Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
"ωραία τα λέει" αλλά αυτά εχουν γραφτεί  το 2006, δηλαδή 6 χρόνια πριν....

Και φαντάσου του χρόνου να πέσει μέσα στις τιμές, τις υπηρεσίες και την άματερ φάση...Αν ζούσε προ Χριστού θα τον λέγαμε προφήτη...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Και φαντάσου του χρόνου να πέσει μέσα στις τιμές, τις υπηρεσίες και την άματερ φάση...Αν ζούσε προ Χριστού θα τον λέγαμε προφήτη...

surprised-004.gif
bowing-036.gif
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Το στοματικό παίκτη, το στοματικό μόνο!!!

Παράλειψη του συναγωνιστή να αναφέρει ότι η μάχη συνεχίστηκε με όλες τις προφυλάξεις.


Τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται. Εσεις τι λετε δηλαδη, μια επαγγελματιας στον χωρο αυτο σαν την Μαγια, σε δεχεται σαν πελατη για πρωτη φορα και χωρις καν να της το ζητησεις η να σε ρωτησει αν θα το δεχοσουν κι'εσυ και μαλιστα σε τουτη την ιδιαιτερη συγκυρια και μεσα στο προγραμμα των 60 ευρω, φανταζεστε πως θα σ'αφηνε να την γαμησεις χωρις καμια προφυλαξη;
Ελεος!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
μια επαγγελματιας στον χωρο αυτο σαν την Μαγια

Η Μάγια όπως και οποιαδήποτε άλλη σωστή επαγγελματίας, διαφυλλάττει πάντοτε: το κύρος της, την υγεία της και την υγεία του πελάτου, λαμβάνοντας όλα τα ενδεδειγμένα μέτρα προφύλαξης.

Νομίζω ότι λέμε το ίδιο πράγμα με διαφορετικές λέξεις.
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Παντως αν αναζητούμε μασάζ κατ' οίκον δεν μπορεί να είναι αρνητικό το ότι μας δέχεται στο σπίτι της...

Η δική μου εμπειρία με την Μάγια ήταν ξενοδοχείο όπου δεν υπάρχουν τα "αρνητικά" που ανέφερε ο κωλοφαρδος πιο πάνω.
Τώρα επειδή έχω αναφερθεί πάλι στο παρελθόν για την Μάγια τι να πω? Το μασάζ της ίσως το καλύτερο που μπορείς να βρεις στην Αθήνα αυτή τη στιγμή. Η συνέχεια το ίδιο πολύ καλή και πάντα με προφύλαξη. (αλήθεια δεν νομίζω ότι ο κωλοφαρδος  αναφέρει για sex αλλά μόνο για πίπα ή όχι?)

Δεν ειπα ποτε πως ειναι αρνητικο οτι με δεχθηκε σπιτι της. Ισα ισα που ειναι πολυ βολικο καθως πρωτον γλυτωνεις περιττα εξοδα και δευτερον δεν αισθανεσαι αβολα απο τα βλεμματα των ξενοδοχουπαλληλων οταν δεν εισαι και μαθημενος.Αλλωστε την τιμα ιδιαιτερα που ενω αρχικα την ειχα καλεσει να ερθει σπιτι μου μετα σκεφθηκα τα αδιακριτα βλεμματα των γειτονων και την ανυπαρκτη ηχομονωση της πολυκατοικιας και την παρεκαλεσα να με δεχθει σπιτι της πραγμα που ειχε δικαιωμα να μου αρνηθει καθως στο νημα της αναφερει πως πρωτη φορα η συναντηση γινεται στον χωρο σου η στο ξενοδοχειο.
Φανταζομαι πως αν εγω ενιωσα καπως αβολα παραβιαζοντας τον τελειως προσωπικο της χωρο εκεινη θα το αισθανεται ακομη πιο εντονα.
Αλλωστε εχει επιγνωση του γεγονοτος καθως αναζητα νεο χωρο που θα διαμορφωθει ουτως ωστε να μην υφιστανται πλεον τετοια η αλλα σχετικα προβληματα στο μελλον.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται. Εσεις τι λετε δηλαδη, μια επαγγελματιας στον χωρο αυτο σαν την Μαγια, σε δεχεται σαν πελατη για πρωτη φορα και χωρις καν να της το ζητησεις η να σε ρωτησει αν θα το δεχοσουν κι'εσυ και μαλιστα σε τουτη την ιδιαιτερη συγκυρια και μεσα στο προγραμμα των 60 ευρω, φανταζεστε πως θα σ'αφηνε να την γαμησεις χωρις καμια προφυλαξη;
Ελεος!!
Τώρα τα λες σωστά, γιατί σε προηγούμενο post σου είχες αφήσει να εννοηθεί ότι σε είχε "δεχθεί" χωρίς προφύλαξη.
Μπράβο που το διόρθωσες
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τρα λα λα Τρα λα λα... Η ζωή δεν παύει να με εκπλήτει ευχάριστα... Ναι!!!! Η Μάγια είναι κάτι το διαφορετικό.. Έξαιρετική σε όλα. Ηταν μία πολύπλευρη και άκρως απολαυστική εμπειρία. Εκτός από τη Μάγια, τη μαμά μου και το μπαμπά μου, θα ήθελα ακόμη να ευχαριστήσω δημοσίως τον συναγωνιστή που είχε την καλοσύνη να με μυήσει στον θαυμαστό της κόσμο.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

ξερει κανεις κατι για αυτη? δεν μου απανταει ...

οι "σημειώσεις" μου λένε ότι είναι Ρωσίδα και προσφέρει μασάζ κατ'οίκον με 60 ευρώ. Αυτές οι πληροφορίες είχαν καταγραφεί σε παλαιότερη τηλεφωνική επικοινωνία με την κυρία.

Αν έχει δοκιμάσει κάποιος ή αν ξέρει κάποιος κάτι διαφορετικό, ας ενημερώσει

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
πάντα ενημερωμένος........έχεις χαθεί...
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οι "σημειώσεις" μου λένε ότι είναι Ρωσίδα και προσφέρει μασάζ κατ'οίκον με 60 ευρώ. Αυτές οι πληροφορίες είχαν καταγραφεί σε παλαιότερη τηλεφωνική επικοινωνία με την κυρία.

Αν έχει δοκιμάσει κάποιος ή αν ξέρει κάποιος κάτι διαφορετικό, ας ενημερώσει
Δεν μου ανοίγει.. Αλλά μήπως είναι η Ανια ? Λεπτεπίλεπτη αθλήτρια δε λέει ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom