Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Καλοκαίριασε και επικρατεί μια νωχελικότητα. Όλοι οι συναγωνιστές χαμένοι σε αμμώδεις παραλίες απολαμβάνουν οφθαλμόλουτρο καλλίγραμων εταίρων. Όποιος έχει ξεμείνει στην τσιμεντούπολη μπορεί να ενημερώσει για αξιόλογες μασαζοκόρες.
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
αμα δεν βλεπεις καλα δε φταιω εγω ανοιξε τα ματια σου κ δες!!!
Καλώς φίλε μου. Σίγουρα βλέπω και εγώ αλλά και οι άλλοι συναγωνιστές μια πούτσα ως εικόνα προφίλ κάθε φορά που ποστάρεις. Εξαιρετικά αντιαισθητικό θέαμα και ίσως μπορείς να το κοιτάξεις.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
εσυ την πουτσα μαλλον προσεχες γι αυτο δεν ειδες το ερωτηματικο!!!γι αυτο μου στελνες πμ..γεμισαμε με λουγκρες!!
Το τραβάς από τα μαλλιά χωρίς να υπάρχει λόγος. Σου έστειλα πμ όπως και σε άλλους συναγωνιστές μήπως και ανταλλάξουμε καμία πληροφορία της προκοπής. Αν αυτό με κάνει λούγκρα τότε συνέχισε να βρίζεις με την πούτσα ως σήμα κατατεθέν σου.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Deluxe έχω πάρει φραπεδια και καλό μασάζ Yourmassage επίσης καλό μασάζ τα ίδια και απο Beverly μόνο μασαζ..οσμοσε ήρθε εξ Αλβανίας θεραπεύτρια μου πήρε τα 50 και έφυγε μετά από μια πολύ ανχωτικη συναντηση
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι. Η συγκεκριμένη ξεκίνησε την καριέρα της (σιγά την καριέρα) με ανάρτηση στο mamba. Αρχικώς δεχόταν στο χώρο της κοντά στη Θηβών. Την είχα επισκεφτεί 1 - 2 φορές. Δέλεαρ ήταν το γεγονός ότι την πηδούσες με ένα πακέτο μακαρόνια και 1/4 του κιλού καφέ λουμίδη.  Μετά, όπως ήταν φυσικό, ξεψάρωσε. Είδε ότι η πουτανιά αποδίδει περισσότερο από το να ξυπνάς στις 6 και να εργάζεσαι από τις 8.00 έως τις  17.00 (και να σε πηδάνε και τζάμπα στη δουλειά) Διεγράφη από το mamba, έπαψε να δέχεται στο σπίτι της, δημιούργησε αγγελία για μασάζ, όπως το πνεύμα της εποχής επιτάσσει, και ανέβασε το κασέ της. Θυμάμαι ότι με φουλ πρόγραμμα, πρωκτικό, χύσιμο στα μούτρα, στόμα κλπ της έδινα κανα 25 αρι γιούρια στο σπίτι της. Άντε να της δώσει κανείς 40 γουάν. Οτιδήποτε παραπάνω για μία γκόμενα που είναι 50 ετών, με ύψος κάτω από 1.50, όπου για να την δεις πρέπει να διπλώσεις εσύ στα 4 και να κοιτάξεις στο πάτωμα, είναι κοροϊδία. Αλλά για αυτό όμως υπάρχουν τα κορόϊδα, για να κινείται το χρήμα....  
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι. Η συγκεκριμένη ξεκίνησε την καριέρα της (σιγά την καριέρα) με ανάρτηση στο mamba. Αρχικώς δεχόταν στο χώρο της κοντά στη Θηβών. Την είχα επισκεφτεί 1 - 2 φορές. Δέλεαρ ήταν το γεγονός ότι την πηδούσες με ένα πακέτο μακαρόνια και 1/4 του κιλού καφέ λουμίδη. 
και προσθεσε οτι και πριν απο τα μακαρονια δεν ελεγε οχι και για ενα καφεδακι απο το Μεγα Σκλαβενιτη. Αλλα ο τυπος εδω μεσα της ανοιξε τα ματια οπως αλλωστε εγινε και θα γινει με πολλες κοπελες-γυναικες.
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Ναι thnx το ειδα πιο κατω κ το εσβυσα το δικο μου
Με 50 την ειχα παρει
Τι λες ρε φιλε;..αμα τα ηξερα αυτα
Ασε που στο πρωκτικο ολο μη κ ποναω ηταν, αλλα κατι με επιασε κ οσο μου ελεγε μη τοσο της τον καρφωνα ..σαν να ηξερα
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι. Η συγκεκριμένη ξεκίνησε την καριέρα της (σιγά την καριέρα) με ανάρτηση στο mamba. Αρχικώς δεχόταν στο χώρο της κοντά στη Θηβών. Την είχα επισκεφτεί 1 - 2 φορές. Δέλεαρ ήταν το γεγονός ότι την πηδούσες με ένα πακέτο μακαρόνια και 1/4 του κιλού καφέ λουμίδη.  Μετά, όπως ήταν φυσικό, ξεψάρωσε. Είδε ότι η πουτανιά αποδίδει περισσότερο από το να ξυπνάς στις 6 και να εργάζεσαι από τις 8.00 έως τις  17.00 (και να σε πηδάνε και τζάμπα στη δουλειά) Διεγράφη από το mamba, έπαψε να δέχεται στο σπίτι της, δημιούργησε αγγελία για μασάζ, όπως το πνεύμα της εποχής επιτάσσει, και ανέβασε το κασέ της. Θυμάμαι ότι με φουλ πρόγραμμα, πρωκτικό, χύσιμο στα μούτρα, στόμα κλπ της έδινα κανα 25 αρι γιούρια στο σπίτι της. Άντε να της δώσει κανείς 40 γουάν. Οτιδήποτε παραπάνω για μία γκόμενα που είναι 50 ετών, με ύψος κάτω από 1.50, όπου για να την δεις πρέπει να διπλώσεις εσύ στα 4 και να κοιτάξεις στο πάτωμα, είναι κοροϊδία. Αλλά για αυτό όμως υπάρχουν τα κορόϊδα, για να κινείται το χρήμα....  

μόνο χοτελι πάει φιλαράκι?
πχ το.... 1,50 ύψος που λες εμένα προσωπικά με εξιτάρει,,,, χεχε... περι ορέξεως που λέμε...
αν έχει νορμαλ σώμα, είναι τάπα και με ένα 40αρι παίζει πρωκτικό, χυσια μάπα κλπ.... δεν είναι άσχημα...
βέβαια... από σώμα αν είναι σαν τις φώτο τρώγεται...
εσύ όμως την πήρες και σίγουρα ξέρεις κάτι παραπάνω..
σκέφτομαι να κάνω καμια καταδρομική.. αν την πείσω ίσως και για σπίτι
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
Deluxe έχω πάρει φραπεδια και καλό μασάζ Yourmassage επίσης καλό μασάζ τα ίδια και απο Beverly μόνο μασαζ..οσμοσε ήρθε εξ Αλβανίας θεραπεύτρια μου πήρε τα 50 και έφυγε μετά από μια πολύ ανχωτικη συναντηση
ποια πήρες από το beverly και το yourmassage gregor?
 

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
253
Πόντοι
21
μόνο χοτελι πάει φιλαράκι?
πχ το.... 1,50 ύψος που λες εμένα προσωπικά με εξιτάρει,,,, χεχε... περι ορέξεως που λέμε...
αν έχει νορμαλ σώμα, είναι τάπα και με ένα 40αρι παίζει πρωκτικό, χυσια μάπα κλπ.... δεν είναι άσχημα...
βέβαια... από σώμα αν είναι σαν τις φώτο τρώγεται...
εσύ όμως την πήρες και σίγουρα ξέρεις κάτι παραπάνω..
σκέφτομαι να κάνω καμια καταδρομική.. αν την πείσω ίσως και για σπίτι
Πλέον μένει Ρέντη μαζί με την κόρη της.οταν είναι μόνη κάνει κατοικούν αλλά προτιμά εκτός ή κ σε σπίτια αν σε ξέρει
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
μόνο χοτελι πάει φιλαράκι?
πχ το.... 1,50 ύψος που λες εμένα προσωπικά με εξιτάρει,,,, χεχε... περι ορέξεως που λέμε...
αν έχει νορμαλ σώμα, είναι τάπα και με ένα 40αρι παίζει πρωκτικό, χυσια μάπα κλπ.... δεν είναι άσχημα...
βέβαια... από σώμα αν είναι σαν τις φώτο τρώγεται...
εσύ όμως την πήρες και σίγουρα ξέρεις κάτι παραπάνω..
σκέφτομαι να κάνω καμια καταδρομική.. αν την πείσω ίσως και για σπίτι
Μα αυτο ακριβως λεμε..οτι το 40αρι δεν ισχυει πια κ οτι μεγαλοπιαστηκε
 

Idrag

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom