Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
...η πουτάνα το γαμήσι δεν το κόβει, λέει μια παροιμία.....
εε λίγος σεβασμός... Lover Με εξυπνάκίστικα σχόλια μόνο ο αρρωστημένος ανδρισμός επιβεβαιώνεται. Την κοπέλα ούτε την ξέρω ούτε και θα τη μάθω και φυσικά ούτε είμαι και ο δικηγόρος της αλλά κάπου πρέπει να βάζουμε και κάποια όρια.  από τη στιγμή που δεν έδωσε κανένα δικαίωμα και ο καθένας μας βασίζεται στις εικασίες που κάνει με το μιαλό του και τις προσδοκίες που έχει για το μόριο του. Δεν νομίζεις ?
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
εε λίγος σεβασμός... Lover Με εξυπνάκίστικα σχόλια μόνο ο αρρωστημένος ανδρισμός επιβεβαιώνεται. Την κοπέλα ούτε την ξέρω ούτε και θα τη μάθω και φυσικά ούτε είμαι και ο δικηγόρος της αλλά κάπου πρέπει να βάζουμε και κάποια όρια.  από τη στιγμή που δεν έδωσε κανένα δικαίωμα και ο καθένας μας βασίζεται στις εικασίες που κάνει με το μιαλό του και τις προσδοκίες που έχει για το μόριο του. Δεν νομίζεις ?


Ακριβως αυτο φιλε μου, απο τη στιγμη που η κοπελα δεν εχει δωσει δικαιωμα, προς τι η κακεντρεχεια????

Και επειδη το ενστικτο μου δεν πεφτει εξω, εγραψα δυο-τρια σχολια τελευταια στο topic για τετοιου ειδους συμπεριφορες που εβλεπα και ενω δεν ειδα καπου την κοπελα να προκαλει, ειχα την τυχη να γνωρισω την κοπελα στην πολη μου προσφατα για ενα καφεδακι, ΚΑΝΟΝΙΚΟ, χωρις φραπεδες και καλαμακια, γνωμη για τις υπηρεσιες της δεν αποκομισα, αλλα οπως ειχα υποθεσει, προκειται για ενα πολυ ΚΑΛΟ παιδι που ειστε τυχεροι που την εχετε εκει χαμω.....

Αν οι υπηρεσιες της ειναι αναλογες της εικονας που αποκομισα σε 1,5-2 ωρες καφε και χαλαρης κουβεντας, μπραβο της, τ' αξιζει!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ακριβως αυτο φιλε μου, απο τη στιγμη που η κοπελα δεν εχει δωσει δικαιωμα, προς τι η κακεντρεχεια????

Και επειδη το ενστικτο μου δεν πεφτει εξω, εγραψα δυο-τρια σχολια τελευταια στο topic για τετοιου ειδους συμπεριφορες που εβλεπα και ενω δεν ειδα καπου την κοπελα να προκαλει, ειχα την τυχη να γνωρισω την κοπελα στην πολη μου προσφατα για ενα καφεδακι, ΚΑΝΟΝΙΚΟ, χωρις φραπεδες και καλαμακια, γνωμη για τις υπηρεσιες της δεν αποκομισα, αλλα οπως ειχα υποθεσει, προκειται για ενα πολυ ΚΑΛΟ παιδι που ειστε τυχεροι που την εχετε εκει χαμω.....

Αν οι υπηρεσιες της ειναι αναλογες της εικονας που αποκομισα σε 1,5-2 ωρες καφε και χαλαρης κουβεντας, μπραβο της, τ' αξιζει!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
εε λίγος σεβασμός... Lover Με εξυπνάκίστικα σχόλια μόνο ο αρρωστημένος ανδρισμός επιβεβαιώνεται. Την κοπέλα ούτε την ξέρω ούτε και θα τη μάθω και φυσικά ούτε είμαι και ο δικηγόρος της αλλά κάπου πρέπει να βάζουμε και κάποια όρια.  από τη στιγμή που δεν έδωσε κανένα δικαίωμα και ο καθένας μας βασίζεται στις εικασίες που κάνει με το μιαλό του και τις προσδοκίες που έχει για το μόριο του. Δεν νομίζεις ?

. άσχετος, αλλά επίκαιρος...
δεν νομίζεις????
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36

καλα έχουν χάσει εντελως την επαφη με την πραγματικότητα και ψάχνουν για κορόιδα. κοιτάξτε τις τιμές

Αγαπητέ φίλε,δεν γνωρίζω συγκεκριμένα πράγματα για το γραφείο που έχει βάλει την αγγελία,όμως να σου πω ότι οι συγκεκριμένες υπηρεσίες απευθύνονται σε ανθρώπους με οικονομική άνεση,που θέλουν ποιοτικές και απολύτως διακριτικές υπηρεσίες.Και πίστεψέ με,υπάρχουν αρκετοί τέτοιοι....Αν λοιπόν μια κοπέλλα διαθέτει την ανάλογη εμφάνιση και μπορεί να σταθεί σαν συνοδός πολυτελείας (και χρειάζονται πολλά προσόντα γι' αυτό,πέραν της εμφάνισης),τότε η τιμή δεν αποτελεί πρόβλημα.....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Και τα ct και long dates καλά κρατούν ακόμη. Για να στέλνουν τις κιουρίες υπάρχει ακόμη....ξύγκι... :uglystupid:

Καλημερούδια Στρατηγέ Andy με τους σχεδιασμούς σου!!!! :cheesy:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Καλημέρα μυστηριώδη φίλε μου.....ε,όχι και στρατηγός! απλός στρατιώτης είμαι και θα παραμείνω.....γηράσκω αεί διδασκόμενος.....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Καλημέρα μυστηριώδη φίλε μου.....ε,όχι και στρατηγός! απλός στρατιώτης είμαι και θα παραμείνω.....γηράσκω αεί διδασκόμενος.....
Διδάσκεις αεί γηρασκόμενος θα έλεγα. Κάτι γνωρίζουμε κι εμείς δια τας επιρροάς σας!!!! Respect! :cool2:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Διδάσκεις αεί γηρασκόμενος θα έλεγα. Κάτι γνωρίζουμε κι εμείς δια τας επιρροάς σας!!!! Respect! :cool2:

Να είσαι καλά φίλε μου.....λέω πάντα αυτό που πιστευω και,όπως ξέρεις,δεν διστάζω να υπερασπιστώ και δημόσια ανθρώπους και καταστάσεις όταν βάλλονται αδικα.....Ο συγκεκριμένος χώρος έχει ιδιαίτερα χαρακτηριστικά,τα συμφέροντα είναι πολλά και αντικρουόμενα και πολλές φορές υπάρχουν χτυπήματα "κάτω απο τη μέση".....Σε κάθε περίπτωση,εμείς είμαστε εδω για να αλληλοενημερωνόμαστε και να διασκεδάζουμε......
 

FREEBIRD

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Και τα ct και long dates καλά κρατούν ακόμη. Για να στέλνουν τις κιουρίες υπάρχει ακόμη....ξύγκι... :uglystupid:

Καλημερούδια Στρατηγέ Andy με τους σχεδιασμούς σου!!!! :cheesy:
ξεχνας κατι.αυτη ειναι μια δουλεια που η τιμη δεν παει βαση ζητησης.δεν πιστευω οτι υπαρχει ακομα ξυγκι οπως λες.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ξεχνας κατι.αυτη ειναι μια δουλεια που η τιμη δεν παει βαση ζητησης.δεν πιστευω οτι υπαρχει ακομα ξυγκι οπως λες.

Οι νόμοι της προσφοράς και της ζήτησης ισχύουν παντού....και η κάθε αγορά,μικρή η μεγάλη έχει τρόπο να αυτορυθμίζεται όταν υπάρχουν στρεβλώσεις....
Η ΑΤΖΕΛΑ έχει δίκιο,με την έννοια ότι η συγκεκριμένη αγορά είναι σχετικά μικρή και κλειστή,δεν αφορά τον πολύ κόσμο και συνεπώς οι κοπέλλες,η τα γραφεία,διαμορώνουν τον τιμοκατάλογο κατά το δοκούν....Ενα επιπλέον χαρακτηριστικό είναι ότι μια σιτυτουρίστρια (..... :rockon:) έχει την δυνατότητα τη μία μέρα να είναι στην Αθήνα και την άλλη στο Παρίσι....όπου δηλαδή υπάρχει πελατεία πρόθυμη να πληρώσει το ανάλογο αντίτιμο.
Και κατι ακόμα....όταν ζητάς το καλύτερο,δηλαδή,ωραία κοπέλλα,dress code,υπηρεσίες συνοδού,κλπ. τότε δεν συζητάς την τιμή.Πληρώνεις οσο όσο,αρκεί να πάρεις αυτό που ζητάς.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ο αξιότιμος κ. Βενιζέλος είχε πει προ μηνών ότι υπάρχει "ακόμα πολύ λίπος" (απευθυνόταν σε μάς -όχι στον εαυτό του  :)). Η ΑΤΖΕΛΑ υποστηρίζει ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει. Σωστό, αλλά εν μέρει! Εννοώ ότι είναι σωστό για τη μεγάλη πλειοψηφία (και των περισσότερων από μας). Όμως υπάρχουν και συνάνθρωποι μας που οι τελευταίες εξελίξεις απλά δεν τους έχουν αγγίξει. Και δεν θα μπορούσε να γίνει αλλιώς: αυτός είναι ο καπιταλισμός.

Συγγνώμη για το ελαφρώς off-topic.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
εε λίγος σεβασμός... Lover Με εξυπνάκίστικα σχόλια μόνο ο αρρωστημένος ανδρισμός επιβεβαιώνεται. Την κοπέλα ούτε την ξέρω ούτε και θα τη μάθω και φυσικά ούτε είμαι και ο δικηγόρος της αλλά κάπου πρέπει να βάζουμε και κάποια όρια.  από τη στιγμή που δεν έδωσε κανένα δικαίωμα και ο καθένας μας βασίζεται στις εικασίες που κάνει με το μιαλό του και τις προσδοκίες που έχει για το μόριο του. Δεν νομίζεις ?

Προσυπογραφω κι εγώ! By the way, πολύ μ' αρεσε η λέξη "μόριο". Ίσως για μερικούς από εμάς βέβαια να είναι πιο ταιριαστή η λέξη "πουλάκι"  :2funny:

ΥΓ: Νομίζω ο αυτοσαρκασμός δεν βλάπτει: έχουμε γεμίσει εδώ με άντρες που τον έχουν 20 cm τουλαχιστον  :2funny:
 

FREEBIRD

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Προσυπογραφω κι εγώ! By the way, πολύ μ' αρεσε η λέξη "μόριο". Ίσως για μερικούς από εμάς βέβαια να είναι πιο ταιριαστή η λέξη "πουλάκι"  :2funny:

ΥΓ: Νομίζω ο αυτοσαρκασμός δεν βλάπτει: έχουμε γεμίσει εδώ με άντρες που τον έχουν 20 cm τουλαχιστον  :2funny:
μη με προκαλεις κι ειναι μεσημερι!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
ξεχνας κατι.αυτη ειναι μια δουλεια που η τιμη δεν παει βαση ζητησης.δεν πιστευω οτι υπαρχει ακομα ξυγκι οπως λες.
Έλα...σ'έχω και για γατόνι. Τα αρπακτικά του διεθνούς trafficking θα έστελναν "υλικό" στην Ελλαδίτσα μας αν δεν υπήρχε λίπος;

Ή μήπως τις φέρνουν για casting η φωτογράφηση και δεν το ξέρω;  :think:

Να πάω να τραβήξω και γω μια πόζα δηλαδή..... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom