Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
καλα αμα την ειχεσ παρει οταν δουλευε δεν πιανετε. Παντως να ξερετε πωσ πολλες που εξαφανιζονται απο την πιατσα συνηθως παντρευονται οπως η δικια μου
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καλα αμα την ειχεσ παρει οταν δουλευε δεν πιανετε. Παντως να ξερετε πωσ πολλες που εξαφανιζονται απο την πιατσα συνηθως παντρευονται οπως η δικια μου
το ξερω,2 φιλοι μου ειναι στους αρραβωνες αυτο τον καιρο,τυχεροι οπως εσυ
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν θελουν γιατι ειναι πολυ χοντρη .Αλλα οταν υπαρχουν πελατες καταλαβαινεις πιεζουν
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
απο την πορτα χωραει αλλα εχουμε προβλημα με τις πολυθρονες μερικες φορες οταν ειναι στενες
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παιδια δεν εμπιστευομαι κανεναν γιατι μας συνεβει το εξης περιστατικο. Πηγε να καθαρισει ενα ξενοδοχειο και της την πεσανε κατι αλητες, που ειχαν πληρωσει τους πρωιν νταβατζιδες.
4 ατομα τα πηρε η κακομυρα η δικια μου ....αναγκαστικε να τα παρει μαζι. Το προβλημα ηταν οτι κανανε πλακα μαζι της την κοροιδευανε και εγινε χαμος και μεγαλη φασαρια. Η δικια μου βγηκε εξω κλαιγοντας και με πηρε τηλεφωνο. Εγω δεν πηγα γιατι φοβηθηκα μη φαω κανενα ξυλο. Τελικα την πηρε καποιος απο αυτουσ με ενα ταξι και την πηγε καπου στην Λιοσιων. Απο οτι μου ειπαν εφαγε αγριο ξυλο απο τους πρωην. Γυρισε σπιτι χαλια. Ετσι μου κραταγε ενα καιρο μουτρα γιατι δεν πηγα να την βοηθησω. Την ειδαν σε αυτα τα χαλια και οι γειτονες και αρχησαν τα κουτσομπολια
εχουν γινει και αλλα γιαυτο προσπαθω να την προστατεψω
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
καλα ρε εσυ γιατι δεν κανεις τιποτα;
τι σοι συζυγος εισαι;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν πηγαμε στη αστυνομια ....τι να πουμε οτι ειναι επαγγελματιας θα μας κοροιδευαν. γιαυτο της εχω πει να προσεχει γιατι εγω εχω την μεση μου και δεν μπορω να εχω μπλεξηματα. Αμα ξανα μπλεξει θα φαει και απο μενα ξυλο για να προσεχει
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
πως δεν κανω με προβαλεις. την πηδηξα και εγω και την εδειρα παλι οταν γυρισε σπιτι για να βαλει μυαλο ....ετσι αρχισα να εχω το πανω χερι αλλιως αστα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
μην λες χαζα
αν αυτα που λες ειναι αληθεια και δεν πουλας τρελιτσα πανε στην αστυνομια
κανεις δεν θα σε χλευασει
ξεκολα
αντε με τους κωλονταβαδες
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
η χοντρη βεβαια εφαγε το ξυλο αυτη ειναι η γυναικα μου. η ουκρανεζα ειρθε μαζι μου γιατι την πληρωσα . Η χοντρη εχει υποχρεωσει να τρωει ξυλο απο τον αντρα της οποτε αυτος θελει.

είσαι θεός, είσαι μεγάλος, είσαι τιτάνιος!!!
Δεν υπάρχεις έτσι; Τα πιο σοφά λόγια που άκουσα ποτές!

παρόλα αυτα σου προτείνω για μια ακόμα φορά να μάθεις ινδικές πολεμικές τέχνες για την μέση σου αλλα και για να προστατευεις την κοπέλα σου, όπως πρέπει να κάνει ο στιβαρός άντρας.
Εγώ ξέρω αικίντο και μια φορά μου την έπεσε ο πρώην της πρώην μου με δύο φίλους του αλλα τους έκανα φονικές λαβές αλλα Στίβεν Σιγκαλ και στο τέλος τον ανάγκασα να χώσει την μούρη του στην λάσπη του δρόμου και να ζητήσει έλεος.  :tickedoff:

κάπως έτσι τους έδειρα. Είχα και κοτσίδα τότες:

 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
της λενε οτι ειναι ωραια και το πιστευει για να της ριξουν κανενα γρηγορο .Οταν την φτυνουν και την διωχνουν τοτε το καταλαβαινει
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
παιδια δεν εμπιστευομαι κανεναν γιατι μας συνεβει το εξης περιστατικο. Πηγε να καθαρισει ενα ξενοδοχειο και της την πεσανε κατι αλητες, που ειχαν πληρωσει τους πρωιν νταβατζιδες.
4 ατομα τα πηρε η κακομυρα η δικια μου ....αναγκαστικε να τα παρει μαζι. Το προβλημα ηταν οτι κανανε πλακα μαζι της την κοροιδευανε και εγινε χαμος και μεγαλη φασαρια. Η δικια μου βγηκε εξω κλαιγοντας και με πηρε τηλεφωνο. Εγω δεν πηγα γιατι φοβηθηκα μη φαω κανενα ξυλο. Τελικα την πηρε καποιος απο αυτουσ με ενα ταξι και την πηγε καπου στην Λιοσιων. Απο οτι μου ειπαν εφαγε αγριο ξυλο απο τους πρωην. Γυρισε σπιτι χαλια. Ετσι μου κραταγε ενα καιρο μουτρα γιατι δεν πηγα να την βοηθησω. Την ειδαν σε αυτα τα χαλια και οι γειτονες και αρχησαν τα κουτσομπολια
εχουν γινει και αλλα γιαυτο προσπαθω να την προστατεψω
και με το δικιο της!!!πες μας σε εμας το προβλημα και σε 10' θα ειμασταν λιοσιων με τα μηχανακια και θα γινοταν χαμος
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ασε μας ρε φιλε εχει υποληψη η χοντρη την την περασατε .....ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
o bbwlover που ειναι ρε παιδια;10 μερες εχει να δωσει σημεια ζωης,δεν πιστευω η χοντρη να του εκανε τιποτα σκηνικα
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
o bbwlover που ειναι ρε παιδια;10 μερες εχει να δωσει σημεια ζωης,δεν πιστευω η χοντρη να του εκανε τιποτα σκηνικα

Λες να τον πλάκωσε σε τίποτα βυζοσκάμπιλα και να τον έστειλε αδιάβαστο το χριστιανό? :think:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εδω ειμαι ρε παιδια αλλα ποναει πιο πολυ η μεση μου γιατι καθησε πανω μου η χοντρη γυμνη. Μου ειπε οτι θα περασει ετσι αλλα δυστυχως παει χειροτερα. δεν εκανε κρακ οπως κανει συνηθως οταν καθετε πανω μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom