Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Κάποιος με πρόσφατη εμπειρία με Ναταλία από home-massage.gr; Τελικά παίζει μόνο φραπέ στο δεύτερο γύρο ή προσφέρεται και μπριζόλα με το ανάλογο τίμημα; Επίσης, θέλω να ρωτήσω αν αξίζει το μασάζ της.
 

loco8

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2015
Μηνύματα
42
Like
18
Πόντοι
0
Την «Βραζιλιάνα « απο κολωνακι πως θα την βρουμε;
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Όποιος έχει κανένα καλό στανταράκι που δεν έχει καεί όπως οι κοινόχρηστες παρακαλείται να στείλει πμ με πληροφορίες και ένα τραπεζικό λογαριασμό για τον κόπο του. Δεν ξέρω τι άλλο να προτείνω για να δεήσεις κάποιος να μοιραστεί μια μασαζοκόρη της προκοπής.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Έχεις κάποιος συναγωνιστής εμπειρία με Εύα από osmosemassage;
 

parthenos1970

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Βαζω συγκεντρωτικα τα μασαζ κατ οικον, αν βοηθαει καποιους, διοτι σαν νεος στο χωρο εκανα ωρα να τα συγκεντρωσω. Αν θελει καποιος ας συμπληρωσει την λιστα. Ευχαριστω!
osmosemassage.gr 
home-massage.gr
harmony-home-massage.gr
yourmassage.gr
massagedeluxe.gr
starmassage.gr
athensmassage.gr
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Καλησπέρα. Βαζω συγκεντρωτικα τα μασαζ κατ οικον, αν βοηθαει καποιους, διοτι σαν νεος στο χωρο εκανα ωρα να τα συγκεντρωσω. Αν θελει καποιος ας συμπληρωσει την λιστα. Ευχαριστω!
osmosemassage.gr 
home-massage.gr
harmony-home-massage.gr
yourmassage.gr
massagedeluxe.gr
starmassage.gr
athensmassage.gr
Υποθέτω ότι πρέπει να δοκιμάσουμε το μόνο που ανοίγει αυτόματα ε? Όλα πάντως 99% πεταμένα λεφτά...
 

parthenos1970

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Απο οτι εχω καταλαβει τα περισοτερα κανουν απλο μασαζ και οι πολυ καλες δυσκολα τις πετυχενεις. Σου προτεινουν οτι η ταδε ειναι ελευθερη. Εγω απο το συγκεκριμενο ειδος εχω μια εμπειρια με ψιλο καλο μασαζ μονο οπου εφυγε το 50ρακι.  Τωρα  σε συνενοηση με την μασερ με επιπλεον κοστος  κατι μπορει να παιξει! Δες αλλα post πιο πισω, απο πιο εμπειρους.... Δεν ισχυει οτι τα αλλα ειναι πεταμενα λεφτα.
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Βαζω συγκεντρωτικα τα μασαζ κατ οικον, αν βοηθαει καποιους, διοτι σαν νεος στο χωρο εκανα ωρα να τα συγκεντρωσω. Αν θελει καποιος ας συμπληρωσει την λιστα. Ευχαριστω!
osmosemassage.gr  
home-massage.gr
harmony-home-massage.gr
yourmassage.gr
massagedeluxe.gr
starmassage.gr
athensmassage.gr
Οποίος συναγωνιστής κατάφερε να γευματίσει με μπριζόλα σε συνέχεια της συνεδρίας μασάζ παρακαλείται να μας μεταδώσει τη γνώση του.
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
απαντηση ειναι ή ερωτηση?με μπερδεψες
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
εγω ρωταω εσενα κ συ μου απαντας με ερωτηση... :think:
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
216
υπαρχει περιπτωση νομιζετε και να εχει παρει κατι καποιος με καποια κοπελα απο αυτα τα γραφεια να το γραψει εδω φατσα φορα?μονο αν ειναι ηλιθιος..γτ πρωτον θα καψει την κοπελα και δευτερον τον εαυτο του γτ θα χει σπρωξει χρονο και χρημα να φτασει στο σημειο αυτο..μονο με προσωπικο μυνημα αν καποιος εμπιστευει καποιον και παλι πολυ δυσκολα..αυτα σαν διαπιστωση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom