Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
το ξαναλεω οι κοπελες αυτες γουσταρουν κανουν κοινωνικο λειτουργημα .
Ρε φιλε τι ειναι αυτα που λες?
1ο. Απο τη στιγμη που καποιος αμοιβεται για κατι παυει να ειναι κοιν. λειτουργημα!!!
2ο. Πηγαινε εσυ να δινεις 5-6 χιλιαρικα το μηνα σε μια κοπελα και αμα ξαναβγει στη δουλεια να με χεσεις!!!
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
εμενα οταν δεν εχω δεν μου παιρνουν λεφτα  , και πιστευω και σε αλλα παιδια , εσυ σαν κοπελλα δεν ξερεις!
 

mikro pontiki

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε τι ειναι αυτα που λες?
1ο. Απο τη στιγμη που καποιος αμοιβεται για κατι παυει να ειναι κοιν. λειτουργημα!!!
2ο. Πηγαινε εσυ να δινεις 5-6 χιλιαρικα το μηνα σε μια κοπελα και αμα ξαναβγει στη δουλεια να με χεσεις!!!
α ρεε..ειδες που ερχεσα στα λογια μου...το ιδιο ειπα κι εγω... :grin: :grin: :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
α ρεε..ειδες που ερχεσα στα λογια μου...το ιδιο ειπα κι εγω... :grin: :grin: :grin:
Καμια σχεση ποντικακι!!!
Πριν λεγαμε για τους πιθανους λογους που το κανει η καθε μια!!!
Τους οποιους σεβομαστε οπως σεβομαστε και αυτες αλλα και την ΚΟΙΝΟΝΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ(αλλα οχι λειτουργημα)που αποτελει η δουλεια τους!
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
για τα φραγκα το κανουν ολες.αν βρεθει καποιος να τους τα σκαει τελος η δουλεια αυτη....
 

mikro pontiki

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Καμια σχεση ποντικακι!!!
Πριν λεγαμε για τους πιθανους λογους που το κανει η καθε μια!!!
Τους οποιους σεβομαστε οπως σεβομαστε και αυτες αλλα και την ΚΟΙΝΟΝΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ(αλλα οχι λειτουργημα)που αποτελει η δουλεια τους!
μα βρε κουταλε πως ειναι δυνατον να ειναι κοινωνικη προσφορα αφου πληρωνονται...δεν γινεται αυτο..για να πεις οτι κανεις κοινωνικο λειτουργημα η καποια προσφορα στην κοινωνια δεν ειναι δυνατον να πληρωνεσαι γι αυτο...ειναι απλα δουλεια...ουτε κοινωνικο λειτουργημα ουτε κοινωνικη προσφορα...πληρωνονταιιιιι....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
για τα φραγκα το κανουν ολες.αν βρεθει καποιος να τους τα σκαει τελος η δουλεια αυτη....

Γιατί, ποιος θα δούλευε κανονικά αν του τα σκάγανε;
Φυσικά το κάνουν για τα λεφτά, δουλειά είναι κι αυτή.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
οχι εγω δε θα κανα αν ημουν αντρας με τιποτα...δεν μπορω να καταλαβω πως αντεχουν καποιοι και το κανουν.ειλικρινα το να ξερω οτι τη κοπελα μου την παιρνουν η εστω την αγγιζουν ποσα ατομα την ημερα θα τρελαινομουν.ειναι παρα πολυ δυσκολο και ψυχοφθορο...εδω μαθαινουν οτι τους κερατωνει η κοπελα τους και χαζευουν πως θα ναι αν το ξερεις ηδη οτι παει με αλλους..και αυτο οτι και καλα ειναι απλα μια δουλεια και τετοια κουλα δε μου λεει κατι...ειναι μια δουλεια στην οποια πουλας το κορμι σου για να περασει καλα ο αλλος....πως επιτρεπεις να υποβιβαζεις τον εαυτο σου και να τον χαραμιζεις ετσι???δεν καταλαβαινω...ειναι πολλα τα λεφτα?μονο αυτος θα ειναι ο λογος..εε τοτε τι να πω...πουλιεσαι για να εχεις ενα παντελονι παραπανω?χιλιες φορες να μην εχω να φαω που λεει ο λογος παρα να πουληθω......με ολο το σεβασμο προς τις κοπελες που κανουν αυτο το επαγγελμα


δεν είναι ακριβώς έτσι όπως τα λές. Σίγουρα τα λευτά είναι σημαντικός παράγωντας και ίσως ο πιο σημαντικός απο όλους. Μια κοπέλα που δεν την εξαναγκάζουν κυκλώματα να δουλέψει ως ιερόδουλη, σίγουρα πηγαίνει για το γρήγορο χρήμα. Απο 'κεί και ύστερα, οι σωστοί επαγγελματίες φαίνονται, αφου ο ρόλος της δεν είναι απλά να προσφέρει το κορμί της, αλλα να φορντίζει να περνάει ο εκάτστοτε πελάτης, μερικές όμορφες στιγμές στο δωμάτιο. Πίστεψε με είναι πολλοί που αναζητούν μια γυναικία συντροφιά πέρα απο το σεξ, και αυτό δεν το καταλαβαίνουν όλες οι πουτάνες. Άλλωστε μην ξεχνάς οτι οι πόρνες είναι αναπόσπαστο κομμάτι της κάθε κοινωνίας, άσχετα αν οι συντηριτικές κοινωνίες θέλουν να τις έχουν θαμμένες. Τώρα αν είναι ψυχοφθόρο; Εγώ πιστευω οτι είναι, αλλα δεν μπορώ να πω με σιγουριά αφού ανοίκω στην κατηγορία των πελατών. Όμως στο χέρι της καθεμίας είναι να το κάνει λιγότερο δύσκολο, αποκτόντας σταθερή και καλή πελατεία.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.074
Like
28.919
Πόντοι
5.956
και για να ολοκληρωσω τα παραπανω ,υπαρχουν και καποιες που το γουσταρουν τοσο πολυ που θα το εκαναν ακομη και αν ηταν παμπλουτες
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Η γυναικα μου ηταν επαγγελματιας και μολισ παντρευτηκαμε σταματισε βεβαια. Εγω δεν ειχα και ιδιαιτερα λεφτα. Ειμουνα τακτικος πελατης
Ειναι αληθεια ομως οτι θελει ποικιλια αλλα δεν βρισκει αυτο ειναι αλλη ιστορια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Η γυναικα μου ηταν επαγγελματιας και μολισ παντρευτηκαμε σταματισε βεβαια. Εγω δεν ειχα και ιδιαιτερα λεφτα. Ειμουνα τακτικος πελατης
Ειναι αληθεια ομως οτι θελει ποικιλια αλλα δεν βρισκει αυτο ειναι αλλη ιστορια
δεν της κανει ο αλβανος?
τον βαρεθηκε?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ενταξι ρε φιλε ο αλβανος δεν ειναι μονιμη κατασταση. Δεν μπορω να την ελεξω και απολυτα.
εγω ειμαι ο αντρας της και εχω το πανω χερι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παντα σε μενα θα γυρναει ....που να παει στα μπουρδελα παλι δεν την περνει πια λογο κιλων ...
εχω το κεφαλι μου ησιχο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ενταξι ρε φιλε ο αλβανος δεν ειναι μονιμη κατασταση. Δεν μπορω να την ελεξω και απολυτα.
εγω ειμαι ο αντρας της και εχω το πανω χερι
ποιο πανω χερι δικε μου αφου τις τρως απτην χοντρη ρε :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
παντα σε μενα θα γυρναει ....που να παει στα μπουρδελα παλι δεν την περνει πια λογο κιλων ...
εχω το κεφαλι μου ησιχο
τοχει ψαξει να παει δηλαδη και εφαγε ακυρο? :think:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
σιγα ρε φιλε δυο φορες ετυχε...και αυτο γιατι ειναι πολυ σωματωδης....και εγω αδυνατος.
σε ολα τα ζευγαρια συμβαινουν αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom