Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.957
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα μάγκες!!!!

Είμαι νέο μέλος. Συγχαρητήρια κατ' αρχάς στους ιδεολόγους και κατασκευαστές αυτού του site. Δυνατή προσπάθεια!
Εγώ είχα σχέση με στριπτιτζού για περίπου 1 χρόνο. Όχι Ελληνίδα. Μπορώ να πώ οτι πέρασα έναν απιστευτα ερωτικό διάστημα μαζί της και σας αναφέρω το εξής: ΔΥΣΚΟΛΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΡΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!!!!

Δυστυχώς.... :'(

Πάντως εγώ είμαι θετικός για σχέση με στριπτιτζού. Πολλές απο αυτές είναι πολύ καλα παιδιά. Αρκει όμως να μην μπλέξεις.
ανευ σχολιου η μαλακια σου φιλε.
 

mikro pontiki

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
ειλικρινα πειτε...

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
ας το συνενώσει κάποιος με κάποιο παλιότερο θέμα... :helpplea:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
χαμστερ αλλαξε τον τιτλο σε μικρα (μην μου πεις οτι σου κανω παρατηρηση παλι *P ειναι γιατι απαγορευεται απ τους κανονες το πολυ κεφαλαιο)

παντως υπαρχει αντιστοιχο θεμα... νομιζω σε ολες τις βερσιον
θα τα φτιαχνατε με στριπερ? θα τα φτιαχνατε με ιεροδουλες? τα εχετε φτιαξει? περιπου ετσι  :tooth:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
παντως υπαρχει αντιστοιχο θεμα... νομιζω σε ολες τις βερσιον
θα τα φτιαχνατε με στριπερ? θα τα φτιαχνατε με ιεροδουλες? τα εχετε φτιαξει? περιπου ετσι  :tooth:

με σιτιτουρίστρια, μασεζ, call girl  :grin:
μέχρι και για πρόταση γάμου έχουμε  :P
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Δεν παίζει!Μην τρελαθούμε κιόλας!Βασικά δεν θα χα πρόβλημα να κάνω παρέα με ιερόδουλη αν ήταν εντάξει ατομο μιας και χωρίς πλάκα αυτές έχουν ακούσει και δεί τα πάντα και έχουν γνώμη για πολλά.Σχέση δεν θα κανα,αφού πρώτα και πιο βασικό από όλα δε γουστάρω η κοπέλα μου να πηγαίνει και με άλλους και να μαι εν γνώση μου κερατάς.Έπειτα κάτα πάσα περίπτωση καμία που κάνει αυτή τη δουλειά και είναι με κάποιον δεν την ενδιαφέρει πραγματικά γιατί αν "την πατήσουν" με κάποιον σταματάνε τη δουλειά αυτή και πάνε για άλλα.Άσε που πολλές τέτοιες έχουν πάρε δώσε με υπόκοσμο και δεν ξέρεις που μπορεί να μπλέξεις.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
να πω κ εδω?

θεωρω οτι χρειαζονται μεγαλες αντοχες, αν ειναι να κανεις σχεση σχεση οχι απλα να κανουμε αλματα  κ εκτος  κοκκινου σπιτιου. οποτε αν ημουν ανδρας θα εκανα μονο αν ηθελε η αλλη ν αφησει τη δουλεια αυτη. αλλιως οχι γιατι εστω κ αν πιστευα οτι θα ημουν κουλ με το θεμα, σε καποια φαση θα με χαλαγε κ αυτο θα το εβγαζα κ προς εκεινη κ ολα θα γινονταν σαλατα.
 

Black Stallion

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
να πω κ εδω?

θεωρω οτι χρειαζονται μεγαλες αντοχες, αν ειναι να κανεις σχεση σχεση οχι απλα να κανουμε αλματα  κ εκτος  κοκκινου σπιτιου. οποτε αν ημουν ανδρας θα εκανα μονο αν ηθελε η αλλη ν αφησει τη δουλεια αυτη. αλλιως οχι γιατι εστω κ αν πιστευα οτι θα ημουν κουλ με το θεμα, σε καποια φαση θα με χαλαγε κ αυτο θα το εβγαζα κ προς εκεινη κ ολα θα γινονταν σαλατα.
δεν κατάλαβα τίποτα.
Το ξαναλές στα Ελληνικά?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ξαναδιαβασε το
εγω το βρισκω παρα πολυ ξεκαθαρο
αλλιως θ απαντησω μονο σε συγκεκριμενες ερωτησεις δνε μπορω να ξαναγραφω τα ιδια *P *P *P
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
να πω κ εδω?

θεωρω οτι χρειαζονται μεγαλες αντοχες, αν ειναι να κανεις σχεση σχεση οχι απλα να κανουμε αλματα  κ εκτος  κοκκινου σπιτιου. οποτε αν ημουν ανδρας θα εκανα μονο αν ηθελε η αλλη ν αφησει τη δουλεια αυτη. αλλιως οχι γιατι εστω κ αν πιστευα οτι θα ημουν κουλ με το θεμα, σε καποια φαση θα με χαλαγε κ αυτο θα το εβγαζα κ προς εκεινη κ ολα θα γινονταν σαλατα.
Σωστή η Bite! Ακριβώς έτσι συμβαίνει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom