Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
στην αρχη που ητνα πιο αδυνατη μου εκανε και κολπα. Τωρα που καταλαβα πως την πηδανε και την διωχνουν, αμα με ξαναπατησει θα παθει μεγαλη πλακα
σε ποιο σημειο σε παταει δηλαδη;στην μεση μηπως;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
γιατι ρε παιδια και αλλες γυναικες εχουν προβλημα ορμονικο και παχαινουν. Πρεπει να ευχαριστει τον θεο που εμενα μου αρεσουν οι χοντρες και δεν την διωχνω γιατι εγω θα μπορουσα να ριξω και μοντελα με τηνε εμφανιση που εχω. Αμα δεν ειχα την μεση μου θα τρεχανε οι γυναικες απο πισω μου. Αμα βρω και δουλεια , καμμια καλη θεση θα ειχα ενα σωρο γκομενες
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
γιατι ρε παιδια και αλλες γυναικες εχουν προβλημα ορμονικο και παχαινουν. Πρεπει να ευχαριστει τον θεο που εμενα μου αρεσουν οι χοντρες και δεν την διωχνω γιατι εγω θα μπορουσα να ριξω και μοντελα με τηνε εμφανιση που εχω. Αμα δεν ειχα την μεση μου θα τρεχανε οι γυναικες απο πισω μου. Αμα βρω και δουλεια , καμμια καλη θεση θα ειχα ενα σωρο γκομενες
σαν τι δουλεια να βρεις;
που να μαζευονται και οι γκομενες
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
απλως δεν ξερουν τα προσοντα μου...οχι η μαλακο που λεει οτι ειμαι τεμπελης και με συντηρει.
Μωρη ουτε μονη σου δεν μπορεις να πλυνεις το μουνι σου, καριολα και λες πως με συντηρεις
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εβαλε τα κλαμματα μολις της ειπα πως δεν μπορει να πλυθει μονη της απο το παχος.
της λεω εισαι σαν ελεφαντας που κλεει χα χα.
της εχβ ριξει τελειως το ηθικο......χα χα και να δειτε που δεν θα ξανατολμησει να με απαησει
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
εβαλε τα κλαμματα μολις της ειπα πως δεν μπορει να πλυθει μονη της απο το παχος.
της λεω εισαι σαν ελεφαντας που κλεει χα χα.
της εχβ ριξει τελειως το ηθικο......χα χα και να δειτε που δεν θα ξανατολμησει να με απαησει
μην της φερεσε ετσι
ελεφας ελεφας
αλλα και ελεφες ειναι ευαισθητοι
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
γιατι ρε παιδια και αλλες γυναικες εχουν προβλημα ορμονικο και παχαινουν. Πρεπει να ευχαριστει τον θεο που εμενα μου αρεσουν οι χοντρες και δεν την διωχνω γιατι εγω θα μπορουσα να ριξω και μοντελα με τηνε εμφανιση που εχω. Αμα δεν ειχα την μεση μου θα τρεχανε οι γυναικες απο πισω μου. Αμα βρω και δουλεια , καμμια καλη θεση θα ειχα ενα σωρο γκομενες

τελικά γιατι δεν αρχίζεις τάι τσι να φτιάξεις το πρόβλημα με την μέση σου. Σουτάρεις έπειτα τη χοντρή και τα φτιάχνεις με μια τραπεζικό που θα έχει και ταγιέρ, θα είναι πλούσια και έκφυλη μουνάρα!!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Μια μερα εφερα μια πουτανα σπιτι. Ουκρανεζα γκομεναρα. Την πληρωσα με τα λεφτα που μου εδωσε η χοντρη για να περασουμε τον μηνα. αυτη νομιζε πως ηταν γκομενα μου χσ χα χα
Μας εφτιαξε καφε και την εβαλα να κατσει να με δει πως τα καταφερνω με την Ουκρανεζα.
Η χοντρη καθοταν και κοιταζε σε μια γωνια .......μετα αφου τελιωσα εφαγε και ξυλο απο πανω .....γιατι μου εκανε και σκηνες ζηλοτυπιας.
δεν μπορουσαμε να περασουμε μηνα και την εβαλα να δουλευει και σε αλλη δουλεια καθαριστρια βραδυνη σε γραφεια
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
απλως δεν ξερουν τα προσοντα μου...οχι η μαλακο που λεει οτι ειμαι τεμπελης και με συντηρει.
Μωρη ουτε μονη σου δεν μπορεις να πλυνεις το μουνι σου, καριολα και λες πως με συντηρεις
αστην να λεει!!μια χαρα εισαι και παιδαρος οπως λες,μην ανησυχεις δουλεια θα βρεθει,ειδικα αν βρεις προεδρος σε καμμια πολυεθνικη τοτε θα δεις τι εχει να γινει
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
πρεπει καποιος να δουλευει καλα στην οικογενεια με την κριση που υπαρχει τωρα.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Μια μερα εφερα μια πουτανα σπιτι. Ουκρανεζα γκομεναρα. Την πληρωσα με τα λεφτα που μου εδωσε η χοντρη για να περασουμε τον μηνα. αυτη νομιζε πως ηταν γκομενα μου χσ χα χα
Μας εφτιαξε καφε και την εβαλα να κατσει να με δει πως τα καταφερνω με την Ουκρανεζα.
Η χοντρη καθοταν και κοιταζε σε μια γωνια .......μετα αφου τελιωσα εφαγε και ξυλο απο πανω .....γιατι μου εκανε και σκηνες ζηλοτυπιας.
δεν μπορουσαμε να περασουμε μηνα και την εβαλα να δουλευει και σε αλλη δουλεια καθαριστρια βραδυνη σε γραφεια
το ξυλο ποιος το εφαγε;η χοντρη η η ουκρανεζα;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
πρεπει καποιος να δουλευει καλα στην οικογενεια με την κριση που υπαρχει τωρα.
ολοι μαζι σου ειμαστε αρχηγε!!!!σε καμμια οικοδομη την εχεις στειλει για κανενα μεροκαματο;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ασε εγω πιστευω πως κρυφα κρυφα της δινουν κια κανενα λεφτο και κανει και κατι. Γιατι σαν καθαριστρια κουνιεται με τα δυσκολιας απο το παχος. Δεν πρεπει να εχει ξεχασει το παλιο της επαγγελμα τελειως.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
η χοντρη βεβαια εφαγε το ξυλο αυτη ειναι η γυναικα μου. η ουκρανεζα ειρθε μαζι μου γιατι την πληρωσα . Η χοντρη εχει υποχρεωσει να τρωει ξυλο απο τον αντρα της οποτε αυτος θελει.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ασε εγω πιστευω πως κρυφα κρυφα της δινουν κια κανενα λεφτο και κανει και κατι. Γιατι σαν καθαριστρια κουνιεται με τα δυσκολιας απο το παχος. Δεν πρεπει να εχει ξεχασει το παλιο της επαγγελμα τελειως.
λες να την πιπωνουν;θελεις να παμε 2-3 απο εδω να δουμε τι παιζει και αμα δουμε τιποτα περιεργο να τα γαμησουμε ολα;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ασε εγω πιστευω πως κρυφα κρυφα της δινουν κια κανενα λεφτο και κανει και κατι. Γιατι σαν καθαριστρια κουνιεται με τα δυσκολιας απο το παχος. Δεν πρεπει να εχει ξεχασει το παλιο της επαγγελμα τελειως.

Σιγουρα τα παιρνει απο τα Slim Line..............Να τρομαζει τιs γυναικεs , πωs ηταν πριν  και βαζουν μια αλλη, να δειξει πωs θα γινουν μετα.......Ετσι και η δικια μου.......σε 2 βδομαδεs, εχασε 15 μερεs και 1350 Ευρω
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εξυπνος εισα lagoudaki. δεν καταλαβα φαινομαι για κερατας. Μακρια τα χερια απο την γυναικα μου δεν κανω τετειεσ πλακας πια τελιωσε
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
η χοντρη βεβαια εφαγε το ξυλο αυτη ειναι η γυναικα μου. η ουκρανεζα ειρθε μαζι μου γιατι την πληρωσα . Η χοντρη εχει υποχρεωσει να τρωει ξυλο απο τον αντρα της οποτε αυτος θελει.
εισαι το ινδαλμα μου!!!!!!!!!!!ετσι πρεπει να ειναι ο αντρας!!!αν και μου τα χαλασες παλια που σου εριξε κατι φαπες αλλα τωρα το γυρισες το παιχνιδι απο οτι βλεπω
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
βεβαια το παιχνιδι γυρισε παει και τελειωσε. οι φαπες ειναι παρελθον. Οσα πιο πολλα κιλα περνει τοσο πιο αρνακι γινεται.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ακου φαπες. ηταν μια περιοδος που ειχα πεσει ψυχολογικα λογο της μεσης και λογο ογκου της γυναικασ μου δεν καταφερα να τη συγκρατησω....με το βαρος που εχει.
τωρα αυτα ειναι παρελθον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom