Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Δεν πειραζει ρε μωρο…
Εδώ με εχει γαμησει η μιση Αθηνα…
Και θα με πειραξει αυτό που ειπες????
Αχαχαχαχα….!!!!
Δηλαδη κοντα στα 2 εκατομμυρια ατομα?
Πρεπει να μπεις στο Ρεκορ Γκινες Καθριν
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
...ουτε εγω....ειμαι πια παρθενα....
 

scanakias

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζοντας το thread εν'ταχυ διαπίστωσα τα παρακάτω:
Στη ζωή μας κυριαρχούν μερικές φορές οι γενικεύσεις και οι απόλυτες γνώμες,
  πχ όλοι οι κρητικοί είναι έμποροι ναρκωτικών(δες επικαιρότητα) ή όλοι στην ελλάδα παίρνουν
  "μίζες" και πολλές άλλες που δεν μου έρχονται στο νου τώρα.
Το πώς νιώθει ο καθένας μας όμως το ξέρει μόνο ο ίδιος και νομίζω η προσφορά αυτής της συνομιλίας μας είναι βοηθήσουμε το διπλανό μας να βρει μόνος του τη λύση σε κάτι που τον απασχολεί και ζητάει μία ή περισσότερες γνώμες από συνανθρώπους με τις ίδιες ή παρόμοιες εμπειρίες.

P.S. Μέσα από αυτό το site ανακάλυψα ότι ο "άνθρωπος μου" μου έλεγε ψέμματα για τη δουλειά του, είναι όμως μαζί μου χωρίς κανένα οικονομικό όφελός του. Εγώ όμως είμαι πλέον μαζί του? Έχω βρεθεί σε μεγάλο αδιέξοδο χωρίς να μπορώ να αποφασίσω για οτιδήποτε. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Διαβάζοντας το thread εν'ταχυ διαπίστωσα τα παρακάτω:
Στη ζωή μας κυριαρχούν μερικές φορές οι γενικεύσεις και οι απόλυτες γνώμες,
  πχ όλοι οι κρητικοί είναι έμποροι ναρκωτικών(δες επικαιρότητα) ή όλοι στην ελλάδα παίρνουν
  "μίζες" και πολλές άλλες που δεν μου έρχονται στο νου τώρα.
Το πώς νιώθει ο καθένας μας όμως το ξέρει μόνο ο ίδιος και νομίζω η προσφορά αυτής της συνομιλίας μας είναι βοηθήσουμε το διπλανό μας να βρει μόνος του τη λύση σε κάτι που τον απασχολεί και ζητάει μία ή περισσότερες γνώμες από συνανθρώπους με τις ίδιες ή παρόμοιες εμπειρίες.

P.S. Μέσα από αυτό το site ανακάλυψα ότι ο "άνθρωπος μου" μου έλεγε ψέμματα για τη δουλειά του, είναι όμως μαζί μου χωρίς κανένα οικονομικό όφελός του. Εγώ όμως είμαι πλέον μαζί του? Έχω βρεθεί σε μεγάλο αδιέξοδο χωρίς να μπορώ να αποφασίσω για οτιδήποτε. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ



ΧΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ..ΤΩΡΑ!  ΜΗΝ το σκεφτεις παραπανω.
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Διαβάζοντας το thread εν'ταχυ διαπίστωσα τα παρακάτω:
Στη ζωή μας κυριαρχούν μερικές φορές οι γενικεύσεις και οι απόλυτες γνώμες,
  πχ όλοι οι κρητικοί είναι έμποροι ναρκωτικών(δες επικαιρότητα) ή όλοι στην ελλάδα παίρνουν
  "μίζες" και πολλές άλλες που δεν μου έρχονται στο νου τώρα.
Το πώς νιώθει ο καθένας μας όμως το ξέρει μόνο ο ίδιος και νομίζω η προσφορά αυτής της συνομιλίας μας είναι βοηθήσουμε το διπλανό μας να βρει μόνος του τη λύση σε κάτι που τον απασχολεί και ζητάει μία ή περισσότερες γνώμες από συνανθρώπους με τις ίδιες ή παρόμοιες εμπειρίες.

P.S. Μέσα από αυτό το site ανακάλυψα ότι ο "άνθρωπος μου" μου έλεγε ψέμματα για τη δουλειά του, είναι όμως μαζί μου χωρίς κανένα οικονομικό όφελός του. Εγώ όμως είμαι πλέον μαζί του? Έχω βρεθεί σε μεγάλο αδιέξοδο χωρίς να μπορώ να αποφασίσω για οτιδήποτε. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ
Όσο περνάς καλά εσύ συνέχισε!!!
Το μόνο που μας δίνει ζωή σήμερα είναι οι καλές εμπειρίες!!!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
scanakias η κοπέλα είναι μέλος του σαιτ;;;
 

scanakias

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
φίλε μου κάθε λογικά σκεπτόμενος άνθρωπος θα μου έλεγε το ίδιο, αλλά...Υπάρχει πάντα ένα αλλά που σε "τρώει". Ο χρόνος που ήσουν μαζί της, αυτά που πέρασες μαζί της, και το μεγαλύτερο αλλά είναι η μοναξιά της μεγαλούπολης και η υποκρισία της κοινωνίας που ζούμε. Αυτό που με πλήγωσε περισσότερο δεν είναι η δουλειά της- τα ήξερα έν μέρει σε ήπια όμως απόδοση-όσο τα ψέματα θεμιτά ή αναγκαία για το μέχρι που μπορούσε να φτάσει λόγω δουλειάς της.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
φίλε μου κάθε λογικά σκεπτόμενος άνθρωπος θα μου έλεγε το ίδιο, αλλά...Υπάρχει πάντα ένα αλλά που σε "τρώει". Ο χρόνος που ήσουν μαζί της, αυτά που πέρασες μαζί της, και το μεγαλύτερο αλλά είναι η μοναξιά της μεγαλούπολης και η υποκρισία της κοινωνίας που ζούμε. Αυτό που με πλήγωσε περισσότερο δεν είναι η δουλειά της- τα ήξερα έν μέρει σε ήπια όμως απόδοση-όσο τα ψέματα θεμιτά ή αναγκαία για το μέχρι που μπορούσε να φτάσει λόγω δουλειάς της.


Φιλε απ τον τροπο που το βλεπεις γιατι ετσι το εβλεπες απ την αρχη

η καλυτερη λυση ειναι μια..  ΧΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ΤΩΡΑ.

Οσο πιο πολυ μενεις τοσο πιο πολυ θα πληγωνεσαι μεσα σου.


Αρχισε ιστορια με μια καινουρια κοπελα.Θα ξαναβρεις τον εαυτο σου.Πιστεψε με.
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Scanakia
Γνωμη μου είναι να συνεχίσεις να πάιζεις το παιχνίδι σου με τη συγκεκριμένη γυναίκα ΑΡΚΕΙ ομως να μην έχεις στην ακρη του μυαλόυ σου "σοβαρή" κατάληξη με την συγκεκριμένη γυναίκα! Aν συμβαίνει κατι τέτοιο τότε problem!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Scanakia
Γνωμη μου είναι να συνεχίσεις να πάιζεις το παιχνίδι σου με τη συγκεκριμένη γυναίκα ΑΡΚΕΙ ομως να μην έχεις στην ακρη του μυαλόυ σου "σοβαρή" κατάληξη με την συγκεκριμένη γυναίκα! Aν συμβαίνει κατι τέτοιο τότε problem!!!!

Αν ομως εισαι συναισθηματικα δεμενος και εχεις στο μυαλο σου σοβαρη καταληξη..Χωρισε την!

Θα σε δει και αυτη πιο σοβαρα σαν ανθρωπο μετα.Εννοειται να μην επιδιωξεις οποιαδηποτε αναθερμανση μετα.
 

scanakias

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ίσως μια δεύτερη ευκαιρία...
και σ'εκείνη και στον εαυτό μου.
apropo γνωρίζει ότι τα έμαθα και δυστυχώς τα αρνήται όλα..
Ακόμη ένα ψέμα στη σειρά...
Ποιά είναι η σοβαρή κατάληξη? Νομίζω το ότι είσαι με κάποιον μαζί είναι αρκετά σοβαρό σήμερα. 
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ίσως μια δεύτερη ευκαιρία...
και σ'εκείνη και στον εαυτό μου.
apropo γνωρίζει ότι τα έμαθα και δυστυχώς τα αρνήται όλα..
Ακόμη ένα ψέμα στη σειρά...
Ποιά είναι η σοβαρή κατάληξη? Νομίζω το ότι είσαι με κάποιον μαζί είναι αρκετά σοβαρό σήμερα. 
Αν θες πες μας με ποια προοπτική ξεκίνησες την συγκεκριμένη σχέση ενω γνωρίζες το τι παίζει με την κοπέλα ?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ίσως μια δεύτερη ευκαιρία...
και σ'εκείνη και στον εαυτό μου.
apropo γνωρίζει ότι τα έμαθα και δυστυχώς τα αρνήται όλα..
Ακόμη ένα ψέμα στη σειρά...
Ποιά είναι η σοβαρή κατάληξη? Νομίζω το ότι είσαι με κάποιον μαζί είναι αρκετά σοβαρό σήμερα. 

Δευτερη ευκαιρια????

Το μεγαλυτερο λαθος που μπορει να κανεις.

Μην χανεις την αυτοεκτιμηση σου.

Υπαρχει κατι που πολλες φορες οι ανδρες το ξεχνανε.Αυτο ειναι η Αξιοπρεπεια.

Η σοβαρη καταληξη εννοουμε ειναι να εξακολουθεις να εχεις σχεση μαζι της.

Φυσικα και μην κανεις κατι τετοιο.

Μονο εσυ θα χασεις(σε ολους τους τομεις) . Οχι αυτη.
 

scanakias

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Χωρίς καμμιά προοπτική γιατί είχα "μπουχτίσει" από σχέσεις με προοπτική. Καθαρά ερωτική επαφή στην αρχή. Αλλά επαναλαμβάνω ότι υπάρχουν τα "σκληρά" ναρκωτικά υπάρχουν και τα "ήπια"...Νόμιζα ότι είχα να κάνω με τα ήπια. Μετά όμως έρχεται η εξέλιξη σε μία σχέση και πράγματι φίλε μου αυτή τη στιγμή ψάχνω απεγνωσμένα την αξιοπρέπειά μου και την αυτοεκτίμησή μου.
Δυστυχώς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom