Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε scanakia πιστεύω οτι σε "πίανω"
Θα σου πω τι θα έκανα εγώ στη θέση σου.
Καταλαβαίνω οτι γουστάρεις πολύ τη κοπέλα και την όλη φάση αλλά απο την άλλη δεν είσαι χαζός και καταλαβαίνεις τι ρόλο πραγματικά συμβαίνει με την κοπέλα.
Εγω θα συνέχιζα, αφου δεν μπορω να διακόψω άμεσα, αλλά πάντα θα είχα στο μυαλό μου οτι ανα πάσα στιγμή μπορεί να χαλάσει το σκηνικό αλλά και οτι πρέπει σιγά σιγά να την ξεπεράσω χωρις να δώσω δείγματα σε αυτην οτι έχω σκοπο να χαλάσει η σχέση μας.
Γνώμη μου ετσι....χωρις παρεξήγηση...
 

scanakias

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε scanakia πιστεύω οτι σε "πίανω"
Θα σου πω τι θα έκανα εγώ στη θέση σου.
Καταλαβαίνω οτι γουστάρεις πολύ τη κοπέλα και την όλη φάση αλλά απο την άλλη δεν είσαι χαζός και καταλαβαίνεις τι ρόλο πραγματικά συμβαίνει με την κοπέλα.
Εγω θα συνέχιζα, αφου δεν μπορω να διακόψω άμεσα, αλλά πάντα θα είχα στο μυαλό μου οτι ανα πάσα στιγμή μπορεί να χαλάσει το σκηνικό αλλά και οτι πρέπει σιγά σιγά να την ξεπεράσω χωρις να δώσω δείγματα σε αυτην οτι έχω σκοπο να χαλάσει η σχέση μας.
Γνώμη μου ετσι....χωρις παρεξήγηση...
Έτσι έλεγα να κάνω καιγώ από την άλλη όμως δεν ξέρω άν αντέξω άλλο τα ψέματα. Κάθετι πάνω της μου φαίνεται τώρα ψεύτικο. ακόμη και το σεξ.
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Έτσι έλεγα να κάνω καιγώ από την άλλη όμως δεν ξέρω άν αντέξω άλλο τα ψέματα. Κάθετι πάνω της μου φαίνεται τώρα ψεύτικο. ακόμη και το σεξ.
Ισως να ήταν έτσι απο την αρχή και εσύ να μην το καταλάβαινες....
Ασε την κατάσταση....θα δείξει μόνη της....Τα έχω περάσει και εγώ...άνθρωποι είμαστε και κάθε μέρα αλλάζουμε. Ερχεται μια μέρα που κάτι δεν μας αρέσει ενώ την προηγούμενη μας άρεσε τρελλά. Ετσι προχωράμε μπροστά γενικότερα ως κοινωνία...
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Το μεγαλύτερο λάθος είναι να μείνεις μαζί της γιατι φοβάσαι οτι αν την αφήσεις θα είσαι μόνος και δεν θα βρεις άλλη. Εκεί πρέπει να δείξεις τι αρχ@@@@ έχεις!!!! Μην κολλήσεις....υπάρχουν εκατομμύρια γυναίκες.... :sunglasses:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Βασικα μια ερωτηση να κανω θελω γιατι δεν καταλαβα καλα :idiot:
Ηξερες οτι κανει κατι τετοιο??
Το εμαθες στη πορεια?
Η απλα το υποθετεις επειδη οπως ειπες καποιοι την "φωτογραφιζουν"? :-
 

Επισκέπτης
Έτσι έλεγα να κάνω καιγώ από την άλλη όμως δεν ξέρω άν αντέξω άλλο τα ψέματα. Κάθετι πάνω της μου φαίνεται τώρα ψεύτικο. ακόμη και το σεξ.
Εαν ειναι της δουλιας το κοριτσι το σιγουρο δυστυχως ειναι οτι το sex ειναι ψευτικο απο την αρχη.
Δεν το λεω με κακια αλλα αυτα τα κοριτσια το μονο που δεν θελουν και σιγουρα δεν τους λειπει ειναι αυτο.
Εχουν μπουχτισει και φρικαρει αυτο που θελουν ειναι καλη παρεα και εναν ανθρωπο διπλα τους να τους δειξει λιγη αγαπη αλλα ως εκει .
Ενα στηριγμα ψυχολογικο με αλλα λογια.
Τωρα με τον καιρο μπορει να βγη και το ερωτικο στοιχειο που θα ειναι αληθινο αλλα αυτο θελει πολυ κοπο φιλε και απο τους δυο και δεν ξερω αν αντεχετε ευκολα.
Οχι οτι δεν αξιζει τον κοπο σιγουρα αξιζει πολλες φορες το θεμα ειναι ποιος φτανει μεχρι το τερμα.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
η γνωμη μου ειναι οτι οι πουτανες ειναι κατα καποιο τροπο καμμενα χαρτια.για να τις πληρωνουμε και να τις πηδαμε καλες ειναι αλλα δεν πρεπει καποιοι να παρασυρονται και να τις βλεπουν συναισθηματικα.δεν ξερω κανενα που να βγηκε κερδισμενος απο σχεση με πουτανα συμπεριλαμβανομενου και εμενα.νομιζω οποιος το κανει αυτο βγαινει χαμενος αργα η γρηγορα
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Φίλοι μου, θα καταθέσω κι εγώ την άποψή μου για το θέμα. Πριν 19 χρόνια γνώρισα μια υπέροχη γυναίκα σε κόκκινο σπιτάκι. Κάτι έγινε εκείνο το βράδυ και βρέθηκα μαζί της πολλές φορές έξω. Είχαμε περάσει μια πολύ ωραία περίοδο, περίπου 2 μηνών. Μετά έφυγε για Θεσσαλονίκη και την έχασα. Δεν υπήρχε και η άνεση των κινητών τότε. Σε κάθε περίπτωση, το να βγεις με μια επαγγελματία, ή καλύτερα, το νε δεχτεί να βγει μια επαγγελματίας, σημαίνει "κάτι". Πιθανόν να βρήκε αυτό που της έλειπε συναισθηματικά. Πάντως, θυμάμαι, μια φορά με τη συγκεκριμένη κοπέλλα, πήγαμε να κάνουμε έρωτα και δεν μπορούσε. Πονούσε γιατί εργαζόταν όλη μέρα. Εκεί καταλαβαίνεις τη διαφορά. Ας είναι καλά όπου είναι. 
 

Επισκέπτης
Ρε φιλε scanakia χωρις παρεξηγηση δεν παρατηρησες οτι ειναι λιγο χρησιμοποιημενη η δικια σου?Οσο να ναι το ξεχειλωμενο μουνι των εκδιδομενων το καταλαβαινεις.Σα να γαμας αερα ειναι.Δεν σου κοψε οτι κατι δεν παει καλα?
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
συγνωμη ρε παιδια αλλα μιλατε σαν να ειναι ζωα.ανθρωποι ειναι και αυτες και εχουν αισθηματα.ασχετα αν καποιες φορες ειναι πιο σκληρες.
 

Επισκέπτης
συγνωμη ρε παιδια αλλα μιλατε σαν να ειναι ζωα.ανθρωποι ειναι και αυτες και εχουν αισθηματα.ασχετα αν καποιες φορες ειναι πιο σκληρες.

Τι σχεση εχει αυτο με αυτο που ειπα εγω?Εχουν μουνι ξεχειλωμενο και ευκολα καταλαβαινεις οτι κανουν αυτη την δουλεια ακομα και αν δε το ξερεις απο πριν.Οπως και να το κανουμε μια γυναικα που καθε μερα παει με 60 ατομα φαινεται...Και ρωτησα τον φιλο πως και δεν το αντιληφθηκε
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Συγκεντρωτικο post.

Λοχια δεν ξερω αν εχει δειρει κανεις εδω, αλλα γκομενα πουτανα εχουν βγαλει αρκετοι.

Ομολογω οτι τα καλυτερα γαμησια τα χω κανει με γκομενα βιζιτα, αλλα καταληγω οτι ειναι καμενα χαρτια και οτι το συστημα δεν μπορει να δουλεψει. Σου φαινεται καπως να της προτεινουν αρκετα φραγκα για να παει καπου και να προτιμα να ειναι μαζι σου με μονο πληρωμενα τα εξοδα της, ή να εχει 5 σελιδες post στο forum απο αυτους που την ψαχνουν και να σε παιρνει κλαιγοντας γιατι εχει να σε δει 2 μερες. Μεγαλη ιστορια, δεν φανταζομαι καποιον που θα του τυχαινε και δεν θα μπλεκε, ουτε ξερω καποιον που μπορουσε και δεν το κανε. Δεν μπαινω καν στην διαδικασια οικονομοτεχνικης μελετης (συμφερει παντως) απλα συμβαινει, ειναι κωλοϊστορια και το ζεις μεχρι το τελος του. Ειναι αλλωστε βεβαιο.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
Τι σχεση εχει αυτο με αυτο που ειπα εγω?Εχουν μουνι ξεχειλωμενο και ευκολα καταλαβαινεις οτι κανουν αυτη την δουλεια ακομα και αν δε το ξερεις απο πριν.Οπως και να το κανουμε μια γυναικα που καθε μερα παει με 60 ατομα φαινεται...Και ρωτησα τον φιλο πως και δεν το αντιληφθηκε
δεν λεω εσερα ρε κωστη
 

Επισκέπτης
συγνωμη ρε παιδια αλλα μιλατε σαν να ειναι ζωα.ανθρωποι ειναι και αυτες και εχουν αισθηματα.ασχετα αν καποιες φορες ειναι πιο σκληρες.
Ειναι σκληρες και ψευτρες,οπως με την περιπτωση scanakia,ακριβως γιατι δεν εχουν συναισθηματα.Οχι ολες,αλλα σε αυτην την περιπτωση συμβαινει ακριβως αυτο.Κανενα συναισθημα και καμμια ειλικρινεια,για τον ανθρωπο ακριβως που της δειχνει συναισθημα.Και που ειναι,ακριβως για αυτον τον λογο,"επικινδυνος".
Καταλαβαινω ΓΙΑΤΙ ο scanakias,παραμενει κολλημενος μαζι της-πονας ετσι μαγκα?-παρολη την ψευτια της την οποια γνωριζει.Αφου η γκομενα,που εχει ξεσκεπαστει πλεον,επιμενει να αρνειται τα παντα με τον πλεον ηλιθιο τροπο,η μονη λυση ειναι το αμεσο και ανελεητο σουταρισμα.Δυο καρπουζια κατω απο την ιδια μασχαλη ΔΕΝ γινεται καλη μου...
Γιατι,αν ηταν ενταξει ατομο-υπαρχουν και τετοιες,αλλα πολυ λιγες-και ειχε κατι μεσα της για αυτον,θα ειχε εξηγηθει απο την αρχη.Για να εξηγηθει και ο scanakias απο την αρχη.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Απο προσωπικη εμπειρια σχεσης-καλυτερα θα ελεγα συνδεσης-διαδοχικα με δυο Ελληνιδες επαγγελματιες, σε διαστημα τριων ετων,αφου ειχα ξεκαθαρισει και μεσα μου-καθ'οτι μεγαλυτερος σε ηλικια και "ψυχραιμος", αλλα και σ'αυτες, "αλλο δουλεια και αλλο προσωπικη ζωη", αφου δεν ειχα διαθεση να γινω χρηματοδοτης τους,πρεπει να πω οτι δεν βρηκα ουσιαστικη διαφορα απο σχεση-συνδεση με μη-επαγγελματια. Δωρα εκανα και επαιρνα, εξοδοι στις days off αναγκαστικα,δεν αντιμετωπισα ουτε ενταση ουτε γκρινια. Οσα χρηματα-και ηταν αρκετα αυτα τοτε- μου ζητηθηκαν ευθεως, ξερω οτι πηγαν για τα συγκεκριμενα πραγματα που ζητηθηκαν και δεν τα "μασησε" τριτος. Η διακοπη ηρθε γιατι δεν ειμαι "οικοσιτος" και το ενδιαφερον μου μετα απο λιγο καιρο αρχισε να παγωνει,καθ'οτι αμετανοητος μπουρδελοβιος.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
συγνωμη ρε παιδια αλλα μιλατε σαν να ειναι ζωα.ανθρωποι ειναι και αυτες και εχουν αισθηματα.ασχετα αν καποιες φορες ειναι πιο σκληρες.

Όταν "γνωρίσεις" 1-2 τέτοιες από την καλή κι απ'την ανάποδη αλλάζεις γνώμη...
 

Επισκέπτης
O todok εγγυηση και σταθερος στις αποψεις του οπως παντα!
 

scanakias

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα μια ερωτηση να κανω θελω γιατι δεν καταλαβα καλα :idiot:
Ηξερες οτι κανει κατι τετοιο??
Το εμαθες στη πορεια?
Η απλα το υποθετεις επειδη οπως ειπες καποιοι την "φωτογραφιζουν"? :-
Πρόκειται για "light" περίπτωση. Ήξερα τι κάνει αλλά όχι μέχρι πιο σημείο "προχωράει"...Αυτό "φωτογραφήθηκε" στο site. Από εκεί και μετά άρχισε το μαρτύριο.
Εδώ κολλάει η έκφραση "έπεσα από τα σύννεφα" Το χειρότερο όμως είναι ότι δε το παραδέχετε ακόμη και τώρα. Της ζήτησα αν ισχύουν όλα αυτά να με αφήσει ήσυχο, ούτως ή άλλως δεν μ'έχει καμία οικ.ανάγκη αλλά συνεχίζει το ίδιο βιολί. Όλα κρέμμονται από μία λεπτή κλωστή που μάλλον δεν θα αντέξει αυτή την ένταση πλέον...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ρε φιλε scanakia χωρις παρεξηγηση δεν παρατηρησες οτι ειναι λιγο χρησιμοποιημενη η δικια σου?Οσο να ναι το ξεχειλωμενο μουνι των εκδιδομενων το καταλαβαινεις.Σα να γαμας αερα ειναι.Δεν σου κοψε οτι κατι δεν παει καλα?

Μεγαλε εισαι εκτος τοπου και χρονου.

Βγες λιγο απο το bourdela.com να ξελαμπικαρεις. Γιατι οσα αστερακια και να εχεις απο τα post, oι μαλακιες που θα λες ιδιες θα παραμενουν.

Δεν εχεις δει γκομενα που να τον εχει φαει απο ολο τον κοσμο και να ειναι στενη? Η δεν εχεις δει πουτανα που να ειναι στενη ?

Ο,τι ναναι, εντελως! :2funny:

Scanakia, γνωμη μου ειναι μεγαλε να την αγνοησεις για τα καλα. Ενταξει το οτι εκανε αυτη τη δουλεια και εν μερη ( ακομα δεν εχω καταλαβει ακριβως βεβαια, δηλαδη αν το ηξερες πως το εκανε αυτο 100% η το συμπερανες απο κατι αλλο - δηλαδη δεν στο ειχε πει αμεσα ) το ηξερες ειναι κατι το οποιο αποφασισες να το αντεξεις και να ζησεις με αυτο.

Αλλα να αποκαλυψεις οτι εκανε και παραπανω πραγματα, και και και... ε αυτο πιστευω παραπαει, με την εννοια του οτι η γκομενα δεν θα το εκανε αυτο μονο για τα λεφτα αλλα για τον συνδυασμο των λεφτων και της καβλας που εχει να γαμιεται. Ακουγεται μαλακια αλλα ετσι πιστευω.

Δηλαδη για να φτασει σε ενα σημειο η γκομενα πχ να γλυφει αρχιδια, να φιλαει, να τα παιρνει στη μαπα και ολα αυτα τα ωραια, ε του πουστη δεν το κανει μονο για τα λεφτα, αλλα ειναι αυτο που λεμε το τερπνον μετα του ωφελιμου.

Ριξτης κανα σουτακι η αρχισε να τη γαμας μονο απο κωλο ετσι για εκδικηση! Να παρεις τα πανω σου γιατι μπουρδελιαρης και στεναχωρημενος δεν λεει  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom