Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Για προφανη λογο, πες οτι ειστε εξω για καφε και σας πετυχαινει ενας φιλος σου που τυχαινει να την εχει παρει στο μπουρδελο που δουλευει, ε τι του λες? να σου γνωρισω την κοπελα μου τη πουτανα?  :S
Σκέψου όμως να του συστήνεις τη γυναίκα σου (που δεν είναι πουτάνα ) και να την έχει πηδήξει παλιότερα ή και πρόσφατα ?!!!
Δηλαδή αμα η γκομενίτσα σου είναι πουτάνα εργαζόμενη δεν είσαι κερατάς ενώ αμα είναι πουτάνα σκέτη (που οι περισσότερες είναι) τότε είσαι !  
¨Η αλλιώς ,....στη μία περίπτωση είσαι εθελοντής κερατάς και την αλλη κερατάς original !
XA XA XA XA !
Με απλά λόγια οι άνθρωποι παίζουν ρόλο και όχι τα επαγγέλματα !
 

Επισκέπτης
Για προφανη λογο, πες οτι ειστε εξω για καφε και σας πετυχαινει ενας φιλος σου που τυχαινει να την εχει παρει στο μπουρδελο που δουλευει, ε τι του λες? να σου γνωρισω την κοπελα μου τη πουτανα?  :S
Ναι ρε κομπλεξαρα αυτο του λες !!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Για προφανη λογο, πες οτι ειστε εξω για καφε και σας πετυχαινει ενας φιλος σου που τυχαινει να την εχει παρει στο μπουρδελο που δουλευει, ε τι του λες? να σου γνωρισω την κοπελα μου τη πουτανα?  :S
Γιατι  η δικια του τι ειναι παρθενα??? :2funny:
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Ενταξει ρε παιδια! Ρωτησε ο αλλος γιατι αγχος και ειπα μια σκεψη που μου ηρθε!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
leon 23  τι γίνεται ρε συ ?
Ακόμη γράφεις ?
Τους έβαλες στη πρίζα όλους και συ ακόμη γράφεις ?
για πε !
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
εσυ με τι απο ολα εχεις κανει,για πε... :rolleyes:

εμενα ηταν και τα 2. Παντος καλη ψυχη η κοπελα αλλα απο τρελα και ψυχολογικα αλλο τιποτα. Πιστευω Λογω δουλειας.Επισης η δουλεια της ειχε αφησει πολλα αποθυμενα και κομπλεξ. Ενω το εγραψα αποφασισα να μην το δημοσιευσω για λογους ηθικης. Παντος μπορω να πω οτι μου φερθηκε πολυ καλητερα απο ολες τις προηγουμενες και επισης περασα ζωη και κοτα τους τελευτεους 8 μηνες.

Παντος δεν μασαγα να κυκλοφορω μαζι της ουτε ντρεπομουνα.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
Την γνωρισα τελειος τυχαια στο δρομο και εξελιχθηκε η ιστορια πολυ ομορφο. Τοτε που την γνωρισα τα ειχα και με μια αλλη ξενερωτη ελληνιδα και μολις εκανα σεξ μαζι της την ελληνιδα ουτε που την ξαναπειρα τηλεψωνο.

Σε καποια φαση στην αρχη της σχεσης αρχισα να εχω αμφιβολιες και ελεγα να την κοψω αλλα αφου το σκεφτηκα καλα ειπα να το ζησω. Εξαλου αισθανομουνα πολυ τυχερος η γκομενα ηταν φουλ εξτρα... Επισης μου αρεσε που συζηταγαμε για το παρελθον της και μου ανοιξε την ψυχη της.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
και οσο να ναι με καβλωνε η πουτανα που παλια εκανε αυτη την δουλεια...
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Ρε παιδια εσεις που εχετε κανει σχεση με επαγγελματια δε τρελενεστε με τη σκεψη οτι η κοπελα σας κανει σεξ και "γλυφει" τοσους αντρες καθε μερα?
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
θα σας παραπεμψω στο blog του Vitsi να διαβασετε το τελαιυτεο αρθρο του.

εκει θα καταλαβετε τον μονο τροπο που μπορεις να εχεις σχεση με επαγγελματια
 

Inalterabile

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες!!!!

Είμαι νέο μέλος. Συγχαρητήρια κατ' αρχάς στους ιδεολόγους και κατασκευαστές αυτού του site. Δυνατή προσπάθεια!
Εγώ είχα σχέση με στριπτιτζού για περίπου 1 χρόνο. Όχι Ελληνίδα. Μπορώ να πώ οτι πέρασα έναν απιστευτα ερωτικό διάστημα μαζί της και σας αναφέρω το εξής: ΔΥΣΚΟΛΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΡΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!!!!

Δυστυχώς.... :'(

Πάντως εγώ είμαι θετικός για σχέση με στριπτιτζού. Πολλές απο αυτές είναι πολύ καλα παιδιά. Αρκει όμως να μην μπλέξεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom