Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

paidarakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
αυτη βγαινει απο το πρωι μετα της 11 μεχρι το σουρουπο απο την βαρκιζα στην σταση μεχρι το λαγονησι.συνηθως στεκεται εκει στο ριμπας στην σταση. ειναι απο 38χρ μεχρι 43 μαυρα γυαλια μαυρα ρουχ μακρυα μαλια και με ενα κινητο στο χερι. εχω και ενα τηλ. αλλα δεν ξερω αν το δωσω σε καποιον και παρει μου ειχε πει να μην τοδωσω.
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
αυτη βγαινει απο το πρωι μετα της 11 μεχρι το σουρουπο απο την βαρκιζα στην σταση μεχρι το λαγονησι.συνηθως στεκεται εκει στο ριμπας στην σταση. ειναι απο 38χρ μεχρι 43 μαυρα γυαλια μαυρα ρουχ μακρυα μαλια και με ενα κινητο στο χερι. εχω και ενα τηλ. αλλα δεν ξερω αν το δωσω σε καποιον και παρει μου ειχε πει να μην τοδωσω.
Οπότε αν δούμε κάποια μ'αυτή την περιγραφή στη στάση στο Ribas την κυκλωνουμε σαν καρχαρίας το θύμα αλλά το ζήτημα είναι να μη την πέσουμε σε καμμία άσχετη και μας φέρει τσάντα στο κεφάλι!
 

paidarakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Φιλε εκει στη σταση να εισαι σιγουρος οτι δεν στεκονται πολλες για να παρουν το ελεινοφωρειο!!!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Από υπηρεσίες τι λέει αδερφέ;
Φίλος της έκλεισε ραντεβού, ευτυχώς ήταν προνοητικός και την περίμενε στο σαλονάκι του ξ/δ.
Την είδε την καλησπέρισε και έφυγε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rotem

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Θα'χει γίνει σαν παγωτό κασάτο μ'αυτό το ψοφοκρύο!Γενικά από εμφάνιση λέει τουλάχιστον τίποτα;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
ρε σεις το νου σας!
γκουγκλάρισα και έβγαλε ψωλές με 50ευρα
Εμένα δεν έβγαλε κάτι τέτοιο ισα -ισα έχει μια αγγελία ότι και η αδελφή της η φοιτήτρια είναι στο κόλπο!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
  • Like
Αντιδράσεις: Rotem

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Λέει δήθεν ότι είναι γυμνάστρια και μαζί με την αδελφή της(που την εμφανίζει σαν φοιτήτρια)κάνουν ένα ραντεβού την ημέρα με μασάζ που καταλήγει σε μαλακια.
Όταν της λες να τα πούμε και να το κανονίσουμε τηλεφωνικά σου απαντάει"μόνο με μηνύματα μπορώ γιατί είμαι παντρεμένη και βρίσκομαι στο σπίτι"και διάφορα τέτοια.Εντελώς μούφα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Λέει δήθεν ότι είναι γυμνάστρια και μαζί με την αδελφή της(που την εμφανίζει σαν φοιτήτρια)κάνουν ένα ραντεβού την ημέρα με μασάζ που καταλήγει σε μαλακια.
Όταν της λες να τα πούμε και να το κανονίσουμε τηλεφωνικά σου απαντάει"μόνο με μηνύματα μπορώ γιατί είμαι παντρεμένη και βρίσκομαι στο σπίτι"και διάφορα τέτοια.Εντελώς μούφα.
Εγω της ζητησα να μου στειλει και αλλη της φωτογραφια και μου εστειλε μια που φαινεται προσωπο ,τωρα παντρεμενη και να στελνει ετσι φωτογραφιες λιγο απιθανο
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
τα εγραψα πιο πανω 30ε στο αμαξι διπλοκαποτο γιατι λεει φοβαται και 50ε στο σπιτι. Εκτος και αν πειναει και την πας και για φαγητο σε κανενα παραλιακο για ψαρακι που της αρεσει πολυ λεει.

Τι ψαράκι προτιμάει; Λούτσο;
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Εγω της ζητησα να μου στειλει και αλλη της φωτογραφια και μου εστειλε μια που φαινεται προσωπο ,τωρα παντρεμενη και να στελνει ετσι φωτογραφιες λιγο απιθανο

Μένει στον Ωρωπό λέει και έρχεται Αθήνα για τα ραντεβού.Κανονικό μυθιστόρημα!
Στέλνει και μία φωτογραφία μιας πιο μικρής σε ηλικία που φοράει μαύρο φόρεμα υποτίθεται της αδελφής της.
Μορφωμένη οικογένεια πάντως:η μία αδελφή γυμνάστρια η άλλη φοιτήτρια!  :grin:
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Μένει στον Ωρωπό λέει και έρχεται Αθήνα για τα ραντεβού.Κανονικό μυθιστόρημα!
Στέλνει και μία φωτογραφία μιας πιο μικρής σε ηλικία που φοράει μαύρο φόρεμα υποτίθεται της αδελφής της.
Μορφωμένη οικογένεια πάντως:η μία αδελφή γυμνάστρια η άλλη φοιτήτρια!  :grin:
Εμενα παντως μου εστειλε αλλη κοντινη με μακρυα μαλλια
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Μένει στον Ωρωπό λέει και έρχεται Αθήνα για τα ραντεβού.Κανονικό μυθιστόρημα!
Στέλνει και μία φωτογραφία μιας πιο μικρής σε ηλικία που φοράει μαύρο φόρεμα υποτίθεται της αδελφής της.
Μορφωμένη οικογένεια πάντως:η μία αδελφή γυμνάστρια η άλλη φοιτήτρια!  :grin:
Αυτό με τον Ωρωπό μπορεί και να ισχύει.
Αν μένει εκεί δεν μπορεί να κάνει ραντεβού στην περιοχή που όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους.
Εικάζω ότι είναι στην αρχή της πουτανικής καριέρας και νομίζει ότι θα πέφτουν τα 60αρια με απλή φραπεδιά.
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Αυτό με τον Ωρωπό μπορεί και να ισχύει.
Αν μένει εκεί δεν μπορεί να κάνει ραντεβού στην περιοχή που όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους.
Εικάζω ότι είναι στην αρχή της πουτανικής καριέρας και νομίζει ότι θα πέφτουν τα 60αρια με απλή φραπεδιά.
Μπορει και να ισχυει γιατι μου ειπε μπορει 5-7 πρεπει να γυρισει και στο σπιτι της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom