Εχω παρει Χριστινα και προχωρησε μεχρι καλαμακι αλλα ειχε πολυ μακρυ χερι οταν ημουν στρο μπανιο και το καταλαβα αφοτου εφυγε.
Σε έκλεψε; Αν ναι, καλά κάνεις και ενημερώνεις να έχουμε το νου μας.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Ναι, απλά κάπου είχαν γράψει ότι κάνει, γιαυτο την κάλεσα.
λενα από Βελβετ δεν μπορώ να βρω πληροφορίες, έστω και μήνυμα να μου στείλετε να ξέρω; :-) thanks!
Ωραιο και ευχαριστο ξανθο πετιτ πιπινι που φτανει μεχρι καλαμακι.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλησπερα και καλη εβδομαδα σε ολα τα μελη

Ειναι λογικο να υπαρχει μια συνχυση οσον αφορα το μασαζ και τις ερωτικες υπηρεσιες .

Ως ιδιοκτητρια του γραφειου μασαζ στο σπιτι
www.VipMassage.gr

Θελω να σας ενημερωσω και να ξεκαθαρισω τη γενικη γραμμη της εταιριας μου
η οποια ειναι
οτι παρεχουμε υψηλης ποιοτητας επαγγελματικη χειρομαλαξη
με ολα τα ειδη του μασαζ .

Ολες οι κοπελες που εργαζονται ως θεραπευτριες ειναι επαγγελματιες
μασερ και αυτες που δεν ειναι και μπαινουν στη ομαδα
εκπαιδευονται απο εμενα τη ιδια που ειμαι πιστοποιημενη εκπαιδευτρια χειρομαλαξης .

Στα πλαισια της συνεδριας του εκαστοτε μασαζ παρεχουμε χειρομαλαξη που ανηκει μεσα στο μασαζ.

Οσον αφορα για το happy end καποιες κοπελες το προσφερουν κατοπιν συννενοησης με το εκαστοτε πελατη .

Επισης να αναφερω οτι ολες οι κοπελες τηρουν αυστηρα ολους τους κανονες υγιεινης και κανουν τεστ κορονοιου

Για οποιεσδηποτε ερωτησεις ή παραπονα , βρίσκομαι στη διάθεση σας
στο Viber 698 0 280 270

Ευχαριστώ πολύ

Με εκτίμηση

Χρύσα

SPA Manager / Spa Therapist
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Μετά την τόση πολύ κουβέντα, παίχτηκαν δύο δοκιμές απ το γραφείο της Τέας.

Μόνικα: Αρκετά διαφορετική από τις φωτογραφίες στο viber, με πιασιματάκια αλλά όχι άσχημα και γενικά σέξυ παρουσία. Όρεξη πολύ καθ' όλη την διάρκεια και τέλος με καλαμάκι ακα και cim δυνατό. (+20€ τίμιο)
Bianca: Αρκετά ωραία παρουσία, καταγωγή Brasil δήλωσε και το πιστεύω. Πολύ συμπαθής, καλή ενέργεια, πολύ καλό social. Μασαζ ένοιωσα οτί είναι ένα πολύ καλό μασαζ της γκόμενάς μου (για καλό το λέω). Τέλος με φραπέ μόνο και πολύ καυλωτικό μιλητό. (+10€ super τίμιο)

Και με τις δύο πέρασα καλά, θα ξανά δοκιμάσω όμως την δεύτερη. Το πολύ καλό που έκαναν και οι δύο (φαντάζομαι είναι του γραφείου κατεύθυνση) ήταν ότι κάναμε μπάνιο μαζί, που ξεκινάει πολύ ωραία την συνάντηση.

Αυτά από μένα, ελπίζω να 'στε όλοι καλά
Αν η Bianca είναι από Βραζιλία εγώ να ξυρίσω το μουστάκι μου που το έχω 30 χρόνια.
Πιο ευκολο να είναι από την ίδια χώρα που είναι και η Τεα ( Αλβανία δηλαδή παρά από Βραζιλία ) ?
Η Μονικα ναι! Καλό μωρο μελαχρινή με πιασιματακια. Χαμογελαστή ευχάριστη παρουσία αξιζει!?
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν αυτή η καινούρια που ανέβασε η τεα η Αντιγόνη, αν είναι κ αυτή χοντρή σαν τις άλλες; γιατί από τις φωτογραφίες όλες μουναρες φαίνονται κ από κοντά είναι όλες 15 κιλά +
Αν σκεφτείς φιλαράκι μου πως αυτός που έχει πληρώσει η Τεα να της φτιάξει το site έχει παρει μόνο τα κεφάλια των κοριτσιών και τα έχει βαλει σε σώματα μοντέλων ? λογικό να σου φαίνονται όλες χοντρές από κοντά ?? Τεα άντε ξύρισε κανένα αρχιδι να βγαλεις λεφτα και άσε τα photoshop.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: gasper

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Αν η Bianca είναι από Βραζιλία εγώ να ξυρίσω το μουστάκι μου που το έχω 30 χρόνια.
Πιο ευκολο να είναι από την ίδια χώρα που είναι και η Τεα ( Αλβανία δηλαδή παρά από Βραζιλία ) ?
Η Μονικα ναι! Καλό μωρο μελαχρινή με πιασιματακια. Χαμογελαστή ευχάριστη παρουσία αξιζει!?

Μην φτάσουμε και σε ακρότητες, δεν χρειάζονται μουστακοξυρίσματα ?, προσωπική μου άποψη εξέφρασα, αλλά με έπεισε. Αν ξανα δοκιμαστεί θα προσέξω λίγο παραπάνω να δω, αν και μικρή διαφορά μου κάνει
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Μήπως υπάρχει κάποιος που έχει δοκιμάσει ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ απο LUX ?? Θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει πάνω στο θέμα ?
Απο οσο ξερω - ακουω απο αλλα μελη

ειναι καλη για μασαζ + εξτρα happy end

δοκιμασε την και πες μας

Ειναι ανετη γενικα ., ζητησε της εξτρα υπηρεσιες με εξτρα χρηματα

Δεν νομιζω να αρνηθει

Δεν την εχω παρει αλλα εχω ακουσει και τη κοβω απ τη φατσα...

Δεν ειναι για φουλ , αλλα δεν θα σε αφησει αχυστο

Οταν την παρεις τη πατριτσια , γραψε μια κριτικη μοιρασου μαζι μας την εμπειρια σου
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom