Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης


Την περίπτωση κάποιος να έχει σχέση με μία πρώην πόρνη,περιστασιακή δηλαδή πως την βλέπετε?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Την περίπτωση κάποιος να έχει σχέση με μία πρώην πόρνη,περιστασιακή δηλαδή πως την βλέπετε?

οχι καλο... διοτι δεν ειναι συνηδιτοποιημενη ιεροδουλος ωστε να ξερει το τι θελει...

πιθανοτατα η σχεση με αυτη να ειναι ποιο πολυ πελατιακη απλα με διαφορετικο τροπο...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αυτο που παντα λεω και με την αφορμη θα το ξαναπω...

μια σχεση με ιεροδουλο θελει περισσοτερη προσπαθεια να κρατηθει απο μια αλλη σχεση...
 

Επισκέπτης
αποψη μου ειναι οτι θελει γερο στομαχι τιποτα αλλο....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
εδω λεμε να μην εχουμε καθολου σχεση και μεις θα χουμε με επαγγελματια? τα κοριτσια ειναι για να κανουν την δουλεια τους και μεις ειμαστε οι πελατες τους. εκτος αν μερικοι θελουν να νοιωθουν σαν πελατες και την υπολοιπη ζωη τους οποτε παω πασο..βαζελοι θα ναι!! :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
εδω λεμε να μην εχουμε καθολου σχεση και μεις θα χουμε με επαγγελματια?  :2funny:

Τι;;; ΟXI σχέση μ' επαγγελματία... σχέση με ΚΑΜΙΑ (κι έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο... και δεν μας τα πρήζουνε)...

ΜΟΝΟΝ ΦΙΛΟΥΣ, αντροπαρέες για να περνάμε καλά... και γκόμενες απλά για το πούτσο! ΤΕΛΟΣ._
 

Επισκέπτης
Τι;;; ΟXI σχέση μ' επαγγελματία... σχέση με ΚΑΜΙΑ (κι έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο... και δεν μας τα πρήζουνε)...

ΜΟΝΟΝ ΦΙΛΟΥΣ, αντροπαρέες για να περνάμε καλά... και γκόμενες απλά για το πούτσο! ΤΕΛΟΣ._


πωπω αγριευτικα ετσι οπως τα λες  :2funny:....
κ δηλαδη να σου κανω μια ερωτηση ντουρασελ ελπιζω να μην με παρεξηγησεις...οταν θα εισαι 50 60 εχεις σκεφτει οτι δεν θα εχεις κανεναν να ενδιαφερθει για σενα κ θα εισαι ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΟΣ....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Σωστός. Όπως σωστό είναι να μη σκέφτεσαι έτσι από τόσο νέος
 

Επισκέπτης
΄΄ανθρωπος που δεν σκεφτεται το μελλον δεν εχει μελλον΄΄
λεω εγω ,μπορει να το εχει πει κ κανενας αλλος δεν ξερω...
 

Επισκέπτης
σχεση με ιεροδουλη...εχει ενα ενδιαφερον αλλα σκεφτειτε οτι εγκυμονει πολλους κινδυνους...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
΄΄ανθρωπος που δεν σκεφτεται το μελλον δεν εχει μελλον΄΄
λεω εγω ,μπορει να το εχει πει κ κανενας αλλος δεν ξερω...

κανεις σε μια ενα παιδι στα 40 σου και μετα θα εχεις το παιδι σου για παρεα και για την δυσκολη ωρα του γειρατος! σωστα σκεφτομαι το μελλον μου? γιατι να εχω μια να μου τα πρηζει μια ζωη..δεν μιλαμε για τις παλιες γυναικες αλλα για τις τωρινες...χει διαφορα
 

Επισκέπτης
κανεις σε μια ενα παιδι στα 40 σου και μετα θα εχεις το παιδι σου για παρεα και για την δυσκολη ωρα του γειρατος! σωστα σκεφτομαι το μελλον μου? γιατι να εχω μια να μου τα πρηζει μια ζωη..δεν μιλαμε για τις παλιες γυναικες αλλα για τις τωρινες...χει διαφορα
ετσι οπως ειναι η κοινωνια τι παιδι να κανεις...που θα το φερεις σε αυτον τον κοσμο...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ετσι οπως ειναι η κοινωνια τι παιδι να κανεις...που θα το φερεις σε αυτον τον κοσμο...

γιατι εμεις που ηρθαμε τοσο μαλακες ημασταν? αλλωστε πρεπει να κανουμε κατι και μεις να χουμε να δειξουμε στον αγ.πετρο οταν ελθει η ωρα...τι θα του πουμε, για το λιντο και τις μουσες? :think:
 

Επισκέπτης
κανεις σε μια ενα παιδι στα 40 σου και μετα θα εχεις το παιδι σου για παρεα και για την δυσκολη ωρα του γειρατος! σωστα σκεφτομαι το μελλον μου? γιατι να εχω μια να μου τα πρηζει μια ζωη..δεν μιλαμε για τις παλιες γυναικες αλλα για τις τωρινες...χει διαφορα


ντικυ την αποψη μου λεω....ετσι οπως τα αντιλαμβανομαι...ουτε σου επιβαλλω να παντρευτεις ουτε τιποτα απλα λεω την γνωμη μου...μπορει κ εγω να αλλαξω μυαλα σε 10 χρονια αλλα πιστευω οτι οταν εχεις μια οικογενεια μπορεις να κανεις πολλα πραγματα κ στον επαγγελματικο κ στον προσωπικο τομεα κ γεμιζεις σαν ανθρωπος...γυναικες υπαρχουν καλες πιστεψε με απλα ισως μπορει να μην ειναι κ σπεσιαλ απο πλευρας εμφανισης...επιλογη σου ειναι να την απορριψεις την χ επειδη ειναι πατσαβουρα κ επιλογη σουυ ειναι να γαμας μουναρες...
 

Επισκέπτης
γιατι εμεις που ηρθαμε τοσο μαλακες ημασταν? αλλωστε πρεπει να κανουμε κατι και μεις να χουμε να δειξουμε στον αγ.πετρο οταν ελθει η ωρα...τι θα του πουμε, για το λιντο και τις μουσες? :think:
αμε...να μην ξερει ο αγιος που φτασαμε? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Μικρε εγω και o DIKY κυκλοφορουμε μονο μουναρες / οι υπολοιπες στα σπιτια τους να φκιαξουν χαμομηλι / απλα οταν εχεις μια ωραια γυναικα διπλα σου αισθανεσαι μερικες φορες μοναξια γιατι μια ωραια γυναικα ποτε δεν ανηκει σε εναν μονο ανδρα / αυτο ειναι το τιμημα μας DIKY αλλα δεν πειραζει τιποτα δεν ειναι τελειο ......
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Μικρε εγω και o DIKY κυκλοφορουμε μονο μουναρες / οι υπολοιπες στα σπιτια τους να φκιαξουν χαμομηλι / απλα οταν εχεις μια ωραια γυναικα διπλα σου αισθανεσαι μερικες φορες μοναξια γιατι μια ωραια γυναικα ποτε δεν ανηκει σε εναν μονο ανδρα / αυτο ειναι το τιμημα μας DIKY αλλα δεν πειραζει τιποτα δεν ειναι τελειο ......

α μωρη πουτανα τωρα μπηκες και πρεπει να φυγω να προλαβω την αλλαγη βαρδιας?...τα λεμε μετα
 

Επισκέπτης
παντως πολυ σημασια δινει ο κοσμος στις σχεσεις κι αυτο ειναι κακο...αμα ειναι να ρθει θα ρθει αλλιως...οι πουτανες ειναι για ολους,τωρα αν την καψουρευτουν στην πορεια...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Παντα ειμαι μεσα στο σαϊτ / αντε καλη αλλαγη φρουρας / παρε και εξαρτηση και το G3 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ / και το κρανος που εχεις ξερεις που .....
 

Επισκέπτης
Μικρε εγω και o DIKY κυκλοφορουμε μονο μουναρες

ειπα εγω το αντιθετο?

οι υπολοιπες στα σπιτια τους να φκιαξουν χαμομηλι
δεν διαφωνω...

απλα οταν εχεις μια ωραια γυναικα διπλα σου αισθανεσαι μερικες φορες μοναξια γιατι μια ωραια γυναικα ποτε δεν ανηκει σε εναν μονο ανδρα / αυτο ειναι το τιμημα μας DIKY αλλα δεν πειραζει τιποτα δεν ειναι τελειο ......


ουτε απαραιτητα αισθανεσαι ωραια γιατι οι περισσοτερες ειναι καριολες κ σε κοιτανε σαν πορτοφολι κ τιποτα περισσοτερο....εγω αλλο ειπα...οτι τωρα που εισαι νεος κ ωραιος προφανως κ θελεις να κεκλοφορεις μουναρες να τις πηδας να παιζεις παρτουζες να να να...λεω εαν πας 60 κ εχεις επενδυσει μονο σε αυτο μετα που θα εισαι μονος ποιος θα ενδιαφερθει για σενα κ ποσο ασχημα θα αισθανεσαι που δεν θα ασχολειται κανενας εχεις σκεφτει?κ δεν αναφερομαι σε σενα αλλα σ αυτος που λενε οχι γαμους οχι παιδια για παντα παρτουζες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom