Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.017
Like
975
Πόντοι
96
:wink: αν ξέρεις κόλπο να πέσουν οι τιμές ,μοιράσου το μαζι μας,μην το κρατας μυστικό.....
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Θα συμφωνήσω,να γαμισουμε θέλουμε,βλέπω γενικός τις τιμές και πήραν επάνω,πολύ επάνω.
Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι μας πιάνουν κορόιδα,μέχρι 60 και για 45 είσαι οκ,τώρα κατι 80 άρια 120 και βάλε και να μην κάνεις και τίποτα,ε τι να πω,καλύτερα βάλε μια τσόντα να παίξει,μόλις τελειώσει αυτή η μαλακια και επανέλθει ο κόσμος στα φυσιολογικά,τότε να δούμε πόσο και τι υπηρεσίες θα έχουν όλα αυτά τα μασάζ κατά οίκον κλπ
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
εχει κουρασει το εκατερωθεν κραξιμο τη Τεας και η προωθηση της, ελεος πια

επισης αν σας φαινονται πολλα οσα δινουμε για μασαζ πηγαινετε σε αλλο τοπικ και μην τα δινετε, μας τα κανατε τσουρεκια. οι μισοι πατε με τραβελια και οι αλλοι μισοι δεν γαματε, απλα μιλατε, οποτε τι να λεμε

η Αμαρυλις της Τεας ειναι η Ολυμπια του vip, την οποια εχω καιρο στα υοψη μου να δω (δεν χρειαζεται να μου πειτε οτι ειναι χοντρη, αν μου αρεσει εμενα και του καθενος εσας σας περισσευει)

η Μονικα κατι μου θυμιζει αλλα δεν μπορω να θυμηθω τι
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
φωτογραφίες μόνικας και αμαρυλλίς που μπορούμε να δούμε στα γνωστά "μασατζίδικα" δεν βλεπω τέτοια ονόματα.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
ειναι στο mind orgasm massage της τεας. δες 3-4 μνμ πιο πανω
 

barbanik

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
82
Like
249
Πόντοι
20
εχει κουρασει το εκατερωθεν κραξιμο τη Τεας και η προωθηση της, ελεος πια

επισης αν σας φαινονται πολλα οσα δινουμε για μασαζ πηγαινετε σε αλλο τοπικ και μην τα δινετε, μας τα κανατε τσουρεκια. οι μισοι πατε με τραβελια και οι αλλοι μισοι δεν γαματε, απλα μιλατε, οποτε τι να λεμε

η Αμαρυλις της Τεας ειναι η Ολυμπια του vip, την οποια εχω καιρο στα υοψη μου να δω (δεν χρειαζεται να μου πειτε οτι ειναι χοντρη, αν μου αρεσει εμενα και του καθενος εσας σας περισσευει)

η Μονικα κατι μου θυμιζει αλλα δεν μπορω να θυμηθω τι

Κοινή λογική λέγεται! Κάποιοι πιστεύουν ότι η γη είναι επίπεδη, κάποιοι άλλοι ότι μας ψεκάζουν και κάποιοι άλλοι ότι όσοι δεν τα σκάνε χοντρά για ελλιπής υπηρεσίες, είναι είτε αγάμητοι είτε κολομπαράδες! Τεοδούλη σέρνει καράβι! Θεο(μουνό)δούλη όλοι του κόσμου ενωθείτε! Ούτε τα προσχήματα ρε φίλε!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.071
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Θα συμφωνήσω,να γαμισουμε θέλουμε,βλέπω γενικός τις τιμές και πήραν επάνω,πολύ επάνω.
Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι μας πιάνουν κορόιδα,μέχρι 60 και για 45 είσαι οκ,τώρα κατι 80 άρια 120 και βάλε και να μην κάνεις και τίποτα,ε τι να πω,καλύτερα βάλε μια τσόντα να παίξει,μόλις τελειώσει αυτή η μαλακια και επανέλθει ο κόσμος στα φυσιολογικά,τότε να δούμε πόσο και τι υπηρεσίες θα έχουν όλα αυτά τα μασάζ κατά οίκον κλπ


Η πιο σωστή κουβέντα που γράφτηκε...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
εχει κουρασει το εκατερωθεν κραξιμο τη Τεας και η προωθηση της, ελεος πια

επισης αν σας φαινονται πολλα οσα δινουμε για μασαζ πηγαινετε σε αλλο τοπικ και μην τα δινετε, μας τα κανατε τσουρεκια. οι μισοι πατε με τραβελια και οι αλλοι μισοι δεν γαματε, απλα μιλατε, οποτε τι να λεμε

η Αμαρυλις της Τεας ειναι η Ολυμπια του vip, την οποια εχω καιρο στα υοψη μου να δω (δεν χρειαζεται να μου πειτε οτι ειναι χοντρη, αν μου αρεσει εμενα και του καθενος εσας σας περισσευει)

η Μονικα κατι μου θυμιζει αλλα δεν μπορω να θυμηθω τι

Κοινή λογική λέγεται! Κάποιοι πιστεύουν ότι η γη είναι επίπεδη, κάποιοι άλλοι ότι μας ψεκάζουν και κάποιοι άλλοι ότι όσοι δεν τα σκάνε χοντρά για ελλιπής υπηρεσίες, είναι είτε αγάμητοι είτε κολομπαράδες! Τεοδούλη σέρνει καράβι! Θεο(μουνό)δούλη όλοι του κόσμου ενωθείτε! Ούτε τα προσχήματα ρε φίλε!

τα λεφτα μου τα δουλεψα δεν τα δουλεψες, οποτε δεν σου πεφτει λογος που τα χαλαω. χεστηκαμε τι πιστευετε στην τελικη

εσυ απο το 2006 χωρις κριτικη για αγαμητος μοιαζεις παντως. και το τι ειναι οσοι κραζουνε ασε ν το ξερουμε καλυτερα οσοι παμε οντως με κοπελες και δεν ειμαστε εδω για να βγαζουμε φραγκα.

οσο για την τεα εγω εχω γραψει οτι δεν ενθουσιαστηκα μαζι της, αλλα την ιδια στιγμη μπορω να διακρινω και τους προμοτορες και τους υπολοιπους μαγαζατορες που τους χαλαει την πιατσα και την κραζουν λες και προκαλεσε ολα τα δεινα στην χωρα. ενω ταυτοχρονα αποθεωνουν αλλες
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.071
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P
Πήρε μεταγραφή φίλε στο deluxe η θεαρα.
www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.]Title[video]https://www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.[/video[/URL]]


Μου θυμίζει το μασάζ που έκανε στο Κολωνάκι η tantrazoe!!!


Στης Ζανας δεν δούλευε η Ζωής;;;

ναι αρχικά ήταν στην Ζάνα στη συνέχεια ήταν μόνη της στην Αναγνωστοπούλου (στο ύψος της Γαλλικής Ακαδημίας - Σίνα)

Αυτη ειχε παει και στις Muses?


Ναι ήταν για κάποιο διάστημα, αλλά μετά έφυγε και πήγε στης Ζανας και σύμφωνα με τον συναγωνιστή έφυγε από εκεί και εργάζεται πάλι μόνη της!!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.071
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P
Πήρε μεταγραφή φίλε στο deluxe η θεαρα.
www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.]Title[video]https://www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.[/video[/URL]]


Μου θυμίζει το μασάζ που έκανε στο Κολωνάκι η tantrazoe!!!


Στης Ζανας δεν δούλευε η Ζωής;;;

ναι αρχικά ήταν στην Ζάνα στη συνέχεια ήταν μόνη της στην Αναγνωστοπούλου (στο ύψος της Γαλλικής Ακαδημίας - Σίνα)


Συναγωνιστή μήπως εννοείς το υπόγειο που είχε στο Κολωνάκι;;;
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Ωραία είχαμε περάσει τότε. Θυμάμαι μια μέρα την είχα χυσει τόσο πολύ που μου είπε γελώντας πρόσεχε μην πιάσουμε κάνα παιδί :confused::confused:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P
Πήρε μεταγραφή φίλε στο deluxe η θεαρα.
www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.]Title[video]https://www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.[/video[/URL]]


Μου θυμίζει το μασάζ που έκανε στο Κολωνάκι η tantrazoe!!!


Στης Ζανας δεν δούλευε η Ζωής;;;

ναι αρχικά ήταν στην Ζάνα στη συνέχεια ήταν μόνη της στην Αναγνωστοπούλου (στο ύψος της Γαλλικής Ακαδημίας - Σίνα)


Συναγωνιστή μήπως εννοείς το υπόγειο που είχε στο Κολωνάκι;;;

ναι αυτό λέω.....
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
Ντελουξ οι πιο πολλές επιλογές σταθερά.
:wink:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.071
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P
Πήρε μεταγραφή φίλε στο deluxe η θεαρα.
www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.]Title[video]https://www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.[/video[/URL]]


Μου θυμίζει το μασάζ που έκανε στο Κολωνάκι η tantrazoe!!!


Στης Ζανας δεν δούλευε η Ζωής;;;

ναι αρχικά ήταν στην Ζάνα στη συνέχεια ήταν μόνη της στην Αναγνωστοπούλου (στο ύψος της Γαλλικής Ακαδημίας - Σίνα)


Συναγωνιστή μήπως εννοείς το υπόγειο που είχε στο Κολωνάκι;;;

ναι αυτό λέω.....


Τον χώρο αυτόν τον έχει αφήσει από το 2017.
Μας έκανες να χαρούμε ότι επέστρεψε!!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Αχ... ωραίες εποχές στο υπόγειο... κρίμα που το έκοψε... τώρα deluxe παίδες.... εντωμεταξύ πραγματικά το βιντεακι με την κοντομαλλα Ιταλίδα.. λες και βλέπεις πρόγραμμα της ζωής... το 1ο που σκέφτηκα!!
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
408
Like
16
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες εχει να μου προτείνει κάποιος κατι καλό απο deluxe ;;; pm ευχαριστω!!!!
 

sifounas1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες , εχει κανεις πληροφοριες για Μιρνα,Ελενα,Αναστασια απο yourmassage ??:embarrased:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom