Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

FREEBIRD

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Και νομιζα οτι ειναι μονο αντρικη φαντασιωση αυτο!!!!!  :think:
εγω δεν ειπα οτι ειναι φαντασιωση μου!ειπα οτι ειναι καλυτερο.... :grin:το γνωστο σε ολους μασαζ με 4 χερια!τι να το κανω τον αντρα αμα εχω αυτο!αλλα κατ οικον που να το βρεις ειναι το θεμα....
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
ποσο μαλακες μπορει να εισαστε ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
ποσο μαλακες μπορει να εισαστε ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Πολύ! Λίγο λίγότερο από σένα βέβαια  :)
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
θελω κοπελα γιατι αν προκειψει και κατι αλλο ωραια θα ναι αλλα για φαντασου να του προκειψει του λεβεντη τη ωρα που θα με τριβει και να χει κανει και κανενα tantrik σε κανεναν πριν! :2funny: :2funny:

Εχω ακούσει και εγώ για κοπέλα που δουλεύει σε μασατζιδικο οτι κάνει καλό yoni μασαζ!!
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
το γαμήσατε στο σπαμ
 

FREEBIRD

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ποσο μαλακες μπορει να εισαστε ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
ελα σε περιμενα πως και πως!λοιπον εσυ που εισαι πιο δραστηριος δε μας δινεις καμια πληροφορια?
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16

καλα έχουν χάσει εντελως την επαφη με την πραγματικότητα και ψάχνουν για κορόιδα. κοιτάξτε τις τιμές

Εχω την εντύπωση χωρίς να είμαι βέβαιος (η άποψη των ειδικών στα city tours προφανώς θα είναι εγκυρότερη από τη δική μου) ότι το συγκεκριμένο site αντιστοιχεί σε γραφείο με κοπέλες που κάνουν "αστικό τουρισμό".
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16

Εξαιρετικά χρήσιμα links για κάτι που αγνοούσα πλήρως -ευχαριστώ! (τελικά εδώ μέσα πλουτίζω και τις γνώσεις μου)

Τι να λέμε, η ινδική υπο-ήπειρος είναι ένας "άλλος κόσμος" τόσο διαφορετικός από το δικό μας...
 

FREEBIRD

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Εξαιρετικά χρήσιμα links για κάτι που αγνοούσα πλήρως -ευχαριστώ! (τελικά εδώ μέσα πλουτίζω και τις γνώσεις μου)

Τι να λέμε, η ινδική υπο-ήπειρος είναι ένας "άλλος κόσμος" τόσο διαφορετικός από το δικό μας...
ναι ναι!πολυ μεγαλη επιστημη!μονο που μετα απο μερικες χιλιαδες χρονια  βρεθηκε ενας τρελος που ανεπτηξε τη λεγομενη ανατομια αν την εχετε ακουστα....και πλεον σε ολο το πολιτισμενο κοσμο ξερουμε οτι η μαλαξη των γεννητικων οργανων εχει ως αποτελεσμα την εκσπερματωση και φυσικα την εκτωνωση του οργανισμου!τωρα γιατι αυτο ειναι κακο και πρεπει να το λεμε αλιως δε ξερω!ας το λεμε yoni ωραιο ακουγετε!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
!τωρα γιατι αυτο ειναι κακο και πρεπει να το λεμε αλιως δε ξερω!ας το λεμε yoni ωραιο ακουγετε!


Ετσι δεν θα κινδυνευουμε κι απο το ΕΣΡ    οταν το λεμε.....
Ξενοs οροs....Επιστημονικοs.....
Yoni  λοιπον  για την υγεια  :rockon: :rockon:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ναι ναι!πολυ μεγαλη επιστημη!μονο που μετα απο μερικες χιλιαδες χρονια  βρεθηκε ενας τρελος που ανεπτηξε τη λεγομενη ανατομια αν την εχετε ακουστα....και πλεον σε ολο το πολιτισμενο κοσμο ξερουμε οτι η μαλαξη των γεννητικων οργανων εχει ως αποτελεσμα την εκσπερματωση και φυσικα την εκτωνωση του οργανισμου!τωρα γιατι αυτο ειναι κακο και πρεπει να το λεμε αλιως δε ξερω!ας το λεμε yoni ωραιο ακουγετε!


:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Ποσα μαθαινουμε εδω μεσα!!!!!!

(ετσι οπως κραζεις εσυ) : Πες αλευρι.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
ναι ναι!πολυ μεγαλη επιστημη!μονο που μετα απο μερικες χιλιαδες χρονια  βρεθηκε ενας τρελος που ανεπτηξε τη λεγομενη ανατομια αν την εχετε ακουστα....και πλεον σε ολο το πολιτισμενο κοσμο ξερουμε οτι η μαλαξη των γεννητικων οργανων εχει ως αποτελεσμα την εκσπερματωση και φυσικα την εκτωνωση του οργανισμου!τωρα γιατι αυτο ειναι κακο και πρεπει να το λεμε αλιως δε ξερω!ας το λεμε yoni ωραιο ακουγετε!
πππππππππππσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ ουάου που θα έλεγε και ένας φίλος μου  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom