Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.815
Πόντοι
3.145
Αυτό με τον Ωρωπό μπορεί και να ισχύει.
Αν μένει εκεί δεν μπορεί να κάνει ραντεβού στην περιοχή που όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους.
Εικάζω ότι είναι στην αρχή της πουτανικής καριέρας και νομίζει ότι θα πέφτουν τα 60αρια με απλή φραπεδιά.


εγώ αδερφέ εικάζω ότι εβαλε τον πήχυ στα 60 που γίνεται χαμός και ''όποιον πάρει  ο  χάρος '' φώτος μούφες, σπουδές, μεταπτυχιακά κ.λ.π

εδώ θα λειτουργήσει απόλυτα το..

μπορεί να δουλέψει έναν  για αρκετό  καιρό!
ΑΛΛΑ πολλούς μόνο για λίγες μέρες
κοινώς θα πάρει τα @@@@@@@ μας  
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Αυτό με τον Ωρωπό μπορεί και να ισχύει.
Αν μένει εκεί δεν μπορεί να κάνει ραντεβού στην περιοχή που όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους.
Εικάζω ότι είναι στην αρχή της πουτανικής καριέρας και νομίζει ότι θα πέφτουν τα 60αρια με απλή φραπεδιά.
60 με φραπε,δεν νομιζω να πεφτει...καμια φαπα μην πεσει μονο...
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Παιδια εχω ζητησει πληροφοριες για Ειρηνη απο city massage με πμ η εδω!Αλλα με εχετε γραψει
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Μπορει και να ισχυει γιατι μου ειπε μπορει 5-7 πρεπει να γυρισει και στο σπιτι της
Φίλε μου με τίποτα δεν στέλνει φωτό ,μάλλον περί μούφας εμφανισιακά πρόκειται,εσένα σου έστειλε ;
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Φίλε μου με τίποτα δεν στέλνει φωτό ,μάλλον περί μούφας εμφανισιακά πρόκειται,εσένα σου έστειλε ;
Σε εμένα έστειλε κανονικά δύο φωτογραφίες,η μία με ένα πράσινο φόρεμα υποτίθεται ότι είναι αυτή και στην άλλη με ένα μαύρο φόρεμα είναι "η αδελφή της η φοιτήτρια".
Ψυλλιαζομαι ότι είναι στρακι που δίνει ραντεβού και μετά ούτε που εμφανίζεται.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Παιδιά για εδώ ξέρουμε κάτι
Έχω πάρει δυο φορές αλλα δεν έγινε τπτ...βέβαια την πρώτη φορα υπήρχε μια στιγμή αλλά δεν έκανα καμιά κίνηση...Νομίζω μου είπε μπορώ να κάνω και χωρίς εσώρουχο αλλά δεν άκουσα καλά και επειδή μου φάνηκε πολύ κιρίλα η φάση δεν έβγαλα εσώρουχο
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Παιδιά για εδώ ξέρουμε κάτι
Έχω πάρει δυο φορές αλλα δεν έγινε τπτ...βέβαια την πρώτη φορα υπήρχε μια στιγμή αλλά δεν έκανα καμιά κίνηση...Νομίζω μου είπε μπορώ να κάνω και χωρίς εσώρουχο αλλά δεν άκουσα καλά και επειδή μου φάνηκε πολύ κιρίλα η φάση δεν έβγαλα εσώρουχο
Ψιλομαλακία συναγωνιστή ,νομίζω το κατάλαβες, για να σε συγχωρέσω όμως :grin: δώσμου ινμποξ το ονοματάκι της,ωραία κορίτσια έχει πάντως ,είναι τα ίδια απο κοντά ή δούλεψε το γνωστό πρόγραμμα ;
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Συνάντηση με την παρακάτω την περασμένη Δευτέρα, λογώ δουλειάς όμως δεν πρόλαβα να αφήσω κριτική, ζητώ συγνώμη παιδιά!


Λοιπόν, καλώ στο τηλέφωνο και κλείσαμε ραντεβού στα 40 ευρώ μασάζ και εκτόνωση. Άργησε περίπου δέκα λεπτά, αλλά ενημέρωσε ότι θα αργήσει, οπότε κομπλέ εκεί. Είναι γυναίκα γύρω στα 44 με 45, λιγομίλητη, κοντό ξανθό μαλλί, σίγουρα όχι κάτι το ξεχωριστό και ιδιαίτερο, μια νορμάλ γυναίκα σε αυτή την ηλικία. Πήγαμε στο κρεβάτι όπου πρόσφερε ένα μέτριο προς καλό μασάζ, με έμφαση στην πλάτη και στα πόδια, στα + το ότι έλυσε κάτι κόμπους στην πλάτη όταν της είπα ότι είμαι πιασμένος, ασχολήθηκε αρκετή ώρα με αυτά.

Όταν φτάσαμε επιτέλους στο επίμαχο σημείο, γδύθηκε τελείως και αφού πρώτα φρόντισε ότι ο μικρός μας φίλος είναι σηκωμένος, ξεκίνησε μια πίπα. Αρκετά καλή στο στοματικό και τον έπαιρνε βαθιά, χωρίς να παραπονεθεί όταν την πίεσα λίγο να τον πάρει πιο μέσα. Έλευθερα πιασίματα, δεν έδειχνε να ενοχλείται. Βάλαμε σκούφο και την πήρα στα τέσσερα. Έπειτα από λίγη ώρα αλλάξαμε στάση και τέλος, έπειτα από έγκριση της, την έχυσα στο πρόσωπο.

Να πω ότι ήταν αρκετά επιφυλακτική και μόνο όταν άρχισε να νοιώθει πιο άνετα έπαιρνε πρωτοβουλίες. Γενικά καλή εμπειρία, ίσως ξαναπάρω, ήταν ευγενική και καθαρή. Την συνιστώ.

Συναγωνιστή ΠΜ τηλεφωνο αν εχεις γιατι η σελιδα δεν ισχυει πλεον
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Θα ζητήσω κι εγώ με τη σειρά μου αν έχει κανείς πληροφορίες για Αλίκη από Deluxe. Ευχαριστώ
 

Alex2930

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας! Είμαι καινούριος, σήμερα έφτιαξα λογαριασμό. Ήθελα να ρωτήσω για μια αγγελία που τη βλέπω συνέχεια αλλαγμένη.Θα σας στείλω ένα λινκ. Τελευταία λέει για μασάζ(όχι σε αυτή που στέλνω) για αυτό ρωτάω εδώ αν έχει κάποιος κάποια εμπειρία. Μου είπε σε χοτελ στον Πειραία,ηλικία 40 και ο άντρας της μαζί  χωρίς συμμετοχή.

 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Καλησπέρα σας! Είμαι καινούριος, σήμερα έφτιαξα λογαριασμό. Ήθελα να ρωτήσω για μια αγγελία που τη βλέπω συνέχεια αλλαγμένη.Θα σας στείλω ένα λινκ. Τελευταία λέει για μασάζ(όχι σε αυτή που στέλνω) για αυτό ρωτάω εδώ αν έχει κάποιος κάποια εμπειρία. Μου είπε σε χοτελ στον Πειραία,ηλικία 40 και ο άντρας της μαζί  χωρίς συμμετοχή.

Πάρε τους τηλέφωνο και κάνε την εξής ερώτηση: "θα πονέσω?"   Από την απάντηση....   θα καταλάβεις!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom