Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος
είσαι μαλάκας
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος
είσαι μαλάκας

εμ δεν ειναι μονο οτι ειναι μαλακας .... γιατι αν αυτο ειχε ανεβει με τα παλια δεδομενα του site θα ειχε μπαναριστει και αυτος και οι κλωνοι του ταυτοχρονα ... πλεον τον το σαη ειναι στο έλεος ...
 

Kologamias

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος
είσαι μαλάκας

εμ δεν ειναι μονο οτι ειναι μαλακας .... γιατι αν αυτο ειχε ανεβει με τα παλια δεδομενα του site θα ειχε μπαναριστει και αυτος και οι κλωνοι του ταυτοχρονα ... πλεο τον το σαη ειναι στο έλεος ...


Καλά ρε παιδιά αν το ήξερα ότι θα δημηουργούσα τόσο θέμα δεν θα το ανέβαζα
Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχετε και με βρίζετε κιόλας
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Γιατί είσαι σχεδόν 12 χρόνια μέλος και έχεις ζήσει όπως και εγώ τους κανόνες ηθικούς και μή.
Δεν θα έπρεπε να το κάνεις αυτό και φυσικά ούτε κάποιοι άλλοι να σε χειροκροτάνε.
Δεν θα σταθώ για την συνεισφορά σου εδώ μέσα αλλά για το ηθικό του πράγματος μετά απο τόσο καιρό,
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Μου εστειλε το Αττικα 3 νεαρες. Δημητρα, ρουμπινκαι μια ακομα. Η δημητρα και η ρουμπι φαινονται πολυ αξιολογα. Δεν εχω παρει απο το αττικα εδω και ενα χρονο! Ξερει κανεις τιποτα πραπανω;

Επισης, διαβασα λιγες σελιδες πριν οτι η Αναστασια απο your ειναι πιστολι! Οντως ειναι πολυ ομορφη και κορμαρα αλλα δεν μου εχει αφησει περιθωριο για τιποτα παραπανω απο μασαζ. Εχω πεσει εξω! Θα εκτιμουσα αποσαφηνιση γιατι το «πιστολι» αφηνει πολλα υποσχομενα!

Σε αλλα νεα, Γεωργια και Ελενα απο το your ειναι αυστηρα στα ΔΕΝ!
 

Kologamias

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Γιατί είσαι σχεδόν 12 χρόνια μέλος και έχεις ζήσει όπως και εγώ τους κανόνες ηθικούς και μή.
Δεν θα έπρεπε να το κάνεις αυτό και φυσικά ούτε κάποιοι άλλοι να σε χειροκροτάνε.
Δεν θα σταθώ για την συνεισφορά σου εδώ μέσα αλλά για το ηθικό του πράγματος μετά απο τόσο καιρό,


Ρε φιλαράκι ναι είμαι πολλά χρόνια και καθόλου ενεργό μέλος αλλά τώρα με το internet όλα μαθαίνονται
Πάντος άμα υπάρχει θέμα το σβήνω...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
Γιατί είσαι σχεδόν 12 χρόνια μέλος και έχεις ζήσει όπως και εγώ τους κανόνες ηθικούς και μή.
Δεν θα έπρεπε να το κάνεις αυτό και φυσικά ούτε κάποιοι άλλοι να σε χειροκροτάνε.
Δεν θα σταθώ για την συνεισφορά σου εδώ μέσα αλλά για το ηθικό του πράγματος μετά απο τόσο καιρό,


Ρε φιλαράκι ναι είμαι πολλά χρόνια και καθόλου ενεργό μέλος αλλά τώρα με το internet όλα μαθαίνονται
Πάντος άμα υπάρχει θέμα το σβήνω...

Κι εγω πιστευω οτι ηταν απραδεκτη αναρτηση. Δεν εχει σημασια αν υπαρχει στο internet, με αυτη τη λογικη να ξεμπροστιαζει κι ο ενας τον αλλο , σκαλιζοντας στο internet. Δεν πιστευω οτι το εκανες εσκεμμενα, αλλα το σωστο θα ηταν να το σβησεις.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.721
Like
11.217
Πόντοι
3.656
Γιατί είσαι σχεδόν 12 χρόνια μέλος και έχεις ζήσει όπως και εγώ τους κανόνες ηθικούς και μή.
Δεν θα έπρεπε να το κάνεις αυτό και φυσικά ούτε κάποιοι άλλοι να σε χειροκροτάνε.
Δεν θα σταθώ για την συνεισφορά σου εδώ μέσα αλλά για το ηθικό του πράγματος μετά απο τόσο καιρό,


Ρε φιλαράκι ναι είμαι πολλά χρόνια και καθόλου ενεργό μέλος αλλά τώρα με το internet όλα μαθαίνονται
Πάντος άμα υπάρχει θέμα το σβήνω...
δεν ξερω ποσο πολυ θα ηθελες(στην περιπτωση που εισαι ελ.επαγγελματιας) να βρεθουν τα στοιχεια σου σε ενα οποιοδηποτε φορουμ ΧΩΡΙΣ τη συγκαταθεση σου....
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.364
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα. Να ρωτήσω κοπέλα από athens massage έχετε περάσει μαζί της?Ποιές οι εντυπώσεις σας?
 

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
γιατι αν αυτο ειχε ανεβει με τα παλια δεδομενα του site θα ειχε μπαναριστει και αυτος και οι κλωνοι του ταυτοχρονα ... πλεον τον το σαη ειναι στο έλεος ... [/quote]

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι...
Μετά από 10+ χρόνια στο Site και αφού με την τελευταία αλλαγή με ανάγκασε να φτιάξω νέο προφίλ γιατί δεν με έβαζε online, έχω την αίσθηση πως έχει αλλάξει το ιδιοκτησιακό καθεστώς.
Είναι απλά ιδέα μου ή όχι; Δεν υπάρχει η παλιά αίσθηση πλέον. Νομίζω πως είναι σκληρή μπίζνα και τίποτα άλλο...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
Γιατί είσαι σχεδόν 12 χρόνια μέλος και έχεις ζήσει όπως και εγώ τους κανόνες ηθικούς και μή.
Δεν θα έπρεπε να το κάνεις αυτό και φυσικά ούτε κάποιοι άλλοι να σε χειροκροτάνε.
Δεν θα σταθώ για την συνεισφορά σου εδώ μέσα αλλά για το ηθικό του πράγματος μετά απο τόσο καιρό,


Ρε φιλαράκι ναι είμαι πολλά χρόνια και καθόλου ενεργό μέλος αλλά τώρα με το internet όλα μαθαίνονται
Πάντος άμα υπάρχει θέμα το σβήνω...

Σβηστο φίλε να πάει στο διαολο να τελειώνουμε
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.288
Πόντοι
5.646
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος
είσαι μαλάκας
Λες ε;:2funny:

 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Με focus massage και relief massage τι γίνεται ; Δεν τα βρίσκω σε σάιτ να δω θεραπεύτριες αλλά έχουν βάλει αγγελία στην Χρυσή ευκαιρία ότι παρέχουν κατ'οικον μάσαζ . Ξέρετε αν παίζει τίποτα παραπάνω ; Επίσης το Αττικα λειτουργεί κανονικά ; Βλέπω μωράκια αλλά δεν σηκώνουν τηλέφωνα. Όασις επίσης . Τι θα κάνουμε ρε παιδιά με τα ίδια κ τα ιδιαααα
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
720
Like
1.505
Πόντοι
206
Όλοι εσείς που το αναδημοσιεύσατε δλδ για να του την πείτε θεωρείστε έξυπνοι? Τώρα ακόμα και αν μπορεί να το σβήσει, από τις παραθέσεις που κάνατε δεν θα σβηστεί! Καλοπροαίρετα το λέω.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος
είσαι μαλάκας

εμ δεν ειναι μονο οτι ειναι μαλακας .... γιατι αν αυτο ειχε ανεβει με τα παλια δεδομενα του site θα ειχε μπαναριστει και αυτος και οι κλωνοι του ταυτοχρονα ... πλεο τον το σαη ειναι στο έλεος ...


Καλά ρε παιδιά αν το ήξερα ότι θα δημηουργούσα τόσο θέμα δεν θα το ανέβαζα
Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχετε και με βρίζετε κιόλας
δινεις φορα παρτιδα τα στοιχεια ενος ανθρωπου και ειναι νόρμαλ ολο αυτο?Δηλαδη εσενα σου φαίνεται οκ?για σκεψου λοιπον να βρει κάποια κοπελα τα δικα σου στοιχεια και να τα δώσει χυμα εδω μεσα...Τι να πω αν δεν το καταλαβαίνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom