Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
φοραει στρινκ δεν καταλαβαινω δηλαδη γιατι να μην φοραει. Εγω της το αγορασα μαυρο αμα θελετε να το δειτε να το φοραει εχω και φωτο.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ειναι μεγαλυτερο κριμας που δεν μπορω να βαλω φωτο να την δειτε
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παντος σημερα φερθηκα αντρικια. πηρα την λουριδα και την εβαλα να γονατισει και να μου υποσχεθει οτι δεν θα με ξανακερατωσει. Δεν την εδειρα αλλα της ειπα οτι την επομενη φορα εκτος απο το ξυλο θα την κουρεψω κιολας
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
παντος σημερα φερθηκα αντρικια. πηρα την λουριδα και την εβαλα να γονατισει και να μου υποσχεθει οτι δεν θα με ξανακερατωσει. Δεν την εδειρα αλλα της ειπα οτι την επομενη φορα εκτος απο το ξυλο θα την κουρεψω κιολας
τυπε τις μιλησε σκληρα? εκλαψε η γκομενα για την παρτυ σου κιολας?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
παντος σημερα φερθηκα αντρικια. πηρα την λουριδα και την εβαλα να γονατισει και να μου υποσχεθει οτι δεν θα με ξανακερατωσει. Δεν την εδειρα αλλα της ειπα οτι την επομενη φορα εκτος απο το ξυλο θα την κουρεψω κιολας
Ετσι οπως ηταν στα γονατα δεν την εβαζες να σου παιξει και κανενα κλαρινετο;για να καταλαβει ποιο ειναι το αφεντικο στο σπιτι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Καταβροχθησε 2 κιλα παγωτο μετα απο αυτην την εξηγα.
Δεν μπορει να σταματισει να τρωει εχει ξεπερασει καθε οριο ,,ειναι αληθεια πως για να βρω το μουνι της ψαχνω κατω απο την κοιλια.
τωρα σοβαρα δεν μπορει να πληθει μονη της θελει βοηθεια. Δεν κανω πλακα παιδια ...την πλενω και της ξυριζω εγω το μουνι και τα ποδια. Με κουραζουν ολα αυτα γιατι εχω και την μεση μου. Το προβλημα ειναι οτι ολο περνει κιλα.....ε καταλαβατε υπαρχουν και μερικα ορια
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
γονατισε που λετε και δεν μπορουσε να σηκωθει. Μου εβγαλε τη μεση να την σηκωσω .
δηλαδη αμα αυτη η γυναικα με απαταει και θελει γκομενο εγω δεν εχω καμμια ελπιδα να βρω καμμια πιο φυσιολογικη για να την κυκλοφοραω.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
στην αρχη που ητνα πιο αδυνατη μου εκανε και κολπα. Τωρα που καταλαβα πως την πηδανε και την διωχνουν, αμα με ξαναπατησει θα παθει μεγαλη πλακα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εμ τοτε  δεν σε α-παταει οπωs λεs....Σκετα  σε παταει!!!!!!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Καταβροχθησε 2 κιλα παγωτο μετα απο αυτην την εξηγα.
Δεν μπορει να σταματισει να τρωει εχει ξεπερασει καθε οριο ,,ειναι αληθεια πως για να βρω το μουνι της ψαχνω κατω απο την κοιλια.
τωρα σοβαρα δεν μπορει να πληθει μονη της θελει βοηθεια. Δεν κανω πλακα παιδια ...την πλενω και της ξυριζω εγω το μουνι και τα ποδια. Με κουραζουν ολα αυτα γιατι εχω και την μεση μου. Το προβλημα ειναι οτι ολο περνει κιλα.....ε καταλαβατε υπαρχουν και μερικα ορια
γιατι δεν την πας σε κανενα βενζιναδικο για πλυσιμο;ξερω ενα που στα 3 εχεις δωρο 1
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
γονατισε που λετε και δεν μπορουσε να σηκωθει. Μου εβγαλε τη μεση να την σηκωσω .
δηλαδη αμα αυτη η γυναικα με απαταει και θελει γκομενο εγω δεν εχω καμμια ελπιδα να βρω καμμια πιο φυσιολογικη για να την κυκλοφοραω.
αφου γονατισε και σε πιπωσε στα αρχιδια σου μετα,τι ηθελες να την σηκωσεις;για να σε πιασει η μεση σου;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
στην αρχη που ητνα πιο αδυνατη μου εκανε και κολπα. Τωρα που καταλαβα πως την πηδανε και την διωχνουν, αμα με ξαναπατησει θα παθει μεγαλη πλακα

Eλπιζω μοναχα να μην την γηροκομησειs κιολαs............Πηγαινε την για αποσυρση τωρα που ναι νωριs ακομα....
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
αφου γονατισε και σε πιπωσε στα αρχιδια σου μετα,τι ηθελες να την σηκωσεις;για να σε πιασει η μεση σου;
ρε μπλοουερ α αϊ σικτιρ
απο τα γελια θα πάθουμε και τίποτα .
αυτά που περιγραφεις είναι κατι σαν οδυσσεια ρε φίλε.Να γελάσω η να κλαίω???
αρκανσ =εγραψες και πάλι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
να γλυτωσει και τα τελη ταξινομησης

Eτσι ετσι.....Μολιs γνωριστουνε με μαs, ολα μελι γαλα.........Μετα γνωριζονται με το φαι.......και γινονται αυτοκολητεs
Μαs πετανε εμαs , που ειμστε το μελι και πεφτουνε με τα μουτρα στο γαλα........Μετα γινονται κατι παιδια, ναααα!!!
Γαλο--αναθρεμενα,  η  γαλοθρεφταρια  καλυτερα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom