Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ο αξιότιμος κ. Βενιζέλος είχε πει προ μηνών ότι υπάρχει "ακόμα πολύ λίπος" (απευθυνόταν σε μάς -όχι στον εαυτό του  :)). Η ΑΤΖΕΛΑ υποστηρίζει ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει. Σωστό, αλλά εν μέρει! Εννοώ ότι είναι σωστό για τη μεγάλη πλειοψηφία (και των περισσότερων από μας). Όμως υπάρχουν και συνάνθρωποι μας που οι τελευταίες εξελίξεις απλά δεν τους έχουν αγγίξει. Και δεν θα μπορούσε να γίνει αλλιώς: αυτός είναι ο καπιταλισμός.

Συγγνώμη για το ελαφρώς off-topic.

Δεν είμαστε off-topic....το μασαζ εμείς το βλέπουμε απο την σκοπιά ενός τρόπου διασκέδασης,οι επαγγελματίες απο την σκοπιά της δουλειάς τους....ο κ.Βενιζέλος αναφέρεται προφανώς στο σύνολο των τραπεζικών καταθέσεων και στο γεγονός ότι π.χ. οι καφετέριες είναι γεμάτες....ασφαλώς.Μην ξεχνάτε ότι η κύρια προτεραιότητα του κάθε κ.Βενιζέλου είναι να μαζέψει λεφτά ,απ' όπου μπορεί,ώστε να συντηρήσει ένα καθεστώς και ένα σύστημα που κρατάει τον ίδιο και την παρέα του στην εξουσία.
Η νοοτροπία του Ελληνα είναι τέτοια που θα προτιμήσει να μην αγοράσει π.χ ένα καινούργιο πουκάμισο (έχει ήδη αρκετά άλλωστε...) και να συνεχίσει να πίνει το καφεδάκι του,πληρώνοντας 4 και 5 ευρώ....Στην περιοχή που ζω κλείνουν συνεχως μαγαζιά με ρούχα και αντικαθίστανται με καφετέριες και σουβλατζίδικα.Πολλά βέβαια,τα λιγότερο κεντρικά,παραμένουν ξενοίκιαστα.Γνωμη και δική μου,αλλά και αρκετών φίλων που συζητάω μαζί τους,είναι ότι αυτή η βάρβαρη φοροεπιδρομή που ζούμε,κατά δικαίων και αδίκων,θα διογκώσει την "μαύρη" εργασία σε πολλούς τομείς....Η νοοτροπία ενός λαού που γαλουχήθηκε και μεγάλωσε με λάθος πρότυπα και αξίες δεν αλλάζει εύκολα....θα χρειασθούν πολλά χρόνια και,επιτρέψτε μου να πώ,μία αλλου είδους παιδεία για να αλλάξει τρόπο σκέψης ο μέσος Ελληνας....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Η νοοτροπία ενός λαού που γαλουχήθηκε και μεγάλωσε με λάθος πρότυπα και αξίες δεν αλλάζει εύκολα....θα χρειασθούν πολλά χρόνια και,επιτρέψτε μου να πώ,μία αλλου είδους παιδεία για να αλλάξει τρόπο σκέψης ο μέσος Ελληνας....

Εμείς θα ζούμε ως τότε; :think: :think: :think:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εμείς θα ζούμε ως τότε; :think: :think: :think:

Φίλε mysterious,δεν το ξέρω αυτό....θα σου πω κάτι όμως....Στις διάφορες συναναστροφές και συζητήσεις μου,συναντάω νέους ανθρώπους,πολύ πιο λογικούς και συγκροτημένους απο αρκετούς μεγαλύτερους.Και αυτό είναι ελπιδοφόρο...
 

FREEBIRD

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Θά'χεις δει εσύ κάτι Ανακόντα εεεεε; Ούιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
ας μην ανοιξουμε τετοια συζητηση!ας μιλισουμε για μασαζ....ξερει κανεις καμια κυρια που να ξερει καλο μασαζ και να κανει και σε κυριες?μια εχω βρει αλλα δουλευει σε χωρο που πανε μονο αντρες.τι εχει γινει στην αγορα?εμεις δεν εχουμε δικαιωματα?ολες για σας δουλευουν?φαλοκρατια!?
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
ας μην ανοιξουμε τετοια συζητηση!ας μιλισουμε για μασαζ....ξερει κανεις καμια κυρια που να ξερει καλο μασαζ και να κανει και σε κυριες?μια εχω βρει αλλα δουλευει σε χωρο που πανε μονο αντρες.τι εχει γινει στην αγορα?εμεις δεν εχουμε δικαιωματα?ολες για σας δουλευουν?φαλοκρατια!?

ΑΤΖΕΛΑ, ξέρω εγώ μία. Δουλεύει σε ινστιτούτο αδυνατίσματος στην πόλη μου. Έχω ακούσει από πελάτισσές της που γνωρίζω, ότι κάνει πολύ καλό μασάζ.

Σημείωση 1: Δεν έχω προσωπική εμπειρία από την ποιότητα του μασάζ που προσφέρει η εν λόγω κυρία (και ούτε πρόκειται να αποκτήσω ποτέ -δεν με ενδιαφέρει η περίπτωσή της για πολλούς και διάφορους λόγους).

Σημείωση 2: Το γεγονός ότι αναφέρομαι στην πόλη μου και όχι στην Αθήνα κάνει την πληροφορία μου πρακτικά άχρηστη για σένα. Απλά την ανέφερα εδώ για να πω με έμμεσο τρόπο ότι αν αυτό που ψάχνεις υπάρχει σε μια επαρχιακή πόλη όπως αυτή που ζω, -σίγουρα θα υπάρχει και στην Αθήνα  ;) 
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αγαπητέ φίλε,δεν γνωρίζω συγκεκριμένα πράγματα για το γραφείο που έχει βάλει την αγγελία,όμως να σου πω ότι οι συγκεκριμένες υπηρεσίες απευθύνονται σε ανθρώπους με οικονομική άνεση,που θέλουν ποιοτικές και απολύτως διακριτικές υπηρεσίες.Και πίστεψέ με,υπάρχουν αρκετοί τέτοιοι....Αν λοιπόν μια κοπέλλα διαθέτει την ανάλογη εμφάνιση και μπορεί να σταθεί σαν συνοδός πολυτελείας (και χρειάζονται πολλά προσόντα γι' αυτό,πέραν της εμφάνισης),τότε η τιμή δεν αποτελεί πρόβλημα.....

Οι τιμές που γράφει είναι για out-call. Νομιζω οτι σε αυτά τα επίπεδα κυμένονται οι τιμές για συνοδούς πολυτελείας.
Αντυ νομίζω οτι έχεις δίκιο.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Υπαρχουν ανδρες που κανουν σε γυναικες εξαιρετικο μασαζ. Γιατι ψαχνεις για γυναικα ??/ Μηπως εχεις κατο αλλο κατα νου ?
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Οι νόμοι της προσφοράς και της ζήτησης ισχύουν παντού....και η κάθε αγορά,μικρή η μεγάλη έχει τρόπο να αυτορυθμίζεται όταν υπάρχουν στρεβλώσεις....
Η ΑΤΖΕΛΑ έχει δίκιο,με την έννοια ότι η συγκεκριμένη αγορά είναι σχετικά μικρή και κλειστή,δεν αφορά τον πολύ κόσμο και συνεπώς οι κοπέλλες,η τα γραφεία,διαμορώνουν τον τιμοκατάλογο κατά το δοκούν....Ενα επιπλέον χαρακτηριστικό είναι ότι μια σιτυτουρίστρια (..... :rockon:) έχει την δυνατότητα τη μία μέρα να είναι στην Αθήνα και την άλλη στο Παρίσι....όπου δηλαδή υπάρχει πελατεία πρόθυμη να πληρώσει το ανάλογο αντίτιμο.
Και κατι ακόμα....όταν ζητάς το καλύτερο,δηλαδή,ωραία κοπέλλα,dress code,υπηρεσίες συνοδού,κλπ. τότε δεν συζητάς την τιμή.Πληρώνεις οσο όσο,αρκεί να πάρεις αυτό που ζητάς.


:thumbsup:

Απλα θα συμπληρωσω εγω και τη διακριτικοτητα που αναζητουν οι ανθρωποι αυτου του target group!  ;)
 

FREEBIRD

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχουν ανδρες που κανουν σε γυναικες εξαιρετικο μασαζ. Γιατι ψαχνεις για γυναικα ??/ Μηπως εχεις κατο αλλο κατα νου ?
θελω κοπελα γιατι αν προκειψει και κατι αλλο ωραια θα ναι αλλα για φαντασου να του προκειψει του λεβεντη τη ωρα που θα με τριβει και να χει κανει και κανενα tantrik σε κανεναν πριν! :2funny: :2funny:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ο αξιότιμος κ. Βενιζέλος είχε πει προ μηνών ότι υπάρχει "ακόμα πολύ λίπος" (απευθυνόταν σε μάς -όχι στον εαυτό του  :)). Η ΑΤΖΕΛΑ υποστηρίζει ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει. Σωστό, αλλά εν μέρει! Εννοώ ότι είναι σωστό για τη μεγάλη πλειοψηφία (και των περισσότερων από μας). Όμως υπάρχουν και συνάνθρωποι μας που οι τελευταίες εξελίξεις απλά δεν τους έχουν αγγίξει. Και δεν θα μπορούσε να γίνει αλλιώς: αυτός είναι ο καπιταλισμός.

Συγγνώμη για το ελαφρώς off-topic.

Οπως υπαρχουν και ανθρωποι που ειτε τους εχουν αγγιξει οι εξελιξεις ή οχι, σιγουρα αναζητουν στιγμες χαλαρωσης και διαφυγης απο την αβεβαιοτητα και την καθημερινοτητα, η πιεση ειναι πολλη για ολους, ανεξαρτητως πορτοφολιου και χρειαζεται εκτονωση....(καθε ειδους  :grin: )
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Δεν είμαστε off-topic....το μασαζ εμείς το βλέπουμε απο την σκοπιά ενός τρόπου διασκέδασης,οι επαγγελματίες απο την σκοπιά της δουλειάς τους....ο κ.Βενιζέλος αναφέρεται προφανώς στο σύνολο των τραπεζικών καταθέσεων και στο γεγονός ότι π.χ. οι καφετέριες είναι γεμάτες....ασφαλώς.Μην ξεχνάτε ότι η κύρια [glow=red,2,300]προτεραιότητα[/glow] του κάθε κ.Βενιζέλου είναι να μαζέψει λεφτά ,απ' όπου μπορεί,ώστε να συντηρήσει ένα καθεστώς και ένα σύστημα που κρατάει τον ίδιο και την παρέα του στην εξουσία.
Η νοοτροπία του Ελληνα είναι τέτοια που θα προτιμήσει να μην αγοράσει π.χ ένα καινούργιο πουκάμισο (έχει ήδη αρκετά άλλωστε...) και να συνεχίσει να πίνει το καφεδάκι του,πληρώνοντας 4 και 5 ευρώ....Στην περιοχή που ζω κλείνουν συνεχως μαγαζιά με ρούχα και αντικαθίστανται με καφετέριες και σουβλατζίδικα.Πολλά βέβαια,τα λιγότερο κεντρικά,παραμένουν ξενοίκιαστα.Γνωμη και δική μου,αλλά και αρκετών φίλων που συζητάω μαζί τους,είναι ότι αυτή η βάρβαρη φοροεπιδρομή που ζούμε,κατά δικαίων και αδίκων,θα διογκώσει την "μαύρη" εργασία σε πολλούς τομείς....Η νοοτροπία ενός λαού που γαλουχήθηκε και μεγάλωσε με λάθος πρότυπα και αξίες δεν αλλάζει εύκολα....θα χρειασθούν πολλά χρόνια και,επιτρέψτε μου να πώ,μία αλλου είδους παιδεία για να αλλάξει τρόπο σκέψης ο μέσος Ελληνας....


Επισης νομιζω φιλε Andy οτι μεγαλη υποθεση ειναι και το επικοινωνιακο τους γενικοτερα, μπορει εμας να μας φαινεται τραγικο, αλλα για εκεινους εκει εξω μπορει να εχει νοημα να ακουγεται οτι "στην Ελλαδα υπαρχει ακομα αρκετο λιπος", να εξυπηρετει αυτα που ακομα (?) θελουν να μας επιβαλλουν......

Για αυτα που λες περι νοοτροπιας συμφωνω 100%, η καινουρια γενια δειχνει να βελτιωνεται, αλλα δυστυχως εχουμε πολλη δουλεια ακομα....εδω δεν εχουμε αποβαλλει ακομα τη νοοτροπια που μας εμεινε απο εποχη τουρκοκρατιας και ειναι λογικο, 400 χρονια δεν ηταν δα και λιγα..

(Sorry για τη συνεχεια του off topic)
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
θελω κοπελα γιατι [glow=red,2,300]αν προκειψει και κατι αλλο ωραια θα ναι [/glow]αλλα για φαντασου να του προκειψει του λεβεντη τη ωρα που θα με τριβει και να χει κανει και κανενα tantrik σε κανεναν πριν! :2funny: :2funny:


Μπορω να ειμαι σε μια γωνια και να βλεπω??? Δε θα μιλω, δε θα ακουμπω, τ' ορκιζομαι!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
α μπα!τωρα σου ρθε?τις προαλες τι βγαλαμε με καφε δεν ειχες ορεξη! :s&m_1: :s&m_1: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειμαι της παραδοσιακης σχολης, ηθελα ενα " του νοου ας μπεττερ" (απο την κλασσικη ελληνικη ταινια)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε που οπως λεει το κλασσικο ρητο "καμια γυναικα στον κοσμο δεν ειναι καλυτερη απο ΔΥΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

FREEBIRD

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι της παραδοσιακης σχολης, ηθελα ενα " του νοου ας μπεττερ" (απο την κλασσικη ελληνικη ταινια)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε που οπως λεει το κλασσικο ρητο "καμια γυναικα στον κοσμο δεν ειναι καλυτερη απο ΔΥΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ουτε ενας αντρας μπορει να ειναι καλυτερος απ αυτο!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom