Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ace_ventura6

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Δοκιμή με Νατασα από yours με μόνο μασάζ. Σε ερώτηση μου για κάτι παραπάνω με γειώσεις. Σκεφτομαι να δοκιμάσω Φρόσω από kings. Πάω για δεύτερο άκυρο;; Υπάρχουν πληροφορίες για το τι παίζει;; Οποιαδήποτε συμβουλή σε πμ δεκτή.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Δοκιμή με Νατασα από yours με μόνο μασάζ. Σε ερώτηση μου για κάτι παραπάνω με γειώσεις. Σκεφτομαι να δοκιμάσω Φρόσω από kings. Πάω για δεύτερο άκυρο;; Υπάρχουν πληροφορίες για το τι παίζει;; Οποιαδήποτε συμβουλή σε πμ δεκτή.

Νατάσα ???  Yours ??? Δεν παίζει τέτοιο όνομα 
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Δοκιμή με Νατασα από yours με μόνο μασάζ. Σε ερώτηση μου για κάτι παραπάνω με γειώσεις. Σκεφτομαι να δοκιμάσω Φρόσω από kings. Πάω για δεύτερο άκυρο;; Υπάρχουν πληροφορίες για το τι παίζει;; Οποιαδήποτε συμβουλή σε πμ δεκτή.
Ποια είναι η Νατάσα φίλε μου?
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
Εγώ σκοπεύω να πάρω τη χρυσαννα απο το deluxe. Θα σας πω εντυπώσεις
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Δοκιμή με Νατασα από yours με μόνο μασάζ. Σε ερώτηση μου για κάτι παραπάνω με γειώσεις. Σκεφτομαι να δοκιμάσω Φρόσω από kings. Πάω για δεύτερο άκυρο;; Υπάρχουν πληροφορίες για το τι παίζει;; Οποιαδήποτε συμβουλή σε πμ δεκτή.
εκανα με την φροσω πριν 10 μερες περιπου. Κανει αρκετα καλο μασαζ , οταν γυρισα ανασκελα μου ειπε να βαλω την πετσετα, προσπαθησα να την αποφυγω λεγοντας της οτι ειμαι αλλεργικος και τετοιες μαλακιες. Τοτε μου απαντησε επι λεξη "Λυπαμαι αλλα θα πρεπει να διακοψω τη συνεδρια" οποτε εβαλα πετσετα και αρκεστηκα απλα στο  μασαζακι βγαζοντας απο το μυαλο μου τη καβλαντα. Αν θες καλο μασαζ να πας. Αν θες καβλαντα θα σου ελεγα μη ρισκαρεις.
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
εκανα με την φροσω πριν 10 μερες περιπου. Κανει αρκετα καλο μασαζ , οταν γυρισα ανασκελα μου ειπε να βαλω την πετσετα, προσπαθησα να την αποφυγω λεγοντας της οτι ειμαι αλλεργικος και τετοιες μαλακιες. Τοτε μου απαντησε επι λεξη "Λυπαμαι αλλα θα πρεπει να διακοψω τη συνεδρια" οποτε εβαλα πετσετα και αρκεστηκα απλα στο  μασαζακι βγαζοντας απο το μυαλο μου τη καβλαντα. Αν θες καλο μασαζ να πας. Αν θες καβλαντα θα σου ελεγα μη ρισκαρεις.

Μήπως ήταν κι εκείνη αλλεργική στην πούτσα;
 

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Παλικαρια για refresh body massage θα εκτιμουσα καμμια πληροφορια σε pm.και συγκεκριμενα για βερα;
 

chris papardelas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
6
Like
111
Πόντοι
0
κοιταζα το ερρικα μασαζ στο facebook και σε αλλη στηλη με τις προτεινομενες σελιδες μου εβγαζε και το ρινα μασαζ Rina Massage, οι τιμες ειναι κατ οικον, και πολυ χαμηλες, εχει δοκιμασει κανεις απο εδω τη ρικα? θα το δοκιμασω αλλα ρωταω 
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Παλικαρια για refresh body massage θα εκτιμουσα καμμια πληροφορια σε pm.και συγκεκριμενα για βερα;

Ωραία κοπέλα η Βέρα αλλοδαπής προελεύσεως,με το κρεβατάκι της,σοαπλώνει πετσετούλα δηλαδή με άλλα λόγια μόνο μασαζ.
 

vagos12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, φαν του χώρου (μασαζάκι σπίτι κλπ), κυρίως ενδιαφέρομαι πολύ για μασαζ χωρίς πετσέτα, με ή χωρίς συνέχεια.. Αν θέλει κάποιος ας στείλει πμ για ανταλλαγή πληροφοριών με εμπειρίες που είχα ως τώρα.
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Αυτή η γυμνάστρια 35 κάτι μου θυμίζει σε διάφορες αγγελίες που έχει και μια αδελφή φοιτήτρια  :rolleyes:
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
ego xero mia gomena pou kanei masaz athna erotiko.paei se spitia.einai gimnastria kai sta krifa kanei ena randevou .pantremenh.35ara.
Αυτή η γυμνάστρια 35 κάτι μου θυμίζει σε διάφορες αγγελίες που έχει και μια αδελφή φοιτήτρια  :rolleyes:
Επειδη εγω γνωρισα την μικρη αδελφη και οχι την γυμναστρια κατι περιεργο παιζει αλλα δεν καταλαβα τι,το θεμα ειναι οτι η γυμναστρια μου ειχε πει οτι ειναι παντρεμενη με παιδια ενω η υποτιθεμενη αδελφη μου ειπε οτι δεν εχει παιδια και σε διαφορες αλλες ερωτησεις σχετικα με την γυμναστρια αλλα μου ειχε πει αυτη και αλλα η μικρη αδελφη και ενω ειχα κλεισει ραντεβου με την γυμναστρια μου εστειλε την υποτιθεμενη αδελφη της που οντως ειναι μικρη γυρω στα 19 -20 μικρωκαμωμενη με ωραιο κορμακι αλλα μην περιμενετε τιποτα περισσοτερο απο μασαζ και γλυψιμο στην μικρη που εγω τουλαχιστον καταφερα και ειναι απολαυστικο,τηλεφωνο δεν δινει η μικρη και οτι θελετε μεσω της γυμναστριας που σε επικοινωνια  μαζι της να ξαναδω την μικρη  απαιτει να παρω εκεινη για να μου ξαναστειλει την μικρη ,το σταματησα εκει βλεποντας μονο την μικρη μια φορα το κοστος ειναι 60 ευρω + 20 ξενοδοχειο συνολο 80 ευρω τα οποια θεωρω υπερβολικα απλα ειπα να δοκιμασω πιο πολυ απο περιεργεια οποιος εχει τιποτα περισσοτερο ας ενημερωσει και για να προλαβω τυχον ερωτησεις για τηλεφωνο δεν το εχω  γιατι το εχω διαγραψει αφου δεν σκοπευω να ξανασχοληθω εγω το ειχα βρει απο αγγελια που ειχε βαλει
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Λοιπόν  είδα μια  κριτική  πριν 3 σελίδες και δοκίμασα αυτήν
45αρα κοντή  γεμστουλ.μασαζ μέτριο  εμφάνιση  5στα10  πίπα σεξ 4στα10.άσχημη εμπειρία.αφου από τα νεύρα μου μόλις  έφυγε ντύθηκα  και πήγα σε ένα στανταρακη να γαμησω
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Λοιπόν  είδα μια  κριτική  πριν 3 σελίδες και δοκίμασα αυτήν
45αρα κοντή  γεμστουλ.μασαζ μέτριο  εμφάνιση  5στα10  πίπα σεξ 4στα10.άσχημη εμπειρία.αφου από τα νεύρα μου μόλις  έφυγε ντύθηκα  και πήγα σε ένα στανταρακη να γαμησω
Κ εγώ την είχα στα υπόψη,  50 μου ζήτησε έστειλε κ φωτο
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Επειδη εγω γνωρισα την μικρη αδελφη και οχι την γυμναστρια κατι περιεργο παιζει αλλα δεν καταλαβα τι,το θεμα ειναι οτι η γυμναστρια μου ειχε πει οτι ειναι παντρεμενη με παιδια ενω η υποτιθεμενη αδελφη μου ειπε οτι δεν εχει παιδια και σε διαφορες αλλες ερωτησεις σχετικα με την γυμναστρια αλλα μου ειχε πει αυτη και αλλα η μικρη αδελφη και ενω ειχα κλεισει ραντεβου με την γυμναστρια μου εστειλε την υποτιθεμενη αδελφη της που οντως ειναι μικρη γυρω στα 19 -20 μικρωκαμωμενη με ωραιο κορμακι αλλα μην περιμενετε τιποτα περισσοτερο απο μασαζ και γλυψιμο στην μικρη που εγω τουλαχιστον καταφερα και ειναι απολαυστικο,τηλεφωνο δεν δινει η μικρη και οτι θελετε μεσω της γυμναστριας που σε επικοινωνια  μαζι της να ξαναδω την μικρη  απαιτει να παρω εκεινη για να μου ξαναστειλει την μικρη ,το σταματησα εκει βλεποντας μονο την μικρη μια φορα το κοστος ειναι 60 ευρω + 20 ξενοδοχειο συνολο 80 ευρω τα οποια θεωρω υπερβολικα απλα ειπα να δοκιμασω πιο πολυ απο περιεργεια οποιος εχει τιποτα περισσοτερο ας ενημερωσει και για να προλαβω τυχον ερωτησεις για τηλεφωνο δεν το εχω  γιατι το εχω διαγραψει αφου δεν σκοπευω να ξανασχοληθω εγω το ειχα βρει απο αγγελια που ειχε βαλει
Μην είσαι κ τόσο σίγουρος ότι ήταν..η αδελφή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom