Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

Kologamias

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Μετά τον ντόρο που προκάλεσε η ανάρτηση μου για τη νόμιμη επιχείρηση της Τέας
Την έσβησα,γιατί ενώ είχε ξεχαστεί το θέμα ένας κύριος εδώ το ξανά ανέβασε και με έβρισε κιόλας
Δεν πειράζει
 

barbanik

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
82
Like
249
Πόντοι
20
Μετά τον ντόρο που προκάλεσε η ανάρτηση μου για τη νόμιμη επιχείρηση της Τέας
Την έσβησα,γιατί ενώ είχε ξεχαστεί το θέμα ένας κύριος εδώ το ξανά ανέβασε και με έβρισε κιόλας
Δεν πειράζει

Δεν φταις εσύ. Η χυμαριό διαχείριση του Μπου φταίει. Η μαλακία που έκανες, δεν θα έπρεπε καν να ανέβει στο σαιτ. Κάθε νηπιαγωγείο που σέβεται τον εαυτό του, πρέπει να έχει και σωστούς νηπιαγωγούς.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
ΒΙΚΤΩΡΙΑ από JOY , μια όμορφη ρωσίδα με έντονα μεσογειακά χαρακτηριστικά ,σπάνιο είδος , σώμα επίσης καλό τουλάχιστον απ'οτι μαντεύεις κάτω απο τα ρούχα, πολύ καλό μασάζ αλλά τα καλά τελειώνουν εδώ, πολύ τουπέ, πολύ κρύα ,ξέρει σίγουρα ότι είναι όμορφη,δέχεται άνετα νασαι γυμνός ,αν και στο τέλος κάνει ψηλά στους μηρούς και σου τον έχει κάγκελο μπροστά της είναι ανένδοτη για συνέχεια ,ίσως να αφήνει να τον παίξεις μόνος σου ,αν κάποιος έχει πάρει παραπάνω είναι μάγκας!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
ΒΙΚΤΩΡΙΑ από JOY , μια όμορφη ρωσίδα με έντονα μεσογειακά χαρακτηριστικά ,σπάνιο είδος , σώμα επίσης καλό τουλάχιστον απ'οτι μαντεύεις κάτω απο τα ρούχα, πολύ καλό μασάζ αλλά τα καλά τελειώνουν εδώ, πολύ τουπέ, πολύ κρύα ,ξέρει σίγουρα ότι είναι όμορφη,δέχεται άνετα νασαι γυμνός ,αν και στο τέλος κάνει ψηλά στους μηρούς και σου τον έχει κάγκελο μπροστά της είναι ανένδοτη για συνέχεια ,ίσως να αφήνει να τον παίξεις μόνος σου ,αν κάποιος έχει πάρει παραπάνω είναι μάγκας!
στην φωτογραφία που σου στέλνουν πάντως δεν φαίνεται όμορφη ρε φίλε... γούστα να μου πεις είναι αυτά
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
2
Like
3.693
Πόντοι
456
αυτη η βικτωρια μου θυμιζει πολυ μια που δουλευε στο athens queens. πολυ ομως.....
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος
είσαι μαλάκας

εμ δεν ειναι μονο οτι ειναι μαλακας .... γιατι αν αυτο ειχε ανεβει με τα παλια δεδομενα του site θα ειχε μπαναριστει και αυτος και οι κλωνοι του ταυτοχρ
ονα ... πλεο τον το σαη ειναι στο έλεος ...


Καλά ρε παιδιά αν το ήξερα ότι θα δημηουργούσα τόσο θέμα δεν θα το ανέβαζα
Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχετε και με βρίζετε κιόλας
Εάν καταλάβαινες δεν θα το είχες ανεβάσει. Τι ήθελες να παραστησεις δηλαδή;
Ενδιαφέρουν κανέναν τα προσωπικά στοιχεία της καθεμιάς; Ενδιαφέρουν κανέναν εάν έχει επιχείρηση η Τέα η η καθεμία; Ο σκοπός που εκθέτεις κάποια ποιος είναι πέραν του να αποδεικνυει ότι είσαι μαλακάς;
Ένας μαλακας που δεν ξέρει τι κάνει και για ποιο σκοπό τα κάνει.
Μας έδειξες τα στοιχεία της επιχείρησης...μάλιστα...και; Τι έγινε τώρα; Σε τι μας ωφέλιμες; Σε τι μας βοήθησες; Σε τι μας έκανες σοφότερους χέστηκε η φοράδα στ αλώνι για την επιχείρηση η για το πως δουλεύει η καθεμία κοπέλα.
 

Kologamias

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος
είσαι μαλάκας

εμ δεν ειναι μονο οτι ειναι μαλακας .... γιατι αν αυτο ειχε ανεβει με τα παλια δεδομενα του site θα ειχε μπαναριστει και αυτος και οι κλωνοι του ταυτοχρ
ονα ... πλεο τον το σαη ειναι στο έλεος ...


Καλά ρε παιδιά αν το ήξερα ότι θα δημηουργούσα τόσο θέμα δεν θα το ανέβαζα
Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχετε και με βρίζετε κιόλας
Εάν καταλάβαινες δεν θα το είχες ανεβάσει. Τι ήθελες να παραστησεις δηλαδή;
Ενδιαφέρουν κανέναν τα προσωπικά στοιχεία της καθεμιάς; Ενδιαφέρουν κανέναν εάν έχει επιχείρηση η Τέα η η καθεμία; Ο σκοπός που εκθέτεις κάποια ποιος είναι πέραν του να αποδεικνυει ότι είσαι μαλακάς;
Ένας μαλακας που δεν ξέρει τι κάνει και για ποιο σκοπό τα κάνει.
Μας έδειξες τα στοιχεία της επιχείρησης...μάλιστα...και; Τι έγινε τώρα; Σε τι μας ωφέλιμες; Σε τι μας βοήθησες; Σε τι μας έκανες σοφότερους χέστηκε η φοράδα στ αλώνι για την επιχείρηση η για το πως δουλεύει η καθεμία κοπέλα.


Μου αρέσει που όλοι θυχτίκατε για την Τέα και με όλα αυτά τα σχόλια και τις αναδημοσιεύσεις το μόνο που κάνετε είναι να ξεχαστεί το θέμα
 

funny_boy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Αφροδίτη από joy
γεωργία απο your
λαουρα απο osmose

εχεις κανεις γνωμη γι αυτες?? απο μια ματια που εριξα αυτες μου χτυπησαν στο ματι

 

sifounas1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Θα επαναφέρω την ερώτηση μου γιατί σίγουρα κάποιος μύστης εδώ θα γνωρίζει σχετικα με της Μιρνα,Ελενα,Αναστασια απο yourmassage ?? :glasses:
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Αφροδίτη από joy
γεωργία απο your
λαουρα απο osmose

εχεις κανεις γνωμη γι αυτες?? απο μια ματια που εριξα αυτες μου χτυπησαν στο ματι

Δεν έχω πάρει αλλά η πρώτη και η τρίτη προχωράνε παρακάτω. Η δεύτερη όχι...Απ' ότι θυμαμαι και έχω διαβάσει αυτα...
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Αφροδίτη από joy
γεωργία απο your
λαουρα απο osmose

εχεις κανεις γνωμη γι αυτες?? απο μια ματια που εριξα αυτες μου χτυπησαν στο ματι

Αφροδίτη από Joy δεν προχωράει. Είναι κάθετη σ αυτό. Αλλά κάνει ΠΟΛΎ καλό μασαζ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

sifounas1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος
είσαι μαλάκας

εμ δεν ειναι μονο οτι ειναι μαλακας .... γιατι αν αυτο ειχε ανεβει με τα παλια δεδομενα του site θα ειχε μπαναριστει και αυτος και οι κλωνοι του ταυτοχρ
ονα ... πλεο τον το σαη ειναι στο έλεος ...


Καλά ρε παιδιά αν το ήξερα ότι θα δημηουργούσα τόσο θέμα δεν θα το ανέβαζα
Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχετε και με βρίζετε κιόλας
Εάν καταλάβαινες δεν θα το είχες ανεβάσει. Τι ήθελες να παραστησεις δηλαδή;
Ενδιαφέρουν κανέναν τα προσωπικά στοιχεία της καθεμιάς; Ενδιαφέρουν κανέναν εάν έχει επιχείρηση η Τέα η η καθεμία; Ο σκοπός που εκθέτεις κάποια ποιος είναι πέραν του να αποδεικνυει ότι είσαι μαλακάς;
Ένας μαλακας που δεν ξέρει τι κάνει και για ποιο σκοπό τα κάνει.
Μας έδειξες τα στοιχεία της επιχείρησης...μάλιστα...και; Τι έγινε τώρα; Σε τι μας ωφέλιμες; Σε τι μας βοήθησες; Σε τι μας έκανες σοφότερους χέστηκε η φοράδα στ αλώνι για την επιχείρηση η για το πως δουλεύει η καθεμία κοπέλα.


Μου αρέσει που όλοι θυχτίκατε για την Τέα και με όλα αυτά τα σχόλια και τις αναδημοσιεύσεις το μόνο που κάνετε είναι να ξεχαστεί το θέμα
Μεγάλε ναι,το πέτυχες. Γι αυτό θιχτηκαμε. Για την Τεα. Τελικά είσαι γίγαντας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

Poios Thanasis

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Αφροδίτη από joy
γεωργία απο your
λαουρα απο osmose

εχεις κανεις γνωμη γι αυτες?? απο μια ματια που εριξα αυτες μου χτυπησαν στο ματι

Δεν έχω πάρει αλλά η πρώτη και η τρίτη προχωράνε παρακάτω. Η δεύτερη όχι...Απ' ότι θυμαμαι και έχω διαβάσει αυτα...

Στο #Your# όλες οι κοπέλες είναι στα δεν για αυτό που ψάχνεις.

Το #Osmose# είναι φθηνό και πρόχειρο επέλεξε το μόνο εάν θέλεις κάτι τέτοιο.

Σο #Joy#, Αφροδίτη, Βικτόρια και Αγγελική είναι στα ναι και ανεβαίνει συνεχώς η Μαίρη (νέο ταλέντο). Μακριά από Έλενα, έχει κλείσει σπίτια και αδειάζει πορτοφόλια.

Τα καλύτερα για την περίπτωση
σου είναι #deluxe# και #velvet#, όλες προχωράνε, δες τες και διάλεξε ανάλογα με τα γούστα σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
Καλά, τέτοια διαφήμιση η ΤΕΑ ΜΕΑ ΣΕΑ ΛΕΑ ούτε στο όνειρο της δεν θα είχε φανταστεί.
Και να πλήρωνε, τόσο ντόρος για το τίποτα δεν θα είχε γίνει.
Μπράβο παιδιά!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος
είσαι μαλάκας

εμ δεν ειναι μονο οτι ειναι μαλακας .... γιατι αν αυτο ειχε ανεβει με τα παλια δεδομενα του site θα ειχε μπαναριστει και αυτος και οι κλωνοι του ταυτοχρονα ... πλεο τον το σαη ειναι στο έλεος ...


Καλά ρε παιδιά αν το ήξερα ότι θα δημηουργούσα τόσο θέμα δεν θα το ανέβαζα
Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχετε και με βρίζετε κιόλας
δινεις φορα παρτιδα τα στοιχεια ενος ανθρωπου και ειναι νόρμαλ ολο αυτο?Δηλαδη εσενα σου φαίνεται οκ?για σκεψου λοιπον να βρει κάποια κοπελα τα δικα σου στοιχεια και να τα δώσει χυμα εδω μεσα...Τι να πω αν δεν το καταλαβαίνεις

:priest::woldman::coffee::coffee::coffee::coffee::hi:

Την καλησπέρα μου σε όλους τους
"Σωστούς και τίμιους και ηθικούς συναδέλφους"
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα
Πώς θα του φαινόταν του παίκτη
Να έβγαιναν στην επιφάνεια τα τηλέφωνα του τα προσωπικά η διεύθυνση της κατοικίας του και της έδρας της επιχείρησής του και να του βαράνε τα κουδούνια;;;
Και όπως είπε και ένας άλλος συνάδελφος Σε τι μας βοήθησε αυτό;
Έγραψε κάποια κριτική;
όλοι γνωρίζουν ότι εδώ και χρόνια η Τέα και με την προηγούμενη εταιρεία που είχε και το γραφείο που έχει τώρα ήταν πάντοτε νόμιμη κοπέλα.
όπως έγραψε και ένας άλλος συνάδελφος και τι μας νοιάζει εμάς αν είναι νόμιμη η παράνομη και ποια είναι η έδρα της και πως λέγεται η εταιρεία υπηρεσίες προσφέρει;;
Δίνει η κάνει περισσότερο από τα άλλα γραφεία;
Φροντίζει οι θεραπεύτριες της και αυτή η ίδια τόσα χρόνια να
μας δίνει τις καλύτερες υπηρεσίες πάντοτε;;
Υπάρχουν πολλά γραφεία αυτή τη στιγμή που οι θεραπεύτριες μπαίνει μέσα στο μπάνιο σε κάνουν μπάνιο πριν και μετά μένουν μαζί σου συζητάνε ξέρουν μασάζ πάνω από όλα
Δεν έχουν εμφανίσει call Girl
Ώστε να μη γινόμαστε κι εμείς ξεφτίλα,
Και δίνουν και το έξτρα τους σε οικονομικές τιμές;;
Εγώ έκανα body to body και χρεώθηκα κανονικό μασάζ.
Ο νοών νοείτω γιατί γίνεται αυτό και τι υπάρχει πίσω από αυτό και επειδή κάποιοι κύριοι θέλουνε το μονοπώλιο επειδή σίγουρα έχει αλλάξει η διαχείριση του μπου
Και πιθανόν έχουν αλλάξει χεράκια οι κωδικοί οι παλιοί και έχουν αγοραστεί από γραφεία
Μεγάλη προσοχή σε ό τι διαβάζετε και αν δεν έχετε προσωπικό βίωμα και να δώσετε πραγματική πληροφορία στους ανθρώπους που διαβάζουν τουλάχιστον είναι πασιφανές να δείτε τι παίζει.
Αυτή τη στιγμή η τέα σπάει το μονοπώλιο.
Αυτή είναι μία ομάδα κοριτσιών
Τουλάχιστον αυτές που έχω δει εγώ σε φωτογραφίες και αυτές που έχω κάνει εγώ μαζί τους Είναι καταπληκτικές
Ναι αυτή τη στιγμή το γραφείο της είναι μικρό
Η Ίριδα καταπληκτικό κοριτσάκι
Η αμαρυλλίδα άλλη κατηγορία
Για τους λάτρεις από πεντάρι και άνω φυσικό.
Η Μόνικα θεάρα.
Η Αφροδίτη μεταγραφή της τεάς από το deluxe
αρκετόν κυβικών το μασάζ δεις είναι όχι απλά επαγγελματικό κάνει μασάζ θανάτου και παίζει και με χέρι..
Για την Τέα τι να πούμε υπάρχουν λόγια;;
Περί ορέξεως βέβαια ...
εδώ φωνάζουν τα κοριτσάκια και θέλουν να γαμήσουν κιόλας στο τζάμπα... Μιλάνε οι θεραπεύτριες τα παράπονά τους τα λένε..

Όταν λοιπόν κάποιος βγαίνει από το κοπάδι και παρέχει υπηρεσίες ποιοτικές λογικό να υπάρχει πόλεμος ξυπνήστε δείτε τι παίζει και μην τρώτε φόλες
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
Εχει κάνει σελίδα που μπορείς να δεις και την υπόλοιπη ομάδα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom