Νέα

Πηδηξα μανα και κορη μαζι!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
τι να σωσω ρε φιλε!!!??????????εχω παει στον εισαγγελεα της πολης μου απειρες φορες διοτι
πολλοι φερνουν διανοητικα καθυστερημενα κοριτσια απο πανω σσ βουλγαρια και ροσπαθουν οι γιατροι-ψυχολογοι του υγειονομικου να τα βγαλουν καταλληαλα για αδεια ασκησης επαγγελματος οποτε δεν δεχομαι τον ορο σεξιστη :grin:
και αν διαβασεις παλαιοτερα θρεντακια το εχω επισημανει αλλα ο καθενας εχει την γνωμη του και δεν μπορω να την αλλαξω οσο για να το σωσω αν ηθελα να το σωσω πολυ απλα δεν θα το εγραφα!!!!!
εξαλλοθ εδω ειναι μπου και μιλαμε για αγοραιο ερωτασ που το 98% των ντανων ειναι αδηλωτες και χωρισ χωρο οπως τα σιτιτοθρσ και τα κωλ γκερλ οποτε ........... τα συμπερασματα δικα σας οποτε ολοι σεξιστες ειμαστε καθε φορα που γραφουμε μια κριτικη και λεμε πχ για το 18χρονο πιπινακι απο την φυλης που το ξεσκισα στα 4!! ποιος ξερει τι πεινα εχει βαρεσει αυτο το ρουμανο-πιπινακι και γιαμεται με εσενα και εμενα!! ετσι δεν ειναι??? αδυτο φιλε η συζητηση σηκωνει πολλες σελιδες διοτι ετσι ειμαστε ολοι υπαιτειοι για την πορνεια
επαναλαμβανω στην αθηνα πχ αδεια εχουν αυτη τη στιγμη 14 μαγαζια αποι τα 340!!!! αρα με τη θεωρια σου περι σεξισμου δεν θα επρεπε να πηγαινουμε σε ντελα!!!!
φιλα τα γνωριζω πολυ καλα τα πραμματα οποτε ασε τις εξυπναδες περι εκμεταλλευσης και σεξισμου
ευχαριστω

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
τελικα ποιο ειναι το συμπερασμα;
γαματε γιατι χανομαστε!!!!
καντε σεξ και οχι πολεμο
καντε σεξ με ντανες που εχουν σωας τας φρενας
και σελενα ποτε θα βρεθουμε?????? ;)
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
γαματε γιατι χανομαστε!!!!
καντε σεξ και οχι πολεμο
καντε σεξ με ντανες που εχουν σωας τας φρενας
και σελενα ποτε θα βρεθουμε?????? ;)
δε ξερω εγω ειμαι στην αθηνα εχω καιρο που εφυγα απο τη ξανθη!
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Όπως τα λες!
Εκτός από το επιτηδευμένο στυλιζάρισμα, το ποστ μου ήταν σαφέστατα ειρωνικό προς τον νηματοθέτη (για να αποφύγω το να είναι υβριστικό) διότι η έπαρση δια το κατόρθωμά του μου φάνηκε εμετική!
Οποίον κατόρθωμα να ξεφτιλίζεις κάποιους ήδη εξαθλιωμένους!

Κι εμένα προ ετών μου είχε φέρει κάποιος οικονομικά εξαθλιωμένος και διανοητικά καθυστερημένος πατέρας την (επίσης διανοητικά καθυστερημένη) 16χρονη κόρη του και μου πρότεινε να την πηδήσω με πέντε (5!) ευρώ.
Θα μπορούσα όχι απλά να το έχω κάνει, αλλά και να του ζητούσα να παρευρίσκεται κατά την διάρκεια της πράξεως και να της δίνει και οδηγίες, για να τον ξεφτιλίσω ακόμα περισσότερο από όσο ξεφτίλας ήταν ήδη! Έτσι κι αλλιώς κι ο ίδιος την πηδούσε (αργότερα συνελήφθη γι αυτό), προφανώς για να είναι εξοικοιωμένη και "προπονημένη".
Φυσικά και δεν το έκανα, αντιθέτως αισθάνθηκα θυμό και αηδεία. Ούτε που του ξανάδωσα κάποια μικρή βοήθεια που του έδινα μέχρι τότε.
Αν κάποιος όμως το είχε κάνει (ως πράξη εσχάτης διαστροφής) θα έπρεπε να επαίρεται κι όλας γι αυτό;

Γράφουμε σ' ένα σάιτ όπου ο σεξισμός κυριαρχεί εξ ορισμού, λόγω θεματολογίας.
Κάποια όρια όμως, που ο καθένας πρέπει να θέσει στον αμοραλισμό του από μόνος του, οφείλουν να υπάρχουν...

εγκρίνω και επαυξάνω ..... :rockon: :thumbsup:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
την εγινε ρε παιδια!!
ολοι  οι ανωμαλοι στην ξανθη ειμαστε τελικα!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
:rolleyes:μπράβο ...κόρη μου  :rolleyes: ;) :rockon:*  :2funny: :2funny: :2funny:
( ...ελπίζω να μην αυτο το πόστ ο volcano ..... :2funny:)
   
blue-screen-of-death.gif

πέταξε επιτέλους το καβουρντιστήρι που έχεις για computer
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom