Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Μουνιλα ξερεις οτι σε αγαπαω και σε πειραζω / καλα τα λες - μαζι σου ....

Απλα εγω ξερεις τι πιστευω : οτι η ζωη ειμαι μια τεραστια πλακα / τα σχεδια που κανουμε στη ζωη μας ειναι σαν τα καστρα στην αμμο το καλοκαιρι / ζησε το ταξιδι και μην προσπαθεις να βρεις την Ιθακη / ποσα και ποσα γεροντακια στους οικους ευγηριας ειναι παρατημενα απο τα παιδια τους και τις νυφες τους / carpe diem .....
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
γιατι μια ωραια γυναικα ποτε δεν ανηκει σε εναν μονο ανδρα
Και όμως Υπουργέ μου ανήκει...
Και έχουμε ζωντανό παράδειγμα τον Βάσο που απο τότε που έκανε ριζική αποτρίχωση,έβαψε το μαλλί του ντεκαπάζ και πήρε χρυσό ρολόϊ πολλές ωραίες γυναίκες είναι μαζί του.Και φυσικά τις διώχνει ανάλογα με τα φραπεδοκέφια του. :)
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Μικρε εγω και o DIKY κυκλοφορουμε μονο μουναρες / οι υπολοιπες στα σπιτια τους να φκιαξουν χαμομηλι / απλα οταν εχεις μια ωραια γυναικα διπλα σου αισθανεσαι μερικες φορες μοναξια γιατι μια ωραια γυναικα ποτε δεν ανηκει σε εναν μονο ανδρα / αυτο ειναι το τιμημα μας DIKY αλλα δεν πειραζει τιποτα δεν ειναι τελειο ......
Το άλλο μισό αυτού του τιμήματος είναι ότι μια γυναίκα μουνάρα που στέκεται δίπλα σου μαγνητίζει και άλλες γυναίκες μουνάρες. ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Πανο για αυτο δηλαδη δεν μπορω να σταυρωσω στριπερ-γκομενα ??? / τις εχει παρει ολες ο φραπανταρ δηλαδη .... / καντον τωρα muted

deep french wet kisses : ναι ετσι ειναι και λειτουργει καλυτερα και απο μια BMW M5
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Πανο για αυτο δηλαδη δεν μπορω να σταυρωσω στριπερ-γκομενα ??? / τις εχει παρει ολες ο φραπανταρ δηλαδη .... / καντον τωρα muted

deep french wet kisses : ναι ετσι ειναι και λειτουργει καλυτερα και απο μια BMW M5
Γι'αυτό ακριβώς Υπουργέ μου  :'( Οι γκόμενες γουστάρουν τους μετροσέξουαλ σαν αυτόν  >:(
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Αυτος δεν ειναι μετροσεξουαλ / αυτος ειναι μετριος με πολυ γαλα / εν πασει περιπτωσει .... 
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Συναγωνιστή Μουνίλα επειδή με ρώτησες... αν και δεν μου φαίνεται, είμαι σχεδόν 40, οπότε τα 50-60 δεν είναι τόσο μακριά... γι' αυτό έχω φροντίσει από νωρίς να κάνω τα κουμάντα μου... ώστε να'χω ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ γεράματα και με 1-2 μουνάκια αγκαζέ ταξιδεύοντας ανά τον κόσμο... ;)
 

farmas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι μου, θα καταθέσω κι εγώ την άποψή μου για το θέμα. Πριν 19 χρόνια γνώρισα μια υπέροχη γυναίκα σε κόκκινο σπιτάκι. Κάτι έγινε εκείνο το βράδυ και βρέθηκα μαζί της πολλές φορές έξω. Είχαμε περάσει μια πολύ ωραία περίοδο, περίπου 2 μηνών. Μετά έφυγε για Θεσσαλονίκη και την έχασα. Δεν υπήρχε και η άνεση των κινητών τότε. Σε κάθε περίπτωση, το να βγεις με μια επαγγελματία, ή καλύτερα, το νε δεχτεί να βγει μια επαγγελματίας, σημαίνει "κάτι". Πιθανόν να βρήκε αυτό που της έλειπε συναισθηματικά. Πάντως, θυμάμαι, μια φορά με τη συγκεκριμένη κοπέλλα, πήγαμε να κάνουμε έρωτα και δεν μπορούσε. Πονούσε γιατί εργαζόταν όλη μέρα. Εκεί καταλαβαίνεις τη διαφορά. Ας είναι καλά όπου είναι. 

Μην το πάρεις προσωπικά.Εσύ τι πιστεύεις ότι σου βρήκε η πουτάνα.Μήπως έχανες χρήματα αλλά δεν το καταλάβαινες.Όταν η άλλη παίρνει 50 ψωλές κάθε μέρα τι διάθεση να έχει μετά για σχέση.Το μυαλό της πουτάνας είναι στα χρήματα.Και των πιο πολλών εκεί είναι με την διαφορά ότι δεν τους γαμάνε χύνουν 50 ψωλές σε καθημερινή βάση.Έτσι και στις επαφές εκτός σπιτιού θα κοιτάξει πως να στα αρπάξει.Για αυτό και οι πουτάνες θα προσπαθήσουν να βρούνε και έναν ματσωμένο και να βολευτούν όταν βλέπουν ότι η μπογιά τους αρχίζει να φτουράει.Η πουτάνα θα κάνει σχέση μόνο για τα επιπλέον λεφτά η αν έχει διάθεση και για άλλο πούτσο θα ψάξει μια γαιδουρίσια ψωλή να την γαμάει.Και εδώ που τα λέμε εγώ να γλύψω το βυζί μιας πουτάνας στο μπουρδέλο σιχαίνομαι.Και ας είναι μερικά πολύ ωραία βυζάκια.Δηλαδή σε μια υποθετική σχέση με μια πουτάνα δεν κολλάς σε τέτοια θέματα? :helpplea:
 

Επισκέπτης
Την περίπτωση κάποιος να έχει σχέση με μία πρώην πόρνη,περιστασιακή δηλαδή πως την βλέπετε?

Για να το κάνω πιο σαφές εννοώ σχέση με μια γυναίκα που να άσκησε περιστασιακά κατά το παρελθόν το επάγγελμα της πόρνης.Ποια είναι λοιπόν οι άποψη σας σύντροφοι?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μάγκες, τα πράγματα νομίζω είναι πιο απλά από ότι θέλουμε να τα παρουσιάζουμε. Στο ερώτημα γιατί μία επαγγελματίας μπλέκει με ένα πελάτη, δεν νομίζω ότι θα καταλήξετε σε μονοσήμαντο συμπέρασμα. Ούτε γενικά, αλλά ούτε και ειδικά. Εδώ είσαι πάντα με την απορία τι στο καλό ψάχνουν οι ερασιτέχνες, τις επαγγελματίες πάτε να ακτινογραφήσετε?

Άσχετα με το τι θέλει όμως μία επαγγελματίας μέσα από μία "σχέση" με εμάς, το βασικό ερώτημα προς απάντηση κατά τη γνώμη μου είναι το ακόλουθο: Αν υποθέσουμε ότι οι προθέσεις της είναι οι πιο αγνές του κόσμου, ότι πραγματικά σας καψουρεύτηκε και τα παρατάει όλα για την πάρτη σας, για την ομορφιά σας, την μαγκιά σας κλπ κλπ, είστε πραγματικά σε θέση να μπλέξετε σοβαρά με μία τέτοια γυναίκα? Σκεφτείτε το πολύ καλά πριν απαντήσετε (στον εαυτό σας). Και προσπαθήστε να σκεφτείτε σε βάθος χρόνου τι μπορεί να σημαίνει κάτι τέτοιο.

Εγώ δεν πιστεύω ότι πάιζει τέτοιο ενδεχόμενο. Μην μπερδεύετε τον έρωτα με την μουνοκαψούρα. Πιστεύω ότι τελικά, και εμείς, απλά για να ικανοποιήσουμε κάποια βίτσια, συμπλέγματα, κάυλες whatever, νομίζουμε ότι μπορούμε να τις δούμε σοβαρά. Απλά νομίζουμε. Σας εύχομαι να μην σας τύχει να σας πει επαγγελματίας: "Για σένα τα παρατάω όλα και πάμε για κανονική ζωή", γιατί εκεί θα εκπλαγείτε από το σοκ και το πόσο δύσκολο είναι να πείτε την αλήθεια. Ότι τελικά, αυτό που θέλατε μαζί της, είναι ένα μακρύ φλερτ, ένα fuck buddy ή κάτι τέτοιο.

Και εκεί αρχίζει τελικά να καταλαβαίνει κανείς ότι το πρόβλημα δεν είναι κατά πόσο ειλικρινείς είναι οι επαγγελματίες με εμάς σε αυτές τις περιπτώσεις, αλλά πόσο εμείς με αυτές αλλά και με τον ίδιο μας τον εαυτό.

Οι περιπτώσεις επαγγελματία όπου απλά θέλει να γαμηθεί, δεν αποτελούν αντικείμενο των ανωτέρω που γράφω. Σε αυτές τις περιπτώσεις, δεν νομίζω ότι νοιάζεται κανείς ποια είναι τα κίνητρά της. Εγώ π.χ. κοιτάω πάντα το value for money, συνήθως είναι τα πιο οικονομικά γαμήσια αυτά, τα πιο φτηνά CT!

Στις περιπτώσεις όμως που τα πράγματα χοντραίνουν, θεωρώ ότι εμείς τις κοροϊδεύουμε και όχι αυτές εμάς. Για τον απλούστατο λόγο, ότι τελικά, δεν θα τις δούμε σοβαρά ποτέ. Οι περισσότερες το ξέρουν, μάλλον λόγω εμπειρίας γι'αυτό και σκυλιάζουν και βασανίζουν κόσμο.

Οπότε, απλά θα πρότεινα να επιστρέψει κανείς στα basics και να ξεχάσει τις περίεργες αναζητήσεις και αναλύσεις. Οι επαγγελαμτίες είναι για συγκεκριμένο λόγο σε αυτό τον πλανήτη. Και αυτός μπορεί να είναι πολλά πράγματα, αλλά σε καμία περίπτωση να κάνουν πραγματικές σχέσεις μαζί μας.

Για άλλη μία φορά, πρέπει να τονίσω: "ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΕ(-ΟΜΑΣΤΕ)!" και ότι προφανώς εξαιρέσεις υπάρχουν πάντα.
 

Επισκέπτης
Μάγκες, τα πράγματα νομίζω είναι πιο απλά από ότι θέλουμε να τα παρουσιάζουμε. Στο ερώτημα γιατί μία επαγγελματίας μπλέκει με ένα πελάτη, δεν νομίζω ότι θα καταλήξετε σε μονοσήμαντο συμπέρασμα. Ούτε γενικά, αλλά ούτε και ειδικά. Εδώ είσαι πάντα με την απορία τι στο καλό ψάχνουν οι ερασιτέχνες, τις επαγγελματίες πάτε να ακτινογραφήσετε?

Άσχετα με το τι θέλει όμως μία επαγγελματίας μέσα από μία "σχέση" με εμάς, το βασικό ερώτημα προς απάντηση κατά τη γνώμη μου είναι το ακόλουθο: Αν υποθέσουμε ότι οι προθέσεις της είναι οι πιο αγνές του κόσμου, ότι πραγματικά σας καψουρεύτηκε και τα παρατάει όλα για την πάρτη σας, για την ομορφιά σας, την μαγκιά σας κλπ κλπ, είστε πραγματικά σε θέση να μπλέξετε σοβαρά με μία τέτοια γυναίκα? Σκεφτείτε το πολύ καλά πριν απαντήσετε (στον εαυτό σας). Και προσπαθήστε να σκεφτείτε σε βάθος χρόνου τι μπορεί να σημαίνει κάτι τέτοιο.

Εγώ δεν πιστεύω ότι πάιζει τέτοιο ενδεχόμενο. Μην μπερδεύετε τον έρωτα με την μουνοκαψούρα. Πιστεύω ότι τελικά, και εμείς, απλά για να ικανοποιήσουμε κάποια βίτσια, συμπλέγματα, κάυλες whatever, νομίζουμε ότι μπορούμε να τις δούμε σοβαρά. Απλά νομίζουμε. Σας εύχομαι να μην σας τύχει να σας πει επαγγελματίας: "Για σένα τα παρατάω όλα και πάμε για κανονική ζωή", γιατί εκεί θα εκπλαγείτε από το σοκ και το πόσο δύσκολο είναι να πείτε την αλήθεια. Ότι τελικά, αυτό που θέλατε μαζί της, είναι ένα μακρύ φλερτ, ένα fuck buddy ή κάτι τέτοιο.

Και εκεί αρχίζει τελικά να καταλαβαίνει κανείς ότι το πρόβλημα δεν είναι κατά πόσο ειλικρινείς είναι οι επαγγελματίες με εμάς σε αυτές τις περιπτώσεις, αλλά πόσο εμείς με αυτές αλλά και με τον ίδιο μας τον εαυτό.

Οι περιπτώσεις επαγγελματία όπου απλά θέλει να γαμηθεί, δεν αποτελούν αντικείμενο των ανωτέρω που γράφω. Σε αυτές τις περιπτώσεις, δεν νομίζω ότι νοιάζεται κανείς ποια είναι τα κίνητρά της. Εγώ π.χ. κοιτάω πάντα το value for money, συνήθως είναι τα πιο οικονομικά γαμήσια αυτά, τα πιο φτηνά CT!

Στις περιπτώσεις όμως που τα πράγματα χοντραίνουν, θεωρώ ότι εμείς τις κοροϊδεύουμε και όχι αυτές εμάς. Για τον απλούστατο λόγο, ότι τελικά, δεν θα τις δούμε σοβαρά ποτέ. Οι περισσότερες το ξέρουν, μάλλον λόγω εμπειρίας γι'αυτό και σκυλιάζουν και βασανίζουν κόσμο.

Οπότε, απλά θα πρότεινα να επιστρέψει κανείς στα basics και να ξεχάσει τις περίεργες αναζητήσεις και αναλύσεις. Οι επαγγελαμτίες είναι για συγκεκριμένο λόγο σε αυτό τον πλανήτη. Και αυτός μπορεί να είναι πολλά πράγματα, αλλά σε καμία περίπτωση να κάνουν πραγματικές σχέσεις μαζί μας.

Για άλλη μία φορά, πρέπει να τονίσω: "ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΕ(-ΟΜΑΣΤΕ)!" και ότι προφανώς εξαιρέσεις υπάρχουν πάντα.

Ρε Γιώργο sorry άριστη η ανάλυσή σου αλλά αν έχεις την καλοσύνη απάντησε και στο ερώτημά μου!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Μάγκες, τα πράγματα νομίζω είναι πιο απλά από ότι θέλουμε να τα παρουσιάζουμε. Στο ερώτημα γιατί μία επαγγελματίας μπλέκει με ένα πελάτη, δεν νομίζω ότι θα καταλήξετε σε μονοσήμαντο συμπέρασμα. Ούτε γενικά, αλλά ούτε και ειδικά. Εδώ είσαι πάντα με την απορία τι στο καλό ψάχνουν οι ερασιτέχνες, τις επαγγελματίες πάτε να ακτινογραφήσετε?

Άσχετα με το τι θέλει όμως μία επαγγελματίας μέσα από μία "σχέση" με εμάς, το βασικό ερώτημα προς απάντηση κατά τη γνώμη μου είναι το ακόλουθο: Αν υποθέσουμε ότι οι προθέσεις της είναι οι πιο αγνές του κόσμου, ότι πραγματικά σας καψουρεύτηκε και τα παρατάει όλα για την πάρτη σας, για την ομορφιά σας, την μαγκιά σας κλπ κλπ, είστε πραγματικά σε θέση να μπλέξετε σοβαρά με μία τέτοια γυναίκα? Σκεφτείτε το πολύ καλά πριν απαντήσετε (στον εαυτό σας). Και προσπαθήστε να σκεφτείτε σε βάθος χρόνου τι μπορεί να σημαίνει κάτι τέτοιο.

Εγώ δεν πιστεύω ότι πάιζει τέτοιο ενδεχόμενο. Μην μπερδεύετε τον έρωτα με την μουνοκαψούρα. Πιστεύω ότι τελικά, και εμείς, απλά για να ικανοποιήσουμε κάποια βίτσια, συμπλέγματα, κάυλες whatever, νομίζουμε ότι μπορούμε να τις δούμε σοβαρά. Απλά νομίζουμε. Σας εύχομαι να μην σας τύχει να σας πει επαγγελματίας: "Για σένα τα παρατάω όλα και πάμε για κανονική ζωή", γιατί εκεί θα εκπλαγείτε από το σοκ και το πόσο δύσκολο είναι να πείτε την αλήθεια. Ότι τελικά, αυτό που θέλατε μαζί της, είναι ένα μακρύ φλερτ, ένα fuck buddy ή κάτι τέτοιο.

Και εκεί αρχίζει τελικά να καταλαβαίνει κανείς ότι το πρόβλημα δεν είναι κατά πόσο ειλικρινείς είναι οι επαγγελματίες με εμάς σε αυτές τις περιπτώσεις, αλλά πόσο εμείς με αυτές αλλά και με τον ίδιο μας τον εαυτό.

Οι περιπτώσεις επαγγελματία όπου απλά θέλει να γαμηθεί, δεν αποτελούν αντικείμενο των ανωτέρω που γράφω. Σε αυτές τις περιπτώσεις, δεν νομίζω ότι νοιάζεται κανείς ποια είναι τα κίνητρά της. Εγώ π.χ. κοιτάω πάντα το value for money, συνήθως είναι τα πιο οικονομικά γαμήσια αυτά, τα πιο φτηνά CT!

Στις περιπτώσεις όμως που τα πράγματα χοντραίνουν, θεωρώ ότι εμείς τις κοροϊδεύουμε και όχι αυτές εμάς. Για τον απλούστατο λόγο, ότι τελικά, δεν θα τις δούμε σοβαρά ποτέ. Οι περισσότερες το ξέρουν, μάλλον λόγω εμπειρίας γι'αυτό και σκυλιάζουν και βασανίζουν κόσμο.

Οπότε, απλά θα πρότεινα να επιστρέψει κανείς στα basics και να ξεχάσει τις περίεργες αναζητήσεις και αναλύσεις. Οι επαγγελαμτίες είναι για συγκεκριμένο λόγο σε αυτό τον πλανήτη. Και αυτός μπορεί να είναι πολλά πράγματα, αλλά σε καμία περίπτωση να κάνουν πραγματικές σχέσεις μαζί μας.

Για άλλη μία φορά, πρέπει να τονίσω: "ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΕ(-ΟΜΑΣΤΕ)!" και ότι προφανώς εξαιρέσεις υπάρχουν πάντα.

Απλα τα ειπες ολα φιλε Yorgo.
+10000000000000
Το θεμα ειναι πως αν τυχει και καψουρευτει καποιος, μια κοπελα του χωρου δεν υπαρχει πλεον η πνευματικη διαυγεια να σκευτει οτι εκεινη την στιγμη παει να κανει το μεγαλυτερο λαθος.
Την εχω πατησει ετσι στο παρελθον και πλεον προσεχω να ειμαι πολυ ψυχρος στις προσωπικες συζητησεις μαζι τους.
 

Επισκέπτης
Απλα τα ειπες ολα φιλε Yorgo.
+10000000000000
Το θεμα ειναι πως αν τυχει και καψουρευτει καποιος, μια κοπελα του χωρου δεν υπαρχει πλεον η πνευματικη διαυγεια να σκευτει οτι εκεινη την στιγμη παει να κανει το μεγαλυτερο λαθος.
Την εχω πατησει ετσι στο παρελθον και πλεον προσεχω να ειμαι πολυ ψυχρος στις προσωπικες συζητησεις μαζι τους.

Γιατί εν τέλει είναι τόσο μεγάλο λάθος αγαπητέ speed?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Γιατί εν τέλει είναι τόσο μεγάλο λάθος αγαπητέ speed?

Διοτι οπως ειπε και ο φιλος Yorgos Δεν υπαρχει περιπτωση να βγει ακρη απο αυτην την ιστορια.
Στην τελικη εμεις θα τις κοροϊδεψουμε και οχι αυτες εμας.
(Υπαρχουν και εξερεσεις αλλα δεν ανφερομαι σε αυτες)
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
δυστυχως περασα και εγω απο αυτο το γαμημενο λουκι της πουτανοκαψουρας 7 χρονια πριν.ειλικρινα αν ειχα την δυναμη να γυρναγα τον χρονο πισω δεν θα το εκανα ποτε αυτο το πραγμα στο εαυτο μου.περα απο την μεγαλη ξεφτιλα και κινδυνο της ιδιας μου της ζωης ειδα και εζησα το ψεμα και την υποκρισια σε ολο του το μεγαλειο.οι πουτανες ειναι να τις πληρωνουμε και να τις γαμαμε.ολα τα αλλα ειναι λογια του κωλου απο συναισθηματικα κενους τυπους που εχουν μπερδεψει της νορμαλ γυναικες με τις εκδιδομενες.

Δεν σταματησε να "δουλευει" μετα που τα φτιαξατε?  Σου επαιξε θεατρο θες να πεις και στη ουσια ποτε δεν σταματησε? Μπορεις να μπεις σε λεπτομερειες?  Στειλε μου ΠΜ αν δεν γινεται αλλοιως. Ευχαριστω
 

Επισκέπτης
Για να το κάνω πιο σαφές εννοώ σχέση με μια γυναίκα που να άσκησε περιστασιακά κατά το παρελθόν το επάγγελμα της πόρνης.Ποια είναι λοιπόν οι άποψη σας σύντροφοι?
Δυο φορες εκανες την ιδια ερωτηση Δανιηλ και αναθεμα αν πηρες απαντηση...
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
δηλαδη nefelaki, οντως πιστευεις οτι μια εν ενεργεια ιεροδουλη μπορει να εχει μια πραγματικα φυσιολογικη και σοβαρη σχεση ????

Δε γνωριζω πως οριζεται ακριβως ο ορος "φυσιολογικη" (ποσες δηλ. μη εκδιδομενες η ποσοι απο εμας εχουν "φυσιολογικη" σχεση?) αλλα σε συζητησεις κυριως με CT (αλλη κουλτουρα στις νεες γενιες στην ανατολικη Ευρωπη κυριως) οι περισσοτερες συζουν με καποιο που πιστρυουν οτι ειναι ο ανθρωπος τους (τον ονομαζουν boyfriend).  Αρα...
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Για να το κάνω πιο σαφές εννοώ σχέση με μια γυναίκα που να άσκησε περιστασιακά κατά το παρελθόν το επάγγελμα της πόρνης.Ποια είναι λοιπόν οι άποψη σας σύντροφοι?

Τωρα ειδα την ερωτηση. Ακριβως τετοια εμπειρια...Προκειται για σουπερ κοπελλα.  Η κατασταση ομως ειναι μπερδεμενη λογικα και συναισθηματικα ακομη περισσοτερο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom