Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ηρθαν κατι φιλοι μου σπιτι και κατσαμε αργα το βραδυ και πιναμε μπυρες. Ειχαμε βαλει την χοντρη να μαγειρευει χα χα χα μεγαλη φαση. Ειμουνα τελειως μεθυσμενος ουτε που ηξερα τι μου γινοταν. Η γυναικα μου το ιδιο ...πινει και αυτη πολυ μπυρα ετσι εγινε το κακο. καποιος πρεπει να την κανονισε το καταλαβα .....παρολο που ημουνα μεθυσμενος. Ξερεις τωρα χαρη πλακας της πιανανε το κωλο. Εγω παρεξηγηθηκε και επαιξα ξυλο με τον απο δαυτους. για την τιμη της γυναικας μου. Αλλα δυστυχως πιο αργα μαλλον κοιμηθηκε με ενα απο τους φιλους μου, μπορει και με ολους δεν θυμαμε τι εγινε απο το πολυ μεθυσι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
σημερα ζυγιστικε και εχει παρει 15 κιλα χα χα χα εχει ξεχιλωσει τελειως που να βρει αντρα ...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ελα ρε απιστευτε τυπε!!!!!!!!!!!!!μας πεθανες,που εισαι;δεν εδωσες σημεια ζωης και το μυαλο μας πηγε στο κακο,βρε αστην να την πηδαει και κανενας αλλος για να μην ζηταει απο εσενα συνεχεια,που να γαμας τωρα με αυτη την ζεστη και με την μεση σου χαλια;αραξε στο μπαλκονι με τα παγωμενα μπυρονια και ολα οκ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ηρθαν κατι φιλοι μου σπιτι και κατσαμε αργα το βραδυ και πιναμε μπυρες. Ειχαμε βαλει την χοντρη να μαγειρευει χα χα χα μεγαλη φαση. Ειμουνα τελειως μεθυσμενος ουτε που ηξερα τι μου γινοταν. Η γυναικα μου το ιδιο ...πινει και αυτη πολυ μπυρα ετσι εγινε το κακο. καποιος πρεπει να την κανονισε το καταλαβα .....παρολο που ημουνα μεθυσμενος. Ξερεις τωρα χαρη πλακας της πιανανε το κωλο. Εγω παρεξηγηθηκε και επαιξα ξυλο με τον απο δαυτους. για την τιμη της γυναικας μου. Αλλα δυστυχως πιο αργα μαλλον κοιμηθηκε με ενα απο τους φιλους μου, μπορει και με ολους δεν θυμαμε τι εγινε απο το πολυ μεθυσι
εισαι μεγαλη μορφη ρε τυπε :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
φίλε στο ξύλο που παίξατε χρησιμοποίησες χτυπήματα κούνγκ-φου tiger and crane;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι ρε φιλε κατι σπρωξιματα τι νομισες οτι καναμε τζιου τζιου. Τους ειπα οτι μακρια απο την γυναικα μου γιατι θα θυμωσω. αλλα μετα δεν θυμαμε πολλα γιατι το εριξα και στα ουζα.
Η δικια μου σαν να μην εγινε τιποτα την αλλη μερα καταλαβατε. Πρεπει να βαλω ταξη στο σπιτι μου
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
βασικα έτσι όπως πίνεις εσύ πρέπει να μάθεις την τεχνική drunken master
όριστε και βίντεο για την εκπαίδευση:

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
οχι ρε φιλε κατι σπρωξιματα τι νομισες οτι καναμε τζιου τζιου. Τους ειπα οτι μακρια απο την γυναικα μου γιατι θα θυμωσω. αλλα μετα δεν θυμαμε πολλα γιατι το εριξα και στα ουζα.
Η δικια μου σαν να μην εγινε τιποτα την αλλη μερα καταλαβατε. Πρεπει να βαλω ταξη στο σπιτι μου
μεγαλε τυπε μου εσυ
βαλε ταξη γιατι πολυ λασκα τα αφησες τα πραγματα δικε μου
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
οχι ρε φιλε κατι σπρωξιματα τι νομισες οτι καναμε τζιου τζιου. Τους ειπα οτι μακρια απο την γυναικα μου γιατι θα θυμωσω. αλλα μετα δεν θυμαμε πολλα γιατι το εριξα και στα ουζα.
Η δικια μου σαν να μην εγινε τιποτα την αλλη μερα καταλαβατε. Πρεπει να βαλω ταξη στο σπιτι μου
φιλε απο τα πολλα τα ουζα,μηπως εγινε και καμια παρτουζα? καταλαβες κατι τετοιο?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τελικα σημερα το μεσημερι της εξηγηθηκα ωραια και αντρικια. Της ειπα οτι δεν θα ξανα ανεχτω να παει με αλλους ακομα και αν ειναι μεθυσμενη. Μου ειπε οτι της κανουν δωρακια εκει στο γραφειο που καθαριζει .....καταλαβατε. Ακου εκει δεν λεει να ξεχασει το παρελθον της ρε γαμωτο.
εβαλε τα κλαματα και μου ειπε πως θα ειναι παντα πιστη σε μενα ......
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
τελικα σημερα το μεσημερι της εξηγηθηκα ωραια και αντρικια. Της ειπα οτι δεν θα ξανα ανεχτω να παει με αλλους ακομα και αν ειναι μεθυσμενη. Μου ειπε οτι της κανουν δωρακια εκει στο γραφειο που καθαριζει .....καταλαβατε. Ακου εκει δεν λεει να ξεχασει το παρελθον της ρε γαμωτο.
εβαλε τα κλαματα και μου ειπε πως θα ειναι παντα πιστη σε μενα ......
ελα ρε τυπε τι εγινε?
καλα τις ειπες τις γυναικας σου.
θα το τηρησει ομος? η θα αρχισε να γαμιετε πιο πολυ?
γιατι συνηθως γινετε το δευτερο να ξερεις.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
θα το τηρήσει. Πρωτα πρωτα εχει γινει γελοια. Ειναι 150 γουρουνα και οταν γδυνεται την κοροιδευουν ακομα και αυτοι που θελουν να πανε μαζι της. Το βλεπει και η ιδια. Ενω εγω πραγματικα γουσταρω να βλεπω την κηταριτιδα και την τεραστια κοιλια της .......
καυλωνω με τον τεραστιο κωλο της και το ξερει ενω με τους αλλους καταλαβαινει πως την θελουν για ενα ξεπεταγμα και αντε γεια. να γαμισουμε την χοντρη να σπασουμε και λιγο πλακα
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
θα το τηρήσει. Πρωτα πρωτα εχει γινει γελοια. Ειναι 150 γουρουνα και οταν γδυνεται την κοροιδευουν ακομα και αυτοι που θελουν να πανε μαζι της. Το βλεπει και η ιδια. Ενω εγω πραγματικα γουσταρω να βλεπω την κηταριτιδα και την τεραστια κοιλια της .......
καυλωνω με τον τεραστιο κωλο της και το ξερει ενω με τους αλλους καταλαβαινει πως την θελουν για ενα ξεπεταγμα και αντε γεια. να γαμισουμε την χοντρη να σπασουμε και λιγο πλακα
ρε φιλε μπορει να ειναι χοντρη η γυναικα σου.αλλα οταν πινουν και μεθανε αυτοι μπορει να την βλεπουν σαν την μονικα μπελουτσι την γυναικα σου και την γαμανε.δεν σου ετυχε εσενα καμια φορα να την δεις ετσι?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
είσαι πραγματικός τζεντλμαν!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
θα το τηρήσει. Πρωτα πρωτα εχει γινει γελοια. Ειναι 150 γουρουνα και οταν γδυνεται την κοροιδευουν ακομα και αυτοι που θελουν να πανε μαζι της. Το βλεπει και η ιδια. Ενω εγω πραγματικα γουσταρω να βλεπω την κηταριτιδα και την τεραστια κοιλια της .......
καυλωνω με τον τεραστιο κωλο της και το ξερει ενω με τους αλλους καταλαβαινει πως την θελουν για ενα ξεπεταγμα και αντε γεια. να γαμισουμε την χοντρη να σπασουμε και λιγο πλακα
ειδες σε τι παλιοκοινωνια ζουμε αρχηγε μου;αυτα να βλεπει η κουραδα..ε συγνωμη η χοντρη και να πηγαινει μονο με σενα που εισαι και αισθηματιας
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ναι ειμαι αισθηματιας και ωραιος τυπος και το καταλαβαινω οτι την κοροιδευουν.Ασε που της ειπαν κατι φιλες της οτι ειναι σεξυ και πηγε και αγορασε κολαν. Τα φορεσε και γελαγανε μαζι της.. ...ενταξι εχει ωραιο σωμα αλλα οχι και για κολαν
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
μαλακιες λενε,απλα ζηλευουν,πρεπει να ειναι μια καυλα με το κολαν,αντε τυχερεεεεεεεεεεεεεεεε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ναι ειμαι αισθηματιας και ωραιος τυπος και το καταλαβαινω οτι την κοροιδευουν.Ασε που της ειπαν κατι φιλες της οτι ειναι σεξυ και πηγε και αγορασε κολαν. Τα φορεσε και γελαγανε μαζι της.. ...ενταξι εχει ωραιο σωμα αλλα οχι και για κολαν
ειχαν κολαν στο νουμερο της τυπε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom