Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
Tην είδα. Πραγματικά δε μπορώ να πω με σιγουριά αν είναι η ίδια! Επίσης δε νομίζω ότι μένει στο φραπέ. Δεν ψηνόμουν για παραπάνω και δε ρώτησα. Αν έπρεπε να μαντέψω θα έλεγα ότι προχωράει.
αν ειναι η γνωστή Ναταλια τα παραπανω τα έχει κόψει φραπεδακι μόνο
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν η Κάτια που έχει αναφερθεί πολλάκις σε παλαιότερα ποστ εξασκεί ακόμη το άθλημα; Δεν σηκώνει τηλέφωνο και φαίνεται εξαφανισμένη.
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Από χθες έχω ζητήσει κάποια πληροφορία για πρόταση ταλαντούχας μασαζοκόρης αλλά φαινομενικά οι πάντες έχουν τα στανταράκια τους και το νήμα κινείται σε ρυθμούς κοινοχρήστων εταίρων (περιττά τα ονόματα).
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν η Κάτια που έχει αναφερθεί πολλάκις σε παλαιότερα ποστ εξασκεί ακόμη το άθλημα; Δεν σηκώνει τηλέφωνο και φαίνεται εξαφανισμένη.
μπορει να ναι διακοπες οταν τελειωσουν
Τα φραγκα θα το σηκωσει
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Από χθες έχω ζητήσει κάποια πληροφορία για πρόταση ταλαντούχας μασαζοκόρης αλλά φαινομενικά οι πάντες έχουν τα στανταράκια τους και το νήμα κινείται σε ρυθμούς κοινοχρήστων εταίρων (περιττά τα ονόματα).
σου απαντησα χτες δεν βρηκες τιποτα ;
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
2
Like
772
Πόντοι
96
Μα ετσι και αλλιως σε μια πολη 5εκ υπαρχουν μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου, αξιολογες επαγγελματιες.
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Μα ετσι και αλλιως σε μια πολη 5εκ υπαρχουν μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου, αξιολογες επαγγελματιες.
Φίλε υπάρχουν πάρα πολλές αλλά είναι εξαιρετικά δύσκολο να τις ανακαλύψεις. Θέλεις καλό κύκλο και φυσικά τύχη. Το θέμα είναι ότι η πληροφορία μένει πάντα στο συρτάρι και ποτέ δεν μοιράζεται.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
2
Like
772
Πόντοι
96
Δεν μπορω να πω οχι, και εγω δυσκολα θα δωσω κοπελα που κανει κατι τις καλο αν η ιδια δεν θελει.
Δεν ειναι λιγες οι περιπτωσεις που εχουν καει πολυ αξιολογες επαγγελματιες... οπως και αν εχει παραμενουν λιγες οι επιλογες, ειτε γιατι δεν υπαρχουν, ειτε γιατι υπαρχουν αλλα δεν βγαινουν στην φορα.
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
αν ειναι η γνωστή Ναταλια τα παραπανω τα έχει κόψει φραπεδακι μόνο


Δεν ειναι η γνωστη Ναταλια..Την ρωτησα για το χωρο στη Γλυφαδα,για magic massage κλπ και μου ειπε οτι δεν εχει καμια σχεση..
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Επικοινωνία με την Eleonora για επιβεβαίωση της πληροφορίας με μία μικρή διαφορά όσο αφορά το μασάζ στο οποίο έχει προστεθεί η εκτόνωση που ποικίλει στα 70 για μία ώρα.Ποικίλει όσον αφορά τον τρόπο.Και το φούλ πρόγραμμα 100 με μασάζ και ερωτική επαφή για μία ώρα πάντα με προφύλαξη(για να φυλάμε τα ρούχα μας) δίχως anal...Φωνή ερωτική,φιλική,άνετη με διάθεση για επεξήγηση τυχόν αποριών στα πλαίσια της λογικής!
Δοκιμασε καποιος να μαθουμε εντυπωσεις?
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
343
Like
756
Πόντοι
81
Αυτή η Ναταλία έχει δικό της χώρο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Lavi

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
Καλημέρα φίλοι.
Τι προτείνετε για καλό καλό μασάζ και φραπέ μόνο?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Δεν ειναι η γνωστη Ναταλια..Την ρωτησα για το χωρο στη Γλυφαδα,για magic massage κλπ και μου ειπε οτι δεν εχει καμια σχεση..
η ναταλια η αδυνατη ξανθια που κανει με 30 καλο μασαζ
και φραπε ειναι μια!ξεκινησε με την βικυ-στεφανια
μαζι κ μετα τα σπασανε.
εχει ωραιο σωμα αλλα δεν σε αφηνει να κανεις
τιποτα
 

parthenos1970

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μηπως υπαρχουν καπου συγκεντρωτικα τα γραφεια για μασαζ στο σπίτι, με κάποιες κριτικές? Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom