Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Πω πω ρε φιλε τι να σου πω. Πηγενε να την ραψεις απο μπρος και απο πισω αφου εκανες σχεση με ...τατανα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Αραγε μηπως την εχω δικιμασει ??????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
  Δεν υπαρχει σχεση με επαγγελματια αργα η γρηγορα θα καεις!!!!!


Παντου και παντα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις... :dancing:
Οπως εδω του παλικαριου που οπως δηλωσε ο ιδιος πριν ηταν πουτανα τωρα ειναι κυρια :headbang:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κοιτα η δικια μου επιδη ειναι και χοντρη της ριχνουν εναν και ξαναγυρναει σε μενα. Δεν φευγει απο μενα ετσι καταλαβα. Παντος ενταξι ειναι κατα βαθος καλος χαρακτηρας . Ολες του επαγγελματος ειναι

να σε ρωτήσω, όταν την δέρνεις της κάνεις και λαβές ζίου-ζίτσου;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
γιατι ρε φιλε κυρια την εκανα. Καλυτερα ειναι που την πηδαγανε και την κοροιδευανε για το σωμα της. Η που την γιουρτονανε και γελαγανε για τα κιλα της. Τα ξερει πολυ καλα αυτα και γιαυτο με εχει εκτιμήσει. Αναγκαζοτανε να περνει ακομα και τσιγγανους...
Η το ξυλο που ετρωγε γιατι δεν μπορουσε να αδυνατισει και δεν ειχε πελατες. Τα θυματε ολα αυτα γιαυτο αισθανεται κυρια τωρα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
γιατι ρε φιλε κυρια την εκανα. Καλυτερα ειναι που την πηδαγανε και την κοροιδευανε για το σωμα της. Η που την γιουρτονανε και γελαγανε για τα κιλα της. Τα ξερει πολυ καλα αυτα και γιαυτο με εχει εκτιμήσει. Αναγκαζοτανε να περνει ακομα και τσιγγανους...
Η το ξυλο που ετρωγε γιατι δεν μπορουσε να αδυνατισει και δεν ειχε πελατες. Τα θυματε ολα αυτα γιαυτο αισθανεται κυρια τωρα
ελα ρε μορφη που εισαι εσυ
βρηκες καμια δουλεια ρε τυπε?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι δεν με ζητησε κανενας. υπαρχει ανεργια εκει εξω. Εχω βαλει μπροστα τι χοντρη .....τωρα βρικε και δευτερη δουλεια σαν καθαριστρια . Καθαριζει γραφεια το βραδυ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
οχι δεν με ζητησε κανενας. υπαρχει ανεργια εκει εξω. Εχω βαλει μπροστα τι χοντρη .....τωρα βρικε και δευτερη δουλεια σαν καθαριστρια . Καθαριζει γραφεια το βραδυ
το πρωι μπουρδελα και το βραδυ γραφεια ρε τυπε?
εσυ τι κανεις ολη μερα?
μετα δεν ειναι κουρασμενη η χοντρη?
εχει ορεξη για γαμησι?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ναι ρε παιδια ειναι ψοφια τωρα τελευταια αυτο εχω παρατηρησει. δεν εχει ορεξη ενω εγω αντιθετως εχω παντα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φίλος αντέχει.
bbwlover έχεις σκευτεί να γραφτείς σε ένα γυμναστήριο; Θα λύσεις το πρόβλημα της μέσης σου και θα είσαι πιο δυνατος για να ρίχνεις ξύλο.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
πηγα και εγω να δουλεψω αλλα με διωξανε ....για να πω την αληθεια εφυγα γιατι ηταν κουραστικα.
γκαρσονι ολη μερα ορθοστασια ......ζηταγε και προυπηρεσια αλλα και τουτο. Ενω η δικια μου εχει τα προσοντα. καθαριζει της βαζουν και κανενα χερι απο οτι εχω καταλαβει αλλα δεν με πειραζει τι να κανω....
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι και γυμναστιριο αυτο ειναι τρομερα κουραστικο....απα απα απα....κανω και κακο στη μεση
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
βλεπω τηλεόραση ...μετα κοιμαμε γιατι κουραζομαι. Πινω μπυρες τωρα το καλοκαιρι...μετα το βραδυ ερχεται η χοντρη και καθαριζει μαζευει τα κουτακια απο της μπυρες και οτι αλλο εχω αφησει. εγω επιβλέπω αν τα κανει καλα.
εχω και κατι φιλους και πινουμε κανενα καφε .....αυτα τι αλλο να κανω
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κοίτα, καλό θα ήταν να πας γυμναστήριο και θα δείς πόσο θα φτιάξει η μέση σου. Και εγώ είχα πρόβλημα αλλα τώρα είμαι τούρμπο και μπορώ να μαμάω συνέχεια χωρίς πόνους στην μέση και κράμπες στα πόδια. Ρώτα και τα κορίτσια στη Φυλής, αυτές ξέρουν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
βλεπω τηλεόραση ...μετα κοιμαμε γιατι κουραζομαι. Πινω μπυρες τωρα το καλοκαιρι...μετα το βραδυ ερχεται η χοντρη και καθαριζει μαζευει τα κουτακια απο της μπυρες και οτι αλλο εχω αφησει. εγω επιβλέπω αν τα κανει καλα.
εχω και κατι φιλους και πινουμε κανενα καφε .....αυτα τι αλλο να κανω
και δεν φοβασε μην στην γαμησουνε την χοντρη ρε?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ε ναι τη εχουν γαμισει αλλα την παρατανε παντα. Αλλα πιστευω πως αμα γινει κατι τωρα που εχω κτισει την σχεση μου σε νεα δεδομενα θα μου το πει. Εχει μετανοιωση και δεν προκετε να το κανει
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ε ναι τη εχουν γαμισει αλλα την παρατανε παντα. Αλλα πιστευω πως αμα γινει κατι τωρα που εχω κτισει την σχεση μου σε νεα δεδομενα θα μου το πει. Εχει μετανοιωση και δεν προκετε να το κανει
σε τι νεα δεδομενα ρε τυπε?
δηλαδη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom