Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα στο φορουμ.
Το σκεφτομαι για ενα μασαζ στο σπιτι και μου φαινεται ενδιαφερουσα περιπτωση η Ναταλια απο Magic Massage.
Επειδη οι πληροφοριες ειναι λιγες, μπορει καποιος να μου πει την αποψη του...;
Το μασαζ της φαινεται ενδιαφερον απ'οτι βλεπω και σε καποια βιντεο που εχει στο site. Eιναι οντως καλο;
Φραπε εχω διαβασει οτι προσφερει και δεν προσφερει...;;
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Καλησπερα σε  ολους.εχει καποιος το τηλ της καρολινας;το ειχα αλλα για καποιο λογο το εχασα,ευχαριστω!οποιος μπορει με πμ.
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
Εγω παντως που πηγα στο μασαζ που ανοιξε μυριζε το μουνι της ασχημα κ δεν θα την ξανατιμησω...για 50 ευρω μην κολλησουμε κ τιποτα ασε που χε πολυ τριχα στην πλατη...
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Εγω παντως που πηγα στο μασαζ που ανοιξε μυριζε το μουνι της ασχημα κ δεν θα την ξανατιμησω...για 50 ευρω μην κολλησουμε κ τιποτα ασε που χε πολυ τριχα στην πλατη...
για ποια λες?
 

therapistic

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0

Panos_197878

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2018
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Δυστυχως καταλαβαινω οτι δεν βρισκεις ενα καλο μασαζ με happy ending κατ'οικον. Για μας που γουσταρουμε αυτο το σπορ ειναι δυσκολα τα πραγματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kr_29

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Δυστυχως καταλαβαινω οτι δεν βρισκεις ενα καλο μασαζ με happy ending κατ'οικον. Για μας που γουσταρουμε αυτο το σπορ ειναι δυσκολα τα πραγματα.
Aκριβώς έχεις απόλυτο δίκιο,μεσοβέζικες καταστάσεις ,συνήθως όπου έχει καλο μασαζ χάνει η εμφάνιση και το αντίστροφο!
 

therapistic

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
Aκριβώς έχεις απόλυτο δίκιο,μεσοβέζικες καταστάσεις ,συνήθως όπου έχει καλο μασαζ χάνει η εμφάνιση και το αντίστροφο!
Δυστυχως καταλαβαινω οτι δεν βρισκεις ενα καλο μασαζ με happy ending κατ'οικον. Για μας που γουσταρουμε αυτο το σπορ ειναι δυσκολα τα πραγματα.

Όπως; Έχουμε κάποια προτίμηση. Για καλο κο μασαζακι;
:think: :think: :think:
 

Panos_197878

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2018
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
 

Όπως; Έχουμε κάποια προτίμηση. Για καλο κο μασαζακι;
:think: :think: :think:

Εχεις καποια πρόταση? Θέλω καλο μασάζ και παράλληλα καλές ερωτικες πινελιες. Ούτε ψεκαστε σκουπιστε αλλα ουτε και μονο ωραιο μασάζ και μετα να ψάχνεις γκόμενα να συνέλθεις απο την καυλα
 

Panos_197878

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2018
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Aκριβώς έχεις απόλυτο δίκιο,μεσοβέζικες καταστάσεις ,συνήθως όπου έχει καλο μασαζ χάνει η εμφάνιση και το αντίστροφο!

Η εμφάνιση δεν με ενδιαφέρει (σε λογικα πλαίσια). Σημαντικό ειναι οτι το καλο μασάζ με φτιάχνει και εκει χρειάζεσαι ενα ωραίο happy ending
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Περι deluxe massage... εγω εχω πάρει 2-3 φορές για κατ'οίκον όπου πέρα από ότι σιγά σιγά ανεβαίνουν τα χέρια προς τα πάνω τίποτα. Επειδή έχω διαβάσει ότι μερικοί πέρνουν και "φραπεδιά", έστω με κάτι παραπάνω, θα εκτιμούσα ένα pm. Πάντως περα από το happy ending, πρέπει να πω ότι οι κοπέλες είναι ευγενικότατες και πολλοί καλές, όπως και το γραφείο... ίσως φταίει που δεν μου κάθεται να πάρω την ίδια κοπέλα 2η φορά σερί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom