Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εξυπνος εισα lagoudaki. δεν καταλαβα φαινομαι για κερατας. Μακρια τα χερια απο την γυναικα μου δεν κανω τετειεσ πλακας πια τελιωσε
οχι ρε το παρεξηγησες!!εμεις θα παμε να δουμε αν παιζει τιποτα,σιγα μην πειραξουμε την γυναικα σου,τι ειμαστε;τιποτα κολοπαιδα;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εχω παντα μια λουριδα για τον κωλο της. Οταν ειναι γυμνη ποναει παρα πολυ
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ξερω εγω παει να κανετε καμμια πλακα...μου εχουν κανει αρκετες και αυτησ και μενα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ακου φαπες. ηταν μια περιοδος που ειχα πεσει ψυχολογικα λογο της μεσης και λογο ογκου της γυναικασ μου δεν καταφερα να τη συγκρατησω....με το βαρος που εχει.
τωρα αυτα ειναι παρελθον
φιλε θελω να στο πω απο καιρο αλλα σε ντρεπομουν
απο τοτε που ειδα στο βιντεο την γυναικα σου
νομιζω πως την εχω ερωτευτει ρε γαμωτο
τι να κανω;

 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
βεβαια το παιχνιδι γυρισε παει και τελειωσε. οι φαπες ειναι παρελθον. Οσα πιο πολλα κιλα περνει τοσο πιο αρνακι γινεται.
καλα αυτο ειναι σιγουρο,της πηρες τον αερα πια,απλα αμα παρει πολλα κιλα μην σου ξηλωσει τις κασες απο τις πορτες και εχεις προβλημα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
φιλε θελω να στο πω απο καιρο αλλα σε ντρεπομουν
απο τοτε που ειδα στο βιντεο την γυναικα σου
νομιζω πως την εχω ερωτευτει ρε γαμωτο
τι να κανω;
να πινεις νερο με οζον!!αντε να χαθεις ρε γαιδουρι που το λες κιολας
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
χαιρομαι οταν την ερωτευονται αλλα δεν πεφτω στη παγιδα ... ειμαι και λιγο ζηλιαρης
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ξερω εγω παει να κανετε καμμια πλακα...μου εχουν κανει αρκετες και αυτησ και μενα
ναι αλλα δεν ηταν συναγωνιστες απο εδω μεσα,εμεις ειμαστε ολοι για εναν και ενας για ολους εδω μεσα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
χαιρομαι οταν την ερωτευονται αλλα δεν πεφτω στη παγιδα ... ειμαι και λιγο ζηλιαρης
να προσεχεις ομως γιατι ειναι ευαλωτο το κοριτσι και θα του ριξουν τιποτα πουτσιες παλι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αφηστε τα ψοφια δεν πιανουν. και μενα μου αρεσουν οι παρτουζες αλλα δεν θα την ξαναπαθω αλλη φορα.....εχουν γινει διαφρρα απο την γειτονια και δεν γουσταρω. Εχουμε και ενα ονομα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αφηστε τα ψοφια δεν πιανουν. και μενα μου αρεσουν οι παρτουζες αλλα δεν θα την ξαναπαθω αλλη φορα.....εχουν γινει διαφρρα απο την γειτονια και δεν γουσταρω. Εχουμε και ενα ονομα
για λεγε;κανενα σκηνικο με τον μπακαλη;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι μωρε αλλες φασεις ....σαν επαγγελματιας που ηταν υπηρχε ενα παρελθον και ειχαμε διαφορα προβληματα. Δεν ειναι ευκολο να την κανεις κυρια
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αναγκαζομαι και εγω και κανω τα στραβα ματια καμμια φορα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οταν παντρευτης επαγγελματια να ξερετε οτι κοβεισ το ψωμι καποιου αλλου και υπαρχουν προβληματα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
και παλι ομως το οτι ειναι τοσο χονρη μας εσωσε. Ειναι πολυ θετικο να παντρευτης μια πολυ χοντρη επαγγελματια γιατι θα εχεις λιγοτερα προβληματα με αυτους που δουλευε πριν
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
οχι μωρε αλλες φασεις ....σαν επαγγελματιας που ηταν υπηρχε ενα παρελθον και ειχαμε διαφορα προβληματα. Δεν ειναι ευκολο να την κανεις κυρια
απλα φοβαμε μην την ειχα παρει τοτε που δουλευε και νιωθω ασχημα τωρα που τα λεμε εδω,γιατι ειχα κανει κατι μερεμετια στην λιοσιων
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
και παλι ομως το οτι ειναι τοσο χονρη μας εσωσε. Ειναι πολυ θετικο να παντρευτης μια πολυ χοντρη επαγγελματια γιατι θα εχεις λιγοτερα προβληματα με αυτους που δουλευε πριν
καταλαβαινω,προσπαθουν να την χωσουν στην δουλεια ε;το νου σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom