Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Ναι όντως η Καρολίνα με την οποία έχω πάει μαζί της δυο φορές ειναι πολυ καλή και στο μασάζ κ στο κρεββάτι .Αξιζει τα λεφτά της .
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Μη στέλνετε πμ για τη Καρολίνα ρε κερατάδες! Θα τη γαμαω μόνο ΕΓΩ!  :fuck2:
οχι μονο εσυ ρε pilo και εγω θα την γαμαω και αλλοι παικτες,που τους αρεσει η καρολιναρα.και γαμω τις τυπισες.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.376
Κριτικές
19
Like
9.747
Πόντοι
9.095
Ωραία! Να σας πω πέρα απο τη πλάκα η Καρολίνα δεν εχει αγγελία (προς το παρόν ) οποτε εγω δεν μπορώ να δωσω κινητο. Κ επειδή δεν θέλω να γινει μπέρδεμα για κανένα λόγο θα πρέπει να απευθυνθείτε αλλου για το κινητο της. Μερσι
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ωραία! Να σας πω πέρα απο τη πλάκα η Καρολίνα δεν εχει αγγελία (προς το παρόν ) οποτε εγω δεν μπορώ να δωσω κινητο. Κ επειδή δεν θέλω να γινει μπέρδεμα για κανένα λόγο θα πρέπει να απευθυνθείτε αλλου για το κινητο της. Μερσι
πολυ σωστα τα λες.και εγω δεν δινω κινητο,γιαυτον τον λογο.ασε που μου ειχε πει,να την ρωτησω πρωτα ,αν καποιος το ζητησει.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ωραία, ρωτήστε τότε. Αλλά ποιος ο λόγος να αναφέρετε στους υπόλοιπους ότι ξέρετε που είναι η Καρολίνα αν δεν έχετε σκοπό να  δώσετε πληροφορίες;
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ωραία, ρωτήστε τότε. Αλλά ποιος ο λόγος να αναφέρετε στους υπόλοιπους ότι ξέρετε που είναι η Καρολίνα αν δεν έχετε σκοπό να  δώσετε πληροφορίες;
εγω δεν ξερω που ειναι τωρα.την εχω συναντησει στο ξενοδοχειο που εμεινα,εχω γραψει δε και τα της συναντησης.εχω ενημερωσει δηλαδει.τωρα πληροφοριες για το τωρα δεν ξερω.πληροφορια για το κινητο της θα την ρωτησω και θα πραξω αναλογα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
κυριοι για να μην γινονται παρεξηγησεις..ο πιλοφορις,ειναι για ολα τα ερωτηματα,που διαβαζω.στειλτε του πμ.απανταει.μην κουραζομαι το νημα,για την καρολινα.
Υ.Γ.καρολινα αι λαβ γιουυυυυυυυυυυυ!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Έχω το κινητό της  ( αλλά με την συγκεκριμένη δεν έχω πάει και δεν ξέρω αν ειναι καλή όσο η Καρολίνα και επίσης δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα )
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.376
Κριτικές
19
Like
9.747
Πόντοι
9.095
Ωραία, ρωτήστε τότε. Αλλά ποιος ο λόγος να αναφέρετε στους υπόλοιπους ότι ξέρετε που είναι η Καρολίνα αν δεν έχετε σκοπό να  δώσετε πληροφορίες;
διοτι ηταν μπακνανα,ηταν συγγρου,εγινε ανεξαρτητη με αγγελια κ φορα παρτιδα τηλεφωνο...terry δεν εχω κανεαν προβλημα μαζι σου ,γραφεις παντα κοσμια κ σωστα. αλλα θα αρχισουμε τα ποιος σου εδωσε τηλ,ποιος ειναι αυτος,ποιος ειναι ο αλλος,συνθηματα,παρασυνθηματα.καταστασεις που δε κανω καθολου κεφι!  
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.376
Κριτικές
19
Like
9.747
Πόντοι
9.095
Έχω το κινητό της  ( αλλά με την συγκεκριμένη δεν έχω πάει και δεν ξέρω αν ειναι καλή όσο η Καρολίνα και επίσης δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα )
ειναι παλτο απ τα λιγα κ πονηρω! ο μεγας gari εχει κανει παραστατικοτατη κριτικη αρκετες σελιδες πιο πισω
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.376
Κριτικές
19
Like
9.747
Πόντοι
9.095
κυριοι για να μην γινονται παρεξηγησεις..ο πιλοφορις,ειναι για ολα τα ερωτηματα,που διαβαζω.στειλτε του πμ.απανταει.μην κουραζομαι το νημα,για την καρολινα.
Υ.Γ.καρολινα αι λαβ γιουυυυυυυυυυυυ!!!!!
νο μορ πιτσα φορ μι μιστερ  :kissass:  :knockinb:  :fuck2:  :pipa1:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
νο μορ πιτσα φορ μι μιστερ  :kissass:  :knockinb:  :fuck2:  :pipa1:
βεεεεεβαια..τωρα πλεον ειμαστε των δημοσιων σχεσεων.....παντως εισαι αξιος..μετα απο τρια χρονια προσπαθειες,τελικα την ξαπλωσες... :orchestra:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.269
Κριτικές
2
Like
772
Πόντοι
96
εγω δεν ξερω που ειναι τωρα.την εχω συναντησει στο ξενοδοχειο που εμεινα,εχω γραψει δε και τα της συναντησης.εχω ενημερωσει δηλαδει.τωρα πληροφοριες για το τωρα δεν ξερω.πληροφορια για το κινητο της θα την ρωτησω και θα πραξω αναλογα.
Εγω καταλαβα οτι παει να γινει σεριφισα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom