Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μμμ, ναι... Και γενικα ειμαι συναισθηματικός τυπος...

Αν και η εμπειρία μου είναι μικρή σε τέτοιου είδους "σχέσεις", εξετάζοντας λογικά την υπόθεσή σου, οι πθανότητες να ανήκει στο 5% είναι λίγες. Κάνε πολύ προσεκτικές κινήσεις, προσπάθησε όσο μπορείς να μην δεθείς συναισθηματικά (σε ανεπανόρθωτο βαθμό) και αν αρχίσει να σου λέει για οικονομικές δυσκολίες κλπ, μάλλον είναι ρουφήχτρα και κάνε την με ελαφρά πηδηματάκια όμορφα και ευγενικά.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Παντως εγω παιδες βγαινω εδω και ενα μηνα με μια κοπελα του χωρου
και εκτος απο τη πηδημα δενν ζηταη κατι αλλο.........
και εχω και τα δωρακια μου.
Τωρα το που θα φθαση η ιστορια αυτη σιγουρα οχι σε γαμο
μαλον σε κανα δυο μηνες θα τελειωση. :think: :think: :think:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Πάντως χθές το βράδυ κάποιος νεαρός έφυγε από κατάστημα της Βριλησσού με κοπέλα και όχι σε τόσο προχωρημένη ώρα...αν είναι μέλος τα συγχαρήκια μου...πολύ καλό κομμάτι!!!έκανε και διαφήμηση στο μαγαζί πριν μπούμε,αν μη τι άλλο το στηρίζει το κατάστημα!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Παντως εγω παιδες βγαινω εδω και ενα μηνα με μια κοπελα του χωρου
και εκτος απο τη πηδημα δενν ζηταη κατι αλλο.........
και εχω και τα δωρακια μου.
Τωρα το που θα φθαση η ιστορια αυτη σιγουρα οχι σε γαμο
μαλον σε κανα δυο μηνες θα τελειωση. :think: :think: :think:

Βρε παλιοτουρκαλά, ήρθες στην Ελλάδα για να βρεις γκόμενα και μάλιστα επαγγελματία πουτάνα!!!!
Τι άλλο μπορω να πω;;; Δεν φτανει που σε φιλοξενούμε, θέλεις να πηδήξεις κι από πάνω, και δωρεάν!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Είναι εξαιρετική εμπειρία η σχέση με επαγγελματία. Θέλει όμως καθαρό μυαλό, δυνατες συναισθηματικές αντιστάσεις και ωριμότητα. Αλλιως θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις. Και σαφώς, δεν επενδύεις τίποτα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Πάντως χθές το βράδυ κάποιος νεαρός έφυγε από κατάστημα της Βριλησσού με κοπέλα και όχι σε τόσο προχωρημένη ώρα...αν είναι μέλος τα συγχαρήκια μου...πολύ καλό κομμάτι!!!έκανε και διαφήμηση στο μαγαζί πριν μπούμε,αν μη τι άλλο το στηρίζει το κατάστημα!
Ωχ Ωχ ...............[size=10pt] agiana[/size] τι ακουω βρε ρεμαλι εσυ ησουνα
γι αυτο δεν ηρθες μαζι μας στο ALCATRAZ.......Θα σε φτιαξω εγω το μεσημερι
μην ζητησης να γαμησης.
κοπροσκυλο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Βρε παλιοτουρκαλά, ήρθες στην Ελλάδα για να βρεις γκόμενα και μάλιστα επαγγελματία πουτάνα!!!!
Τι άλλο μπορω να πω;;; Δεν φτανει που σε φιλοξενούμε, θέλεις να πηδήξεις κι από πάνω, και δωρεάν!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλημερα φιλτατε Μαρουλια........ ερε και ναξερες
θα παθαινες  ΣΟΚ.........[size=20pt][/size]
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ωχ Ωχ ...............[size=10pt] agiana[/size] τι ακουω βρε ρεμαλι εσυ ησουνα
γι αυτο δεν ηρθες μαζι μας στο ALCATRAZ.......Θα σε φτιαξω εγω το μεσημερι
μην ζητησης να γαμησης.
κοπροσκυλο.

Κόψε την πλάκα βρε μουναχοφαγά..... :2funny: :2funny: :2funny: Εσύ τα χάλασες τα μαρουλάκια σου στο Alcatraz χθες, και σήμερα θα βγάλεις πιατάκι για να πηδήξεις, ενώ εγώ που τα κράτησα τα φράγκα μου για σήμερα, θα πηδήξω αβέρτα....χεχεχεχε!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλημερα φιλτατε Μαρουλια........ ερε και ναξερες
θα παθαινες  ΣΟΚ.........[size=20pt][/size]


Δηλαδή τι νά 'ξερα;;; Μη μου οτι είναι λάτρης του οθωμανικού, άντε δε σε πιστεύω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Δηλαδή τι νά 'ξερα;;; Μη μου οτι είναι λάτρης του οθωμανικού, άντε δε σε πιστεύω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καθηστε τωρα γιατι ο μαρουλιας θα ξεκινηση παρακολουθηση και
πρεπη να φυλαγωμαστε.
agiana περισεψαι και μαρουλι για το μεσημερι εσυ τι λες να μην το σκεθφηκα
οτι σημερα εχουμε ........ κοκο. Ερε γλεντια εχουμε γινη κοπροσκυλα. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΣΕΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ. ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΩ ΕΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΓΕΙΡΙΣΑ, ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ, ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ, ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ...

ποσο εισαι εσυ και ποσο εκεινη?

τη δουλεια κανεις και ποσα της δινεις το μηνα?

αυτη τη δουλεια κανει τωρα που σταματησε?μηπως κανει βιζιτες παλι οταν εσυ δουλευεις?

 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ (ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ) ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΓΝΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ. ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΧΕΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΘΕΝΕΣ; ΟΧΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ.
ωραια...
 

Επισκέπτης
Μην φωναζεις βρε KATASKOPOS ακουμε και σιγανοτερα !!
Αυτο που λεει ο maximospapa κοιταξετο γιατι μπορει να εχει δικιο.
Εκτος αν θες να μου πεις τα τρια τελευταια νουμερα του τηλεφωνου της και να το τσεκαρω εγω για σενα !!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αυτο που λεει ο maximospapa κοιταξετο γιατι μπορει να εχει δικιο.
ειδες που το παπαδαριο εχει μυαλο ????  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


Εκτος αν θες να μου πεις τα τρια τελευταια νουμερα του τηλεφωνου της και να το τσεκαρω εγω για σενα !!
αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχα !!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Oχι ρε κωλοπαιδα εχω εξυπνο τηλεφωνο που βγαζει γρηγορα την απαντηση. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Δυο ειναι οι τροποι για να εισαι μ επαγγελματια
και τους γνωριζω και τους δυο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom