Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το ερωτημα οντως δεν ειναι ρητορικο αλλα εχω την εντυπωση οτι δεν συζηταμε το πραγματικο προβλημα που ειναι κατι το συνεχες και εχει σχεση με το πως αντιμετωπιζουμε τη σχεση ανδρα-γυναικα στην κοινωνια μας.  Η ερωτηση (απο)-προσανατολιζει προς τα συμπτωματα οχι στα πραγματικα αιτια.
Καθε κοινωνια βεβαια εχει τα δικα της.  Οταν ειμασταν πολυ νεοι, εφηβοι η λιγο μεγαλυτεροι και τα κοριτσια - αγορια αλλαζαν συντροφους μεσα στην παρεα, δεν σας πειραζε που την Καιτη σου, την πηδαγε τωρα ο Γιωργος και ουτω καθεξης...

Εγώ μαζί σου είμαι φίλε μου.Αλλά για τους περισσότερους άνδρες είναι διαφορετικό για τη ψυχολογία τους να ξέρουν ότι την κοπέλα τους που ήταν πρώην πόρνη την είχαν πηδήξει 1000 άτομα(πάνω-κάτω) και διαφορετικό να ήταν γκόμενα-συμφοιτήτρια τους και να την είχαν πηδήξει και άλλοι 5-10 πρώην συμφοιτητές τους,ή μήπως δεν είναι έτσι?
 

Επισκέπτης
Εγώ μαζί σου είμαι φίλε μου.Αλλά για τους περισσότερους άνδρες είναι διαφορετικό για τη ψυχολογία τους να ξέρουν ότι την κοπέλα τους που ήταν πρώην πόρνη την είχαν πηδήξει 1000 άτομα(πάνω-κάτω) και διαφορετικό να ήταν γκόμενα-συμφοιτήτρια τους και να την είχαν πηδήξει και άλλοι 5-10 πρώην συμφοιτητές τους,ή μήπως δεν είναι έτσι?

Ασε ρε ετσι ηθικοι το παιζουν ολοι και μετα παρακαλανε να δουν την γυναικα τους απο καμια κλειδαροτρυπα να την γαμανε παρτουζα.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Το ερώτημα δεν είναι ρητορικό φίλε μου.Έχει τύχει φίλος κολλητός να έχει σχέση και σοβαρή μάλιστα με πρώην πόρνη.Την είχε γνωρίσει σε μπουρδέλο και τα έχουν ένα χρόνο τώρα.Να το θέσω όμως λιγάκι διαφορετικά το ερώτημα.
Τι θα σας ενοχλούσε περισσότερο αν είχατε εσείς ή ο κολλητός σας σχέση με μια πρώην πουτάνα?
π.χ ότι μπορεί να βγείτε έξω μαζί της για φαγητό σε κάποιο εστιατόριο και να την αναγνωρίσουν οι πρώην πελάτες της? ότι γαμήθηκε με τον κάθε βρωμιάρη? ότι μπορεί μια μέρα να βγείτε έξω με τους φίλους σας και να σας πουν οι φίλοι σας "ρε εσύ αυτή κάτι μου θυμίζει...ρε αυτή δεν είναι η πουτάνα που δούλευε στο τάδε μπουρδέλο?"κτλ

Περιμένω τις απόψεις σας σύντροφοι!

Προσωπικα δεν θα με ενοχλουσε ακομα και ο προθυπουργος της χωρας να με εβλεπε.
Ειχα τα guts και την επιασα γκομενα. Και ας με εβλεπε οποιος θελει.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εγώ μαζί σου είμαι φίλε μου.Αλλά για τους περισσότερους άνδρες είναι διαφορετικό για τη ψυχολογία τους να ξέρουν ότι την κοπέλα τους που ήταν πρώην πόρνη την είχαν πηδήξει 1000 άτομα(πάνω-κάτω) και διαφορετικό να ήταν γκόμενα-συμφοιτήτρια τους και να την είχαν πηδήξει και άλλοι 5-10 πρώην συμφοιτητές τους,ή μήπως δεν είναι έτσι?

Καλυτερα να ξερουν πως ηταν ΠΡΩΗΝ πορνη παρα ΠΡΩΗΝ τσουλακι της σειρας.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Α! και κατι αλλο.
Τα πιο ξεκαθαρα και straight λογια που μου εχει πει ποτε γυναικα τα εχω ακουσει απο γυναικα του χωρου.
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν μου εχουν μιλησει ετσι οι οποιεσδηποτε αλλες ακομα και στις πιο απλες συναναστροφες μαζι τους.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Προφανώς έχουμε διαφορετικές εμπειρίες από το εξωτερικό μάγκες.

Στο πολιτσιμένο εξωτερικό, εάν σε δουν με πόρνη ή παρεμφερές (πρώην ή νυν), δεν περνάει καθόλου απαρατήρητο και δεν είναι και ότι πιο cool υπάρχει. Μέχρι και σχετικές ταινίες υπάρχουν. Μην το παρουσιάζετε ότι και καλά δεν τρέχει τίποτα. Για ορισμένες χώρες, μπορώ να σας δώσω ακόμη και στοιχεία πως να τις αναγνωρίζετε.

Σε κάποιες χώρες βέβαια του ανατολικού μπλοκ, αποτελεί μαγκιά να κυκλοφορείς με πόρνες (or similar). Ακόμη και από τις γυναίκες γίνεται αποδεκτό. Και πως να μην είναι, αφού υπάρχουν ακόμη και συγκεκριμένα χωριά όπου η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών, με αυτά τα επαγγέλματα ασχολείται.

Διάβαζα κάπου πρόσφατα (θα το ψάξω να το βρω γιατι είμαι βέβαιος ότι οι μόνιμοι υπερασπιστές των ξεβράκωτων θα μου την πέσουν), ότι τα επαγγέλματα που σχετίζονται με την τσοντοβιομηχανία βρίσκονται μέσα στο top 5 των προτιμήσεων των νέων γυναικών του ανατολικού μπλοκ.

Πριν αρχίσετε να βαράτε, θα το βρω. Και πριν αρχίσετε τα περί ορθότητας της έρευνας, απλά να ρωτήσω άπαντες, σας κάνει εντύπωση το αποτέλεσμα?

Και τέλος, πριν αρχίσετε πάλι να βαράτε, δεν έχω τίποτα με τις κοπέλες, αλλά πολύ φοβάμαι ότι έχουμε ξεφύγει και τις έχουμε "ανεβάσει" πάρα πολύ.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Α! και κατι αλλο.
Τα πιο ξεκαθαρα και straight λογια που μου εχει πει ποτε γυναικα τα εχω ακουσει απο γυναικα του χωρου.
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν μου εχουν μιλησει ετσι οι οποιεσδηποτε αλλες ακομα και στις πιο απλες συναναστροφες μαζι τους.

Προσωπικα μιλησα για μεμονομενη εμπειρια.
Σαφως και δεν ειναι ολες ετσι.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Προφανώς έχουμε διαφορετικές εμπειρίες από το εξωτερικό μάγκες.

Στο πολιτσιμένο εξωτερικό, εάν σε δουν με πόρνη ή παρεμφερές (πρώην ή νυν), δεν περνάει καθόλου απαρατήρητο και δεν είναι και ότι πιο cool υπάρχει. Μέχρι και σχετικές ταινίες υπάρχουν. Μην το παρουσιάζετε ότι και καλά δεν τρέχει τίποτα. Για ορισμένες χώρες, μπορώ να σας δώσω ακόμη και στοιχεία πως να τις αναγνωρίζετε.

Σε κάποιες χώρες βέβαια του ανατολικού μπλοκ, αποτελεί μαγκιά να κυκλοφορείς με πόρνες (or similar). Ακόμη και από τις γυναίκες γίνεται αποδεκτό. Και πως να μην είναι, αφού υπάρχουν ακόμη και συγκεκριμένα χωριά όπου η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών, με αυτά τα επαγγέλματα ασχολείται.

Διάβαζα κάπου πρόσφατα (θα το ψάξω να το βρω γιατι είμαι βέβαιος ότι οι μόνιμοι υπερασπιστές των ξεβράκωτων θα μου την πέσουν), ότι τα επαγγέλματα που σχετίζονται με την τσοντοβιομηχανία βρίσκονται μέσα στο top 5 των προτιμήσεων των νέων γυναικών του ανατολικού μπλοκ.

Πριν αρχίσετε να βαράτε, θα το βρω. Και πριν αρχίσετε τα περί ορθότητας της έρευνας, απλά να ρωτήσω άπαντες, σας κάνει εντύπωση το αποτέλεσμα?

Και τέλος, πριν αρχίσετε πάλι να βαράτε, δεν έχω τίποτα με τις κοπέλες, αλλά πολύ φοβάμαι ότι έχουμε ξεφύγει και τις έχουμε "ανεβάσει" πάρα πολύ.

Δεν ειναι αναγκη φιλε Yorgo να βρεις τις πληροφοριες που λες.
Ειναι γνωστο πως ακολουθουν αυτο το επαγγελμα επιδη...ειναι πολλα τα λέφτα.......!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Προσωπικα μιλησα για μεμονομενη εμπειρια.
Σαφως και δεν ειναι ολες ετσι.

Δεν νομίζω ότι μπορεί κανείς να αμφισβητήσει εμπειρία σου.

Να προσθέσω όμως, ότι μπορεί και να ισχύει το αντίθετο.

Εγώ για παράδειγμα, απο επαγγελματίες του χώρου έχω ακούσει τις πιο απίστευτες αρλούμπες για δήθεν καψούρες και συμπάθειες.

Ευτυχώς από κάποιο σημείο και μετά, καταλαβαίνεις γρήγορα τους δράκους και ανάλογα κινείσαι.

Προτεινόμενη αντιμετώπιση, παραμύθι στο παραμύθι μέχρι να πάρεις αυτό που θέλεις και αρκεί να είσαι συνειδητοποιημένος ότι θα υπάρχει κόστος.

Έχει τρομερή πλάκα να στην λέει επαγγελματίας, ότι τελικά την κορόιδεψες...αν και καμιά φορά καταντάει και ξεφτύλα, ειδικά εάν μέχρι να καταλάβουν τι έγινε και να το χωνέψουν, σου ζαλίζουν τα αρχίδια.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Διάβαζα κάπου πρόσφατα (θα το ψάξω να το βρω γιατι είμαι βέβαιος ότι οι μόνιμοι υπερασπιστές των ξεβράκωτων θα μου την πέσουν), ότι τα επαγγέλματα που σχετίζονται με την τσοντοβιομηχανία βρίσκονται μέσα στο top 5 των προτιμήσεων των νέων γυναικών του ανατολικού μπλοκ.

Πριν αρχίσετε να βαράτε, θα το βρω. Και πριν αρχίσετε τα περί ορθότητας της έρευνας, απλά να ρωτήσω άπαντες, σας κάνει εντύπωση το αποτέλεσμα?

Για να μην ψάχνεις:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Παντως για να μη βγαζουμε τους εαυτους μας στην απεξω ναμην ξεχναμε κατι που εχει ξαναειπωθει δηλ. ο αδηρητος νομος της ζητησης και της προσφορας.  Ποιοτικο, ελευθερο και αμοιβαια απολαυμανομενο σεξ ειναι πρακτικα ανυπαρκτο στην ελληνικη κοινωνια και περιβαλλον. Εξ ου και οι ορδες των κοριτσιων καθε επιπεδου στη χωρα μας (ποια ειωαι αραγε η αναλογια ντοπιων πρς ξενων?  Ξερει κανεις?)

Το οτι το κανουν μονο για το χρημα και την πληρη ψευδαισθηση οτι ειναι παροδικο και μετα θα ζησουν μια "πλουσια και ανετη"  και φυσιολογικη ζωη  ειναι αδιαμφισβητητο! Μονο που καθως καθημερινα βουτανε στο ψεμα, στο ωεμα που αναγκαστηκα λενε στον ευατο τους για να επιβιωσουν και στο ψεμα που αναγκαζονται να πουνε στους αλλους (γονεις αν και μερικες φορες αυτοι ξερουν!...στενους φιλους, συγγενεις κλπ.), τις φθειρει και μεταβαλει τοσο που καθε εννοια φυσιολογικου βιου μετεπειτα γινεται αδυνατη περιπτωση.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Συναθλητές καλημέρα..

Διαβάζω εδω και καιρό τα σχόλια και τις εμπειρίες σας πάνω στο συγκεκριμένο θέμα και θα ήθελα να καταθέσω και την δική μου εμπειρία η οποία νομίζω είναι αρκετά μεγάλη μια και είμαι λάτρης και σπόνσορας του συγκεκριμένου επαγγέλματος περίπου 3 δεκαετίες.. Έχω συνευρεθεί και γνωριστεί με χιλιάδες από τους κοπέλλες που ασκούν το συγκεκριμένο επάγγελμα (γιατί έτσι το βλέπω εγώ και τίποτα περισσότερο, άσχετα αν μερικές συνδιάζουν το τερπνό μετά του ωφελίμου και μαγκιά τους κατά τη γνώμη μου), ημεδαπές και αλλοδαπές και έχω συνάψει σχέση με αρκετές από αυτές και ακόμα και τώρα έχω σχέση με μια κοπέλλα που ασκούσε αυτό το επάγγελμα αλλά τώρα έχει αποσυρθεί. Έχω λοιπόν να καταθέσω το εξής: Η γυναίκα αν είναι πουτάνα στην ψυχή και στην καρδιά, δεν παίζει κανένα ρόλο τι επάγγελμα κάνει..Υπάρχουν γυναίκες στο συγκεκριμένο επάγγελμα που είναι πουτάνες με όλη τη σημασία της λέξης και αυτές ούτε να τις πηδάς δεν αξίζει - άσχετα από την εμφάνιση τους που μπορεί να μας ελκύει -, αλλά υπάρχουν και γυναίκες που μπορεί να κάνουν αυτή τη δουλειά μα αξίζουν πολύ περισσότερο από πολλές άλλες που το παίζουν κυρίες. Όπως και εκτός επαγγέλματος έχω γνωρίσει και το ξέρετε όλοι σας καραπουτάνες που θα πουλούσαν και την ψυχή τους στο Διάβολο για να πετύχουν αυτά που θέλουν και αυτές είναι πολύ πιό επικίνδυνες από μια επαγγελματία που συνήθως ξέρεις με τι έχεις να κάνεις..Και κάτι ακόμα, όταν κάποιος αποφασίζει να δημιουργήσει σχέση με μια επαγγελματία είτε ενεργή είτε ανενεργή, πρέπει να είναι συνειδιτοποιημένος τι πάει να κάνει..Δηλαδή να αποδεχτεί το γεγονός ότι η κοπέλλα του έχει συνευρεθεί με χιλιάδες άντρες πιθανόν, ή και συνεχίζει να συνευρίσκεται, ότι έχει κάνει τα πάντα μαζί τους καιμπορεί σε μια έξοδο να πέσει πάνω σε αδιάκριτο πελάτη που μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα κλπ. Έπίσης λόγω της φύσης της δουλειάς ο συναισθηματικός κόσμος της κοπέλλας δεν είναι φυσιολογικός και αυτό δημιουργεί κατά καιρούς προβλήματα στη σχέση.. Ή υπάρχει και το ενδεχόμενο να σου πουλάει έρωτα για κάποιο λόγο και κάποια στιγμή να στην κάνει..Αλλά δεν νομίζω να το κάνουν αυτό μόνο οι επαγγελματίες..Αν κάποιος λοιπόν δεν μπορεί να αποδεχτεί τέτοιου είδους δεδομένα ας αποφεύγει τέτοιου είδους σχέσεις και ας μην ρίχνει όλο το ανάθεμα στην κοπέλλα λόγω της δουλειάς της, γιατί είναι συνυπεύθυνος και αυτός που μπήκε σε μια σχέση χωρίς να υπολογίσει το κόστος..

Όντως έχεις εμπειρία! Σου βγάζω το καπέλο!




edit panosboss: Γράφε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με μόνιμα κεφαλαία την επόμενη φορά.Ευχαριστώ.
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Αναλύοντας τα χαρακτηριστικά μίας πόρνης σε μία σχέση με κάποιον όσον αφορά την έντονη επιρροή της δουλειάς της σε αυτή, καταθέτω (χωρίς να έχω εμπειρία επ αυτού):
+ Τέλειο κρεβάτι (σίγουρα!)
+ Οικονομικά ανεξάρτητη
+ Απενοχοποιημένη
+ Κατανοεί τα ξενοπηδήματα

- Ξέρει, αν θέλει, να στα φάει
- Δύσκολο να συναναστραφείς μαζί της σε κεντρικά σημεία εξόδου (όχι κ απαραίτητο βέβαια)
- Ψυχολογικά ασταθής
- Ιδιαίτερα σκληρή σε κοινωνικά και σχεσιακά ζητήματα (φαντάζομαι πως μπορεί να σε ξεπεράσει μέσα σε πολύ μικρό χρόνο)
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Προφανώς έχουμε διαφορετικές εμπειρίες από το εξωτερικό μάγκες.

Στο πολιτσιμένο εξωτερικό, εάν σε δουν με πόρνη ή παρεμφερές (πρώην ή νυν), δεν περνάει καθόλου απαρατήρητο και δεν είναι και ότι πιο cool υπάρχει. Μέχρι και σχετικές ταινίες υπάρχουν. Μην το παρουσιάζετε ότι και καλά δεν τρέχει τίποτα. Για ορισμένες χώρες, μπορώ να σας δώσω ακόμη και στοιχεία πως να τις αναγνωρίζετε.

Σε κάποιες χώρες βέβαια του ανατολικού μπλοκ, αποτελεί μαγκιά να κυκλοφορείς με πόρνες (or similar). Ακόμη και από τις γυναίκες γίνεται αποδεκτό. Και πως να μην είναι, αφού υπάρχουν ακόμη και συγκεκριμένα χωριά όπου η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών, με αυτά τα επαγγέλματα ασχολείται.

Διάβαζα κάπου πρόσφατα (θα το ψάξω να το βρω γιατι είμαι βέβαιος ότι οι μόνιμοι υπερασπιστές των ξεβράκωτων θα μου την πέσουν), ότι τα επαγγέλματα που σχετίζονται με την τσοντοβιομηχανία βρίσκονται μέσα στο top 5 των προτιμήσεων των νέων γυναικών του ανατολικού μπλοκ.

Πριν αρχίσετε να βαράτε, θα το βρω. Και πριν αρχίσετε τα περί ορθότητας της έρευνας, απλά να ρωτήσω άπαντες, σας κάνει εντύπωση το αποτέλεσμα?

Και τέλος, πριν αρχίσετε πάλι να βαράτε, δεν έχω τίποτα με τις κοπέλες, αλλά πολύ φοβάμαι ότι έχουμε ξεφύγει και τις έχουμε "ανεβάσει" πάρα πολύ.
Πολλά ++++ και points στα γραπτά σου Yorgos  :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Αναλύοντας τα χαρακτηριστικά μίας πόρνης σε μία σχέση με κάποιον όσον αφορά την έντονη επιρροή της δουλειάς της σε αυτή, καταθέτω (χωρίς να έχω εμπειρία επ αυτού):
+ Τέλειο κρεβάτι (σίγουρα!)
+ Οικονομικά ανεξάρτητη
+ Απενοχοποιημένη
+ Κατανοεί τα ξενοπηδήματα

- Ξέρει, αν θέλει, να στα φάει
- Δύσκολο να συναναστραφείς μαζί της σε κεντρικά σημεία εξόδου (όχι κ απαραίτητο βέβαια)
- Ψυχολογικά ασταθής
- Ιδιαίτερα σκληρή σε κοινωνικά και σχεσιακά ζητήματα (φαντάζομαι πως μπορεί να σε ξεπεράσει μέσα σε πολύ μικρό χρόνο)

Συμφωνούμε στα περισσότερα.Δεν συμφωνώ ότι κατανοεί ή συγχωρεί τα ξενοπηδήματα.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Προφανώς έχουμε διαφορετικές εμπειρίες από το εξωτερικό μάγκες.

Στο πολιτσιμένο εξωτερικό, εάν σε δουν με πόρνη ή παρεμφερές (πρώην ή νυν), δεν περνάει καθόλου απαρατήρητο και δεν είναι και ότι πιο cool υπάρχει. Μέχρι και σχετικές ταινίες υπάρχουν. Μην το παρουσιάζετε ότι και καλά δεν τρέχει τίποτα. Για ορισμένες χώρες, μπορώ να σας δώσω ακόμη και στοιχεία πως να τις αναγνωρίζετε.

Διάβαζα κάπου πρόσφατα (θα το ψάξω να το βρω γιατι είμαι βέβαιος ότι οι μόνιμοι υπερασπιστές των ξεβράκωτων θα μου την πέσουν), ότι τα επαγγέλματα που σχετίζονται με την τσοντοβιομηχανία βρίσκονται μέσα στο top 5 των προτιμήσεων των νέων γυναικών του ανατολικού μπλοκ.

Πριν αρχίσετε να βαράτε, θα το βρω. Και πριν αρχίσετε τα περί ορθότητας της έρευνας, απλά να ρωτήσω άπαντες, σας κάνει εντύπωση το αποτέλεσμα?

Και τέλος, πριν αρχίσετε πάλι να βαράτε, δεν έχω τίποτα με τις κοπέλες, αλλά πολύ φοβάμαι ότι έχουμε ξεφύγει και τις έχουμε "ανεβάσει" πάρα πολύ.

ρε φιλε με αυτα που λες οχι απλα θα σε βαρεσουμε αλλα πρεπει να σκυψεις ευλαβικα το κεφαλι και να περιμενεις τις καρπαζιες..ασε μας τωρα που εχεις εμπειριες απο εξωτερικο και μας παρουσιαζεις την ελλαδιτσα οτι κακως της εχουμε ανεβασει..μπες στο θρεντ των ελλεεινιδων και ξεκινα εντατικη μελατη να μου τα πεις απ εξω μετα..
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ρε φιλε με αυτα που λες οχι απλα θα σε βαρεσουμε αλλα πρεπει να σκυψεις ευλαβικα το κεφαλι και να περιμενεις τις καρπαζιες..ασε μας τωρα που εχεις εμπειριες απο εξωτερικο και μας παρουσιαζεις την ελλαδιτσα οτι κακως της εχουμε ανεβασει..μπες στο θρεντ των ελλεεινιδων και ξεκινα εντατικη μελατη να μου τα πεις απ εξω μετα..

Τι να σου μωρέ....αφού άλλα διαβάζετε και άλλα καταλαβαίνετε. Τι σχέση έχει το thread των ελλεεινίδων με αυτά που γράφω εγώ?

Πληροφοριακά, το έχω διαβάσει το συγκεκριμένο thread και λέει πολλές αλήθειες. Αυτό που αναφέρεται ελάχιστα όμως, είναι ότι για την οποιαδήποτε συμπεριφορά των ελλεεινίδων ευθύνεται ο  Έλληνας άντρας μέσα από το ρόλο του ως γκόμενος και πατέρας. Και μιλάμε για τον δήθεν μάγκα Έλληνα άντρα που όλα τα μαχαιρώνει όλα τα σκοτώνει.

Το ίδιο θα κάνετε με τις ξεβράκωτες και σε χρόνο dt, θα σας καβαλήσουν και αυτές εάν δεν το έχουν κάνει ήδη και τότε θα αρχίσετε να "θαυμάζετε" τίποτα πεινασμένες αφρικανές ή ασιάτισσες που δεν θα έχουν στον ήλιο μοίρα. Μέχρι να καταλάβουν και αυτές ότι έχουν να κάνουν με ευνούχους και μαμάκηδες και μεταμορφωθούν και αυτές σε μαγκιόρες.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
σου εστειλα πμ να γραφεις ελληνικα.
με εγραψες.
εγω παω για υπνο.
αυριο ολα θα σβηστουν , αν συνεχισεις το ιδιο βιολι.
de lew paizoun kai tetoia ok?
alla oi perissoteres exoun kazepsei sto mouni tous gamhse ta mikrobia.. ase re..
na pas na gamas mia pou prin kathe mera thn pernoun 10 alloi..
siga ta auga..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom