Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
το κολλάν το φοράει με κόκκινη γόβα στιλλέτο;
Αν ναι, τότε θα πρέπει να είσαι πολύ τυχερός γιατι τρελλαίνομαι για τέτοιο ντύσιμο. Εχεις σκευτεί να την στήλεις σε διαιτολόγο; Μπορείτε να κάνετε μαζί υγειηνή διατροφή και διαλογισμό!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
και εγω.καλα μονο στην ιδεα εχω καυλωσει πολυ!!!!!!!!!πινω νερο με οζον να μου φυγει η καψα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
θα το τηρήσει. Πρωτα πρωτα εχει γινει γελοια. Ειναι 150 γουρουνα και οταν γδυνεται την κοροιδευουν ακομα και αυτοι που θελουν να πανε μαζι της. Το βλεπει και η ιδια. Ενω εγω πραγματικα γουσταρω να βλεπω την κηταριτιδα και την τεραστια κοιλια της .......
καυλωνω με τον τεραστιο κωλο της και το ξερει ενω με τους αλλους καταλαβαινει πως την θελουν για ενα ξεπεταγμα και αντε γεια. να γαμισουμε την χοντρη να σπασουμε και λιγο πλακα

Ρε μην λές πολλά ρε!!!!
Πρόσεχε και μην μεθάς τόσο πολύ όταν είναι και οι άλλοι , μην στον φορμάρει κανένας πάνω στο μεθύσι και κερατώσεις τη φουκαριάρα τη χοντρή και κάνεις τσίου τσίου την άλλη μέρα!!  :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και εγω.καλα μονο στην ιδεα εχω καυλωσει πολυ!!!!!!!!!πινω νερο με οζον να μου φυγει η καψα

το νερό με όζον θεραπευει τα πάντα. Εγώ πίνω κάθε πρωγί και μπορώ να είμαι καυλομένος όλη μέρα και το μεγαλύτερο μέρος της νύχτας. bbwlover, έχεις δοκιμάσει να πιείς και να δώσεις και στην δικιά σου. Θα σε βοηθήσει και με την μέση σου.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ντυνετε σε ειδικα μαγαζια για γυναικες extra large . οποτε δεν εχει προβλημα βρησκει οτι νουμενρο θελει. Ακομα και κυλοτες απο τετια μαγαζια αγοραζει
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εχω ανεβασει βιντο που τριβεται με λαδι Καλαματας . δεν κανω πλακα στο συνηθισμενο μερος ειναι
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Τους ειπα οτι μακρια απο την γυναικα μου γιατι θα θυμωσω. αλλα μετα δεν θυμαμε πολλα γιατι το εριξα και στα ουζα.

E... αφού είχες πάρτυ στο σπίτι με φίλους... κ το ρίξατε μετά κ στα ούζα... ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ??? :grin: :2funny: :rockon:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εχω ανεβασει βιντο που τριβεται με λαδι Καλαματας . δεν κανω πλακα στο συνηθισμενο μερος ειναι
να της δωσεις να βαλει αντισκωριακο,αυτο που βαζουμε στους μεντεσεδες να μην τριζουν οι πορτες κραταει πιο πολυ και ειναι φθηνοτερο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ντυνετε σε ειδικα μαγαζια για γυναικες extra large . οποτε δεν εχει προβλημα βρησκει οτι νουμενρο θελει. Ακομα και κυλοτες απο τετια μαγαζια αγοραζει
στρινγκ φοραει τυπε μου?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
το νερό με όζον θεραπευει τα πάντα. Εγώ πίνω κάθε πρωγί και μπορώ να είμαι καυλομένος όλη μέρα και το μεγαλύτερο μέρος της νύχτας. bbwlover, έχεις δοκιμάσει να πιείς και να δώσεις και στην δικιά σου. Θα σε βοηθήσει και με την μέση σου.
οτι λεει ο γιατρος ειναι σωστο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δε μπορω να εκθεσω κοσμο ρε σεις..

πρεπει να δειξω και καλη διαγωγη, γιατι περιμενω ακομη να μου πει ο bbw το ok για εκεινον τον καφε γνωριμιας..


σας παρακαλω, μη με φερνετε σε δυσκολη θεση. ελπιζω να καταλαβαινετε..



μετα τιμης διατελώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom