Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Προσεξε μη σου τυχει εσενα κανα κρακ,και τοτε την εβαψες.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Σημερα η χοντρη δουλευε ολη μερα. Την εχω βαλει και δουλευει και τα απογευματα.....μετα το βραδυ καθαριζει και το σπιτι και μαγιρευει για την αλλη μερα. Το κακο ειναι οτι δεν εχει ορεξη για σεξ . Λετε να μου την κανει με κανεναν αλλο
 

Επισκέπτης
Γιατι να μαγειρευει για την αλλη μερα,δεν καταλαβα?Στην κουζινα μωρη,φτιαξε να φαμε κατι ζεστο μωρη πατσολα που θα ζεσταινω το φαι αυριο...
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν προλαβαινει ρε παιδια . εχουμε οργανωση στο σπιτι μας
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Δεν υπαρχει η λεξη δεν προλαβενει.  Καλυτερα οταν ερχεται σπιτι να κανει δουλειες παρα να καθεται πανω σου γιατι μην σε αφησει χωρις μεση. Τωρα οσο για το αν εχει βρει αλλον το βλεπω λιγο δυσκολο για  :pipa2: :pipa2: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Επισκέπτης
Ετσι μπραβο...Ζεστο φαι,και σιδερωμενο πουκαμισο,αλλιως δεν εχει πουτσο.

Βρες αλλον να κατσει κατω απ'το βαρελι μωρη φακλανα που μου ετοιμαζεις το φαι για αυριο.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ναι τωρα ειναι δυσκολοτερο γιατι πηρε αλλα 7 κιλα απο το πολυ παγωτο που τρωει. Δεν προλαβαινω να αγοραζω αλομα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
χτες ειπε οτι θα φυγει να παει παλυ στα σπιτια....εβαλα τα γελια. Της ειπα να γδυθει και να κατσει μπροστα σε ενα καθρευτει. το εκανε και εβαλε τα κλαματα.....
Μετα δουλεψε η ζωνη ..
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τα περνει πολυ γρηγορα και εχουμε χασει το μετρημα.
πρεπει να εχει παει 160 τωρα. το χειμωνα χανει ευκολοτερα
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
160    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Μια χαρα ειναι αν το καλο σκευτεις ειναι σαν να εχεις 2,5 η 3 φυσιολογικες γυναικεις πρεπει να εισαι πολλυ τυχερος. Οσο για το που θελει να παει παλι στα σπιτια στειλτην και οτι σου φερει.Το πρωι στην κανονικη δουλεια και το βραδυ στα σπιτια.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι ρε φιλε που θα την αφησω να παει στα σπιτια. Γυναικα μου δεν ειναι πουτανα.
Σοβαρολογω εκει θα λιωσει με την σβουγγαριστα στο χερι.
παντως το προτεινε να την παρουν σε ενα σπιτι και την εδιωξαν...και απο καθαριστρια γιατι τωρα δεν μπορει να σκηψει απο το παχος. Ασε δεν πολυ βρισκει δουλεια τωρα τελευταια
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
κανε οτι θες Παντως οσο περισσοτερες ωρες ειναι σπιτι κυνδινευεις αν εχει πολλες ορμες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ο εκπληκτικος τυπος bbwlover εβαλε και αλλα βιντεακια απτην χοντρη στο γνωστο σαιτ που τα βαζει παντα :2funny:
τα συγκεκριμενα μπορουν να μπουν και στο θρεντ σοκαριστικα βιντεο :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
οχι ρε φιλε που θα την αφησω να παει στα σπιτια. Γυναικα μου δεν ειναι πουτανα.
Σοβαρολογω εκει θα λιωσει με την σβουγγαριστα στο χερι.
παντως το προτεινε να την παρουν σε ενα σπιτι και την εδιωξαν...και απο καθαριστρια γιατι τωρα δεν μπορει να σκηψει απο το παχος. Ασε δεν πολυ βρισκει δουλεια τωρα τελευταια
δεν πιστευω να σε στρωσει στην δουλεια τυπε :think:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
καααθομαι ολη μέρα και σκεφτομαι ολη μέρα. Αυτή δουλεύει αλλα μου ζήτησε να την παω διακοπες.
αυτη βεβαια θα βαλει τα λεφτα . εγω το κορμη μου ......θα το απλωσω σε καμμια παραλια.
εχει ενα μαγιω που ειναι πολυ μικρο ολοσωμο και ολος ο κωλος της βγαινει εξω χα χα
λεφτα δεν εχει για αλλο ...μια χαρα ειναι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
μονον που ντρεπομαι να την κυκλοφορισω στη παραλια....αυτο ειναι το προβλημα μου ΄΄΄΄
δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.
για το βραδυ και το σπιτι καλη ειναι. ασε που μαγιρευει και τελεια. αμα θελετε δες τε την σε βιντεο ξερετε που
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
μονον που ντρεπομαι να την κυκλοφορισω στη παραλια....αυτο ειναι το προβλημα μου ΄΄΄΄
δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.
για το βραδυ και το σπιτι καλη ειναι. ασε που μαγιρευει και τελεια. αμα θελετε δες τε την σε βιντεο ξερετε που
τα ειδαμε τυπε :2funny:
της αρεσει να κουναει τον κωλο τυπε? :2funny: :2funny:
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
μονον που ντρεπομαι να την κυκλοφορισω στη παραλια....αυτο ειναι το προβλημα μου ΄΄΄΄
δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.
για το βραδυ και το σπιτι καλη ειναι. ασε που μαγιρευει και τελεια. αμα θελετε δες τε την σε βιντεο ξερετε που
να την πας στα μαλια στην κρητη φιλε,εσυ θα μεθας με τους αγγλους,και αυτοι θα παιρνει παρτουζες ολη μερα.αυτες ειναι διακοπες φιλε, :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
να την πας στα μαλια στην κρητη φιλε,εσυ θα μεθας με τους αγγλους,και αυτοι θα παιρνει παρτουζες ολη μερα.αυτες ειναι διακοπες φιλε, :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τα νεφρα μου ρε τυπε
τι ειπες τωρα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom