Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τωρα με σεβεται αυτα ειναι τα νεα δεδομενα. Την δερνω εγω και οχι αυτη αμα τυχει. εφαγε τις φαπες της με τον Αλβανο και γυρισε με το κεφαλι σκυφτο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τωρα με σεβεται αυτα ειναι τα νεα δεδομενα. Την δερνω εγω και οχι αυτη αμα τυχει. εφαγε τις φαπες της με τον Αλβανο και γυρισε με το κεφαλι σκυφτο
εισαι θεος ρε τυπε
:rockon:
ειδες τι μαλακια εκανες που την αφηνες λασκα στην αρχη?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
σωστα το επιασες. δεν ειναι να τις επιστευεσε. Τωρα οταν ερθει απο την δουλεια της εχω πει.
να μου περνει ενα τσιμπουκι και μετα να τρωει.
εχω βαλει κανονες. Οταν κοιμαμαι μεσημερι αν κανει φασαρια οταν πλενει πιατα τρωει ξυλο με την λουριδα. Το ξερει καλα αυτο και γδυνεται μονη της.
επισης θελω πληρες πρωινο τις Κυριακες στο κρεβατι
Της ειπα επισης οταν περπαταμε στο δρομο να με ακολουθει στα δυο μετρα γιατι ετσι οπως ειναι επειριαζει την υποληψη μου. Καλη για το κρεβατι αλλα οχι για να την κυκλοφοραω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
σωστα το επιασες. δεν ειναι να τις επιστευεσε. Τωρα οταν ερθει απο την δουλεια της εχω πει.
να μου περνει ενα τσιμπουκι και μετα να τρωει.
εχω βαλει κανονες. Οταν κοιμαμαι μεσημερι αν κανει φασαρια οταν πλενει πιατα τρωει ξυλο με την λουριδα. Το ξερει καλα αυτο και γδυνεται μονη της.
επισης θελω πληρες πρωινο τις Κυριακες στο κρεβατι
Της ειπα επισης οταν περπαταμε στο δρομο να με ακολουθει στα δυο μετρα γιατι ετσι οπως ειναι επειριαζει την υποληψη μου. Καλη για το κρεβατι αλλα οχι για να την κυκλοφοραω

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μεγαλεεεεε

:rockon: :rockon:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
το ξερει οτι ειναι σαν φαλαινα. ασε που την κοιτανε στο δρομο. Αλλα μου αρεσει στο κρεβατι και το ξερει γιαυτο τα δινει ολα. Αλλα οταν κυκλοφοραμε στο δρομο μας κοιτανε γιατι και εγω ειμαι λιγο αδυνατος.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
το ξερει οτι ειναι σαν φαλαινα. ασε που την κοιτανε στο δρομο. Αλλα μου αρεσει στο κρεβατι και το ξερει γιαυτο τα δινει ολα. Αλλα οταν κυκλοφοραμε στο δρομο μας κοιτανε γιατι και εγω ειμαι λιγο αδυνατος.
δεν ειναι ρατσιστικο αυτο ομως τυπε μου?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εναξι ειναι δεν ειπα οτι δεν ειναι .αλλα τι να κανουμε . οι αλλοι κοιτανε καλα καλα . Δεν την παρατησα ισα ισα εγω την μαζεψα απο την πουτανια
εσωσε μια κοπελλα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
εναξι ειναι δεν ειπα οτι δεν ειναι .αλλα τι να κανουμε . οι αλλοι κοιτανε καλα καλα . Δεν την παρατησα ισα ισα εγω την μαζεψα απο την πουτανια
εσωσε μια κοπελλα
γεια σου ρε τυπε ανθρωπιστη
:rockon: :rockon: :rockon:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
γιατι δεν εκανα κοινωνικο εργο πλακα πλακα ...για δεσ το και ετσι. καλυτερα δεν ειναι τωρα νοικοκυρα απο επαγγελματιας
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ρε δικιε μου τι σου κανει στο κρεβατι δηλ. ????????????
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
bbwlover είσαι ο θεός μου. Οταν πεθάνω θέλω να ξαναγεννηθώ σαν εσένα αλλα χωρίς τα προβλήματα στην μέση.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
σωστα το επιασες. δεν ειναι να τις επιστευεσε. Τωρα οταν ερθει απο την δουλεια της εχω πει.
να μου περνει ενα τσιμπουκι και μετα να τρωει.
εχω βαλει κανονες. Οταν κοιμαμαι μεσημερι αν κανει φασαρια οταν πλενει πιατα τρωει ξυλο με την λουριδα. Το ξερει καλα αυτο και γδυνεται μονη της.
επισης θελω πληρες πρωινο τις Κυριακες στο κρεβατι
Της ειπα επισης οταν περπαταμε στο δρομο να με ακολουθει στα δυο μετρα γιατι ετσι οπως ειναι επειριαζει την υποληψη μου. Καλη για το κρεβατι αλλα οχι για να την κυκλοφοραω
τωρα το καλοκαιρι να την βαζεις να περπαταει αναλογα με τον ηλιο,για να εχεις και σκια
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ειναι ηφαιστιο στο κρεβατι οταν ειναι ξεκουραστη. Μασ ακουνε οι γειτονες τωρα που τα παραθυρα ειναι ανοικτα. μονον που εχει σπασει το κρεβατι και εχουμε βαλει το στρωμα κατηγης.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
σωστα το επιασες. δεν ειναι να τις επιστευεσε. Τωρα οταν ερθει απο την δουλεια της εχω πει.
να μου περνει ενα τσιμπουκι και μετα να τρωει.
εχω βαλει κανονες. Οταν κοιμαμαι μεσημερι αν κανει φασαρια οταν πλενει πιατα τρωει ξυλο με την λουριδα. Το ξερει καλα αυτο και γδυνεται μονη της.
επισης θελω πληρες πρωινο τις Κυριακες στο κρεβατι
Της ειπα επισης οταν περπαταμε στο δρομο να με ακολουθει στα δυο μετρα γιατι ετσι οπως ειναι επειριαζει την υποληψη μου. Καλη για το κρεβατι αλλα οχι για να την κυκλοφοραω

τα ψυχοφαρμακα μην ξεχνας να παιρνεις.

ερε τι ατομα κυκλοφορουνε εξω.

αντε πηγαινε να φας κανα σουβλακι τωρα.

αστο καλυτερα να μασας παρα να μιλας. ;)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ειναι ηφαιστιο στο κρεβατι οταν ειναι ξεκουραστη. Μασ ακουνε οι γειτονες τωρα που τα παραθυρα ειναι ανοικτα. μονον που εχει σπασει το κρεβατι και εχουμε βαλει το στρωμα κατηγης.
να παρεις απο τα σιδερενια αυτα που ειχαμε στο στρατο
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τα ψυχοφαρμακα μην ξεχνας να παιρνεις.

ερε τι ατομα κυκλοφορουνε εξω.

αντε πηγαινε να φας κανα σουβλακι τωρα.

αστο καλυτερα να μασας παρα να μιλας. ;)
δεν τον αφηνει η χοντρη να τρωει σουβλακια
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
επισης θελω πληρες πρωινο τις Κυριακες στο κρεβατι

English
english-breakfast-blackpudding.jpg
 [/URL]   or    continental
l
breakfast,

SIR?
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
σωστα το επιασες. δεν ειναι να τις επιστευεσε. Τωρα οταν ερθει απο την δουλεια της εχω πει.
να μου περνει ενα τσιμπουκι και μετα να τρωει.
εχω βαλει κανονες. Οταν κοιμαμαι μεσημερι αν κανει φασαρια οταν πλενει πιατα τρωει ξυλο με την λουριδα. Το ξερει καλα αυτο και γδυνεται μονη της.
επισης θελω πληρες πρωινο τις Κυριακες στο κρεβατι
Της ειπα επισης οταν περπαταμε στο δρομο να με ακολουθει στα δυο μετρα γιατι ετσι οπως ειναι επειριαζει την υποληψη μου. Καλη για το κρεβατι αλλα οχι για να την κυκλοφοραω

Σωστόοοοοοοοοοοοοοοοοοος...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ειναι ηφαιστιο στο κρεβατι οταν ειναι ξεκουραστη. Μασ ακουνε οι γειτονες τωρα που τα παραθυρα ειναι ανοικτα. μονον που εχει σπασει το κρεβατι και εχουμε βαλει το στρωμα κατηγης.
σου εχουν πεταξει κανα υπονοουμενο ρε?
προσεχε μην στην γαμησει κανας γειτονας τυπε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom