Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
:woldman:
Καλή χρονιά να έχουμε συνάδελφοι να κάνουμε γούστα κ να περνάμε όμορφα ο καθένας με τις προτιμήσεις του και τις εμπειρίες του κ να δίνουμε κ πληροφορίες σχετικά με τα κορίτσια του μασάζ.
Και επανέρχομαι με το γραφείο της ΤΕΑ και την δυναμική παρουσία των κορασίδων που πλαισιώνουν την ομάδα της.
Αμαρυλλίς δοκιμή μαζί με ίριδα εγώ προσωπικά εφόσον η Τέα μου προτείνει απλά την εμπιστεύομαι.
Ελληνίδες κοπέλες 22-25 ετών με το ζόρι οι μικρές, πενταρι φυσικό στήθος αμαρτία η Αμαρυλλίδα έχει πιασίματα και χέρι κ στοματικό κ μασάζ επαγγελματίκο σύμφωνα με τις δικές μου ανάγκες. Η Ίριδα άβγαλτη συνεσταλμένη ντροπαλή άλλο έργο μασάζ και γυμνό μπάνιο μαζί μου, στήθος εφηβική λογοτεχνία κ δεύτερο μέρος εκεί που δεν το περίμενα γίνεται η ανατροπή. Χορό της κοιλιάς η μικρή μάλαξη μέτρια πάει περισσότερο προς το κινκι.εγω πέρασα υπέροχα επόμενη στάση Μόνικα και Τέα μαζί. Θέλω πληροφορίες για καινούργιες αβγαλτες νεοφερμένες κορασίδες με γνώσεις στο μασάζ αλλά και δεύτερο μέρος.
Να περνάμε καλά και δώστε καμία πληροφορία για ότι νέο βγαίνει.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.420
Πόντοι
736
Τιμή φίλε για αυτή με το πεντάρι βυζι;
:woldman:
Καλή χρονιά να έχουμε συνάδελφοι να κάνουμε γούστα κ να περνάμε όμορφα ο καθένας με τις προτιμήσεις του και τις εμπειρίες του κ να δίνουμε κ πληροφορίες σχετικά με τα κορίτσια του μασάζ.
Και επανέρχομαι με το γραφείο της ΤΕΑ και την δυναμική παρουσία των κορασίδων που πλαισιώνουν την ομάδα της.
Αμαρυλλίς δοκιμή μαζί με ίριδα εγώ προσωπικά εφόσον η Τέα μου προτείνει απλά την εμπιστεύομαι.
Ελληνίδες κοπέλες 22-25 ετών με το ζόρι οι μικρές, πενταρι φυσικό στήθος αμαρτία η Αμαρυλλίδα έχει πιασίματα και χέρι κ στοματικό κ μασάζ επαγγελματίκο σύμφωνα με τις δικές μου ανάγκες. Η Ίριδα άβγαλτη συνεσταλμένη ντροπαλή άλλο έργο μασάζ και γυμνό μπάνιο μαζί μου, στήθος εφηβική λογοτεχνία κ δεύτερο μέρος εκεί που δεν το περίμενα γίνεται η ανατροπή. Χορό της κοιλιάς η μικρή μάλαξη μέτρια πάει περισσότερο προς το κινκι.εγω πέρασα υπέροχα επόμενη στάση Μόνικα και Τέα μαζί. Θέλω πληροφορίες για καινούργιες αβγαλτες νεοφερμένες κορασίδες με γνώσεις στο μασάζ αλλά και δεύτερο μέρος.
Να περνάμε καλά και δώστε καμία πληροφορία για ότι νέο βγαίνει.
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
281
:woldman:
Καλή χρονιά να έχουμε συνάδελφοι να κάνουμε γούστα κ να περνάμε όμορφα ο καθένας με τις προτιμήσεις του και τις εμπειρίες του κ να δίνουμε κ πληροφορίες σχετικά με τα κορίτσια του μασάζ.
Και επανέρχομαι με το γραφείο της ΤΕΑ και την δυναμική παρουσία των κορασίδων που πλαισιώνουν την ομάδα της.
Αμαρυλλίς δοκιμή μαζί με ίριδα εγώ προσωπικά εφόσον η Τέα μου προτείνει απλά την εμπιστεύομαι.
Ελληνίδες κοπέλες 22-25 ετών με το ζόρι οι μικρές, πενταρι φυσικό στήθος αμαρτία η Αμαρυλλίδα έχει πιασίματα και χέρι κ στοματικό κ μασάζ επαγγελματίκο σύμφωνα με τις δικές μου ανάγκες. Η Ίριδα άβγαλτη συνεσταλμένη ντροπαλή άλλο έργο μασάζ και γυμνό μπάνιο μαζί μου, στήθος εφηβική λογοτεχνία κ δεύτερο μέρος εκεί που δεν το περίμενα γίνεται η ανατροπή. Χορό της κοιλιάς η μικρή μάλαξη μέτρια πάει περισσότερο προς το κινκι.εγω πέρασα υπέροχα επόμενη στάση Μόνικα και Τέα μαζί. Θέλω πληροφορίες για καινούργιες αβγαλτες νεοφερμένες κορασίδες με γνώσεις στο μασάζ αλλά και δεύτερο μέρος.
Να περνάμε καλά και δώστε καμία πληροφορία για ότι νέο βγαίνει.

Φίλε καλημέρα. Μιλάς για το massage lux ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα και καλή Κυριακή. Για την Τεα που φίλοι γράφουν ότι έφτιαξε δική της ομάδα υπάρχει κάπου κάποια αγγελία ή προφίλ για να δούμε το τηλέφωνο επικοινωνίας? Η να ψάξω σε προηγούμενες σελίδες ? Αν υπάρχει πληροφορία καλοδεχούμενη ..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
OSMOSE = SEX

Εκανα δοκιμη με Καρμεν

Μιλφακι , οχι ελληνιδα

κοντουλα αδυνατη, με βυζαρες κ ωραια κοκκινα νυχια

σεξι ορεξατη γενικα

με 120ε συνολο πηγε φουλ

Γενικα Δεν εχει υψηλη ποιοτητα , αλλα ειναι ευκολο γρηγορο σιγουρο σεξακι

εξαρταται τι ψαχνει ο καθενας

Με 120 Ευρωπουλα γαμαμε σιτυτουρ εμφανίσιμο όχι μπαζολες που πουλάνε μπριζόλες...
Δίκιο έχεις όπως το γράφεις ,αλλά πολλές φορές είναι και το παιχνίδι που μας εξιταρει ...πάντα σε λογικά πλαίσια και για το αποτέλεσμα
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους επεστεψα περιμενω μηνυματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Συναγωνιστης ποσταρε αυτο που εχει τα στοιχεια της ετεριας μασαζ Τεας ... και τηλεφωνο

Το είδα ,αλλά το ερώτημα μου είναι αν ισχύει ή θα προσβαλουμε κάποια άλλη ? Γιατί εδώ μόνο τον αριθμό ταυτότητας δεν έχει .Ο φίλος γράφει ότι λόγο οικονομικής στενότητας δεν έχει δοκιμάσει. Πάντως , ευχαριστώ και θα δοκιμάσω
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Συναγωνιστης ποσταρε αυτο που εχει τα στοιχεια της ετεριας μασαζ Τεας ... και τηλεφωνο

Το είδα ,αλλά το ερώτημα μου είναι αν ισχύει ή θα προσβαλουμε κάποια άλλη ? Γιατί εδώ μόνο τον αριθμό ταυτότητας δεν έχει .Ο φίλος γράφει ότι λόγο οικονομικής στενότητας δεν έχει δοκιμάσει. Πάντως , ευχαριστώ και θα δοκιμάσω

το τηλέφωνο αυτό είναι.......... αλλά πιστεύω ότι ο διαχειριστής της σελίδας θα πρέπει να αφαιρέσει σελίδες με προσωπικά στοιχεία
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Συναγωνιστης ποσταρε αυτο που εχει τα στοιχεια της ετεριας μασαζ Τεας ... και τηλεφωνο

Το είδα ,αλλά το ερώτημα μου είναι αν ισχύει ή θα προσβαλουμε κάποια άλλη ? Γιατί εδώ μόνο τον αριθμό ταυτότητας δεν έχει .Ο φίλος γράφει ότι λόγο οικονομικής στενότητας δεν έχει δοκιμάσει. Πάντως , ευχαριστώ και θα δοκιμάσω

το τηλέφωνο αυτό είναι.......... αλλά πιστεύω ότι ο διαχειριστής της σελίδας θα πρέπει να αφαιρέσει σελίδες με προσωπικά στοιχεία

Ευχαριστώ gepap !
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P
Πήρε μεταγραφή φίλε στο deluxe η θεαρα.
www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.]Title[video]https://www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.[/video[/URL]]


Μου θυμίζει το μασάζ που έκανε στο Κολωνάκι η tantrazoe!!!


Στης Ζανας δεν δούλευε η Ζωής;;;
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.288
Πόντοι
5.646
OSMOSE = SEX

Εκανα δοκιμη με Καρμεν

Μιλφακι , οχι ελληνιδα

κοντουλα αδυνατη, με βυζαρες κ ωραια κοκκινα νυχια

σεξι ορεξατη γενικα

με 120ε συνολο πηγε φουλ

Γενικα Δεν εχει υψηλη ποιοτητα , αλλα ειναι ευκολο γρηγορο σιγουρο σεξακι

εξαρταται τι ψαχνει ο καθενας

Με 120 Ευρωπουλα γαμαμε σιτυτουρ εμφανίσιμο όχι μπαζολες που πουλάνε μπριζόλες...
Δίκιο έχεις όπως το γράφεις ,αλλά πολλές φορές είναι και το παιχνίδι που μας εξιταρει ...πάντα σε λογικά πλαίσια και για το αποτέλεσμα
Λογικά πλαίσια με τόσα λεφτα???@
Όχι....
Πάντως στο lux 3 φορές που έχω πάρει μια χαρά έχω περάσει.Μασαζακι χαλάρωση και χάπι Εντ...Τώρα τα άλλα άμα πάνε τόσο πολύ σε κόστος γαμαω city tour...
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
καλημερα το harmony home massage εχει σχεδον τις ιδιες κοπελες με osmose την καρολινα απο οσμοσε την εχουν βγαλει απο τις φωτο και το site ξερεις κανεις τι απεγηνε? επισης η μαριαννα απο osmose η ξανθια δεν υπαρχουν ποια φωτο στην osmose παρα μονο στο harmony home massage τι διαολο το harmony home massage ειναι το osmose ολες ιδιες ειναι αλλα εχει αλλο τηλ. επικοινονιας.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.113
Like
3.126
Πόντοι
456
Ας γράψω και γω δυό πραγματάκια απο δυό πρόσφατες εμπειρίες μπας και βοηθήσω κανένα συναγωνιστή΄, Δήμητρα απο αρτ, καλό σώμα ,μέτριο προσωπο,γδύνεται απο την πρώτη φορά,δέχεται χεράκι και ισως να προχωράει απο ότι αναφέρθηκε ,τι να το κάνεις όμως ,χαζούλα ασέξουαλ αδυνατεί να φτιάξει ερωτικό κλίμα ,καλούτσικο μασάζ ,μαύρο απο μένα, Νίκη από joy,καλό πρόσωπο ,γεματούλα ,πολύ καλό ερωτικό μασάζ αλλά δεν προχώρησε ούτε καν χέρι,παρόλα αυτά φτιάχνει κλίμα .ίσως να ξαναδοκιμαστεί. edit Η Δήμητρα ζητάει +30 για να κουνήσει το χεράκι της παλινδρομικά

Με ενδιαφέρει η Βικτώρια απο joy ,με ποιά απο τις παραπάνω μοιάζει πιό πολύ; είτε εδώ είτε με π.μ Καλή χρονιά νάχουμε ,λίγος καιρός έμεινε,υπομονή!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P
Πήρε μεταγραφή φίλε στο deluxe η θεαρα.
www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.]Title[video]https://www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.[/video[/URL]]


Μου θυμίζει το μασάζ που έκανε στο Κολωνάκι η tantrazoe!!!


Στης Ζανας δεν δούλευε η Ζωής;;;

ναι αρχικά ήταν στην Ζάνα στη συνέχεια ήταν μόνη της στην Αναγνωστοπούλου (στο ύψος της Γαλλικής Ακαδημίας - Σίνα)
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P
Πήρε μεταγραφή φίλε στο deluxe η θεαρα.
www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.]Title[video]https://www.xnxx.com/video-nnjlvf1/i_m_lisa_massager_i_m_37_and_i_want_to_be_your_new_milf.[/video[/URL]]


Μου θυμίζει το μασάζ που έκανε στο Κολωνάκι η tantrazoe!!!


Στης Ζανας δεν δούλευε η Ζωής;;;

ναι αρχικά ήταν στην Ζάνα στη συνέχεια ήταν μόνη της στην Αναγνωστοπούλου (στο ύψος της Γαλλικής Ακαδημίας - Σίνα)

Αυτη ειχε παει και στις Muses?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom