Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.114
Like
3.130
Πόντοι
456
Παιδιά πολύ μούφα το οσμοσε, δεν λέω φραπές ναι, αλλά να σε ξεπετάνε στο εικοσάλεπτο;;
Για το οσμοσε έχουν γραφτεί αυτά εδώ και καιρό,όποιος πάει παίρνει πλέον και την ευθύνη μόνος του!
 

PANTHERS3M

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
καλημερα ττην παρασκευη  καλεσα  χρησανα απο οσμον το μασαζ χαλια μαυρα κατι χαιδεματα αργησε και 35 λεπτα και χωρισ φραπεδακι μπορει να φταιει που ημουν τελευταιω ραντεβου και ηταν κουρασμενη,τι να πω .
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Θα είχε ενδιαφέρον να ανέφερε ο καθένας με ποια κοπέλα  ήταν η καλύτερη εμπειρία τ σε μασαζ. Χωρίς λεπτομερείς απλά ποια κοπέλα . Δεν νομίζω έτσι να καίνε τις κοπέλες τι λέτε ;
Λίγο πολύ όλοι ξέρουν με ποια κοπέλα θα περάσεις καλά...Είναι στάσιμη η αγορά εδώ και μήνες...
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
καλημερα ττην παρασκευη  καλεσα  χρησανα απο οσμον το μασαζ χαλια μαυρα κατι χαιδεματα αργησε και 35 λεπτα και χωρισ φραπεδακι μπορει να φταιει που ημουν τελευταιω ραντεβου και ηταν κουρασμενη,τι να πω .

Τα λεφτά τα πήρε πάντως
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.591
Πόντοι
20.686
Άμα είναι κουρασμενη να κάθεται σπίτι της.
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Για το οσμοσε έχουν γραφτεί αυτά εδώ και καιρό,όποιος πάει παίρνει πλέον και την ευθύνη μόνος του!
Ναι φίλε, δεν αντιλέγω, απλώς το λέω ενημερωτικά για τους υπόλοιπους συναγωνιστές που τυχαίνει να μην έχουν δει παλαιότερες συνομιλίες
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
180
Πόντοι
1
καλημερα ττην παρασκευη  καλεσα  χρησανα απο οσμον το μασαζ χαλια μαυρα κατι χαιδεματα αργησε και 35 λεπτα και χωρισ φραπεδακι μπορει να φταιει που ημουν τελευταιω ραντεβου και ηταν κουρασμενη,τι να πω .
υπάρχει χρυσαννα στο όσμος?
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Από deluxe όσες φαίνονται στο site πρέπει να είναι παλιές.Τις καινούργιες λογικά δεν τις ανεβάζει στο site.
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Τσεκαρα το σαιτ του μπιλ που μου προτεινατε καποιοι.Στα 22 βλεπω ξεκιναει η ημιδιαμονη.Νοτ μπαντ αλλα και λιγοτερο να ηταν δε θα με χαλαγε.Φαινεται προσεγμενο βεβαια.Με ηλεκτρικο και δυο στασεις μετρο εφτασα.Οποτε μαλλον θα το προτιμησω.Εκτος αν εχετε κατι αλλο κατα νου,προς βορεια μερια..Θενκς παντως για οσους απαντησαν
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
40 Χρόνη με χώρο στη νέα Ιωνία. Νομίζω ότι είχε κ αγγελίες κ στη xe. Δεν είναι το target group μου αρα δεν ασχολήθηκα περαιτέρω, μόνο στο τηλ μιλήσαμε
Υπαρχει καποιο αλλο λινκ η τηλ; Το συγκεκριμενο δεν ανοιγει.Με βολευει πολυ η περιοχη οποτε αν ειναι να το εχω στα υπ οψιν
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Τσεκαρα το σαιτ του μπιλ που μου προτεινατε καποιοι.Στα 22 βλεπω ξεκιναει η ημιδιαμονη.Νοτ μπαντ αλλα και λιγοτερο να ηταν δε θα με χαλαγε.Φαινεται προσεγμενο βεβαια.Με ηλεκτρικο και δυο στασεις μετρο εφτασα.Οποτε μαλλον θα το προτιμησω.Εκτος αν εχετε κατι αλλο κατα νου,προς βορεια μερια..Θενκς παντως για οσους απαντησαν
Υπάρχουν και φτηνότερα (πχ Priamos GLS) με δωμάτια από 19€, αλλά δεν πληρεί τα κριτήρια προσβασιμότητας που έχεις θέσει.
 

Euronymus

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Βολικά και στα 20 Γιουρόπα η ημιδιαμονη είναι το
Αθενς Λύδια και το μπόρα - μπόρα. Το Λύδια έχει δίπλα ηλεκτρικό.
 

Psolis91

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κάποιος μασάζ με τη δικιά  του κ λίγο πιο προχωρημένη κατάσταση; και αν που;
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Δηλαδή ο φίλος εδώ ρωτάει αν κάποιος έχει πηδήξει τη γκόμενα του? Καλά κατάβα?  :think:
Σηκώνει συζήτηση το πράγμα..  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom