Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Καλησπερα, για τη Χριστινα τη μικρη ρουμανα νομιζω του deluxe που εβαλε και στο website λετε οτι ηταν φραντζη 7; Γιατι απο οσο ξερω παει μεχρι φραπε με +20. Ενδιαφερον αν το παει περισσοτερο εκτος και αν ζηταει πολλα €.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπερα, για τη Χριστινα τη μικρη ρουμανα νομιζω του deluxe που εβαλε και στο website λετε οτι ηταν φραντζη 7; Γιατι απο οσο ξερω παει μεχρι φραπε με +20. Ενδιαφερον αν το παει περισσοτερο εκτος και αν ζηταει πολλα €.
οσοι την εχουν παρει τη Χριστινα

Μονο Φραπε Κερναει

αυτο ξερω και εγω απ παλια στο Βελβετ που ηταν
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
οσοι την εχουν παρει τη Χριστινα

Μονο Φραπε Κερναει

αυτο ξερω και εγω απ παλια στο Βελβετ που ηταν
Ναι μόνο φραπέ κερνάει μάλιστα εγώ όταν την είχα πάρει δεν την άφησα ούτε για φραπέ γιατί μου την έσπασε και έτριβε για μια ολόκληρη ώρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Καλησπέρα φίλε.Σίγουρα είναι η ίδια; Αυτή φουλ δεν κανει. Την έχω πάρει και την έχω ξαναπάρει και εγώ και Φιλος. Είναι ανένδοτη μάλιστα.
Επίσης το αρτ λειτουργεί ; Ούτε εμένα δεν απαντάνε στα μηνύματα εδώ και μια βδομάδα.
Ναι ουτε εμενα απαντουν στο viber απο art..μηπως δουλευουν με ηδη γνωστους πελατες???
 
Τελευταία τροποποίηση:

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Ναι ουτε εμενα απαντουν στο viber απο attica...μηπως δουλευουν με ηδη γνωστους πελατες???

το Attica εχει 2 νούμερα στο ένα δεν απαντάνε αλλά απαντάνε στο 2ο νούμερο! αν δείτε στο site και στο Instagram τους θα δειτε 2 διαφορετικα νουμερα!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Μήπως υπάρχει κάποιος που έχει δοκιμάσει ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ απο LUX ?? Θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει πάνω στο θέμα ?
Έχω ξαναγράψει πιο πίσω για την Πατρίτσια . Μασάζ καλό, μέχρι φραπέ χωρίς μπλούζα με έξτρα που δεν θυμάμαι ποσό ήταν . Νομίζω +30-40€. Φίλε ένα πρόβλημα είχα : τεράστια περιφέρεια ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
οσοι την εχουν παρει τη Χριστινα

Μονο Φραπε Κερναει

αυτο ξερω και εγω απ παλια στο Βελβετ
Καλησπερα, για τη Χριστινα τη μικρη ρουμανα νομιζω του deluxe που εβαλε και στο website λετε οτι ηταν φραντζη 7; Γιατι απο οσο ξερω παει μεχρι φραπε με +20. Ενδιαφερον αν το παει περισσοτερο εκτος και αν ζηταει πολλα €.
εδώ εισαι


Τώρα φραπε με καλαμάκι με τα έξτρα της. Τα υπόλοιπα μάλλον τα έκοψε .
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Παίδες καμιά βυζαρού στα κατ' οικον παίζει;
 

Masazakiasss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Απο οσο ξερω - ακουω απο αλλα μελη

ειναι καλη για μασαζ + εξτρα happy end

δοκιμασε την και πες μας

Ειναι ανετη γενικα ., ζητησε της εξτρα υπηρεσιες με εξτρα χρηματα

Δεν νομιζω να αρνηθει

Δεν την εχω παρει αλλα εχω ακουσει και τη κοβω απ τη φατσα...

Δεν ειναι για φουλ , αλλα δεν θα σε αφησει αχυστο

Οταν την παρεις τη πατριτσια , γραψε μια κριτικη μοιρασου μαζι μας την εμπειρια σου
Ήθελα να ξέρω στο περίπου τι προγραμμα ακολουθεί ! Ευχαριστω πάντως για τις πληροφορίες σου ! Μόλις δοκιμάσω θα ανεβάσω πληροφορίες
 

Xalarhs

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Αν η Bianca είναι από Βραζιλία εγώ να ξυρίσω το μουστάκι μου που το έχω 30 χρόνια.
Πιο ευκολο να είναι από την ίδια χώρα που είναι και η Τεα ( Αλβανία δηλαδή παρά από Βραζιλία ) ?
Η Μονικα ναι! Καλό μωρο μελαχρινή με πιασιματακια. Χαμογελαστή ευχάριστη παρουσία αξιζει!?
Απο κιλά πως είναι η Bianca? Στα κυβικα της Μονικας?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ατζελινα αν κ ειναι απο μεταξι
εμενα μου αρεσε
περασα καλα με ατζελινα κ ειναι το στυλ μ
κανει καλαμακι ακα κ μασαζακι
μεγαλα βυζια
Έτσι είναι Gravity...Μετράει το αποτέλεσμα της κάθε συνάντησης και όχι από που καταγεται,τι σώμα έχει,πως μιλάει ,πως χαμογελάει ή αν δούλευε κάπου αλλού και πως η κάθε θεραπεύτρια
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Ναι ουτε εμενα απαντουν στο viber απο art..μηπως δουλευουν με ηδη γνωστους πελατες???

Πριν 2-3 μέρες έκανα ραντεβού από Art και είχα κάνει άλλα 2-3 από Νοέμβριο, κανονικά όλο τον καιρό δουλευαν. Λες να έπαιξε κανα ντου..?
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Απο κιλά πως είναι η Bianca? Στα κυβικα της Μονικας?

Αρκετά πιο μαζεμένη είναι η Bianca, αν και αυτή έχει κάποια πιασιματάκια, δεν είναι δηλαδή όπως την κόβεις απ τις photos
 

Masazakiasss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Έχω ξαναγράψει πιο πίσω για την Πατρίτσια . Μασάζ καλό, μέχρι φραπέ χωρίς μπλούζα με έξτρα που δεν θυμάμαι ποσό ήταν . Νομίζω +30-40€. Φίλε ένα πρόβλημα είχα : τεράστια περιφέρεια ...
Ευχαριστω για της πληροφορίες αλλά μόνο μέχρι φραπέ ;; Στόμα με τίποτα ;; Παρά ταύτα δεν ειχα σκοπό για φουλ ! Πιστεύω θα ήμουν τέλεια με στόμα και μασάζ !
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Έτσι είναι Gravity...Μετράει το αποτέλεσμα της κάθε συνάντησης και όχι από που καταγεται,τι σώμα έχει,πως μιλάει ,πως χαμογελάει ή αν δούλευε κάπου αλλού και πως η κάθε θεραπεύτρια
Ναι Ετσι ακριβως ειναι

Και εγω κοιταω το αποτελεσμα της συναντησης
αν περασα ομορφα γενικα απ ολο το πακετο
αυτο σου μενει

Δεν εχω κομπλεξ προβλημα με το που δουλευε παλια , ουτε με τη καταγωγη ουτε ψαχνω βιογραφικο

Γενικα κοιταω συμπεριφορα / χημεια / προγραμμα και να κανει ενα καλο μασαζακι...
και θετικη ενεργεια...
 
Τελευταία τροποποίηση:

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.101
Πόντοι
1.336

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Ναι Ετσι ακριβως ειναι

Και εγω κοιταω το αποτελεσμα της συναντησης
αν περασα ομορφα γενικα απ ολο το πακετο
αυτο σου μενει

Δεν εχω κομπλεξ προβλημα με το που δουλευε παλια , ουτε με τη καταγωγη ουτε ψαχνω βιογραφικο

Γενικα κοιταω συμπεριφορα / χημεια / προγραμμα και να κανει ενα καλο μασαζακι...
και θετικη ενεργεια...
Ειναι πολυ θετικο οτι κυκλοφορουν εδω μεσα και ανθρωποι που εχουν αισθητικη και μπορουν να απολαυσουν καποια ιδιωτικη στιγμη χωρις να την περιγραψουν χυμα στο κυμα,σαν καποιους τηλεθεατες του αυτια που στηνονται καθε 30 του μηνα,εξω απο καποια τραπεζα προκειμενου να κανουν κους κους!
 

athens2020

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Ειναι πολυ θετικο οτι κυκλοφορουν εδω μεσα και ανθρωποι που εχουν αισθητικη και μπορουν να απολαυσουν καποια ιδιωτικη στιγμη χωρις να την περιγραψουν χυμα στο κυμα,σαν καποιους τηλεθεατες του αυτια που στηνονται καθε 30 του μηνα,εξω απο καποια τραπεζα προκειμενου να κανουν κους κους!
Σωστός!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Ειναι πολυ θετικο οτι κυκλοφορουν εδω μεσα και ανθρωποι που εχουν αισθητικη και μπορουν να απολαυσουν καποια ιδιωτικη στιγμη χωρις να την περιγραψουν χυμα στο κυμα,σαν καποιους τηλεθεατες του αυτια που στηνονται καθε 30 του μηνα,εξω απο καποια τραπεζα προκειμενου να κανουν κους κους!
Σε βολεύει Γιωργάκη μάλλον για να ψαρεύεις σε θολά νερά!
 

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
Όλοι ξέρουμε πώς λειτουργούν αυτά τα γραφεία. Αν πεις τίποτα για Εργάνη στην τηλεφωνήτρια το πιο πιθανόν είναι να σε απαντήσει ότι δεν υπάρχει καμία κοπέλα με το όνομα Εργάνη. :2funny:
:rockon::embarrased:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom