Νέα

Ο δρόμος του στρίπ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
βασικα υπαρχουν πολλοι που δινουν 400αριες χαλαρα στα κωλομπαρα χωρις να εχουν τιποτα...ενας στους 10 πελατες στανταρτ! ανακαλυψαμε την αμερικη?
οι Ελληνες ήταν πάντα πρωτοπόροι... Τη σήμερον ημέρα είναι βέβαια πρωτοπόροι στη μαλακία.......
 

Επισκέπτης
Αυτό τώρα γιατί μου το λες;
Μου θυμίζεις τους Ελληνάρες στο ποδόσφαιρο που θεωρούν τον άλλον ταλέντο στα 23 του...........
Πιτσιρίκο... σε όλες τις πολιτισμένες χώρες τα παιδιά από 18 χρονών παίρνουν τον πούλο από το σπίτι και ανεξαρτητοποιούνται. Δε νοείται στη Δυτική Ευρώπη ο νέος των 20 να χαρτζηλικώνεται από τον μπαμπά... Εδώ όπως τους κάνουν έτσι και να τους χαίρονται. Οχι πως φταίνε οι πιτσιρικάδες......
Μην έχειτε παράπονα από τις στρίπερς μετά.... Μια γκόμενα που δουλεύει σε στριπ 4-5 χρόνια τα έχει τα ελληνόπουλα 19χρονα για σοκολατάκι........Η συγκεκριμένη στη Ρουμανία έχει αρχίσει να πηδιέται επί πληρωμή από τα 12 για ναζήσει ο μπαμπάς και η μαμά της.......... ΣΤΗ ΜΟΥΝΆΡΑ ΤΗΣ τα ψυχολογικά σου προβλήματα και οι ευαισθησίες σου. Βγήκε σε σκληρό κόσμο από μικρή και έγινε μέταλλο φιλαράκο. Εσύ πλαστελινούλα που ενίοτε γίνεσαι στόκος για να κλείνεις τρυπούλες στους τοίχους στριπτηζάδικων και στούντιο......

ναι σε ολες τις πολιτισμενες χωρες ο μπαμπας δεν χαρζιλικωνει τον νεο μαλιστα δεν το ξερω συμφωνω ομως
καλα σαν σοκολατακι με την λογικη αυτη εχει κ τον 35αρι ...γιατι εγω δεν βλεπω τους 19αρηδες στα στριπ να δινουν κατι παραπανω απο ενα 20αρικο ενα χαρτζιλικι της πλακα ενω 35αρηδες ξυπνιους οπως τους παρουσιαζεις βλεπω να τους τρωνε περιουσιες...τωρα προφανως κ σε αυτον του τα τρωνε....κοιτα κ εγω εαν δεν ειχα στον ηλιο μοιρα θα εβγαινα κ θα δουλευα νυχτα..ακρες για να γινω πορτιερης τις εχω δεν ειναι εκει το θεμα μεγαλε η διαφορα μας ειναι οτι το πιθανοτερο εγω θα βγω ενας ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ εαν τελειωσω κ εγω τα εφοδια να ανελιχθω στην κοινωνια ενω η στριπτιτζου πουτανα θα ειναι ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΧΑΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ που καθεται στον καθε γερο να της πιασει το μπουτι αλλλιως δεν θα μπορει να επιβιωσει,χαιρω πολυ κ εγω απο τα κωλομπαρα κ τα μπουρδελα με αυτην την λογικη σκλυραγωγηθηκα κ εγινα ετσι γιουβετσι κοκορετσι αυτο ειναι το θεμα?το θεμα ειναι να εχεις τα αρχιδια στην ζωη να δουλεψεις κ με νομιμους κ σωστους τροπους να βγαλεις λεφτα...εκει ειναι η μαγκια φιλε μου αγαπητε κ οχι με το να ανοιγεις τα ποδια για 5 λεπτα κ να το παιζεις βασανισμενος κ πολυζωησμενος χαιρω πολυ....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ο συγκεκριμενος νεαρος μου θυμισε φανταρο, που χωρις να εχει περασει την βασικη εκπαιδευση, πηγε στην πρωτη γραμμη του πυρος..Παραειναι ευκολο θυμα για την παλια στριπτηζου, ποσο μαλλον εαν αυτη ειναι και Ρουμανο-πιρανχας..

Και να πεις πως δεν εχουν γραφτει σχετικα threads "αυτοπροστασιας" ?
Δεκαδες σελιδες επι σελιδων ειδικα γραμμενες για τους καινουργιους..

Λιγο να κατσει ενας νεος να διαβασει αυτα που εχουν γραψει οι παλιοι ( και που τα εχουν πληρωμενα με μεγαλο υλικο / ψυχικο κοστος ) θα πηγαινε αρκετα ενημερωμενος κερδιζοντας χρημα/χρονο.

ΥΓ - Bite υπαρχει thread που δεν εχεις λαβει μερος ?? Ακομα και η Λιντα Λαβλεις δεν
    ειχε αποψη για ολα..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ναι σε ολες τις πολιτισμενες χωρες ο μπαμπας δεν χαρζιλικωνει τον νεο μαλιστα δεν το ξερω συμφωνω ομως
καλα σαν σοκολατακι με την λογικη αυτη εχει κ τον 35αρι ...γιατι εγω δεν βλεπω τους 19αρηδες στα στριπ να δινουν κατι παραπανω απο ενα 20αρικο ενα χαρτζιλικι της πλακα ενω 35αρηδες ξυπνιους οπως τους παρουσιαζεις βλεπω να τους τρωνε περιουσιες...τωρα προφανως κ σε αυτον του τα τρωνε....κοιτα κ εγω εαν δεν ειχα στον ηλιο μοιρα θα εβγαινα κ θα δουλευα νυχτα..ακρες για να γινω πορτιερης τις εχω δεν ειναι εκει το θεμα μεγαλε η διαφορα μας ειναι οτι το πιθανοτερο εγω θα βγω ενας ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ εαν τελειωσω κ εγω τα εφοδια να ανελιχθω στην κοινωνια ενω η στριπτιτζου πουτανα θα ειναι ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΧΑΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ που καθεται στον καθε γερο να της πιασει το μπουτι αλλλιως δεν θα μπορει να επιβιωσει,χαιρω πολυ κ εγω απο τα κωλομπαρα κ τα μπουρδελα με αυτην την λογικη σκλυραγωγηθηκα κ εγινα ετσι γιουβετσι κοκορετσι αυτο ειναι το θεμα?το θεμα ειναι να εχεις τα αρχιδια στην ζωη να δουλεψεις κ με νομιμους κ σωστους τροπους να βγαλεις λεφτα...εκει ειναι η μαγκια φιλε μου αγαπητε κ οχι με το να ανοιγεις τα ποδια για 5 λεπτα κ να το παιζεις βασανισμενος κ πολυζωησμενος χαιρω πολυ....
Ξέρεις πόσο σε αγαπάω αλλά η έλλειψη των σημείων στίξης δείχνει και την έλλειψη δομημένης σκέψης....

Πάμε λοιπόν.
1.
Στον 19άρη δεν τρώνε λεφτά γιατί δεν έχει. Εάν είχε αυτά που τρώνε στον 35άρη σε 10 λεπτά σε αυτόν θα τα φάνε σε 2.
2.
Ο 35άρης που πρωτοδούλεψε στα 30 του και μένει ακόμα με τη μαμα και τον μπαμπά είναι ίδιος, ίσως και χειρότερος μαλάκας από ότι ήταν στα 19.
3.
εάν ήσουνα και συ ΜΟΥΝΑΡΑ και είχες ένα κάρο ΜΑΛΑΚΕΣ ΧΗΜΙΚΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ να σου δίνουν κατοστάρες για να πιάσουν το βυζάκι σου για δύο λεπτά θα γινόσουνα καθαρίστρια με 8ωρο και 700 Ευρώ μηνιαίως;
4.
Η στριπτηζού πουτάνα είναι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΑΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ από το ΓΕΡΟ που κάθεται να της πιάνει τον κώλο αντί να παίζει με τα εγγόνια του; Και εν πάση περιπτώσει, τα ΧΑΜΕΝΑ ΚΟΡΜΙΑ γεννιούνται από μόνα τους, ή τα ΦΤΙΑΧΝΕΙ η ΚΟΙΝΩΝΙΑ που υπερσασπίζεσαι "με νομιμους κ σωστους τροπους να βγαλεις λεφτα".
5.
Εχεις πολλά να μάθεις ακόμα...... Μια βόλτα στο αυτόφωρο με τα "ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ" της κοινωνίας τους ασφαλίτες που σέρνουν ΤΑ "ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ" της κοινωνίας τους παράνομυος μετανάστες και τις πουτάνες θα σε μάθει πολύ περισσότερα από αυτά που έμαθες στα στούντια και τα στριπ. Ασε που αυτά που έμαθες εκεί είναι μόνο η μόστρα και το 1 χιλιοστό από αυτό που πραγματικά συμβαίνει στην πραγματικότητα.   
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ο συγκεκριμενος νεαρος μου θυμισε φανταρο, που χωρις να εχει περασει την βασικη εκπαιδευση, πηγε στην πρωτη γραμμη του πυρος..Παραειναι ευκολο θυμα για την παλια στριπτηζου, ποσο μαλλον εαν αυτη ειναι και Ρουμανο-πιρανχας..

Και να πεις πως δεν εχουν γραφτει σχετικα threads "αυτοπροστασιας" ?
Δεκαδες σελιδες επι σελιδων ειδικα γραμμενες για τους καινουργιους..

Λιγο να κατσει ενας νεος να διαβασει αυτα που εχουν γραψει οι παλιοι ( και που τα εχουν πληρωμενα με μεγαλο υλικο / ψυχικο κοστος ) θα πηγαινε αρκετα ενημερωμενος κερδιζοντας χρημα/χρονο

Τον φαντάρο τώρα τι τον ανέφερες; Αυτός είναι χαμένος από χέρι..... Τον στέλνουν να γίνει άντρας, αλλά εξακολουθεί να τον χαρτζιλικώνει η μαμά και ο μπαμπάς και στις άδειες πηγαίνει σπίτι των γονιών του στην θαλπωρή και ζέστη της μητρικής αγκαλιάς..... Ετσι ρε γίνονται οι άντρες;
Μετά απορείτε γιατί καταστρέφονται νέοι στην Ελλάδα σε κωλόμπαρα και στριπτηζάδικα........ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Εάν δεν αλλάξει η ελληνική κοινωνία δεν θα αλλάξει και ο μαλακοπίτουρας έλληνας πιτσιρικάς των 19 ετών που έχει πεισθεί στα 19 του ότι η γκόμενα που εργάζεται για να του φάει όλα τα λεφτά τον φλερτάρει.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Τον φαντάρο τώρα τι τον ανέφερες; Αυτός είναι χαμένος από χέρι..... Τον στέλνουν να γίνει άντρας, αλλά εξακολουθεί να τον χαρτζιλικώνει η μαμά και ο μπαμπάς και στις άδειες πηγαίνει σπίτι των γονιών του στην θαλπωρή και ζέστη της μητρικής αγκαλιάς..... Ετσι ρε γίνονται οι άντρες;
Μετά απορείτε γιατί καταστρέφονται νέοι στην Ελλάδα σε κωλόμπαρα και στριπτηζάδικα........ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Εάν δεν αλλάξει η ελληνική κοινωνία δεν θα αλλάξει και ο μαλακοπίτουρας έλληνας πιτσιρικάς των 19 ετών που έχει πεισθεί στα 19 του ότι η γκόμενα που εργάζεται για να του φάει όλα τα λεφτά τον φλερτάρει.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
πως γίνεται και συνέχεια συμφωνώ μαζί σου ρε..?!  :grin: 
έχεις μία γ.....να δομημένη σκέψη.  :rockon:
να προσθέσω επίσης [μιας και μιλάμε
για τους τριαντάρηδες στους οποίους δεν ανήκω]
ότι η έλλειψη ευκαιριών που υπάρχει στην αγορά
εργασίας [ισοδύναμο της οικονομικής εξάρτησης βλ. γονείς ζωή επί πιστώσει κ.λπ.],
η γενικότερη οικονομική
και κοινωνική ανισότητα και οι αντιλήψεις που επικρατούν
στην ελληνική κοινωνία..είναι όχι [μόνο] 
το αποτέλεσμα της κοινωνίας που έχει στηθεί 
με ένα συγκεκριμένο τρόπο, αλλά και το μέσο
με το οποίο θα [ανα]παράγονται ανθρωποι 
που δεν θα την αμφισβητούν. 
οι άνθρωποι αυτοί εκφράζουν τις παθογένειες
των πραγμάτων γύρω μας, τις συμπυκνώνουν δλδ 
με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, νιώθουν αδύναμοι και γενικώς συμπεριφέρονται
σαν μαλάκες....ακόμα και σε αυτές τις ηλικίες....   
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πως γίνεται και συνέχεια συμφωνώ μαζί σου ρε..?!  :grin: 
έχεις μία γ.....να δομημένη σκέψη.  :rockon:
να προσθέσω επίσης [μιας και μιλάμε
για τους τριαντάρηδες στους οποίους δεν ανήκω]
ότι η έλλειψη ευκαιριών που υπάρχει στην αγορά
εργασίας [ισοδύναμο της οικονομικής εξάρτησης βλ. γονείς ζωή επί πιστώσει κ.λπ.],
η γενικότερη οικονομική
και κοινωνική ανισότητα και οι αντιλήψεις που επικρατούν
στην ελληνική κοινωνία..είναι όχι [μόνο] 
το αποτέλεσμα της κοινωνίας που έχει στηθεί 
με ένα συγκεκριμένο τρόπο, αλλά και το μέσο
με το οποίο θα [ανα]παράγονται ανθρωποι 
που δεν θα την αμφισβητούν.  
οι άνθρωποι αυτοί εκφράζουν τις παθογένειες
των πραγμάτων γύρω μας, τις συμπυκνώνουν δλδ 
με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, νιώθουν αδύναμοι και γενικώς συμπεριφέρονται
σαν μαλάκες....ακόμα και σε αυτές τις ηλικίες....   
ορθόν.

Ο τριαντάρης μαλακοπίτουρας που κρύβεται στην αγκαλιά της μαμάς και του μπαμπά, πρέπει να νιώθει και τύψεις που πήγε το βράδυ στις πουτάνες.
Αλλιώς πώς θα νιώθει τελειωμένος και τελευταίος για να τον εκμεταλλεύονται το πρωί στη δουλειά και παντού;
Εάν δεν σηκώσει ποτέ και πουθενά κεφάλι άλλο ένα γρανάζι υπέρ του συστήματος στήθηκε και καλοδουλεύει μια χαρά στις υπηρεσίες του "Τι είχες Γιάννη, τι είχα πάντα"
Ο νέος της καρπαζάς από τον μπαμπά, περνά στην καρπαζά από το λοχία, μετά στην καρπαζά από τον προιστάμενο. Για να μην επαναστατήσει ποτέ δε, τον αφήνουμε να πηγαίνει στις πουτάνες, τις στριπτηζούδες, τις κρεπάλες, δημιουργώντας του την ψευδαίσθηση ότι αυτός φταίει ακόμα και για αυτό. Και ξημερώνει μια καινούργια μέρα και πνίγεται πάλι ο μαλακαντρέας στις τύψεις του για τη ζωή που άλλοι φρόντισαν επιμελώς να τον φορτώσουν.
Γαμιέστε ρε όλοι. Και μάνα και πατέρας, και κοινωνία, και όλοι όσοι θεωρείτε ότι αυτό που βιώνετε είναι αυτό που θέλετε. Και όσο και να προσπαθείτε δε θα νιώθω τύψεις για αυτά που εσείς με προκαλέσατε εμμέσως, ή αμέσως να πράξω.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
πες τα!!  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
γεια σου ρε περσονα εισαι και γαμω τα ατομα. σωστως στα περισσοτερα! ;)
(μπραβο και για το νεο avatar μην το βγαλεις ωσπου να το φχαριστηθουμε! :jerking:)
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Κάποτε υπήρχε Ελληνικός λαός με σκληροτράχηλες εμπειρίες και πρακτική σοφία. Έλεγε, ''ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα''.

Αλλά ηπήρχε και ένας ποιητής που σε στάση λέι άπ, έγγραφε, ''Περιμένοντας τους Βάρβαρους''

Οι ''βάρβαροι'' ήρθαν. Δοξάστε τους, ή αντιδράστε. Φτάνει η κατάντια μας. Αδερφές με εφιάλτες αυτογνωσίας καταντήσαμε.

Την παθογενή μας ρίζα την υπεραναλύσαμε, τι θα γίνει απο εκεί και πέρα; Πρέπει τα κοράκια να χτίζουν ρετιρέ στο πτώμα μας;

ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ. Χρήση και όχι σύμβαση.
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Αυτά είναι. Δεν τα γνωρίζουν όλοι. Η πλειοψηφία ανήκει στους κοκκινιστούς
 

Επισκέπτης
Ξέρεις πόσο σε αγαπάω αλλά η έλλειψη των σημείων στίξης δείχνει και την έλλειψη δομημένης σκέψης....

Πάμε λοιπόν.
1.
Στον 19άρη δεν τρώνε λεφτά γιατί δεν έχει. Εάν είχε αυτά που τρώνε στον 35άρη σε 10 λεπτά σε αυτόν θα τα φάνε σε 2.
2.
Ο 35άρης που πρωτοδούλεψε στα 30 του και μένει ακόμα με τη μαμα και τον μπαμπά είναι ίδιος, ίσως και χειρότερος μαλάκας από ότι ήταν στα 19.
3.
εάν ήσουνα και συ ΜΟΥΝΑΡΑ και είχες ένα κάρο ΜΑΛΑΚΕΣ ΧΗΜΙΚΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ να σου δίνουν κατοστάρες για να πιάσουν το βυζάκι σου για δύο λεπτά θα γινόσουνα καθαρίστρια με 8ωρο και 700 Ευρώ μηνιαίως;
4.
Η στριπτηζού πουτάνα είναι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΑΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ από το ΓΕΡΟ που κάθεται να της πιάνει τον κώλο αντί να παίζει με τα εγγόνια του; Και εν πάση περιπτώσει, τα ΧΑΜΕΝΑ ΚΟΡΜΙΑ γεννιούνται από μόνα τους, ή τα ΦΤΙΑΧΝΕΙ η ΚΟΙΝΩΝΙΑ που υπερσασπίζεσαι "με νομιμους κ σωστους τροπους να βγαλεις λεφτα".
5.
Εχεις πολλά να μάθεις ακόμα...... Μια βόλτα στο αυτόφωρο με τα "ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ" της κοινωνίας τους ασφαλίτες που σέρνουν ΤΑ "ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ" της κοινωνίας τους παράνομυος μετανάστες και τις πουτάνες θα σε μάθει πολύ περισσότερα από αυτά που έμαθες στα στούντια και τα στριπ. Ασε που αυτά που έμαθες εκεί είναι μόνο η μόστρα και το 1 χιλιοστό από αυτό που πραγματικά συμβαίνει στην πραγματικότητα.   


ωραιο παντως αυτο με τα σημεια στιξης ετσι υποσκελιζεις κ με εξυπνο τροπο το κειμενο που γραφω....δεν κανω πλακα εξυπνο ειναι παντως ;)
ας απαντησουμε

1.δεν διαφωνω αλλα υπαρχουν εξαιρεσεις  κ μενα μπορει να μην μου φανε τιποτα κ στο 35αρη σε 2 λεπτα
2.σωστον αλλα μην τα βαζεις ολα κ τα κανεις απολυτα γιατι ο 19αρης σπουδαζει κ οι σπουδες στην ελλαδα μπορει να ειναι της ξεφτιλας αλλα δεν ειναι ευκολες....εγω παρακολουθω καθε μερα κ εγω εργαστηρια κ γυρναω σπιτι μου 5-6 ωρα....ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ δεν μπορω να κανω κατι αλλο...
3.υπαρχει κ μια λεξη που λεγεται ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ  τη οποια απο οτι βλεπω ΚΑΝΕΝΑΣ δεν την αναφερει...τωρα τι να σου πω οχι εαν ημουν γκομενα δεν θα καταδεχομουν να μου πιανουν τα μπουτια ο καθε γερος ετσι...αλλα δεν θελω να λεω κ μεγαλες κουβεντες
4.σωστο
5.οτι εχω ΠΟΛΛΑ να μαθω το ξερω ποτε δεν ειπα οτι ξερω κατι ουτε ειπα οτι τα ξερω ολα...την γνωμη μου ειπα ουτε εκανα ποτε τον ξερολα

κ εγω σε συμπαθω πρωτον γιατι φαινεσαι συζητισιμος αθρωπος κ εισαι διαβασμενος κ δευτερον γιατι δεν μου απαντας με βαση την ηλικια μου αλλα με βαση τα γραφομενα μου... ;)
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Κάποτε υπήρχε Ελληνικός λαός με σκληροτράχηλες εμπειρίες και πρακτική σοφία. Έλεγε, ''ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα''.

Αλλά ηπήρχε και ένας ποιητής που σε στάση λέι άπ, έγγραφε, ''Περιμένοντας τους Βάρβαρους''

Οι ''βάρβαροι'' ήρθαν. Δοξάστε τους, ή αντιδράστε. Φτάνει η κατάντια μας. Αδερφές με εφιάλτες αυτογνωσίας καταντήσαμε.

Την παθογενή μας ρίζα την υπεραναλύσαμε, τι θα γίνει απο εκεί και πέρα; Πρέπει τα κοράκια να χτίζουν ρετιρέ στο πτώμα μας;

ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ. Χρήση και όχι σύμβαση.

Οπςςς.. εσκασε μυτη το ροπαλο ??? ΧεΧε..Χρονια και ζαμανια..
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τον φαντάρο τώρα τι τον ανέφερες; Αυτός είναι χαμένος από χέρι..... Τον στέλνουν να γίνει άντρας, αλλά εξακολουθεί να τον χαρτζιλικώνει η μαμά και ο μπαμπάς και στις άδειες πηγαίνει σπίτι των γονιών του στην θαλπωρή και ζέστη της μητρικής αγκαλιάς..... Ετσι ρε γίνονται οι άντρες;
Μετά απορείτε γιατί καταστρέφονται νέοι στην Ελλάδα σε κωλόμπαρα και στριπτηζάδικα........ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Εάν δεν αλλάξει η ελληνική κοινωνία δεν θα αλλάξει και ο μαλακοπίτουρας έλληνας πιτσιρικάς των 19 ετών που έχει πεισθεί στα 19 του ότι η γκόμενα που εργάζεται για να του φάει όλα τα λεφτά τον φλερτάρει.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Tην εχασες την μπαλα..

Εγω μιλουσα μεταφορικα και εσυ αρχισες αμπελοφιλοσοφιες..

Συγκεντρωσου στο αυτονοητο αυτου που εγραψα διοτι εκει βρισκεται και η ουσια του μηνυματος.
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Άνθρωποι έχουν φάει μια περιούσια και έχουν καταλήξει κάπου. Δε λέω τι έχει γραφεί. Όποιος θέλει ας ψάξει να διαβάσει παλιότερα. Από ότι φαίνεται, είναι ίδιον του ανθρώπου. Wellcome
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Άβε nokia! Περαστικός ήμουνα και είπα να ρίξω μία σπόντα. Ακόμα να λυθεί ο γρίφος; Τα ίδια για τις ίδιες; Κυριολεκτικά! Ούτε τα πρόσωπα δεν αλλάζουν ρε γαμώτο. Στο σεσουάρ για δολοφόνους αλλάζει το τέλος με συμμετοχή του κοινού, και ηθοποιοί ανα σαιζόν. Και πάλι βαρετό είναι, απλά ανεβαίνει πάλι μέχρι να το δούν όλοι. Στα στρίπ κανένας - τίποτα.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Άβε nokia! Περαστικός ήμουνα και είπα να ρίξω μία σπόντα. Ακόμα να λυθεί ο γρίφος; Τα ίδια για τις ίδιες; Κυριολεκτικά! Ούτε τα πρόσωπα δεν αλλάζουν ρε γαμώτο. Στο σεσουάρ για δολοφόνους αλλάζει το τέλος με συμμετοχή του κοινού, και ηθοποιοί ανα σαιζόν. Και πάλι βαρετό είναι, απλά ανεβαίνει πάλι μέχρι να το δούν όλοι. Στα στρίπ κανένας - τίποτα.
Mισό να δω αν γκρεμίστηκε ο φούρνος της γειτονιάς  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses::bounce-glasses:ΤΕΛΟΣ :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Άβε nokia! Περαστικός ήμουνα και είπα να ρίξω μία σπόντα. Ακόμα να λυθεί ο γρίφος; Τα ίδια για τις ίδιες; Κυριολεκτικά! Ούτε τα πρόσωπα δεν αλλάζουν ρε γαμώτο. Στο σεσουάρ για δολοφόνους αλλάζει το τέλος με συμμετοχή του κοινού, και ηθοποιοί ανα σαιζόν. Και πάλι βαρετό είναι, απλά ανεβαίνει πάλι μέχρι να το δούν όλοι. Στα στρίπ κανένας - τίποτα.
απλα προσκυνω τον ΑΡΧΗΓΟ..
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Χαχα υπεραπλοποιείς, καφετουρισμό και sightseens κάνουμε όλοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom