Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
λοιπον περσι το καλοκαιρι,μετα 8 ετων αποχής απο το αθλημα , πηρα αδιαφορη ρουμανα απο στουρναρη της βετερανου ζανα(υπαρχει ακομη αυτη,τελευταια φορα την είχα δει προ αμνημονεύτων ετών)..
και προ ημερων πηρα απο ντελουξ τη μαριλενα που δεν εχει φωτο...κοντο μαλι,γυρω στα 33-35.λεπτη,γυμνασμενο σωμα,σφιχτο..εκανε πολεμικη τεχνη στο παρελθον νομιζω ειπε..αλλη μερα πηρα χρυσαννα..παραπλανηση η φωτο,τα στηθη δεν ειναι τοσο μεγαλα και γεματα οσο φαινονται, 2αρια μαλλον ,κοντουλα..γενικα δε με ενθουσιασε.. στο μασαζ πιο διαχυτικη απο μαριλενα..
και τριτη απο ντελουξ με λενα,νοστιμουλα,αλλα μονο μασαζ οπως ειπε κανει 3 χρονια.τζαμπα τα λεφτα..
και μετα απο αυτα ανακαλυψα κι εγω τη χρυσαυγη,την απολυτη ιερεια του μασαζ..πως δεν την πηρα χαμπαρι παλια που εφαγα τα νιάτα μου στα ελαιοτριβεια..παρα τα αρνητικα σχολια για την  εμφανιση που ειχα διαβασει,στις φωτο που ειχα δει ηταν ζουμερη και νοστιμη..απο κοντα λιγοτερο καλη,οντως γερνει απο τη μια πλευρα,οπως ειχα διαβασει..εμφανιση θειας με φουστα κατω απο τα γονατα..αλλα στο μασαζ εμπειρια ζωης που δε χανεται...καυλωτικη,αλλα οταν ελεγε την ιστορια πηγαν να με πιασουν τα γελια..αφεθηκα ομως και το απολαυσα μεχρι τελους..σιγουρα η κυρια λαλημενη,αλλα θα τη ξαναπροτιμησω σιγουρα
 

periklaros1

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον περσι το καλοκαιρι,μετα 8 ετων αποχής απο το αθλημα , πηρα αδιαφορη ρουμανα απο στουρναρη της βετερανου ζανα(υπαρχει ακομη αυτη,τελευταια φορα την είχα δει προ αμνημονεύτων ετών)..
και προ ημερων πηρα απο ντελουξ τη μαριλενα που δεν εχει φωτο...κοντο μαλι,γυρω στα 33-35.λεπτη,γυμνασμενο σωμα,σφιχτο..εκανε πολεμικη τεχνη στο παρελθον νομιζω ειπε..αλλη μερα πηρα χρυσαννα..παραπλανηση η φωτο,τα στηθη δεν ειναι τοσο μεγαλα και γεματα οσο φαινονται, 2αρια μαλλον ,κοντουλα..γενικα δε με ενθουσιασε.. στο μασαζ πιο διαχυτικη απο μαριλενα..
και τριτη απο ντελουξ με λενα,νοστιμουλα,αλλα μονο μασαζ οπως ειπε κανει 3 χρονια.τζαμπα τα λεφτα..
και μετα απο αυτα ανακαλυψα κι εγω τη χρυσαυγη,την απολυτη ιερεια του μασαζ..πως δεν την πηρα χαμπαρι παλια που εφαγα τα νιάτα μου στα ελαιοτριβεια..παρα τα αρνητικα σχολια για την  εμφανιση που ειχα διαβασει,στις φωτο που ειχα δει ηταν ζουμερη και νοστιμη..απο κοντα λιγοτερο καλη,οντως γερνει απο τη μια πλευρα,οπως ειχα διαβασει..εμφανιση θειας με φουστα κατω απο τα γονατα..αλλα στο μασαζ εμπειρια ζωης που δε χανεται...καυλωτικη,αλλα οταν ελεγε την ιστορια πηγαν να με πιασουν τα γελια..αφεθηκα ομως και το απολαυσα μεχρι τελους..σιγουρα η κυρια λαλημενη,αλλα θα τη ξαναπροτιμησω σιγουρα

θυμησε μου τροπο επικοινωνιας, γιατι εχει να αναφερθει παρα πολυ καιρο η θεια. ευχαριστω
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Φίλε μη χάσεις τέτοια ευκαιρία  :2funny: :2funny:
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
λοιπον περσι το καλοκαιρι,μετα 8 ετων αποχής απο το αθλημα , πηρα αδιαφορη ρουμανα απο στουρναρη της βετερανου ζανα(υπαρχει ακομη αυτη,τελευταια φορα την είχα δει προ αμνημονεύτων ετών)..
και προ ημερων πηρα απο ντελουξ τη μαριλενα που δεν εχει φωτο...κοντο μαλι,γυρω στα 33-35.λεπτη,γυμνασμενο σωμα,σφιχτο..εκανε πολεμικη τεχνη στο παρελθον νομιζω ειπε..αλλη μερα πηρα χρυσαννα..παραπλανηση η φωτο,τα στηθη δεν ειναι τοσο μεγαλα και γεματα οσο φαινονται, 2αρια μαλλον ,κοντουλα..γενικα δε με ενθουσιασε.. στο μασαζ πιο διαχυτικη απο μαριλενα..
και τριτη απο ντελουξ με λενα,νοστιμουλα,αλλα μονο μασαζ οπως ειπε κανει 3 χρονια.τζαμπα τα λεφτα..
και μετα απο αυτα ανακαλυψα κι εγω τη χρυσαυγη,την απολυτη ιερεια του μασαζ..πως δεν την πηρα χαμπαρι παλια που εφαγα τα νιάτα μου στα ελαιοτριβεια..παρα τα αρνητικα σχολια για την  εμφανιση που ειχα διαβασει,στις φωτο που ειχα δει ηταν ζουμερη και νοστιμη..απο κοντα λιγοτερο καλη,οντως γερνει απο τη μια πλευρα,οπως ειχα διαβασει..εμφανιση θειας με φουστα κατω απο τα γονατα..αλλα στο μασαζ εμπειρια ζωης που δε χανεται...καυλωτικη,αλλα οταν ελεγε την ιστορια πηγαν να με πιασουν τα γελια..αφεθηκα ομως και το απολαυσα μεχρι τελους..σιγουρα η κυρια λαλημενη,αλλα θα τη ξαναπροτιμησω σιγουρα
ανωμαλος εισαι? :2funny: :2funny: :2funny:
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Δοκιμη  με την κυρια, Μαπα  το καρπουζι, καστανοξανθη ψιλη με οχι ασχημο σωμα για την ηλικια της, κοντα στα 50.
Τσιγαρακι, κουβεντουλα για να σπασει ο παγος και μεσα.
Μασαζ τριχες, πιεση στην πλατη με αγκωνες πανω κατω και μετα κατι μαλακιες περι yoga , σαν την Χρυσαυγη.
Δευτερο μερος εξισου υποτονικο και χωρις παθος , εγω δεν κανω τετοια κλπ.
Αεροπιπα και μετα προφυλακτικο και πανω, το μονο καλο οτι ειναι στενη, αλλα σου σπαει τ'αρχιδια.
Φιλια και τετοια ουτε για δειγμα. Διαρκεια , ειπε ωρα εκατσε με ολα κανα 45λεπτο.
Κοστος λεει €60 , αλλα το ριχνει και €50.
Για μενα καλυτερη η Χρυσαυγη στο μασαζ και service, πιο οικονομικη και με περισσοτερο χρονο.
Σαν εμφανιση καλυτερη η κυρια της αγγελιας , πιο ψηλη , αλλα οχι με διαφορά αντι 3 της βαζω 4.
Αυτα και μακρυα απο τετοια.
 

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
298
Πόντοι
1.510
Γνωριζει κανενας συναγωνιστης αν η Καρολινα παιζει ακομα?
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
Η καρολίνα η γνωστή εννοούμε???? με το dark χρώμα?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Η μία ταυλανδεζα είναι μια μιλφ φίλη της, που δουλευε παλαιότερα σε λαδαδικο στην Συγγρού;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom