Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

a_melas

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές...

Θα'θελα να σας διηγηθώ την εμπειρία μου αλλά και να μου πείτε την γνώμη σας..

Είμαι 34 χρονών από επαρχία και αυτή τη βδομάδα ανεβηκα για 3 μερες στην Αθήνα για δουλειές..

Την πρώτη βραδιά στο ξενοδοχείο καλεσα ένα call girl που βρήκα από αγγελία.
Ήρθε κανονικά, καθίσαμε λίγο καναμε κανα δυο τσιγαρα, μιλησαμε και στη συνεχεια περασαμε στο ψητο..

Η όλη φαση ήταν πολύ ζεστή..Δεν ξέρω ήταν κατι διαφορετικο...Και σαν να γνωριζομασταν..
Μου έκανε μεγαλη εκπλήξη οταν μετα απο λιγο φιληθηκαμε στο στομα(αυτη το εκανε)...

Οταν τελειωσαμε, μετα δεν εφυγε αλλα καθησαμε και μιλουσαμε...Καθησε γυρω στις 4 ωρες..
Μου ειπε οτι δουλευε εδω και λιγο καιρο, μονη της για να εχει καποια extra $$$..
Μου εδωσε και το κανονικο της τηλ.
Την επομενη μερα δεν βρεθηκαμε αλλα μιλησαμε στο τηλ.
Την τριτη μέρα βρεθηκαμε έξω, πηγαμε για καφε, φαγητο, και στη συνεχεια καταλήξαμε στο σπίτι της οπού καναμε ερωτα παλι, αρκετη ωρα και ενω ειχα το δωματιο, κοιμηθηκα εκει...
(φυσικα δεν πληρωσα τιποτα..)

Η κοπελα πολυ όμορφη με ωραιο σωμα, 30αρα(Ελληνιδα)....

Τωρα έχουμε επαφη στο τηλ. κτλ αλλα η ολη φαση με μπερδευει...
Απο τη μια την σκεφτομαι συνεχεια, μου αρεσει πολυ...Απο την αλλη ειναι call girl..

Ειμαι πολυ μπερδεμενος...Λετε απλα να το δω "ο,τι φαμε?"
Και γενικα να το παιξω άνετος ή να επιδιωκω επαφη, τηλεφωνα και τετοια?
Τι λετε εσεις?

Εχει τυχει κατι παρόμοιο σε καποιον?

Σας ευχαριστώ...



 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
φιλε μελα αν ειπες οτι εισαι απο επαρχια και οτι εχεις φραγκα 95% θελει μονο να σε δαγκωσει, στο ευχομαι να ανηκει στο 5% αλλα συνηθως οπου βρισκουνε λεφτα το παιζουνε ερωτευμενες δαγκωνουν και μετα γεια σας, προσεξε και αναλογος πραξε
 

Επισκέπτης
A_melas,εαν δεν εισαι σιγουρος για κατι το αφηνεις ΕΥΓΕΝΙΚΑ και ΟΜΟΡΦΑ.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
...πηγαμε για καφε, φαγητο, και στη συνεχεια καταλήξαμε στο σπίτι της οπού καναμε ερωτα παλι, αρκετη ωρα και ενω ειχα το δωματιο, κοιμηθηκα εκει...
(φυσικα δεν πληρωσα τιποτα..)
Η κοπελα πολυ όμορφη με ωραιο σωμα, 30αρα(Ελληνιδα)....

ΑΠΟΛΑΥΣΕ τη φάση έτσι στο χαλαρό + τζάμπα... μέχρι να σου πει για τα ξαφνικά οικονομικά κλπ προβλήματα υγείας που αντιμετωπίζει κλπ κλπ οπότε θα είναι η κατάλληλη στιγμή για να την κάνεις μ' ελαφρά... ;)

ΛΑΘΟΣ σου αν έχεις ήδη ανοιχτεί με πραγματικές πληροφορίες για την προσωπική σου ζωή (σε ποιά πόλη μένεις, με τι ασχολείσαι, επίθετο, τηλέφωνα, να την κυκλοφορείς με το δικό σου αμάξι και όχι νοικιασμένο (ώστε να μην μπορεί να σε βρει από τις πινακίδες)...
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Τι λετε εσεις?

Εχει τυχει κατι παρόμοιο σε καποιον?

Σας ευχαριστώ...

Για κοίτα ρε τί γινεται στον κόσμο,
μπααααα αυτά τα πράγματα δεν συμβαίνουν κάθε μέρα φίλε μου.
Ποιό είπαμε είναι το ονοματάκι της δικιάς σου?
 

a_melas

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Συγνωμη, δεν ειδα οτι υπηρχε παρόμοιο θεμα...  :)

Παιδιά για φράγκα δεν ξερει τιποτα...
Μαλιστα σε συζητησεις, υποβαθμισα την οικον. μου κατασταση..
Ναι, της ειπα οτι ειμαι απο Ναυπλιο..

Παντως μου ανεφερε οτι τα εχει δοκιμασει ολα ως τωρα κτλ...
Μου ειπε και καποια μεγαλα λογια οτι αν ζουσα Αθηνα θα ήθελε να ειμαστε μαζι κτλ...Θα με ερωτευοτανε και τετοια...

Το πιο πιθανο, φανταζομαι ειναι να θελει να βρισκομαστε μια στις τοσες οταν ερχομαι στην Αθηνα... Αλλα απο την αλλη ειναι και πολυ ωραια, θα μπορουσε να εχει οποιον θελει...

Με μπερδευει γιατι μου δειχνει οτι γουσταρει κτλ..
Ειμαι και εγω μονος το τελευταιο διαστημα...Και καταλαβαινετε..

 

Επισκέπτης
ρε μη τσιμπατε,με τετοια ατομα ποτε δεν πρεπει να συναναστρεφεσαι και πολυ γιατι θα σε φανε...υποκοσμος ειναι,εσυ εισαι?....
 

a_melas

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Duracell μαλλον έτσι ειναι καλυτερα να κανω..

Α, ξερει επιθετο κτλ... Αλλα δεν ειμαι και κανενας λεφτας κτλ..
Ειμαι μετριος προς ευκαταστατος(δηλ. δεν εχω καποιο προβλημα)
Αμαξι εχω μετριο...

Παντως την ειδα οτι εχει "διαφορετικες" αντιληψεις... Ειναι πιο πολυ "rock" τυπος θα ελεγα..


 

a_melas

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Για κοίτα ρε τί γινεται στον κόσμο,
μπααααα αυτά τα πράγματα δεν συμβαίνουν κάθε μέρα φίλε μου.

Ναι, ειμαι σιγουρος οτι δεν συμβαινουν..Γι'αυτο με απασχολει...
Α, να προσθεσω οτι ξερω τα δικα της στοιχεια...Ονομα, Επιθετο, την πρωινη της δουλεια...Μαλιστα μπορεσα και τα διασταυρωσα...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
μπραβο ρε secret agent.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ναι, ειμαι σιγουρος οτι δεν συμβαινουν..Γι'αυτο με απασχολει...
Α, να προσθεσω οτι ξερω τα δικα της στοιχεια...Ονομα, Επιθετο, την πρωινη της δουλεια...Μαλιστα μπορεσα και τα διασταυρωσα...

κοίτα αν δεν σου ζητάει τίποτα τότε χώνε και μη ρωτάς και πολλά.Απλά μην επενδύσεις συναισθηματικά ,γιατί για να κάνει αυτή τη δουλειά σίγουρα είναι πιο σκληρή από σένα και θα σε σκίσει
 

a_melas

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μμμ, ναι... Και γενικα ειμαι συναισθηματικός τυπος...

Αλλα απο την άλλη....Ποσες φορες δεν εχουμε συναντησει γυναικες που να το παιζουν καθ'ολα "καλές", "κοριτσια για σπίτι" κτλ, αλλα να είναι διπροσωπες, να κοιταζουν μονο την παρτη τους... Αποκλείεται ενα call girl, να ειναι πιο ειλικρινες?  :)
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Πολυ καλη η θεωρια.....αλλα στη πραξη συμβαινουν ΚΑΙ αλλα .......αν ανοιξει καποιος ενα θρεντ με τιτλο.....<<γαμος με ιεροδουλη>> ισως πουμε περισσοτερα......
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
a mela απολαυσε το φιλε.
Και στην τελικη τι μπορει να σου κανει? αντε να σου κλασει τ @ρχιδια το πολυ.
Ορμα φιλε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Αποκλείεται ενα call girl, να ειναι πιο ειλικρινες?  :)
οχι βεβαια, τιποτε δεν αποκλειεται σε τουτον τον πλανητη.
οπότε παντρεψου την, αφου αυτο θελεις ν ακουσεις..  :cheesy:
 

a_melas

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
lol giorgospapa!  :cheesy:

Οχι, δεν θέλω να ακουσω αυτο :)

Διάβασα και τα περισσοτερα προηγουμενα posts του θέματος και πραγματικά βοήθησαν πολύ....

Στην ουσία μέσα μου ξέρω  πώς πρεπει να κινηθώ...Απλα μερικές φορες δεν ειναι ολα τοσο "ειρηνικά" μεσα μας...
Και η ολη φαση είναι κατι πολυ πρωτογνωρο..Ποτε δεν το ειχα φανταστει οτι θα μπορουσε να συμβει κατι τετοιο.. Απλα μερικές φορες δεν ειναι ολα τοσο "ειρηνικά" μεσα μας...

Πάντως ολα τα posts και οι απόψεις σας βοηθανε πολυ...
Ευχαριστω... ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και στην τελικη τι μπορει να σου κανει? [size=10pt]αντε να σου κλασει τ @ρχιδια το πολυ.[/size]

Το πρώην μωρό μου με φέσωσε με δυο δανειάκια €20,000 έκαστο τα οποία αποπληρώνω....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


σημειωση: το μωρο στο ποστ της δευτερης παραθεσης ΔΕΝ ειναι επαγγελματιας (μαλλον)..  :tooth: :tooth:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...
όταν πηγαίναμε τσάρκα με ένα φίλο μου και δεν είχα εγώ χρήματα, πλήρωνε αυτός για να πηδήξω και εγώ!!!

και να πείς ότι βγάζαμε ή είχαμε πολλά χρήματα?
τίποτε, είμαστε φτωχαδάκια.

Συμβαίνουν τέτοια πράγματα σήμερα?

Θυμάμαι ένα "κορίτσι" (1994).
Ένα βράδυ την πλήρωσα κανονικά και απλά της είπα διάφορα αποσπάσματα ποιημάτων, ...χωρίς να κάνουμε έρωτα. Με άκουγε με προσοχή, μου έδειξε ότι της άρεσαν και εγώ αισθάνθηκα σπουδαίος!
Όταν έφυγα, σκέφτηκα, ότι μάλλον ήμουν βλάκας και  :jerking:.
Τις επόμενες φορές που την επισκέφθηκα (γιατί είπα ότι πρέπει να "επανορθώσω" έστω και μεταγενέστερα) όταν την πλήρωνα μου επέστρεφε τα χρήματα με ένα τρόπο εξαιρετικά ωραίο που δεν το έχω ξανασυναντήσει ποτέ πλέον στα επόμενα χρόνια.

Αυτά, βέβαια,  είναι γεγονότα από τα παλαιότερα χρόνια (που ήταν διαφορετικά) ως εξαίρεση και όχι ως κανόνας.

Οι σχέσεις όμως με επαγγελματίες του χώρου είναι "γολγοθάς" εκτός και αν κάποιος λειτουργήσει ως νταβατζής...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom