Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
τελικα απ αυτα που διαβαζω,πολυ γιουβαρλακι και ντολμας κυκλοφορει χαχαχαχαχαχαχ

χοντρη η μια,καμπυλες (sic) η αλλη,καμμια νορμαλ δεν ειδαμε :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Έλα Μάν βάλε καμία τάξη εδώ μέσα ούτε ντολμάδες να τρώγαμε :grin:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.082
Κριτικές
191
Like
51.937
Πόντοι
41.443
τελικα απ αυτα που διαβαζω,πολυ γιουβαρλακι και ντολμας κυκλοφορει χαχαχαχαχαχαχ

χοντρη η μια,καμπυλες (sic) η αλλη,καμμια νορμαλ δεν ειδαμε :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Έλα Μάν βάλε καμία τάξη εδώ μέσα ούτε ντολμάδες να τρώγαμε :grin:



εχει και μοσχαροκεφαλες λενε για οσους δεν ειναι vegan :wink: :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
τελικα απ αυτα που διαβαζω,πολυ γιουβαρλακι και ντολμας κυκλοφορει χαχαχαχαχαχαχ

χοντρη η μια,καμπυλες (sic) η αλλη,καμμια νορμαλ δεν ειδαμε :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Έλα Μάν βάλε καμία τάξη εδώ μέσα ούτε ντολμάδες να τρώγαμε :grin:



εχει και μοσχαροκεφαλες λενε για οσους δεν ειναι vegan :wink: :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
:tooth:
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0

Καλησπέρα σε όλους! Γνωρίζει κανείς τίποτα για αυτήν την αγγελία; Ευχαριστώ πολύ για οποιαδήποτε πληροφορία.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.082
Κριτικές
191
Like
51.937
Πόντοι
41.443
τελικα απ αυτα που διαβαζω,πολυ γιουβαρλακι και ντολμας κυκλοφορει χαχαχαχαχαχαχ

χοντρη η μια,καμπυλες (sic) η αλλη,καμμια νορμαλ δεν ειδαμε :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Έλα Μάν βάλε καμία τάξη εδώ μέσα ούτε ντολμάδες να τρώγαμε :grin:



εχει και μοσχαροκεφαλες λενε για οσους δεν ειναι vegan :wink: :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
:tooth:




....και λιγο γραβιερα στα μαγουλα χωστή. μμμμουρλια γινεται. :sunglasses: :sunglasses:
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
Αφροδίτη από joy
γεωργία απο your
λαουρα απο osmose

εχεις κανεις γνωμη γι αυτες?? απο μια ματια που εριξα αυτες μου χτυπησαν στο ματι

Δεν έχω πάρει αλλά η πρώτη και η τρίτη προχωράνε παρακάτω. Η δεύτερη όχι...Απ' ότι θυμαμαι και έχω διαβάσει αυτα...

Στο #Your# όλες οι κοπέλες είναι στα δεν για αυτό που ψάχνεις.

Το #Osmose# είναι φθηνό και πρόχειρο επέλεξε το μόνο εάν θέλεις κάτι τέτοιο.

Σο #Joy#, Αφροδίτη, Βικτόρια και Αγγελική είναι στα ναι και ανεβαίνει συνεχώς η Μαίρη (νέο ταλέντο). Μακριά από Έλενα, έχει κλείσει σπίτια και αδειάζει πορτοφόλια.

Τα καλύτερα για την περίπτωση
σου είναι #deluxe# και #velvet#, όλες προχωράνε, δες τες και διάλεξε ανάλογα με τα γούστα σου.
δεν το ηξερα για deluxe kai velvet ολες παρεχουν σεξ!
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Ρε μάγκες από πού κ ως που να είμαι η Αφροδίτη ; Και γιατί δεν εκραζα τόσο καιρό εάν γράφατε κ όποτε γραφατε ; λίγο άκυρη η μαλάκια που είπες φίλε . Το να πει κάποιος κ την εκδοχή της ίδιας της κοπέλας χωρίς να είναι αυτή πίσω απτό ποστ δεν το έχετε σκεφτεί ; Μόνο στις καλές κρητικές είναι οι ίδιες κ καλά και αν όμως εκραζα κ εγώ μαζί με εσάς δεν θα είχατε πρόβλημα . Έχετε πρόβλημα με την αλήθεια εδώ μέσα κ με ότι έχει φύγει απτό ντελουξ κ τα αδερφάκια του, μετά όπου πάνε ξαφνικά γίνονται μπάζα κ αγρότισσες . Επιπλέον στα περί του ταξί που λες , μάλλον δεν ξέρεις ότι τα γραφεία κρύβονται πίσω από αυτό , γιατί κ εγώ έχω πάρει κ μου λέει λόγω ώρας θα επιβαρυνθείτε περισσότερα απτό βραδυνό που έτσι κ αλλιώς χρεώνουν 10 παραπάνω γιατί χρειάζεται ταξί στην μετακίνηση . Τα έδωσα εφόσον διάλεξα να κάνω 12 παρά μασάζ . Να είμαστε κ λογικοί λίγο μάγκες. Όχι οπότε υπάρχει καλό σχόλιο να ναι η ίδια. Και έχω ανατρέξει πολύ πιο πάνω σε σχόλια του καλοκαιριού όταν ξεκίνησε στο ντελουξ που πολλού ζητούσαν πληροφορίες και πέρα απτό ότι δεν έκανε τίποτα άλλο από μασάζ δεν την λέγατε άσχημη κ μπαζο , εγώ κάτι " κρίμα πρέπει να το ξανασκεφτεί γιατί είναι ωραίο μωρό " " τι βυζιά έχει " κ τέτοια που λέμε για όλες . Πώς γίνεται μόλις δεν κάνει τίποτα η άλλη να ασχημαινει κ να είναι άχρηστη ; Κ όχι μόνο αυτή για όλες λέω . Και να πω κ κάτι άλλο ρε παιδιά...... Εφόσον το ντελουξ λέτε ότι είναι το καλύτερο κ γιατί το κράζει ας μου εξηγήσει κάποιος γιατί την πήρε για δουλειά αφού είναι άσχημη , δεν κάνει τίποτα , και δεν ξέρει κ μασάζ ; Κ γιατί δεν βγάζει κ την φωτογραφία κ ακόμα το παίζουν ότι έχει ρεπό ή είναι κλεισμένη ; Εγώ κ από ντελουξ έχω πάρει κ σε καλές κ σε κακές έπεσα , δεν μπήκα όμως να κραξω , μόνο να μάθω αν προχωράει καμία έχω ρωτήσει χωρίς την αγαμησια έξω έξω στο στόμα . Μόλις κάποια δεν τον παίρνει την βαφτίζουμε με νέο όνομα . Γράψτε κ τίποτα καλό , κάθεστε κ σκοτώνεστε λες κ βγάζετε ποσοστά για το πιο γραφείο είναι τοπ . Καθόλου τοπ δεν είναι κιόλας , το ότι έχει κοπέλες που δεν κάνουν δυνατό μασάζ κ σε χαϊδεύουν μόνο μπας κ πάρουν εχτρα δεν σε κάνει τοπ αλλά νταβατζιδικο . Επιπλέον πρέπει να έχετε κ σωστούς τρόπους όχι βοσκού . Ακόμα κ αν δεν κάνετε τίποτα , μασάζ πήρατε να κάνετε κ όλα τα άλλα είναι αμφίβολα . Εμένα την κοπέλα αυτήν μου την πρότεινε φίλος μου που ήταν πελάτης κ του ντελουξ να σκεφτείτε, την είχε κλείσει 3 ώρες μασάζ κ του είπε το γραφείο τι ίδιο ταξί φίλε γιατί περνάς τις 12 . Όταν το γραφείο δεν έχει μεταφορά κοριτσιών κ όμως θέλει να δουλεύουν κ βράδυ λένε στον πελατακο πλήρωνε , κ κάνουν καλά γιατί τέτοια ώρα που θα πάρεις εσύ κ εγώ που δεν μπορείς μέρα πρέπει να πληρώσεις. Κ σταματήστε το ποίημα ότι επειδή είναι κατ'οικον κ όχι σε χώρο σπα πρέπει να στα κάνουν όλα κ να σε παρακαλάνε ευχαριστω να σου λένε . Φίλε λάθος το βλέπεις ... Έρχεται στον χώρο σου όπου κ αν μένεις κ δεν σε βγάζει να τρέχεις εσύ , εσύ απλά αράζεις , κ όταν τελειώνουν πάλι δεν τρέχεις να πας σπίτι σου , πας κ κοιμάσαι . Για όλες τα λέω αυτά . Έχετε βάλει λάθος στο κεφάλι σας τα πράγματα . Κ όπως είπα η κάθε κοπέλα δεν θα αρέσει σε όλους . Αυτή δεν χρειάζεται πλαστική , δες προσωπικές της φωτογραφίες κ όχι από το σάιτ με της κακιάς ώρας φωτογρσφο σίγουρα , που όλες τις έχει βγάλει Παναγία μου βοηθά . Τέλος πάντων στο θέμα μας τώρα από αύριο σηκώνουν κανονικά όλα τα γραφεία τηλέφωνο ;;;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Αφροδίτη από joy
γεωργία απο your
λαουρα απο osmose

εχεις κανεις γνωμη γι αυτες?? απο μια ματια που εριξα αυτες μου χτυπησαν στο ματι

Δεν έχω πάρει αλλά η πρώτη και η τρίτη προχωράνε παρακάτω. Η δεύτερη όχι...Απ' ότι θυμαμαι και έχω διαβάσει αυτα...

Στο #Your# όλες οι κοπέλες είναι στα δεν για αυτό που ψάχνεις.

Το #Osmose# είναι φθηνό και πρόχειρο επέλεξε το μόνο εάν θέλεις κάτι τέτοιο.

Σο #Joy#, Αφροδίτη, Βικτόρια και Αγγελική είναι στα ναι και ανεβαίνει συνεχώς η Μαίρη (νέο ταλέντο). Μακριά από Έλενα, έχει κλείσει σπίτια και αδειάζει πορτοφόλια.

Τα καλύτερα για την περίπτωση
σου είναι #deluxe# και #velvet#, όλες προχωράνε, δες τες και διάλεξε ανάλογα με τα γούστα σου.
δεν το ηξερα για deluxe kai velvet ολες παρεχουν σεξ!
για σεξ δε ξερω για πιπα ομως παιζει
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
τελικα απ αυτα που διαβαζω,πολυ γιουβαρλακι και ντολμας κυκλοφορει χαχαχαχαχαχαχ

χοντρη η μια,καμπυλες (sic) η αλλη,καμμια νορμαλ δεν ειδαμε :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
έχει και ωραίες μην το λες...
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Αφροδίτη από joy
γεωργία απο your
λαουρα απο osmose

εχεις κανεις γνωμη γι αυτες?? απο μια ματια που εριξα αυτες μου χτυπησαν στο ματι

Δεν έχω πάρει αλλά η πρώτη και η τρίτη προχωράνε παρακάτω. Η δεύτερη όχι...Απ' ότι θυμαμαι και έχω διαβάσει αυτα...

Στο #Your# όλες οι κοπέλες είναι στα δεν για αυτό που ψάχνεις.

Το #Osmose# είναι φθηνό και πρόχειρο επέλεξε το μόνο εάν θέλεις κάτι τέτοιο.

Σο #Joy#, Αφροδίτη, Βικτόρια και Αγγελική είναι στα ναι και ανεβαίνει συνεχώς η Μαίρη (νέο ταλέντο). Μακριά από Έλενα, έχει κλείσει σπίτια και αδειάζει πορτοφόλια.

Τα καλύτερα για την περίπτωση
σου είναι #deluxe# και #velvet#, όλες προχωράνε, δες τες και διάλεξε ανάλογα με τα γούστα σου.
δεν το ηξερα για deluxe kai velvet ολες παρεχουν σεξ!
για σεξ δε ξερω για πιπα ομως παιζει
Σεξ ούτε καν, πιπα από deluxe με μπόλικα έξτρα κάποια ίσως
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Ολυμπία η Αμαρυλλίς είναι η χοντρουλα που δούλευε στο vip μάγκες μιλάμε για χοντρή κανονική..το ίδιο και η Αφροδίτη που δούλευε deluxe oasis και σε αλλά site..η συγκεκριμένη έχει αλλάξει δέκα γραφεία αποσο γνωρίζω γιατί προφανως κάτι δεν της πάει καλα..την είχα πάρει όταν δούλευε deluxe έκανε μασαζ κατω του μετρίου με πετσέτα και είχε ζητήσει και κάτι εξτρα ταξί με απαιτητικό τρόπο γιατί και καλα έμενε μακριά...ήταν η πρώτη φορά που είχα κάνει παράπονα στη κοπέλα στο τηλέφωνο...την έχει κράξει πολύ κοσμος εδώ μέσα μιλάμε για κοντόχοντρη με κάτι πόδια σαν αγροτισα από τη φάρμα και με άσχημους τρόπους τώρα η τεα αν την πήγε σε πλαστικό και την έκανε μουναρα με χειλαρες κτλ είναι άλλο θέμα αχααχαχ...saporthiti και blackboy είναι τα προφίλ της τεας που γράφει η ίδια για να ψαρεύει πελατακια ξεκάθαρα...περίεργο επισης που κράζει το deluxe που ολοι μας μόνο σωστεσ Τίμιες και επαγγελματικές υπηρεσίες έχουμε πάρει...πάμε παρακάτω γιατί κούρασες όλο το κόσμο εδώ μέσα κοπέλια...σε βαρεθήκαμε μπλιαξ...
προμοτοράκο καιρό είχες να φανείς
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
Ολυμπία η Αμαρυλλίς είναι η χοντρουλα που δούλευε στο vip μάγκες μιλάμε για χοντρή κανονική..το ίδιο και η Αφροδίτη που δούλευε deluxe oasis και σε αλλά site..η συγκεκριμένη έχει αλλάξει δέκα γραφεία αποσο γνωρίζω γιατί προφανως κάτι δεν της πάει καλα..την είχα πάρει όταν δούλευε deluxe έκανε μασαζ κατω του μετρίου με πετσέτα και είχε ζητήσει και κάτι εξτρα ταξί με απαιτητικό τρόπο γιατί και καλα έμενε μακριά...ήταν η πρώτη φορά που είχα κάνει παράπονα στη κοπέλα στο τηλέφωνο...την έχει κράξει πολύ κοσμος εδώ μέσα μιλάμε για κοντόχοντρη με κάτι πόδια σαν αγροτισα από τη φάρμα και με άσχημους τρόπους τώρα η τεα αν την πήγε σε πλαστικό και την έκανε μουναρα με χειλαρες κτλ είναι άλλο θέμα αχααχαχ...saporthiti και blackboy είναι τα προφίλ της τεας που γράφει η ίδια για να ψαρεύει πελατακια ξεκάθαρα...περίεργο επισης που κράζει το deluxe που ολοι μας μόνο σωστεσ Τίμιες και επαγγελματικές υπηρεσίες έχουμε πάρει...πάμε παρακάτω γιατί κούρασες όλο το κόσμο εδώ μέσα κοπέλια...σε βαρεθήκαμε μπλιαξ...
καταρχην χοντρη κανονικη δεν ειναι η κοπελα. θα σου εκανα πχ μια συγκιρση με dacota/μιραντα και ολγα αλλα δεν θα τις ξερεις. παντως απο το πουθενα κραζεις την κοπελα με κινδυνο να χαρακτηριστεις κακοπροαιρετος

επισης καλυτερα να αποφευγετε το "ολοι μας" και να μην μιλατε εκ μερους ολων. υπαρχει κοσμος που δεν περασε καλα στο deluxe, οπως και κοσμος που περασε καλα στο vip πχ. μην γενικευετε

τελος ειναι περιεργο οτι προφιλ με ζωη 2-3 μηνες, κραζουν τα 2 γραφεια που εχουν ανοιξει πρων μασαζοκοριτσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: olddog
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δοκιμη με ατζελινα απο ΟΣΜΟΣΕ

Καλη εμφανιση

ξενη αλλα πολυ καλη - επικοινωνιακη , ευγενικη . με μεγαλο στηθος

πολυ καλο καλαμακι

μετριο μασαζακι

δεν δαγκωνει

Γενικα εμεινα αρκετα ευχαριστημενος απο τη συγκεκριμενη
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Αναστασία κ σαμανθα από osmose μοιάζουν αξιόλογες.
Έχει κανένας άποψη?
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Δοκιμη με ατζελινα απο ΟΣΜΟΣΕ

Καλη εμφανιση

ξενη αλλα πολυ καλη - επικοινωνιακη , ευγενικη . με μεγαλο στηθος

πολυ καλο καλαμακι

μετριο μασαζακι

δεν δαγκωνει

Γενικα εμεινα αρκετα ευχαριστημενος απο τη συγκεκριμενη
ποσα εδωσες 100 για μια ωρα? γαμησι δεν κανει>?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

Καλησπέρα σε όλους! Γνωρίζει κανείς τίποτα για αυτήν την αγγελία; Ευχαριστώ πολύ για οποιαδήποτε πληροφορία.

Εχει δοκιμασει κανεις αυτη η αλλη καλη ανεξαρτητη ?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Αναστασία κ σαμανθα από osmose μοιάζουν αξιόλογες.
Έχει κανένας άποψη?

Αναστασια ΟΣΜΟΣΕ
εχω παρει 1 φορα
μετριο μασαζ
καλο καλαμακι ΑΚΑ

Ξενη μιλαει Μονο Αγγλικα

καλη εμφανιση
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δοκιμη με ατζελινα απο ΟΣΜΟΣΕ

Καλη εμφανιση

ξενη αλλα πολυ καλη - επικοινωνιακη , ευγενικη . με μεγαλο στηθος

πολυ καλο καλαμακι

μετριο μασαζακι

δεν δαγκωνει

Γενικα εμεινα αρκετα ευχαριστημενος απο τη συγκεκριμενη
ποσα εδωσες 100 για μια ωρα? γαμησι δεν κανει>?

90 ευρω εδωσα

για μασαζ + ΑΚΑ καλαμακι


120 Ε κανει φουλ Ναι
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημερα κ καλη εβδομαδα

Τις μερες της καραντινας Γενικα προτιμησα να παιξω στα σιγουρα με ΟΣΜΟΣΕ , ξεχωρισε για μενα Ατζελινα ( Νο1 ) και Νικη

Δεν Δαγκωνουν και περνας καλα σε γενικες γραμμες . σε πανε σε Φουλ με 120Ε

ΔΕΝ εχει Υψηλη Ποιοτητα το ΟΣΜΟΣΕ απλα πας για φουλ εκει να ξεχαρμανιασεις... και ΟΧΙ για το Μασαζ ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Προσπαθησα να βρω ανεξαρτητες Μασαζ + Σεξ,
εκανα καποια τηλεφωνα , Δεν βρηκα κατι καλο σιγουρο επαγγελματικο να εχει ολο το πακετο που θελουμε οι περισσοτεροι εδω μεσα .
Οι πιο πολλες στις Αγγελιες ειναι Ξενες και Οχι Ανεξαρτητες και Δεν εχουν και VIBER .

Δυσκολο να βρεις καλη ανεξαρτητη που να εχει ολο το πακετο - εψαξα αρκετα....

απο τα αλλα γραφεια Δεν δοκιμασα κατι ακομα...!!

----------------------------------------------------------------------------------------------

Μιλησα με VipMassage.gr και μου ειπαν οτι εφεραν νεες κοπελες μικρες κ μεγαλες για ολα τα γουστα κ ολες ανετες με εξτρα υπηρεσιες ,
ξεκινανε αμεσα τις επομενες ημερες.....
Μου προτεινε Μαριλια , Ελλη 2 και Κατερινα Ως Ανετες - Χωρις Πετσετα...
Αλλα ΔΕΝ Εχω Ιδεα τι κανουν - Δεν εχω παρει Καμια..... γιατι ΔΕΝ εστελναν.....

( Μονο το ΟΣΜΟΣΕ μου εστελνε εμενα προσωπικα )


Δεν εχω να προτεινω καμια εγω απο VIP Μασαζ , γιατι Δεν Δοκιμασα καμια εγω !

Οποιος θελει στελνει μηνυμα σε VIBER , Ενημερωνεται.....
και μετα με το δικο του Γουστο και το Δικο του Μυαλο Επιλεγει οτι θελει .



ΓΕΝΙΚΑ
ΓΙΑ ΣΕΞ ΚΑΙ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΠΑΣ....
OSMOSE + VIP ολες κανουν ΕΞΤΡΑ


ΓΕΝΙΚΑ
ΓΙΑ Επαγγελματικο Σοβαρο Θεραπευτικο Μασαζ Πας DELUXE και οι πιο πολλες θα σε κερασουν και το φραπεδακι σου στο τελος Χαλαρα....
Αν ηρθε κανενα καλο ανετο μωρο στο Ντελουξ που να κανει γδυσιμο κ καλαμακι , Ενημερωστε με.....


Η ΤΕΑ και οι κοπελες που εχει Τωρα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Δεν μου αρεσουν .
( ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ - Ουτε μενα μου αρεσει η ΤΕΑ την ειχα δοκιμασει Αλλα ΣΕΒΟΜΑΙ - Ψιλα γραμματα για Μερικους - Κλασσικα.... }


Θα παρω ενημερωση και δοκιμη απο ΒΕΛΒΕΤ Συντομα μηπως βρω τιποτα καλο ανετο για Μασαζ + Καλαμακι ΑΚΑ ....


Τωρα που ανοιξαν Ολα Γενικως πρεπει να κανουμε καταδρομικες...


ΓΕΝΙΚΑ για ολα τα ΓΡαφεια
Οσον αφορα τις Χρεωσεις , ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΓΙΑ ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΑΝΩ ΤΩΝ 120 ΕΥΡΩ - ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ !
Πανω απο 120Ε παιρνεις ενα γαματο σουπερ ΕΣΚΟΡΤ ! ΕΛΕΟΣ με Μερικα Κοριτσια που Βαρανε Αλυπηρα και Κανουν Εκμεταλευση της στιγμης με τρελα Ποσα ....

Καλα να περνατε ΟΛΟΙ

 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλησπέρα! Παρότι νέος στον χώρο του κατ οίκου μασάζ ( περίπου 6 μήνες) μπορώ πλέον με σιγουριά να πω ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα ή θα προμοταρουν τα γνωστά γραφεία με τα παρακλάδια τους και θα κράζουν Τέα ή θα προμοταρουν τεα και θα κράζουν τα γνωστά γραφεία. Έχει χαθεί η ενημέρωση ώστε να αποφεύγουμε τις φολες. Πάντως επειδή δεν θέλω να εκθέτω δημοσίως τις κοπέλες έκανα κάποιες "καταδρομικές"" . Όποιος θέλει π.μ για ενημέρωση.

στείλε και σε εμένα πμ για ενημέρωση για τις "καταδρομικές"
ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom