Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
τελικα με το γραφειο της τεα πως βλέπουμε τις κοπελες πως εποικοινωνουμε?
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Ρε saporthiti-Τεα που λογικά είσαι εσυ από πίσω και από αυτό το προφίλ και από αλλά 2,3 που γράφουν αποκλειστικά για Τεα Τεα Τεα και για καμία άλλη κοπέλα.Εμάς βρήκες; Ποιες ποιοτικές υπηρεσίες λες; Το ξύρισμα σταρχιδια; Ποιο έξτρα δίνουν σε οικονομικές τιμές; Τα 150 ευρώ για 1 ώρα είναι οικονομική τιμή; Ποιες δεν έχουν εμφάνιση call girl? Θυμάσαι μήπως πως κυκλοφορείς; Έκανες εσυ μας λες body to body και χρεώθηκες 60 ευρώ την ώρα; Δηλαδή για ποσό Μαλακες μας περνάς; Το μπου όντως δεν είναι όπως ήταν παλιά όμως λες στα τόσα που εχει εδώ μέσα να είναι από πίσω κάποιο γραφείο; Για ποσό Μαλακες δηλαδή μας περνάς; Λες να καθίσει το μπου να ασχοληθεί με μια Τεα και με ένα μασαζομαγαζο; Ποιο μονοπωλείο σπας ακριβώς βρε κορίτσι μου;Τι έργα βλέπεις; Υπάρχουν 15 μασαζομαγαζα κατοικον και 100 κοριτσάκια εκεί έξω.Ποιο μονοπωλείο σπας; Από τη μια μας λες Μαλακες.Από την άλλη μας δουλεύεις κανονικά εδώ μέσα. Επιπλέον ποια Αφροδίτη deluxe αρκετών κυβικών το μασαζ -ΜΑΣΑΖ ΘΑΝΑΤΟΥ-παίζει με το χερι; Τι λες εδώ μέσα για να τσιμπάνε τα κορόιδα και να δίνουν τσαμπα τα 60αρια; Αυτή που δεν ξέρει καν μασαζ την κοντή χοντρή και δεν δέχεται καν χωρις πετσετα; Ήταν η μοναδική φόλα που είχα φάει απτό deluxe και ήταν η πρώτη φορά που είχα πάρει να διαμαρτυρηθω στο γραφείο.Αυτή που την έχουμε κράξει ουκ ολίγες φορές εδώ μέσα; Αυτή που έχουν στο σαιτ με τα μακριά μαύρα μαλλιά που εδώ και 6 μήνες εχει γυρίσει όλα τα μασαζομαγαζα και δεν την θέλει κανεις; Κόψε λίγο και μην παραμυθιάζεις κοσμάκη.Αν για σένα τα 60 ευρώ και τα 150 είναι μια ώρα δουλειά,άλλοι δουλεύουν 24ωρα για να βγάλουν.Αρκετά ασχοληθήκαμε τόσο καιρό.Έχεις κουράσει.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Αφροδιτη deluxe... χαχα για τα μπαζα. Απο τις μεγαλες φολες και πηγε στο γραφειο της Τεας; Γιατι αραγε...
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Ρε saporthiti-Τεα που λογικά είσαι εσυ από πίσω και από αυτό το προφίλ και από αλλά 2,3 που γράφουν αποκλειστικά για Τεα Τεα Τεα και για καμία άλλη κοπέλα.Εμάς βρήκες; Ποιες ποιοτικές υπηρεσίες λες; Το ξύρισμα σταρχιδια; Ποιο έξτρα δίνουν σε οικονομικές τιμές; Τα 150 ευρώ για 1 ώρα είναι οικονομική τιμή; Ποιες δεν έχουν εμφάνιση call girl? Θυμάσαι μήπως πως κυκλοφορείς; Έκανες εσυ μας λες body to body και χρεώθηκες 60 ευρώ την ώρα; Δηλαδή για ποσό Μαλακες μας περνάς; Το μπου όντως δεν είναι όπως ήταν παλιά όμως λες στα τόσα που εχει εδώ μέσα να είναι από πίσω κάποιο γραφείο; Για ποσό Μαλακες δηλαδή μας περνάς; Λες να καθίσει το μπου να ασχοληθεί με μια Τεα και με ένα μασαζομαγαζο; Ποιο μονοπωλείο σπας ακριβώς βρε κορίτσι μου;Τι έργα βλέπεις; Υπάρχουν 15 μασαζομαγαζα κατοικον και 100 κοριτσάκια εκεί έξω.Ποιο μονοπωλείο σπας; Από τη μια μας λες Μαλακες.Από την άλλη μας δουλεύεις κανονικά εδώ μέσα. Επιπλέον ποια Αφροδίτη deluxe αρκετών κυβικών το μασαζ -ΜΑΣΑΖ ΘΑΝΑΤΟΥ-παίζει με το χερι; Τι λες εδώ μέσα για να τσιμπάνε τα κορόιδα και να δίνουν τσαμπα τα 60αρια; Αυτή που δεν ξέρει καν μασαζ την κοντή χοντρή και δεν δέχεται καν χωρις πετσετα; Ήταν η μοναδική φόλα που είχα φάει απτό deluxe και ήταν η πρώτη φορά που είχα πάρει να διαμαρτυρηθω στο γραφείο.Αυτή που την έχουμε κράξει ουκ ολίγες φορές εδώ μέσα; Αυτή που έχουν στο σαιτ με τα μακριά μαύρα μαλλιά που εδώ και 6 μήνες εχει γυρίσει όλα τα μασαζομαγαζα και δεν την θέλει κανεις; Κόψε λίγο και μην παραμυθιάζεις κοσμάκη.Αν για σένα τα 60 ευρώ και τα 150 είναι μια ώρα δουλειά,άλλοι δουλεύουν 24ωρα για να βγάλουν.Αρκετά ασχοληθήκαμε τόσο καιρό.Έχεις κουράσει.
....μια χαρα!! της τα ειπες:hi:
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Πραγματικά αυτό με το ξύρισμα στα αρχίδια τι φάση ρε φίλε... σιγά μην αφήσω την κάθε μια να ξυρίσει τα αρχίδια μου και το πουλάνε και σαν την γαμάτη υπηρεσία... Πάντως από ότι έχω ακούσει από πριβέ που μιλάω εδώ μέσα η γκόμενες είναι όλες με έξτρα κιλά που έχει Τέα ακόμα και η Μόνικα που στις φωτογραφίες είναι ωραίο μουνί από κοντά έχει έξτρα κιλά... ρε όσο προσπαθείτε να μας δουλεύεται θα χάνεται πελάτες και χρήμα.. δυστυχώς υπάρχουν και οι αγαπούληδες..
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Πραγματικά αυτό με το ξύρισμα στα αρχίδια τι φάση ρε φίλε... σιγά μην αφήσω την κάθε μια να ξυρίσει τα αρχίδια μου και το πουλάνε και σαν την γαμάτη υπηρεσία... Πάντως από ότι έχω ακούσει από πριβέ που μιλάω εδώ μέσα η γκόμενες είναι όλες με έξτρα κιλά που έχει Τέα ακόμα και η Μόνικα που στις φωτογραφίες είναι ωραίο μουνί από κοντά έχει έξτρα κιλά... ρε όσο προσπαθείτε να μας δουλεύεται θα χάνεται πελάτες και χρήμα.. δυστυχώς υπάρχουν και οι αγαπούληδες..
στις φωτο φαινεται αδυνατη
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Δυο συντομα σχολια:

1. Απαντηση σε παραπανω ποστ αν και εχω ξαναγραψει επ αυτου: Αναστασια, Μιρνα, Ελενα Και Γεωργια απο your ειναι στα ΔΕΝ. Η Γεωργια απεχει πολυ και απο τις φωτογραφιες.

2. Με την Τεα ειχα βρεθει οταν ηταν ακομα στο βελβετ. Ηταν τιμια η υπηρεσια, δεν ειχα τρελλαθει. Αποφασισα να τιμησω καποια απο τις νεες που εχει τωρα που ειναι αυτονομη. Τζιφος: ολα τα ραντεβου κλεισμενα 1-2 μερες πριν!! Και ρωταω λοιπον: με τοσο κραξιμο και τετοιες τιμες πως γινεται ρε διαολε να ειναι τοσο γεματο το προγραμμα τους;;; Πραγματικα απορω! Προφανως οι περισσοτεροι πελατες δεν εχουν εμπειρια απο αλλου ή δεν διαβαζουν το φορουμ ή τελικα λεφτα υπαρχουν... τι να πω.. κουραστηκα να διαβαζω για το συγκεκριμενο θεμα και θεωρω πως σωστη ενημερωση ειναι να μοιραζομαστε εμπειριες για καθε κοπελα απο ολα τα γραφεια ωστε να προφυλασομαστε απο φωλες. Αυτο κανω τοσο καιρο και θα συνεχισω μια στο τοσο να γραφω οταν εχω καινουρια εμπειρια! Να περνατε καλα.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Πραγματικά αυτό με το ξύρισμα στα αρχίδια τι φάση ρε φίλε... σιγά μην αφήσω την κάθε μια να ξυρίσει τα αρχίδια μου και το πουλάνε και σαν την γαμάτη υπηρεσία... Πάντως από ότι έχω ακούσει από πριβέ που μιλάω εδώ μέσα η γκόμενες είναι όλες με έξτρα κιλά που έχει Τέα ακόμα και η Μόνικα που στις φωτογραφίες είναι ωραίο μουνί από κοντά έχει έξτρα κιλά... ρε όσο προσπαθείτε να μας δουλεύεται θα χάνεται πελάτες και χρήμα.. δυστυχώς υπάρχουν και οι αγαπούληδες..
στις φωτο φαινεται αδυνατη
Δεν είναι όμως.. στις φωτό φαίνεται μοντέλο
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μας κοροϊδεύετε ; Διάβασα πιο πάνω ότι εδώ μέσα παίζει τρελή κριτική κραξιματος για Αφροδίτη. Που είναι γιατί εγώ μόνο 3 έχω δει να λένε κράξιμο περί του μασάζ . Επίσης εγώ την είχα πάρειήτανε φοβερό και ήθελα τη γνώμη αν προχωράει. πριν φύγει από το deluxe την εκθιαζουν όμως , να πουν ότι δεν προχωράει και ότι το μασάζ είναι για τα μπάζα και τσάμπα λεφτά και ότι πήρατε στο deluxe κάνατε και παράπονα και την διώξανε. Λοιπόν μετά από την ανάρτηση της επιχείρησης της τεας με τα στοιχεία της πήρα το τηλέφωνο από εκεί και και πήρα τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού , δύο μέρες πριν έκλεισα ,τότε που είχα ξανά σχολιάσει εάν θυμάστε, η κοπέλα έρχεται στην ώρα της στο ξενοδοχείο, μπαίνει μέσα χαμογελαστή χαμογελαστή , και κατευθείαν κανει ένα σχόλιο πλάκας επειδή με θυμόταν από όταν δεν είχα πάρει στο Όασις, προχωράμε κανονικά το ραντεβού μας το μασάζ όπως έχω ξαναπεί είναι άπαιχτο εάν όμως κάτσε να το απολαύσεις και δεν βιάζεσαι και δεν πιέζεις για παραπάνω πράγματα ώστε να την σπάσεις στον άνθρωπο που έρχεται να δουλέψει και να σε κάνει να περάσεις και καλά, αν λοιπόν χαλαρώσεις και μπορέσεις να έχεις το μυαλό σου μόνο στο μασάζ τουλάχιστον στην αρχή τότε θα καταλάβεις εάν όντως κάνει καλό μασάζ που η κοπέλα κάνει εάν είστε μαλάκες και βιάζεστε η προσβάλλεται η θεωρείται ότι επειδή δίνεται 50 ευρώ για να κάνετε μασάζ πρέπει να δώσε και κώλο η άλλη, προφανώς καμιά και κανένας μας πέρα από την πλάκα δεν θα καθόταν να ασχοληθεί με έναν τέτοιο άνθρωπο απέναντί του και ούτε θα τον ήθελε και για πελάτη του ξανά. Πιάνοντας κουβέντα λοιπόν μαζί της μετά από το μασάζ και το παραπάνω που σημειωτέον αν λέγατε ότι δεν κάνει αλλά έκανε, της είπα για αυτό το εν λόγω site και τις κριτικές που γράφουνε και την ρώτησα αν την διώξουν από το deluxe, χαμογέλασε με ένα ύφος ικανοποίησης πιάνοντας το κινητό της και δείχνοντάς μου τα μηνύματα που έχει ανταλλάξει με τον κύριο που έχει το deluxe τα οποία μέσα λένε ότι σταματάει να εργάζεται για αυτόν όχι ότι την διώχνει. Και του ζητάει ευγενικά να αφαιρέσει και τη φωτογραφία της από το site του αυτός της λέει ναι. μου εξηγεί ότι ακόμα και τώρα του λέει να την αφαιρέσει και ότι έχει βάλει δικηγόρο να τον πάρει τηλέφωνο ώστε να βγάλει τη φωτογραφία από το site και ο κύριος δεν την βγάζει με το ζόρι την κρατάει. Και ότι αν πάρεις τηλέφωνο και την ζητήσεις θα σου πούνε ότι δουλεύει και θα σου στείλουν κάποια άλλη ή θα το αποφύγουν να σου πουν ότι έχει ρεπό. Εκείνη λοιπόν την ώρα με έβαλε να πάρω τηλέφωνο και να την ζητήσω μαντέψτε λοιπόν τι μου είπαν. επίσης μου είπε ότι στο εν λόγω site δούλευε μόνο δυόμιση εβδομάδες πότε λοιπόν όλοι εσείς την δοκιμάσατε πότε προλάβατε μέσα σε τόσο λίγο διάστημα; εγώ δεν είδα κανένα τσακωμό από μεριάς τες με τον κύριο που έχει το deluxe αν και θα έπρεπε γιατί δεν μπορείς να κρατάς τη φωτογραφία ενός ανθρώπου χωρίς να θέλει . Νταβατζής λοιπόν . Επιπλέον απτό Όασις έφυγε από δική της επιλογή γιατί είναι πατομενο κ άγνωστο κ για κάτι άλλο που καλύτερα να μην αναφέρω . Απτό ms που ήταν στην αρχή έφυγε γιατί μετά απτην καραντίνα δεν είχαν ραντεβού, όπως έφυγαν κ άλλες . Πώς κατηγορούμε όμως κάποιον κ λέμε ότι έκαναν παράπονα στο ντελουξ κ την έδιωξαν κ ότι τσακώνεται με ολΑ τα σάιτ αφού εμείς σαν πελατες δεν ξέρουμε ποιος παίρνει κ αν τσακώνεται η κοπέλα με το αφεντικό της . Άρα προμοτορας ή ο ίδιος που έχει το σάιτ του ... Και αφού την έδιωξε γιατί ήταν όλα αυτά γιατι λοιπόν ακόμα την διαφιμιζει σε ινστα φβ γκουγκλ ακόμα κ γιουτιουμπ;; Διαφιμηση σε κάποιον που δεν δουλεύει σε εσένα κ ουσιαστικά σου έκανε κακό στην επιχείρηση κ την έδιωξες γιατί να κάνεις ;;;;; Επίσης η εμφάνιση είναι υποκειμενική. Εμένα μου αρέσει που είναι με βυζάρες κωλαρα χειλαρες , και κοντή 1.65 η γυναίκα φαίνεται μόνο μπροστά στον Αντετοκούμπο που είναι 2 μέτρα και βάλε. Σε εσένα κ εμένα δεν είναι καθόλου κοντή . Επίσης όλες εκεί παίζουν στην Ελλάδα είσαι . Εδω οι γυναίκες έχουν αυτές τις προδιαγραφές . συν και μεγάλος Πόντος για αυτήν ότι η συγκεκριμένη ξέρει να σε παίζει . Επιπλέον πέρα των μηνυμάτων με τον κύριο μου λέει κοίτα εάν έχω εκπαιδεύσει πάνω στο μασάζ ή όχι και μου έδειξε την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος της την οποία είναι υποχρεωμένη να την έχει πάντα μαζί της καθώς η κοπέλα είναι απόφοιτοι της Ακαδημίας ποδολογων. Άρα λοιπόν γνωρίζει μέχρι και ρεφλεξολογία όχι μόνο ένα μασάζ. Άρα promo τώρα του deluxe έχεις καρφωθεί πολύ άσχημα και σε έχουμε πάρει χαμπάρι. Άρα λοιπόν ούτε όλα τα γραφεία έχει γυρίσει ούτε κακό μασάζ κάνει ούτε έχει τσακωθεί ούτε και την διώξανε από κάπου όλα αυτά πλέον με αποδείξεις τις οποίες εγώ είχα την τύχη να δω. Πραγματικά είναι πολύ κρίμα να μπαίνετε εδώ μέσα και να κράζετε χωρίς να έχετε γνωρίσει την κάθε κοπέλα προσωπικά.πηγαίνετε με το κύμα και με ότι σας διαφημίζουν. δυστυχώς έχω αντιληφθεί ότι επειδή έχουν κάνει ένα πολύ καλό promo στο deluxe και επειδή μπαίνουν εδώ και γράφουν τα όσα για το deluxe έτσι πάει και το κύμα στο deluxe νομίζοντας ότι είναι το καλύτερο. Εγώ έχω να πω ότι όλα τα γραφεία είναι τα ίδια εφόσον οι κοπέλες κάνουν μεταγραφές και το ένα γραφείο παίρνει από το άλλο και αυτός που έχει το ένα γραφείο έχει μαζί και άλλα τρία ή άλλα δύο ή άλλο ένα. επίσης μου είπε ότι όποτε στέλνουνε το ραντεβού της κοπέλας οι τηλεφωνήτριες στην κοπέλα για να ξέρει πού θα πάει τους λένε και ακριβώς τι θα αντιμετωπίσουν ναι και τι είναι ο καθένας μας ιστορικό δηλαδή μας έχουνε αποθηκευμένεους ότι κάνουμε και γελάνε μαζί μας.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
Stambal1986 αγόρι μου μην καρφώνεσαι τόσο πολύ!
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Δυο συντομα σχολια:

1. Απαντηση σε παραπανω ποστ αν και εχω ξαναγραψει επ αυτου: Αναστασια, Μιρνα, Ελενα Και Γεωργια απο your ειναι στα ΔΕΝ. Η Γεωργια απεχει πολυ και απο τις φωτογραφιες.

2. Με την Τεα ειχα βρεθει οταν ηταν ακομα στο βελβετ. Ηταν τιμια η υπηρεσια, δεν ειχα τρελλαθει. Αποφασισα να τιμησω καποια απο τις νεες που εχει τωρα που ειναι αυτονομη. Τζιφος: ολα τα ραντεβου κλεισμενα 1-2 μερες πριν!! Και ρωταω λοιπον: με τοσο κραξιμο και τετοιες τιμες πως γινεται ρε διαολε να ειναι τοσο γεματο το προγραμμα τους;;; Πραγματικα απορω! Προφανως οι περισσοτεροι πελατες δεν εχουν εμπειρια απο αλλου ή δεν διαβαζουν το φορουμ ή τελικα λεφτα υπαρχουν... τι να πω.. κουραστηκα να διαβαζω για το συγκεκριμενο θεμα και θεωρω πως σωστη ενημερωση ειναι να μοιραζομαστε εμπειριες για καθε κοπελα απο ολα τα γραφεια ωστε να προφυλασομαστε απο φωλες. Αυτο κανω τοσο καιρο και θα συνεχισω μια στο τοσο να γραφω οταν εχω καινουρια εμπειρια! Να περνατε καλα.
καταρχας δεν διαβαζουν ολοι το site ο μεγαλυτερος ογκος των πελατων τους δεν ειναι απο δω μεσα οποτε λογικο ειναι να γινεται χαμος .αν διαβαζαν ολοι το site πιστεψε με πολλες απο αυτες θα ειχαν αλλαξει επαγγελμα
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Σοβαρά τώρα σε μένα το λες αυτό; Βρες μου μια μαλακια που έχω γράψει εδώ μέσα.Βρες μου μια φόλα που έχω γράψει ότι είναι μουναρα.Δηλαδή εσυ είσαι οκ το μόνο θέμα του μπου να είναι μια Τεα από 3,4 προφίλ που γράφουν μόνο για αυτή; Είσαι οκ να γράφουν body to body με 60 ευρώ; Είσαι οκ να λένε για κοπελες τα καλύτερα να τσιμπάνε τα κορόιδα και να είναι φόλες; Πες μου ακριβώς που είμαι λάθος ρε φίλε.

Stambal1986 αγόρι μου μην καρφώνεσαι τόσο πολύ!
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Δεν βαρεθήκατε να ασχολειστε τόσες μέρες με το θέμα της Τεας.
Ας πάμε πάλι στο μασάζ κ αν δίνουμε μεταξύ μας καλές κ κακές εμπειρίες απ αυτές που έχουμε δοκιμάσει
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Καλή η τεα σαν υπηρεσίες, για εμένα πολύ καλή, για τις άλλες κοπέλες δεν έχω γνώμη, πάντως θα ήταν πολύ πετυχημένο αν αντί για θεοδουλη λεγόταν ευρωδουλη :cheesy: :sunglasses: :confused:
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Στανμπαλ κ lenti στα προφίλ σας έχετε 5-6 κρητικές μόνο κ όλες είναι υπέρ του ντελουξ του λουξ του γιορ κ του Τζόι. Αυτά τα έχει όλα ένας . Ο ίδιος άνθρωπος. Κ κράζετε πολύ Τέα ( οσο ήταν ντελουξ ήταν θεά όμως ) Αφροδίτη ( όσο ήταν ντελουξ κρητική δεν υπήρχε εδώ μέσα ) και βελβετ που και αυτοί είναι του ίδιου σκεπτικού με το ντελουξ. Ουσιαστικά έχετε κρητικές υπέρ όλων των μαγαζιών που τα έχει ι ίδιος κ κράζετε οποία φύγει από αυτόν. Δυνατό ξεμπροστιασμα αφεντικό του ντελουξ ... Δεν σε χαλάει όμως η φωτογραφία της Αφροδίτης ακόμα στο σάιτ σου κ οι διαφημίσεις μαζί ε ;;;; Κατά τα άλλα όλες αυτές που έφυγαν είναι στα δεν ε; Μόνο ντελουξ και ΣΙΑ να παίρνουμε μπας κ δώσεις κάνα ευρώ να βγάλεις καινούργια φωτό κ σβήσεις την παλιά.
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
281
Καλησπέρα, με Αμαρυλλίς με τα πεντάρια έχει δοκιμάσει κάποιος μασαζ? Και προσφέρει και όλα τα υπόλοιπα ?
Ευχαριστώ
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Αφροδίτη από joy
γεωργία απο your
λαουρα απο osmose

εχεις κανεις γνωμη γι αυτες?? απο μια ματια που εριξα αυτες μου χτυπησαν στο ματι

Δεν έχω πάρει αλλά η πρώτη και η τρίτη προχωράνε παρακάτω. Η δεύτερη όχι...Απ' ότι θυμαμαι και έχω διαβάσει αυτα...

Στο #Your# όλες οι κοπέλες είναι στα δεν για αυτό που ψάχνεις.

Το #Osmose# είναι φθηνό και πρόχειρο επέλεξε το μόνο εάν θέλεις κάτι τέτοιο.

Σο #Joy#, Αφροδίτη, Βικτόρια και Αγγελική είναι στα ναι και ανεβαίνει συνεχώς η Μαίρη (νέο ταλέντο). Μακριά από Έλενα, έχει κλείσει σπίτια και αδειάζει πορτοφόλια.

Τα καλύτερα για την περίπτωση
σου είναι #deluxe# και #velvet#, όλες προχωράνε, δες τες και διάλεξε ανάλογα με τα γούστα σου.

Για Έλενα.. όταν λες έχει κλείσει σπίτια?? Τι παίχτηκε?
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Καταρχήν stanmpal εσύ έχεις ένα ποστ στον τοίχο σου που γράφειςρ την σειρά τα γραφεία που έχει ο ίδιος άνθρωπος κ δίπλα ονόματα νέων κοριτσιών ή κ καλά κοριτσιών που πήρες κ εκαναν τα πάντα , αλλά μόνο τα σάιτ που έχει ο ίδιος . Αλλά σάιτ δεν αναφέρεις πουθενά. Δηλαδή τα άλλα σάιτ δεν φέρνουν νέες ; Δεν προχωράνε ;;;;; Για τα άλλα μόνο αρνητικά σχόλια ...στο ότι αυτά τα σάιτ έχουν κοπέλες ανεπαγγελτες του συγκεκριμένου που εκθιαζεις το ξέρεις ; Δεν έχουν ούτε γνώσεις από σεμινάριο στο μασάζ πόσο μάλλον πτυχίο που γράφουν κιόλας στο βιογραφικό της κοπέλας !!!! Δεν ξέρουν τι τους γίνεται . Την Αφροδίτη την γράφουν ως αισθητικό , χωρίς να είναι αισθητικός !!! ???? Ένα μικρό παράδειγμα της μαλακίας κ της προμοτιας ! Α ρε σάιτοκρατωρα νταβατζή .... Τι φταίνε ρε τα κοριτσάκια είτε η Τέα είτε η Αφροδίτη είτε οποία εφυγε από σένα κ κάνεις κακό προμο ; Τι φταίνε τα άλλα γραφεία που πουθενά δεν σε βρίζουν αυτά γιατί δεν ασχολούνται μαζί σου ; Επιπλέον ψάχνω όλα τα γραφεία να βρω που έχει δουλέψει παντού που λες κ όλα μου λένε δεν δούλεψε ποτέ εκεί κ ότι κάνω λάθος !!! Πιστεύεις δηλαδή ότι αν πήγε σε ένα αντίπαλο γραφείο από σένα δεν θα την έπαιρναν ;;; Πόσο μάλλον όταν έχουν κοπέλες κ άσχετες του μασάζ κ άσχετες στο άλλο κ άσχετες στην εμφάνιση ; Εδώ έχουν κάτι 40 αρες να δουλεύουν .. δεν θα έπαιρναν μικρό κορίτσι ; Και μόνο από θέμα ανταγωνισμού να το πάρεις , θα την έπαιρναν για να φανεί ότι στην πήρανε . Έτσι είναι το μάρκετινγκ .... Εσύ λάθος συμβούλους έχεις μάλλον .κ απορώ κιόλας πως έχει δουλειά φουλ κ όχι μόνο η συγκεκριμένη , αλλά κ γενικά οποία κράζεις δουλεύει πολύ κ δεν κλείνεις εύκολα ραντεβού . Πώς γίνεται ρε γσνωτο πώς !!!! αυτό τα λέει όλα . Αλλά η δυσφήμηση είναι η καλύτερη διαφιμηση λένε .
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
Την άλλη μας γράφει ο άλλος άγαμητους και κωλομπαραδες.Δηλαδή εγώ που δεν είμαι ούτε Μαλακας ούτε αγαμητος ούτε κωλομπαρας τι πρέπει να κάνω;

Αδερφε τα έχεις μπλέξει.

Τα περι αγαμητων και μπινεδων ειχε να κάνει με αυτούς που σχολιάζουν τα ποσά δινουμε στο μασαζ και με ποιες πηγαίνουμε, οχι με την Τεα. Δεν δέχομαι να μου κάνουν κουμάντο και υποδείξεις που θα τα δίνω αυτοί που γράφουν χωρίς να γαμανε και αυτοι που γράφουν στα τραβελοτοπικ δλδ.
Και εμένα δεν μου αρέσει η μαρια η μολδαβη, το αλικακι και η εριετα/νεφελη στο μασαζ πχ, αλλά δεν πηγαίνω στα διάφορα τοπικ να κραζω.

Για την Τεα έχω κάνει μετρια κριτική σε ανύποπτο χρόνο όταν ήταν στο γραφείο και ακουγόταν μόνο καλά λόγια. Ακόμη και για αυτήν ομως αναφέρω ότι έχει κουρασει το κραξιμο ΚΑΙ το προμοταρισμα. Κοινώς έγινε και αυτό το τοπικ μοουρδελο όπως και του μαμπα, όπως και της Άρτεμις, όπως της Βερονικας παλιά κλπ κλπ κλπ

εχει κουρασει το εκατερωθεν κραξιμο τη Τεας και η προωθηση της, ελεος πια

επισης αν σας φαινονται πολλα οσα δινουμε για μασαζ πηγαινετε σε αλλο τοπικ και μην τα δινετε, μας τα κανατε τσουρεκια. οι μισοι πατε με τραβελια και οι αλλοι μισοι δεν γαματε, απλα μιλατε, οποτε τι να λεμε

η Αμαρυλις της Τεας ειναι η Ολυμπια του vip, την οποια εχω καιρο στα υοψη μου να δω (δεν χρειαζεται να μου πειτε οτι ειναι χοντρη, αν μου αρεσει εμενα και του καθενος εσας σας περισσευει)

η Μονικα κατι μου θυμιζει αλλα δεν μπορω να θυμηθω τι

Και μιας και είπες για account της Τεας ειμαι 15 χρόνια στο site με κάμποσες κριτικές και πολλές απαντήσεις στα του μαμπα και του lido πιο παλιά, δεν είμαι περαστικος για να θεωρηθω κλωνος της Τεας. Έχουμε πει και 2 κουβέντες σε πμ εν τω μεταξύ :P :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom