Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κατα τη δική μου ταπεινή γνώμη λοιπόν:
Όλες οιγυναίκες όπως και όλοι οι άντρεσ έχουν το δικαίωμα να καλύψουν τα συναισθηματικά τους κενά. Από αυτή την άποψη όλοι εχουν δικαίωμα και ελπίδα πως μπορούν να κάνουν μια φυσιολογική σχέση. Το ίδιο λοιπόν ισχύει και για τις επαγγελματίες του στίβου.
Δεν έχει τόσο να κάνει με το πόσα δίνουν εκείνες σε μια σχέση, αλλά με το πόσα πιστεύεις εσύ πως δίνουν. Δηλαδή, και με την κοπέλα που δεν είναι επαγγελματίας αν νομίζεις πςσ δεν βρίσκεται μαζί σου επειδή σε θέλει με όλο της το είναι, τη χωρίζεις.
Δεν μπορείς να κρίνεις ένα είδος σχέσης αν δεν το έχεις οπωσδήποτε δοκιμάσει 2-3 φορές ώστε να είσαι σίγουρος πως ΕΣΕΝΑ (και μόνο εσένα) δεν σου κάνει. Άλλος δηλαδή μπορεί να το βλέπει σαν την ευκαιρία της ζωής του να πειραματιστεί σε νέα πράγματα, να έχει γκόμενα χωρίς ταμπού, να μην τον ζαλίζει με γάμους, πιθανόν να της παίρνει και κάποια λεφτά ή ακόμα και να έχει και νταλαβέρια και με φίλες της. Για να μην πω πως κάποιοι ίσως θα ενδιαφέρονταν να μπουν στον κύκλο της μαυρίλας της νύχτας για τα λεφτα και το θεωρούν καλό τρόπο.
Θέλω να πω πως ο καθένας έχει όρια, στόχους, πράγματα που τον ευχαριστούν και δυσαρεστούν σε μια σχέση και δεν είναι το επάγγελμα της κοπέλας που το καθορίζει αυτό αλλά ο ίδιος τους ο εαυτός. Υπάρχουν κοπέλες που θεωρούν το σκουπιδιάρη άτομο δευτέρας διαλογής λόγω δουλειάς, το ίδιο υπάρχουν και άνθρωποι που θεωρούν την εκδιδόμενη κοέλα δεύτερησ διαλογής ανθρώπου και την αντιμετωπίζουν σαν ζώο. Δεν υπάρχει γενικότητα, γι¨αυτό είμαστε άνθρωποι.
Φίλε scanakia, όλη η ιστορία είναι αν αντέχεις να ξέρεις πως κάνει αυτή τη δουλειά. Αν πιστεύεις πως μαζί σου δεν είναι επειδή σε αγαπάει αλλά για κάποιο άλλο λόγο, τότε ξεκόβεις απλά και ήρεμα. Άλλωστε γιαλί που σπάει δεν κολλάει. Δεν υπάρχει θέμα εκδικησης. Η ψυχική σου υγεία είναι όταν έχεισ μια κοπέλα που σε αγαπάει και την αγαπάς ανεξαρτήτως επαγγελματος. Αν πιστεύεις πως δεν σε αγαπάει πια, τότε απλά χαλάς τη ζαχαρένια σου σε κάτι που δεν κολλάει πια....

Όλα στη ζωή είναι...σε κάποιους συμβαίνουν όλα και σε κάποιους τίποτα....
 

Επισκέπτης
Lastmoican,μιλας,νομιζω,πολυ θεωρητικα.Ο Commander μιλησε,πολυ σωστα,για συνδεση και οχι σχεση,και ο Andreoug δηλωνει οτι το συστημα δεν δουλευει.Κατα την δικια μου γνωμη,ειναι αδυνατον να δουλεψει με μια εν ενεργεια"επαγγελματια"αλλα αυτη ειναι προσωπικη μου θεση.Ξαναλεω εαν το nefelaki,και το καθε nefelaki,επιθυμει νορμαλ σχεση(και οχι συνδεση)με νορμαλ ανθρωπο πρεπει να εχει και νορμαλ δουλεια και οχι "δουλεια".Το να πλενεις πιατα και σκαλες ειναι νορμαλ δουλεια,το να παιρνεις τσιμπουκια απο 5,10,50 νοματαιους την ημερα οχι,και το nefelaki το ξερει αυτο καλυτερα απο ολους μας.
Αν σε καποιον μια τετοιου ειδους συνδεση ειναι βατηρας,η,η'ευκαιρια της ζωης του'για'να της παιρνει καποια λεφτα η ακομα και να εχει νταλαβερια με τις φιλες της',συγνωμη,αυτο ονομαζεται νταβατζιλικι και οχι'φυσιολογικη σχεση'.Και οι νταβατζηδες και σωματεμποροι δεν εχουν σκοπο 'να καλυψουν τα συναισθηματικα τους κενα'η αυτα των"κοριτσιων".
Στο φιναλε,την επιλογη θα την κανει το nefelaki:
1)Αν θελει μια σχεση με νταβατζη αυτο γινεται.Μην ξεχνα,αφου την σπασει στο ξυλο και την ποτισει κοκα,για να βγαλει τις βιζιτες με σπασμενα πλευρα,να τον ευχαριστησει αφου την εχει βοηθησει πολυ και ειναι φιλος της.Ειναι πραγματικη περιπτωση και δεν ξερω,Lastmoican,κατα ποσο την θεωρεις'φυσιολογικη σχεση'.
2)Αν θελει μια συνδεση,αλα Commander,αυτο ειναι εφικτο μεν,ανεπαρκες δε και σε καθε περιπτωση με ημερομηνια ληξης.
3)Αν θελει'δικαιωμα και ελπιδα'σε μια 'φυσιολογικη σχεση','με ολο της το ειναι',πρεπει να αλλαξει"δουλεια" και να βρει δουλεια η,τελος παντων,να τα παρατησει.Δεν υπαρχει συζητηση,ουτε διαπραγματευση πανω σε αυτο.
Υ.Γ.Οι σε απλα εισαγωγικα φρασεις ειναι δικες σου Lastmoican.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εγω θα τα φτιαχνα με την Ιζαμπελα η τη Λαουρα η τη Νατασα με τα 1000
 

Επισκέπτης
Μεγαλε εισαι εκτος τοπου και χρονου.

Βγες λιγο απο το bourdela.com να ξελαμπικαρεις. Γιατι οσα αστερακια και να εχεις απο τα post, oι μαλακιες που θα λες ιδιες θα παραμενουν.

Δεν εχεις δει γκομενα που να τον εχει φαει απο ολο τον κοσμο και να ειναι στενη? Η δεν εχεις δει πουτανα που να ειναι στενη ?

Ο,τι ναναι, εντελως! :2funny:

Μαλλον εσυ φιλε δεν ξερεις τι λες....Το ιδιο ειναι μια γυναικα που γαμιεται με 60 αντρες την μερα και το ιδιο ενα απλο ξεκωλο εξω?Οσο ξεκωλο και να ειναι η αλλη 60 ψωλες σε μια μερα δεν θα καταφερει να βαλει.Αμα εχεις βρει στενη πουτανα που να γαμιεται ολη μερα σε κανονικο μπουρδελο και να κανει την δουλεια καιρο  τοτε εγω να κατσω να με γαμησεις.Οι πουτανες του 20αρικου οπως και να το κανουμε ειναι ξεχειλωμενες.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ενταξει δεν ειναι ρε παιδια ολα τα δαχτυλα ιδια... και δεν ειναι ολες οι κοπελες του χωρου με σπασμενα πλευρα και ποτισμενες με κοκα... υπαρχουν διαβαθμισεις. και αυτο δεν το βγαζω απο το κεφαλι μου, εχω συζητησει με καποιες κοπελες του χωρου και 1-2 ανθρωπους που φερνουν κοπελες ελλαδα
 

Επισκέπτης
Υπαρχουν πραγματι διαβαθμισεις αλλα το παραδειγμα ειναι ακραιο μεν,αληθινο 100% δε.Και δεν το εβγαλα απο το κεφαλι μου σε καμμια περιπτωση.
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Αποψη μου ειναι πως η σχεση με μια ''επαγγελματια'' δεν μπορει να ειναι παρά μονο τυπική πελατιακη και τιποτα αλλο παραπερα
Σε τετοιες δουλιες δεν χωρουν συναισθηματισμοί και φιλιες.-
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Lastmoican,μιλας,νομιζω,πολυ θεωρητικα.Ο Commander μιλησε,πολυ σωστα,για συνδεση και οχι σχεση,και ο Andreoug δηλωνει οτι το συστημα δεν δουλευει.Κατα την δικια μου γνωμη,ειναι αδυνατον να δουλεψει με μια εν ενεργεια"επαγγελματια"αλλα αυτη ειναι προσωπικη μου θεση.Ξαναλεω εαν το nefelaki,και το καθε nefelaki,επιθυμει νορμαλ σχεση(και οχι συνδεση)με νορμαλ ανθρωπο πρεπει να εχει και νορμαλ δουλεια και οχι "δουλεια".Το να πλενεις πιατα και σκαλες ειναι νορμαλ δουλεια,το να παιρνεις τσιμπουκια απο 5,10,50 νοματαιους την ημερα οχι,και το nefelaki το ξερει αυτο καλυτερα απο ολους μας.
Αν σε καποιον μια τετοιου ειδους συνδεση ειναι βατηρας,η,η'ευκαιρια της ζωης του'για'να της παιρνει καποια λεφτα η ακομα και να εχει νταλαβερια με τις φιλες της',συγνωμη,αυτο ονομαζεται νταβατζιλικι και οχι'φυσιολογικη σχεση'.Και οι νταβατζηδες και σωματεμποροι δεν εχουν σκοπο 'να καλυψουν τα συναισθηματικα τους κενα'η αυτα των"κοριτσιων".
Στο φιναλε,την επιλογη θα την κανει το nefelaki:
1)Αν θελει μια σχεση με νταβατζη αυτο γινεται.Μην ξεχνα,αφου την σπασει στο ξυλο και την ποτισει κοκα,για να βγαλει τις βιζιτες με σπασμενα πλευρα,να τον ευχαριστησει αφου την εχει βοηθησει πολυ και ειναι φιλος της.Ειναι πραγματικη περιπτωση και δεν ξερω,Lastmoican,κατα ποσο την θεωρεις'φυσιολογικη σχεση'.
2)Αν θελει μια συνδεση,αλα Commander,αυτο ειναι εφικτο μεν,ανεπαρκες δε και σε καθε περιπτωση με ημερομηνια ληξης.
3)Αν θελει'δικαιωμα και ελπιδα'σε μια 'φυσιολογικη σχεση','με ολο της το ειναι',πρεπει να αλλαξει"δουλεια" και να βρει δουλεια η,τελος παντων,να τα παρατησει.Δεν υπαρχει συζητηση,ουτε διαπραγματευση πανω σε αυτο.
Υ.Γ.Οι σε απλα εισαγωγικα φρασεις ειναι δικες σου Lastmoican.

Θα προτιμούσα να μη βάζεις τα δικά μου λόγια στις απαντήσεις σου ειδικά εφόσον τα θεωρείς όλα θεωρητικά. Προσωπικά δεν έχω κάνει ποτέ σχέση με κοπέλα του χώρου και δεν νομίζω πως θα έκανα. Αλλά το τι θεωρεί κάποιος φυσιολογική σχέση και τι θεωρεί κάποιος σύνδεση θα μου επιτρέψεις να σου πω πως είναι πραγματικά του καθενός ερμηνεία. Γι¨αυτό και υπάρχουν γυναίκες που τρώνε ξύλο από τους "φίλους τους" και λένε πως είναι φυσιολογικό. Γι¨αυτό υπάρχουν άντρες που κάθονται σε μια πολυθρόνα όλη μέρα ή τριγυρνάνε σε καφενέδες και οι γυναίκες τους πλένουν σκάλες για να πίνουν αυτοί καφέ. Θέλω να πω πως το φυσιολογικό του καθενός ποικίλει.
Με αυτή τη λογική λοιπόν όλα γίνονται...
Και ξαναλέω, απλά είναι η γνώμη μου...άλλωστε το αν έχει κάνει κάποιος σχέση ή οχι ή αν μπορεί να κάνει δεν με αφορά και το thread ανοίχτηκε σαν γενική συζήτηση.
Αν κάποιοι το παίρνετε προσωπικά απλά μην μιλάτε. Είναι καλύτεο από το να βρίζετε ή να προκαλέιτε κάποιους που απλά συζητούν χαλαρά.
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Τι σχεση εχει αυτο με αυτο που ειπα εγω?Εχουν μουνι ξεχειλωμενο και ευκολα καταλαβαινεις οτι κανουν αυτη την δουλεια ακομα και αν δε το ξερεις απο πριν.Οπως και να το κανουμε μια γυναικα που καθε μερα παει με 60 ατομα φαινεται...Και ρωτησα τον φιλο πως και δεν το αντιληφθηκε

Το 20 στο nick σου ειναι για την ηλικια σου?
Δεν το λεω ειρωνικα αδερφε αλλα εχεις πολλα να δεις ακομη
Πουτανες με μουνι σαν μεγγενη και κοριτσακια με μουνι μπουρι...
 

Επισκέπτης
Θα προτιμούσα να μη βάζεις τα δικά μου λόγια στις απαντήσεις σου ειδικά εφόσον τα θεωρείς όλα θεωρητικά. Προσωπικά δεν έχω κάνει ποτέ σχέση με κοπέλα του χώρου και δεν νομίζω πως θα έκανα. Αλλά το τι θεωρεί κάποιος φυσιολογική σχέση και τι θεωρεί κάποιος σύνδεση θα μου επιτρέψεις να σου πω πως είναι πραγματικά του καθενός ερμηνεία. Γι¨αυτό και υπάρχουν γυναίκες που τρώνε ξύλο από τους "φίλους τους" και λένε πως είναι φυσιολογικό. Γι¨αυτό υπάρχουν άντρες που κάθονται σε μια πολυθρόνα όλη μέρα ή τριγυρνάνε σε καφενέδες και οι γυναίκες τους πλένουν σκάλες για να πίνουν αυτοί καφέ. Θέλω να πω πως το φυσιολογικό του καθενός ποικίλει.
Με αυτή τη λογική λοιπόν όλα γίνονται...
Και ξαναλέω, απλά είναι η γνώμη μου...άλλωστε το αν έχει κάνει κάποιος σχέση ή οχι ή αν μπορεί να κάνει δεν με αφορά και το thread ανοίχτηκε σαν γενική συζήτηση.
Αν κάποιοι το παίρνετε προσωπικά απλά μην μιλάτε. Είναι καλύτεο από το να βρίζετε ή να προκαλέιτε κάποιους που απλά συζητούν χαλαρά.
1)Δεν νομιζω οτι μιλας θεωρητικα εσυ ο ιδιος το παραδεχεσαι,αφου ουτε εχεις κανει σχεση ουτε γνωρισες ιεροδουλο.
2)Η βασικη σου θεση-κοινη και στα δυο post-ειναι οτι αν καποιος θεωρει κατι φυσιολογικο τοτε ειναι.Συγχεεις την κοινη συναινεση ενηλικων πανω στο κρεβατι με καθε τι αλλο περαν του σεξουαλικου σε μια σχεση και,το χειροτερο,θεωρεις οτι ειμαστε ολοι ισα και ομοια:νταβατζηδες και μη,κοινες γυναικες και μη,κοπροσκυλα που την αραζουν και περιμενουν απο την γυναικα να πλυνει σκαλες η να κανει βιζιτες,ειμαστε ολοι ιδιοι και εχουμε'δικαιωμα και ελπιδα'σε μια νορμαλ σχεση.
3)Το thread δεν ανοιχτηκε ως γενικη συζητηση,αλλα εχει πολυ συγκεκριμενο προβληματισμο.Και μονο το οτι κατι τετοιο ειναι υπο συζητηση,ασχετως των θεσεων του καθενος,λεει πολλα.Thread με τιτλο"σχεση με οδοκαθαριστρια"δεν προκειται να δεις.
4)Χρησιμοποιησα παλι μια φραση σου.Σκοπος μου δεν ειναι να σε προκαλεσω,πολυ περισσοτερο να σε βρισω,αλλα να σου δειξω οτι ο συλλογισμος σου ειναι κατ' αρχην λαθος.Και αυτο δεν το λεω θεωρητικα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
1)Δεν νομιζω οτι μιλας θεωρητικα εσυ ο ιδιος το παραδεχεσαι,αφου ουτε εχεις κανει σχεση ουτε γνωρισες ιεροδουλο.
2)Η βασικη σου θεση-κοινη και στα δυο post-ειναι οτι αν καποιος θεωρει κατι φυσιολογικο τοτε ειναι.Συγχεεις την κοινη συναινεση ενηλικων πανω στο κρεβατι με καθε τι αλλο περαν του σεξουαλικου σε μια σχεση και,το χειροτερο,θεωρεις οτι ειμαστε ολοι ισα και ομοια:νταβατζηδες και μη,κοινες γυναικες και μη,κοπροσκυλα που την αραζουν και περιμενουν απο την γυναικα να πλυνει σκαλες η να κανει βιζιτες,ειμαστε ολοι ιδιοι και εχουμε'δικαιωμα και ελπιδα'σε μια νορμαλ σχεση.
3)Το thread δεν ανοιχτηκε ως γενικη συζητηση,αλλα εχει πολυ συγκεκριμενο προβληματισμο.Και μονο το οτι κατι τετοιο ειναι υπο συζητηση,ασχετως των θεσεων του καθενος,λεει πολλα.Thread με τιτλο"σχεση με οδοκαθαριστρια"δεν προκειται να δεις.
4)Χρησιμοποιησα παλι μια φραση σου.Σκοπος μου δεν ειναι να σε προκαλεσω,πολυ περισσοτερο να σε βρισω,αλλα να σου δειξω οτι ο συλλογισμος σου ειναι κατ' αρχην λαθος.Και αυτο δεν το λεω θεωρητικα.
Τώρα μπαίνουμε σε διαδικασία τι λεει ποιοσ και τι απανταει ποιος...κατα τη γνώμη μου ανούσια.
Αλλά ας πάει και το παλιάμπελο...
"1)Δεν νομιζω οτι μιλας θεωρητικα εσυ ο ιδιος το παραδεχεσαι,αφου ουτε εχεις κανει σχεση ουτε γνωρισες ιεροδουλο."...αν δεν ειναι αυτό θεωρία τι είναι...πράξη;;αφού δεν το έχω κάνει ο κακομοίρης μόνο θεωρητικά μπορώ να μιλάω. Σχέση εννοω, έχω όμως γνωρίσει αρκετές...σε ύπτια θέση...χαχαχα
ΔΕΝ ειπα πως είμαστε όλοι ίσοι και όμοιοι, είπα όμως πως ο καθένας για την πάρτη του θεωρεί πως αυτό που κάνει είναι το "φυσιολογικό". Πώς λέμε πως ο τρελός δεν λέει ποτέ πως είναι τρελός δηλαδή...και αυτό σημαίνει πως στο δικό του το μυαλό έχει κάθε δικαίωμα κάθε φορά στην ελπίδα ή σε οτιδήποτε άλλο θέλεις. Προφανώς υπάρχουν ορισμένα κοινώς αποδεκτά πράγματα από την κοινωνία, αλλά σε αυτό το σαιτ να το παίζουμε πουριτανοί που οι μισοί εδώ μέσα αλλού τρώνε, αλλού πίνουν κι αλλού παν και το δίνουν...τι να πω.
Προσπαθώ να σου εξηγήσω πως κανείς μας αφενός δεν είναι τέλειος για να κρίνει τον άλλο και αφετέρου πως φυσικά δεν ξέρεις για ποιο λόγο κάνει κάποιος οτιδήποτε ωστε να τον κρίνεις. Π.Χ. λένε πολλοί πως οι πουτάνες είναι μόνο να τις γαμάμε για το χρήμα γιατί δεν έχουν αισθήματα...μάλιστα...κι εγώ λέω πως υπάρχουν κοπέλες που το κάνουν επειδή κάποιοι τους κρατάνε διαβατηρια ή επειδή όντως έχουνε ανάγκη. Μην κοιτάς μόνο τα ct, υπάρχουν και οι κοπέλες που έρχονται για 15-20€ και δεν το ξέρεις γιατί τα ρέστα τα παίρνει ο επιτήδιος.
3. Το thread φυσικά και ανοίχτηκε σαν γενική συζήτηση...εσύ πού ξέρεις πως αύριο δεν θα ανοιχτεί άλλο με οδοκαθαρίστρια; Moderator εισαι και θα το κόψεις; Αν εσύ έχεις προσωπική εμπειρία...δικαίωμά σου να την καταθέσεις, αλλά το θέμα είναι γενικό όπως και να έχει καί έχει μπει στην κατηγορία "γενικά". Η ουσία είναι πως κάθε άνθρωπος έχει δικαίωμα να νιώσει, να αισθανθεί, να ελπίσει και να ζητήσει, ο καθένας με τα δικά του κριτήρια. Αν εσύ δεν θες να κάνεις σχέση με επαγγελματία, δικαίωμά σου, κάποιου άλλου μπορεί να του αρέσει, να τονστήσουμε δηλαδή στα 10 μέτρα;. Όλα τα καρπούζια που τρως εσύ το καλοκαίρι είναι ίδια; Τι γκεμπελισμός είναι αυτός...(γενικά μιλάω για τις γενικεύσεις, όχι για σενα)
4. Αυτά...
 

Επισκέπτης
Το 20 στο nick σου ειναι για την ηλικια σου?
Δεν το λεω ειρωνικα αδερφε αλλα εχεις πολλα να δεις ακομη
Πουτανες με μουνι σαν μεγγενη και κοριτσακια με μουνι μπουρι...

Ισως τα ανηλικα της Ταυλανδης...Παντως με οσες εκδιδομενες εχω παει σε μπουρδελα φαινεται η διαφορα στην στενοτητα και δεν το λεω μονο εγω.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Απο την κρεμα νομιζεις οτι ειναι πηγαδι οχι απο το ποσο στενο ειναι.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
ενταξει δεν ειναι ρε παιδια ολα τα δαχτυλα ιδια... και δεν ειναι ολες οι κοπελες του χωρου με σπασμενα πλευρα και ποτισμενες με κοκα... υπαρχουν διαβαθμισεις. και αυτο δεν το βγαζω απο το κεφαλι μου, εχω συζητησει με καποιες κοπελες του χωρου και 1-2 ανθρωπους που φερνουν κοπελες ελλαδα
αχχαχαχαχα....!
εγραψες...!και φυσικα ολα τα δαχτυλα δεν ειναι ιδια...!
και ξερεις γιατι γελαω....??????
γιατι τυνχανει να ξερω σκηνικα  με κοπελες να κατεβαινουνε ελλαδα και πριν  τον προμαχωνα περιπου 12 χιλ να περνανε απο μονοπατια...!και εχει τυχει να γνωριζω και κατι καλα παιδια απο ανατολικο μπλοκ και να τους ρωτας τι εισαι?και να σου απανταει επειχηρηματιας?δηλαδη?ε να μωρε εχω κατι μαγαζακια με γυναικες..............!
μην μου πει κανενας τωρα οτι αυτα η μπατσια οτι δεν τα ξερει..!η μην μου αρχισουνε να μου λενε οτι εχουνε μηχανηματα τα οποια σε ανακαλυπτουνε εμ την θερμοτητα γιατι και αυτα γνωστα ειναι λιγο πολυ σε ολους...!απλα ειναι και οι ιδιοι στο κολπο γιατι ειναι πολλα τα γκαφρα...!εγω προσωπικα εχει τυχει να ριχνω λαδακι και σε βουλγαρικα συνορα και σε ρουμανικα και ναι και σε ελληνικα....!

τωρα απο τις περισσοτερες κοπελες που ξερω (ρουμανες) πανε η ελλαδα η ιταλια η ισπανια..!εχει βρωμισει ο τοπος...!τωρα αποψη μου ειναι να πιστευω οτι οι περισσοτερες ειναι ψυχροι εκτελεστες...!με αυτα πο εχω δει στην χωρα με πουτανες με μαφια δεν τα χωραει ανθρωπου νους.....!με τα γεγονοτα που εχω δει και εχω ζησει δεν μου αλλαζει κανεις τα μυαλα...!αποψη μου οποις θελει την δεχεται....!δεν τις βαζω ολες στο ιδιο σακι αλλα πιστευω οτι για καλες κοπελες  μιλαμε πλεον για εξερεσεις πανω σε αυτον τον τομεα...!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ναι, δεν αντιλεγω θανοςςς εγω απλα ειπα οτι δεν τις εξαναγκαζουν ολες, καποιες γουσταρουν, λιγες μεν αλλα...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
ναι εγω απλα ειπα οτι δεν τις εξαναγκαζουν ολες, καποιες γουσταρουν, λιγες μεν αλλα...
ελαχιστες....και το οτι μερικες κλαιγονται.....βερεσε τ ακουω το κανουνε για να σε ριξουνε και να τις λυπηθεις...!ολες αυτες εχουνε ζησει τα απιστευτα και απο σκατα κααστασεις και απο καλες...!για λυπηση τουλαχιστον εγω δεν τις εχω.........!πλεον ουτε αυτους που ζητιανευουνε δεν λυπαμαι γιατι το χουνε κνει επαγγελμα...!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εγω θελω πολυ να κανω σχεση με πουτανα
βεβαια οταν αναρρωσω απο ενα προβλημα υγειας που εχω
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εγω συμφωνω με το νεφελακι
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εγω θα πηγαινα με τα 1000 με ιεροδουλη τζαμπα τελειο γαμησι
 

ghola

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα αν εισαι χαλαρος με το γεγονος οτι θα γυρναει σπιτι 'χρησιμοποιημενη' αρκετα, και αν μπορεις να καταλαβεις οτι αυτη ειναι η δουλεια της τοτε δεν βλεπω προβλημα.

Κακως γινεται ολος αυτος ο σαλος. Καποιοι θα κανανε σχεση και καποιοι οχι, απλο ειναι.

Καλυτερα ισως με ποενη που το αμαρτημα της ειναι οτι κανει πανω απο εναν ανδρα ευτιχισμενο, παρα με δικηγορο που αθωωνει βιαστες και δολοφονους  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom