Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Συνάντηση με την κυρία. Ναταλία, 40 και κάτι ψιλά χρονών, ψηλή ελληνορωσσίδα, καλό μασάζ και εκτόνωση στα 30 (25+5). Οι πιο παλιοί μπορούν να ενημερώσουν αν πρόκειται για τη γνωστή Ναταλία-magic massage? Μοιάζει στη φώτο του site αλλά δεν είμαι και σίγουρος και το τηλ είναι άλλο. Α! Επίσης φλυαρεί διαρκώς για το πόσο γαμάτη θεραπεύτρια είναι, τι σπουδές έχει κάνει και πως στην Ελλάδα το μασάζ είναι παρεξηγημένο (όποτε ακούω αυτό το τελευταίο ξέρω ότι η γκόμενα προχωράει!!)

μπάμπη από κιλά?
περιοχή?
χρόνος?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Συνάντηση με την κυρία. Ναταλία, 40 και κάτι ψιλά χρονών, ψηλή ελληνορωσσίδα, καλό μασάζ και εκτόνωση στα 30 (25+5). Οι πιο παλιοί μπορούν να ενημερώσουν αν πρόκειται για τη γνωστή Ναταλία-magic massage? Μοιάζει στη φώτο του site αλλά δεν είμαι και σίγουρος και το τηλ είναι άλλο. Α! Επίσης φλυαρεί διαρκώς για το πόσο γαμάτη θεραπεύτρια είναι, τι σπουδές έχει κάνει και πως στην Ελλάδα το μασάζ είναι παρεξηγημένο (όποτε ακούω αυτό το τελευταίο ξέρω ότι η γκόμενα προχωράει!!)
σε δικο της χωρο? και αν ναι σε ποια περιοχη?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Συνάντηση με την κυρία. Ναταλία, 40 και κάτι ψιλά χρονών, ψηλή ελληνορωσσίδα, καλό μασάζ και εκτόνωση στα 30 (25+5). Οι πιο παλιοί μπορούν να ενημερώσουν αν πρόκειται για τη γνωστή Ναταλία-magic massage? Μοιάζει στη φώτο του site αλλά δεν είμαι και σίγουρος και το τηλ είναι άλλο. Α! Επίσης φλυαρεί διαρκώς για το πόσο γαμάτη θεραπεύτρια είναι, τι σπουδές έχει κάνει και πως στην Ελλάδα το μασάζ είναι παρεξηγημένο (όποτε ακούω αυτό το τελευταίο ξέρω ότι η γκόμενα προχωράει!!)

Η Ναταλία που συναντησες ειναι αυτη εδω?
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
Συνάντηση με την κυρία. Ναταλία, 40 και κάτι ψιλά χρονών, ψηλή ελληνορωσσίδα, καλό μασάζ και εκτόνωση στα 30 (25+5). Οι πιο παλιοί μπορούν να ενημερώσουν αν πρόκειται για τη γνωστή Ναταλία-magic massage? Μοιάζει στη φώτο του site αλλά δεν είμαι και σίγουρος και το τηλ είναι άλλο. Α! Επίσης φλυαρεί διαρκώς για το πόσο γαμάτη θεραπεύτρια είναι, τι σπουδές έχει κάνει και πως στην Ελλάδα το μασάζ είναι παρεξηγημένο (όποτε ακούω αυτό το τελευταίο ξέρω ότι η γκόμενα προχωράει!!)

Νομίζω ότι το τηλέφωνο της Ναταλίας από Magic Massage τελειώνει σε -681. Άρα μάλλον δεν...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
ρε συ η Ναταλια δεν ειναι ψηλη,αρα δεν ειναι αυτη..
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
Ήρθε σπίτι. Διάρκεια μία ώρα γεμάτη, ωραίο σώμα. Ψηλή με μακριά πόδια. Μασάζ αρκετά καλό και μετά δεχτηκε χουφτώματα. Ούτε από το fb μπορώ να πω με σιγουριά αν είναι η ίδια! Πάντως ήταν ψηλή. Μπορεί και 1.80, οπότε μάλλον δεν!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Eleonora, 60€ μασάζ και 100€ φουλ πρόγραμμα. Ενημέρωση τηλεφωνικά.
Εχει γευτεί κάποιος το φαινομενικά εκλεκτό τεμάχιο;

Επικοινωνία με την Eleonora για επιβεβαίωση της πληροφορίας με μία μικρή διαφορά όσο αφορά το μασάζ στο οποίο έχει προστεθεί η εκτόνωση που ποικίλει στα 70 για μία ώρα.Ποικίλει όσον αφορά τον τρόπο.Και το φούλ πρόγραμμα 100 με μασάζ και ερωτική επαφή για μία ώρα πάντα με προφύλαξη(για να φυλάμε τα ρούχα μας) δίχως anal...Φωνή ερωτική,φιλική,άνετη με διάθεση για επεξήγηση τυχόν αποριών στα πλαίσια της λογικής!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Επικοινωνία με την Eleonora για επιβεβαίωση της πληροφορίας με μία μικρή διαφορά όσο αφορά το μασάζ στο οποίο έχει προστεθεί η εκτόνωση που ποικίλει στα 70 για μία ώρα.Ποικίλει όσον αφορά τον τρόπο.Και το φούλ πρόγραμμα 100 με μασάζ και ερωτική επαφή για μία ώρα πάντα με προφύλαξη(για να φυλάμε τα ρούχα μας) δίχως anal...Φωνή ερωτική,φιλική,άνετη με διάθεση για επεξήγηση τυχόν αποριών στα πλαίσια της λογικής!
Στον αγωνα πως ηταν?
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Αν θες να βοηθήσεις λίγο.... Δε νομίζω να λες την Έλενα (Φερών, πλ. Βικτωρίας κλπ?) που έχει πάει Περιστέρι?..... Δεν παλεύω να πάω με αυτήν.... δε λέω καλό μασαζ αλλά... με το ζόρι το 2ο μέρος....

βικη Στεφανία αδερφέ


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να συστήσει κάποια ανεξάρτητη μασαζοκόρη με ταλέντο στην τέχνη του μασάζ; Ειλικρινά η βοήθεια σας θα εκτιμηθεί δεόντως. Βίκυ Στεφανία, Κατερίνα, Tantrazoe και λοιπές χιλιοειπωμένες έχουν δοκιμαστεί. Σας ευχαριστω εκ των προτέρων και αναμένω εναγωνίως κάποιο πμ με χρήσιμες πληροφορίες.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Ήρθε σπίτι. Διάρκεια μία ώρα γεμάτη, ωραίο σώμα. Ψηλή με μακριά πόδια. Μασάζ αρκετά καλό και μετά δεχτηκε χουφτώματα. Ούτε από το fb μπορώ να πω με σιγουριά αν είναι η ίδια! Πάντως ήταν ψηλή. Μπορεί και 1.80, οπότε μάλλον δεν!

στο fb εχει φωτο που φαινεται καθαρα με μαγιο
εκει θα την αναγνωρισεις!!!
απο την τιμη και απο το οτι μονο φραπε κανει
πιστευω πως ειναι αυτη.
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
τελικα την καριολινα πως θα την βρουμε να την φυστικοσουμε
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
στο fb εχει φωτο που φαινεται καθαρα με μαγιο
εκει θα την αναγνωρισεις!!!
απο την τιμη και απο το οτι μονο φραπε κανει
πιστευω πως ειναι αυτη.
Tην είδα. Πραγματικά δε μπορώ να πω με σιγουριά αν είναι η ίδια! Επίσης δε νομίζω ότι μένει στο φραπέ. Δεν ψηνόμουν για παραπάνω και δε ρώτησα. Αν έπρεπε να μαντέψω θα έλεγα ότι προχωράει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom