Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
και εγώ αυτό εννοούσα μόλις μου είπε από το τηλέφωνο nude λέω εδω είσαι εσύ δικιά μας όλες τον τρόπο τους θέλουν
ετσι.οποτε αν εχει καποιος αυτα τα χρηματα,που ζητανε διαθεσιμα,περναει μια βολτα απο τον χωρο,και βλεπεις τι γινεται.
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
ετσι.οποτε αν εχει καποιος αυτα τα χρηματα,που ζητανε διαθεσιμα,περναει μια βολτα απο τον χωρο,και βλεπεις τι γινεται.
γάμησε τα πολλά ζητάνε!! για κασκαντέρ
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
γάμησε τα πολλά ζητάνε!! για κασκαντέρ
το θέμα δεν είναι αν είναι πολλά  άλλα και τι προσφέρουν και πόση ωρα.εγώ πιστεύω αξίζει μια δοκιμή.τώρα που έχω και άδεια μπορεί να δοκιμάσω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: KTM SP

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
PM σημαίνει "Private Message" ή "Personal Message", δηλαδή ιδιωτικό - προσωπικό μήνυμα.

Το να λέτε δημόσια ότι σου έχω στείλει, στείλε μου και τα ρέστα είναι άσκοπο. Δεν έχει νόημα.

Στείλτε το μήνυμα ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ στον ενδιαφερόμενο και όποτε και εάν θέλει θα σας απαντήσει.
οκ αλλα ο μύστης ειναι νέος και δεν ξέρω αν έχει την απαραίτητη εξοικείωση με το σαιτ για να καταλάβει οτι πήρε pm για αυτό του το έστειλα. Δε συνηθίζω να σπαμαρω τα νήματα
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
το θέμα δεν είναι αν είναι πολλά  άλλα και τι προσφέρουν και πόση ωρα.εγώ πιστεύω αξίζει μια δοκιμή.τώρα που έχω και άδεια μπορεί να δοκιμάσω.
δεν διαφωνώ φίλε μου ότι αξίζει η δοκιμή αλλά όταν παίρνεις 600€ είναι δύσκολο να δοκιμάσεις με την υπόνοια του ότι μπορεί και να γίνεται κάτι προφανώς και θα άξιζε σε άλλες περιπτώσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
οκ αλλα ο μύστης ειναι νέος και δεν ξέρω αν έχει την απαραίτητη εξοικείωση με το σαιτ για να καταλάβει οτι πήρε pm για αυτό του το έστειλα. Δε συνηθίζω να σπαμαρω τα νήματα

Δεν αναφερόμουν σε εσένα αγαπητέ, αλλά σε άλλα μέλη που είχαν γεμίσει το θέμα με τέτοιου είδους δημοσιεύσεις.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
κατι πιο εμφανησιμο παιζει ;;; η Στεφανια ειναι top για μασαζ αλλα για μετα δεν....
τι δεν το παιζει οτι δεν
Εμενα ειχε ερθει σπιτι μου στο τελος μου τον επαιζε
Της ειπα να τον παρει στο στομα και μου λεγε οτι εχει σχεση και καλα
Οταν πηγα στο χωρο της της ειχα πει για πιπα μου λεγε
Οτι λεγεται στοματικο και καλα οτι μετραει πως θα το πει ο αλλος
Μετα πολλα τον πηρε και της λεω παρτα στο στο στομα και εβγαλε τη γλωσσα εξω και τον επαιζε σε γενικες γραμμες παρα πολυ καλο μασαζ αλλα αμα εχεις καυλωσεις πως να το πεις αν δε πολυλογουσε θα ταν σουπερ
 

antonis14576

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Έχω πάρει 4 φορές από osmose. 2 προ Μάγιας και 2 μετά. Πριν ήταν σαφώς καλύτερο με φραπέ στο τέλος. Τώρα υποτίθεται ότι κάνουν ποιο πολλά αλλά το μασάζ πήγε περίπατο, κοιτάνε στο μισάωρο το πολύ να σε ξεπεταξουν. Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει το σεξ. Θέλω μασάζ της προκοπής και το παιχνίδι στο τέλος... Από τα άλλα site όπως star και deluxe αν ξέρετε κάτι που να το φτάνει έστω μέχρι εκεί ένα pm θα το εκτιμούσα.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Έχω πάρει 4 φορές από osmose. 2 προ Μάγιας και 2 μετά. Πριν ήταν σαφώς καλύτερο με φραπέ στο τέλος. Τώρα υποτίθεται ότι κάνουν ποιο πολλά αλλά το μασάζ πήγε περίπατο, κοιτάνε στο μισάωρο το πολύ να σε ξεπεταξουν. Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει το σεξ. Θέλω μασάζ της προκοπής και το παιχνίδι στο τέλος... Από τα άλλα site όπως star και deluxe αν ξέρετε κάτι που να το φτάνει έστω μέχρι εκεί ένα pm θα το εκτιμούσα.

καλή ενημέρωση
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301

Είχα στείλει εγώ πληροφορίες πριν μερικούς μήνες. Κανω repost το παλιό μου μήνυμα:

Το τηλ το σηκώνει μια στα εγγλέζικα και μου είπε για Τάο και Τάντρα 1 ώρα 50€ τονίζοντας ότι δεν έχει happy ending. Λέω από μέσα μου σιγά μην δεν κάνουν, παώ να τσεκάρω από κοντά. Φτάνω στα Πατήσια και η μασαζού ήταν μια κυρία 37-40 εμφανίσιμη σχετικά. Μου λέει γδύσου εντελώς και ξάπλωσε σε ένα στρώμα. Αφού την πληρώνω προκαταβολικά, βγάζει εντελώς τα ρούχα της και μένει με το βρακί μόνο λέγοντας μου να μην ακουμπάω τίποτα. Anyway μου έκανε ένα μέτριο μασάζ (αρκετά soft) με λίγο τάντρα στα μπούτια και στα κωλομέρια δηλαδή αλλά το πέος δεν το άγγιξε. Μια μου σηκωνόταν μια έπεφτε και μόλις περνάει η ώρα της λεώ δεν μου αρέσει, περίμενα πιο sexual το μασάζ. Αυτή λέει έπρεπε να πάρεις το lingham μιαμιση ώρα στα 100 € αλλά πάλι δεν έχει happy ending και μου εξήγησε τον λόγο. Της λέω είναι πανάκριβο για χωρίς happy ending.

Συμπέρασμα. Ακόμα και το lingham δεν έχει φραπεδιά. Την έχουν δει εκεί με τις ενέργειες και τις παπαριές και το πιστεύουν ότι η εκτόνωση είναι βλαβερή για τον οργανισμό κλπ. Είχα ακούσει για το κίνημα NOFAP (υπάρχουν τύποι που δεν έχουν βαρέσει μαλακία ή γαμήσει για πολλούς μήνες) και αυτές εκεί (υπάρχει άλλη μια που δεν την είδα) είναι original υποστηρήκτριες. Μου έλεγε αν δεν τον παίζεις η δεν κάνεις σεξ θα έχεις τρομερή ενέργεια και δεν θα πάθεις ποτέ καρκίνο και κάτι @@ τέτοια.

Ότι νάναι η φάση εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: andy51

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Είχα στείλει εγώ πληροφορίες πριν μερικούς μήνες. Κανω repost το παλιό μου μήνυμα:

Το τηλ το σηκώνει μια στα εγγλέζικα και μου είπε για Τάο και Τάντρα 1 ώρα 50€ τονίζοντας ότι δεν έχει happy ending. Λέω από μέσα μου σιγά μην δεν κάνουν, παώ να τσεκάρω από κοντά. Φτάνω στα Πατήσια και η μασαζού ήταν μια κυρία 37-40 εμφανίσιμη σχετικά. Μου λέει γδύσου εντελώς και ξάπλωσε σε ένα στρώμα. Αφού την πληρώνω προκαταβολικά, βγάζει εντελώς τα ρούχα της και μένει με το βρακί μόνο λέγοντας μου να μην ακουμπάω τίποτα. Anyway μου έκανε ένα μέτριο μασάζ (αρκετά soft) με λίγο τάντρα στα μπούτια και στα κωλομέρια δηλαδή αλλά το πέος δεν το άγγιξε. Μια μου σηκωνόταν μια έπεφτε και μόλις περνάει η ώρα της λεώ δεν μου αρέσει, περίμενα πιο sexual το μασάζ. Αυτή λέει έπρεπε να πάρεις το lingham μιαμιση ώρα στα 100 € αλλά πάλι δεν έχει happy ending και μου εξήγησε τον λόγο. Της λέω είναι πανάκριβο για χωρίς happy ending.

Συμπέρασμα. Ακόμα και το lingham δεν έχει φραπεδιά. Την έχουν δει εκεί με τις ενέργειες και τις παπαριές και το πιστεύουν ότι η εκτόνωση είναι βλαβερή για τον οργανισμό κλπ. Είχα ακούσει για το κίνημα NOFAP (υπάρχουν τύποι που δεν έχουν βαρέσει μαλακία ή γαμήσει για πολλούς μήνες) και αυτές εκεί (υπάρχει άλλη μια που δεν την είδα) είναι original υποστηρήκτριες. Μου έλεγε αν δεν τον παίζεις η δεν κάνεις σεξ θα έχεις τρομερή ενέργεια και δεν θα πάθεις ποτέ καρκίνο και κάτι @@ τέτοια.

Ότι νάναι η φάση εκεί.

Το ίδιο ακριβώς είχα πάθει (είχα γράψει εμπειρία εδώ) πέρσυ με μια και καλά κινέζοφιλιπινέζα από Καλλιθέα που ήμουν εκεί 2 ώρες σχεδόν με κάτι reiki και κάτι τέτοια, είχα φάει και ψιλοξήλο χαχα με τα ενεργειακά κλπ αλλά στο τέλος.... ΓΙΟΚ!!!!! 50 ευρώ... και μου έλεγε πως είναι σημαντικό να μην τελειώνεις για να κρατάς ενεργεια και κάτι μαλακίες....

Όσον αφορά στο κίνημα "δεν τελειωνω" αυτά είναι μαλακίες.... γνωστός μου μεσήλικας, που μια ζωή κρατιόταν να μην χύσει και έκανε τέτοιες μαλακίες.... δυστυχώς έπαθε καρκίνο στον προστάτη και το πρώτο που τον ρώτησαν για την σεξουαλική του ζωή ήταν αυτό!!! αν κρατιόταν και δεν έχυνε δηλαδή...!!!
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
2
Like
772
Πόντοι
96
Μου έλεγε αν δεν τον παίζεις η δεν κάνεις σεξ θα έχεις τρομερή ενέργεια και δεν θα πάθεις ποτέ καρκίνο και κάτι @@ τέτοια.

Να πεθανω δηλαδη στα 130 χωρις να χυνω!! Τι λενε ρε?
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Συναγωνιστές μπορώ να ρωτήσω αν είχε κάποιος πρόσφατη εμπειρία με την Κατερίνα; Έχω βρεθεί παλιότερα μαζί της και θέλω να ξέρω αν άλλαξε κάτι στις υπηρεσίες της. Είχα μείνει αρκετά ευχαριστημένος από το μασάζ αλλά στο κυρίως πιάτο αρκετά διεκπεραιωτική και μονότονη.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Συναγωνιστές μπορώ να ρωτήσω αν είχε κάποιος πρόσφατη εμπειρία με την Κατερίνα; Έχω βρεθεί παλιότερα μαζί της και θέλω να ξέρω αν άλλαξε κάτι στις υπηρεσίες της. Είχα μείνει αρκετά ευχαριστημένος από το μασάζ αλλά στο κυρίως πιάτο αρκετά διεκπεραιωτική και μονότονη.
Ποια Κατερινα?
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
2
Like
772
Πόντοι
96
Τελος παντων, με τα ιντερνετικα μασαζομαγαζα, μην περιμενετε info εδω μεσα... με ΠΜ πολυ δυσκολα θα παρει καποιος (κυριως αν ειναι νεος) στο δε φορουμ οποιος δωσει ειναι απλα μαλακας.

Παντως με τα πολλα εγω τουλαχιστο πετυχα δυο (2) περιπτωσεις... αλλα το κοστος αν ψαχνει καποιος για φραπε, ειναι απαγορευτικο στο συνολο.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.817
Πόντοι
3.145
Είχα στείλει εγώ πληροφορίες πριν μερικούς μήνες. Κανω repost το παλιό μου μήνυμα:

Το τηλ το σηκώνει μια στα εγγλέζικα και μου είπε για Τάο και Τάντρα 1 ώρα 50€ τονίζοντας ότι δεν έχει happy ending. Λέω από μέσα μου σιγά μην δεν κάνουν, παώ να τσεκάρω από κοντά. Φτάνω στα Πατήσια και η μασαζού ήταν μια κυρία 37-40 εμφανίσιμη σχετικά. Μου λέει γδύσου εντελώς και ξάπλωσε σε ένα στρώμα. Αφού την πληρώνω προκαταβολικά, βγάζει εντελώς τα ρούχα της και μένει με το βρακί μόνο λέγοντας μου να μην ακουμπάω τίποτα. Anyway μου έκανε ένα μέτριο μασάζ (αρκετά soft) με λίγο τάντρα στα μπούτια και στα κωλομέρια δηλαδή αλλά το πέος δεν το άγγιξε. Μια μου σηκωνόταν μια έπεφτε και μόλις περνάει η ώρα της λεώ δεν μου αρέσει, περίμενα πιο sexual το μασάζ. Αυτή λέει έπρεπε να πάρεις το lingham μιαμιση ώρα στα 100 € αλλά πάλι δεν έχει happy ending και μου εξήγησε τον λόγο. Της λέω είναι πανάκριβο για χωρίς happy ending.

Συμπέρασμα. Ακόμα και το lingham δεν έχει φραπεδιά. Την έχουν δει εκεί με τις ενέργειες και τις παπαριές και το πιστεύουν ότι η εκτόνωση είναι βλαβερή για τον οργανισμό κλπ. Είχα ακούσει για το κίνημα NOFAP (υπάρχουν τύποι που δεν έχουν βαρέσει μαλακία ή γαμήσει για πολλούς μήνες) και αυτές εκεί (υπάρχει άλλη μια που δεν την είδα) είναι original υποστηρήκτριες. Μου έλεγε αν δεν τον παίζεις η δεν κάνεις σεξ θα έχεις τρομερή ενέργεια και δεν θα πάθεις ποτέ καρκίνο και κάτι @@ τέτοια.

Ότι νάναι η φάση εκεί.

εχουν δίκιο αδερφέ  στο τέλος σε κερνάνε και ενα ποτήρι νερό ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ!
 

LoneRider

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
79
Like
79
Πόντοι
0
με τζιλφακι υπαρχει τιποτα αξιολογο παιδια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom