Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ναι ειναι αληθεια μου αρεσει χοντρη. αλλα εχω προβλημα στο δρομο. μας κοιτανε,
μονον αυτο με πειραζει ...αλλα τι να κανουμε
μηπως την κοιτανε επειδη την γουσταρουνε ρε τυπε?
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
α μια χαρα εισαι ρε μεγαλε... δουλευει το κοριτσι, ενω εσυ την αρραζεις στο καναπε και γαμιεται και τσαμπα με σενα... αλλα τι να πω... αυτη ειναι χαζη... >:(
ετσι ετσι :thumbsup:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
σιγα ρε φιλε δυο φορες ετυχε...και αυτο γιατι ειναι πολυ σωματωδης....και εγω αδυνατος.
σε ολα τα ζευγαρια συμβαινουν αυτα
τι σε κοπανησε η χοντρη;ασχημα φιλε μου η απλα μερικες ψιλες;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τι σε κοπανησε η χοντρη;ασχημα φιλε μου η απλα μερικες ψιλες;
τις ειχε αρπαξει γιατι η χοντρη ηθελε γαμησι και δεν του εκανε κουκου του τυπου
ετσι ειχε πει
:2funny: :2funny:
και μετα η χοντρη βρηκε τον αλβανο
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Φιλαράκο πρέπει να είσαι πολύ στα παπάρια σου τύπος! Εντάξει, δεν εξετάζω το ενδεχόμενο να μας δουλεύεις όλους εδώ μέσα, πάντως ο τρόπος που μιλάς είναι πολύ σταρχιδιστικός και γουστάρω!

Τώρα ΟΚ, ο καθένας έχει την προσωπική του ηθική και πράττει ανάλογα, δεν έχει σημασία αν διαφωνώ ή συμφωνώ μαζί σου. Σπάνια βρίσκει κανένας τέτοιους ανθρώπους σαν και σένα.

Αν ήταν έτσι πολύς κόσμος, ούτε πόλεμοι θα γίνονταν, ούτε θα τρωγόμασταν μεταξύ μας, χειρότερα από σκυλιά.

Ξαναλέω λοιπόν, πως μπορεί να διαφωνώ μαζί σου και να το παίζω καθωσπρέπει και ηθικός, όμως όλες οι ακρότητες της ανθρώπινης φάρας από κάτι ρεμάλια σαν και τους ηθικούς ξεκινάνε. Εσύ είσαι ωραίος.

Respect. Κάτω οι πόλεμοι και ζήτω οι σταρχιδιστές.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τις ειχε αρπαξει γιατι η χοντρη ηθελε γαμησι και δεν του εκανε κουκου του τυπου
ετσι ειχε πει
:2funny: :2funny:
και μετα η χοντρη βρηκε τον αλβανο
σοβαρα; εγω ειμαι μαζι του,δεν μας φωναζε να τα κανουμε ολα γης μαδιαμ για τον φιλο!!!ακου να του ριξει ξυλο και να παει με αλβανο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
σοβαρα; εγω ειμαι μαζι του,δεν μας φωναζε να τα κανουμε ολα γης μαδιαμ για τον φιλο!!!ακου να του ριξει ξυλο και να παει με αλβανο
ετσι ειχε πει η μορφη
τον αλβανο της τον βρηκε αυτος ρε
για να μην τον δειρει ξανα
:2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
απαιχτος ο φιλος!!!!διαβαζω τα μηνυματα του ολα και μου εχει φυγει η ψυχη!!!!!!!!!!!!ειναι δικος μας,τελος
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
οχι ρε c οι αλβανοι δεν βαφαν το σπιτι και καυλωσαν με το κοριτσι;ετσι δεν λεει;
το σπιτι το βαφει η χοντρη αφου εκτελει και χρεη μπογιατζη γιατι του τυπου του ποναει η μεση
:2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
το σπιτι το βαφει η χοντρη αφου εκτελει και χρεη μπογιατζη γιατι του τυπου του ποναει η μεση
:2funny:
και οι αλβανοι απο που εσκασαν; βλεπαν αν δουλευει καλα την μπατανοβουρτσα η χοντρη;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
και οι αλβανοι απο που εσκασαν; βλεπαν αν δουλευει καλα την μπατανοβουρτσα η χοντρη;
τον αλβανο της το βρηκε ο αρχοντας
γιατι τον ειχε δειρει που δεν μπορουσε να την γαμησει
και για να μην τον ξαναδειρει της τον βρηκε αυτος
αλλα η χοντρη μετα τον βαρεθηκε και θελει και αλλους
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καλα ο φιλος ειναι απαιχτος!!ειναι ο ανθρωπος μου!!!!κλεινουν τωρα τα ματια μου αλλα αυριο θα τα διαβασω ολα τα μηνυματα του!!!!!!!!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
καλα ρε παιδια δεν σας εχει τυχει να μην σας σηκωθει. παντως η μεση μου ακομα με ποναει. Ο γιατρος που πηγα μου ειπε ξ ε κ ο υ ρ α σ η. Πηρα και την χοντρη μαζι μου για να τα ακουει.
Η δουλια κουραζει την μεση. Της το λεω της γυναικας μου αλλα αυτη ο γκρηνιαζει. δεν με καταλαβαινει οπως εγω. Κυρα μου εμενα δεν μου σηκωθηκε και σε πασαρα στον Αλβανο....ντομπρα αντρικια πραμματα. Εμενα ποναει η μεση μου και δεν μπορω να δουλεψε δειξε και εσυ λιγο κατανοηση.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
καλα ρε παιδια δεν σας εχει τυχει να μην σας σηκωθει. παντως η μεση μου ακομα με ποναει. Ο γιατρος που πηγα μου ειπε ξ ε κ ο υ ρ α σ η. Πηρα και την χοντρη μαζι μου για να τα ακουει.
Η δουλια κουραζει την μεση. Της το λεω της γυναικας μου αλλα αυτη ο γκρηνιαζει. δεν με καταλαβαινει οπως εγω. Κυρα μου εμενα δεν μου σηκωθηκε και σε πασαρα στον Αλβανο....ντομπρα αντρικια πραμματα. Εμενα ποναει η μεση μου και δεν μπορω να δουλεψε δειξε και εσυ λιγο κατανοηση.
bowing-036.gif
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
καμμια κατανοηση δεν εχουν οι γυναικες. χτες την πειρα απο τον κωλο και εκανε σαν τρελλη απο ηδονη ......φωναζε σαν να την σφαζανε..  και σημερα η κυρια μου ειπε να παω να δουλεψω
ετσι στην ψυχρα. με ποναει ολο μου το ειναι οταν μου λενε να παω να δουλεψω. Πες μωρη με ωραιο τροπο... να το καταπιω πιο ευκολο. τι να πεις ρε γαμοτο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
καμμια κατανοηση δεν εχουν οι γυναικες. χτες την πειρα απο τον κωλο και εκανε σαν τρελλη απο ηδονη ......φωναζε σαν να την σφαζανε..   και σημερα η κυρια μου ειπε να παω να δουλεψω
ετσι στην ψυχρα. με ποναει ολο μου το ειναι οταν μου λενε να παω να δουλεψω. Πες μωρη με ωραιο τροπο... να το καταπιω πιο ευκολο. τι να πεις ρε γαμοτο.
καμια φαπα εφαγες τυπε? :2funny:
θα πας τελικα για δουλεια?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
την κοροιδευανε οταν ηταν πουτανα γιατι ηταν χοντρη.Μεχρι και γιαουρτια ειχε φαει στην μαπα απο κατι νεαρους. Την εκανα κυρια και τωρα μου λεει να παω να δουλεψω αλλιως θα την κανει με τον Αλβανο. τελος παντων πρεπει να αλλαξω τακτικη. Καμμια συμβουλη εχει κανενας να μου πει
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
την κοροιδευανε οταν ηταν πουτανα γιατι ηταν χοντρη.Μεχρι και γιαουρτια ειχε φαει στην μαπα απο κατι νεαρους. Την εκανα κυρια και τωρα μου λεει να παω να δουλεψω αλλιως θα την κανει με τον Αλβανο. τελος παντων πρεπει να αλλαξω τακτικη. Καμμια συμβουλη εχει κανενας να μου πει
με πετσα ηταν το γιαουρτι? :2funny:
ο αλβανος δουλευει ρε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom