Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ούτε τα προσχήματα δεν κρατάτε! χύμα τα ονόματα...δηλ αν έγραφες ΄΄η Καρολίνα η Βραζιλιάνα'' δεν θα ήταν κατανοητό?
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
Και εγώ ενδιαφέρομαι. Δεν το βρίσκω όσο ψάχνω και στο insta δεν έχει αναρτήσει τίποτα! Ευχαριστώ!
 

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
Εγω ρωταω δεν εχω πάρει μονο απο σταρ πηρα δεν κανουν κατι παραπάνω
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
Εγω ρωταω δεν εχω πάρει μονο απο σταρ πηρα δεν κανουν κατι παραπάνω
μπορείς πάντως να μας πεις ποια πήρες και αν σου έκανε τουλάχιστον καλό μασάζ!!!
σου τα γράφω εδώ γιατί στο pm που σου έστειλα δεν απάντησες!!!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι. Η συγκεκριμένη ξεκίνησε την καριέρα της (σιγά την καριέρα) με ανάρτηση στο mamba. Αρχικώς δεχόταν στο χώρο της κοντά στη Θηβών. Την είχα επισκεφτεί 1 - 2 φορές. Δέλεαρ ήταν το γεγονός ότι την πηδούσες με ένα πακέτο μακαρόνια και 1/4 του κιλού καφέ λουμίδη.  Μετά, όπως ήταν φυσικό, ξεψάρωσε. Είδε ότι η πουτανιά αποδίδει περισσότερο από το να ξυπνάς στις 6 και να εργάζεσαι από τις 8.00 έως τις  17.00 (και να σε πηδάνε και τζάμπα στη δουλειά) Διεγράφη από το mamba, έπαψε να δέχεται στο σπίτι της, δημιούργησε αγγελία για μασάζ, όπως το πνεύμα της εποχής επιτάσσει, και ανέβασε το κασέ της. Θυμάμαι ότι με φουλ πρόγραμμα, πρωκτικό, χύσιμο στα μούτρα, στόμα κλπ της έδινα κανα 25 αρι γιούρια στο σπίτι της. Άντε να της δώσει κανείς 40 γουάν. Οτιδήποτε παραπάνω για μία γκόμενα που είναι 50 ετών, με ύψος κάτω από 1.50, όπου για να την δεις πρέπει να διπλώσεις εσύ στα 4 και να κοιτάξεις στο πάτωμα, είναι κοροϊδία. Αλλά για αυτό όμως υπάρχουν τα κορόϊδα, για να κινείται το χρήμα....  
Απλά αντέχει το κωλαντερό της
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Ούτε τα προσχήματα δεν κρατάτε! χύμα τα ονόματα...δηλ αν έγραφες ΄΄η Καρολίνα η Βραζιλιάνα'' δεν θα ήταν κατανοητό?
Σωστή η παρατήρησή σου, αλλά στην προκειμένη περίπτωση, η ίδια εκτίθεται και δεν προστατεύει τον εαυτό της. Άβυσσος η ψυχή της "Βραζιλιάνας"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom