Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ξερω τι κανω θα το παιξω δηθεν μαζοχιστικη κατασταση ...λουριδες και ετσι και θα της κανω τον τεραστιο κωλο της κοκκινο. Σημερα το βραδυ ...
Ασε να δουμε τι λεφτα θα φερει σπιτι ειμαι περιεργος..δεν υπαρχουν και μπυρες στο ψυγειο και το εχω ριξει στο ουζο.
 

Επισκέπτης
την κοροιδευανε οταν ηταν πουτανα γιατι ηταν χοντρη.Μεχρι και γιαουρτια ειχε φαει στην μαπα απο κατι νεαρους. Την εκανα κυρια και τωρα μου λεει να παω να δουλεψω αλλιως θα την κανει με τον Αλβανο. τελος παντων πρεπει να αλλαξω τακτικη. Καμμια συμβουλη εχει κανενας να μου πει

Όχι και να πας να δουλέψεις ρε φιλαράκι! Αλβανός είσαι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ξερω τι κανω θα το παιξω δηθεν μαζοχιστικη κατασταση ...λουριδες και ετσι και θα της κανω τον τεραστιο κωλο της κοκκινο. Σημερα το βραδυ ...
Ασε να δουμε τι λεφτα θα φερει σπιτι ειμαι περιεργος..δεν υπαρχουν και μπυρες στο ψυγειο και το εχω ριξει στο ουζο.
δεν λεει να την βγεις ετσι στην χοντρη
θαχεις μπλεξιματα μεγαλε
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
κοιτα εχω κολπο. θα πετυχει . εχω μια λουριδα ασε να παει . Της αρεσει καμμια φορα να την δερνω στο κωλο καυλωνςι αλλα αυτη την φορα θα φτασω στα ακρα. χα χα χα
ενταξι μπορει να φαω και μερικες αλλα παντα ο ογκος υπερτερη τι να κανουμε νομος της φυσης
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
σαν κατι ζευγαρια που βλεπαμε παλιααααα
στον μικρουτσικο...



τι ωραιες εποχες..... :bounce-glasses: :tooth:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ξερει τι ξυλο ετρωγε οταν ηταν πουτανα απο εναν μαλακα νταβατζι που ειχε. και ο αλβανος κατι τετιο νομιζω οτι ειναι. Εγω την παντρευτικα κανονικα με παπα και κουμπαρο. Η μανα μου δεν ηθελε αλλα δεν της περασε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ξερει τι ξυλο ετρωγε οταν ηταν πουτανα απο εναν μαλακα νταβατζι που ειχε. και ο αλβανος κατι τετιο νομιζω οτι ειναι. Εγω την παντρευτικα κανονικα με παπα και κουμπαρο. Η μανα μου δεν ηθελε αλλα δεν της περασε.
και πως εκατσε ρε τυπε τωρα τις φαπες να τις τρως εσυ :think:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ειχα φασαριες οταν μαθανε το επαγγελμα της. Η δικη της ουτε που θελουν να την ξερουν.
Στην αρχη ο νταβατζι της ηθελε και λεφτα απο πανω. Τα πειρα απο την μανα μου και του τα εδωσα για να μας αφησει ησυχουσ.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
φωναξε μας ρε αρχηγε αν δεις ζορια να ορμησουμε ολοι μαζι για συμπαρασραση
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ειχα φασαριες οταν μαθανε το επαγγελμα της. Η δικη της ουτε που θελουν να την ξερουν.
Στην αρχη ο νταβατζι της ηθελε και λεφτα απο πανω. Τα πειρα απο την μανα μου και του τα εδωσα για να μας αφησει ησυχουσ.
τι δουλειες εχει κανει η χοντρη ρε?
εκτος απο πουτανα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Ενταξι ρε παιδια 2 φορες εγινε μην το κανετε θεμα. Ο κυριος που λετε αυτος ηθελε συνεχεια λεφτα και γιαυτο αναγκαστηκα να του την δανισω για ενα μηνα. Δεν του εφερνε λεφτα ομως και την εφερε πισω. Ειχε χοντρινει πιο πολυ μετα τον γαμο.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καμμια κατανοηση δεν εχουν οι γυναικες. χτες την πειρα απο τον κωλο και εκανε σαν τρελλη απο ηδονη ......φωναζε σαν να την σφαζανε..   και σημερα η κυρια μου ειπε να παω να δουλεψω
ετσι στην ψυχρα. με ποναει ολο μου το ειναι οταν μου λενε να παω να δουλεψω. Πες μωρη με ωραιο τροπο... να το καταπιω πιο ευκολο. τι να πεις ρε γαμοτο.
με το που σου ειπε για δουλεια επρεπε να την ξαναγαμησεις δυνατα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
καθαριστρια κυριως, εργατρια, μεταφορες... τα παντα. Ειναι καλη σε ολα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Ενταξι ρε παιδια 2 φορες εγινε μην το κανετε θεμα. Ο κυριος που λετε αυτος ηθελε συνεχεια λεφτα και γιαυτο αναγκαστηκα να του την δανισω για ενα μηνα. Δεν του εφερνε λεφτα ομως και την εφερε πισω. Ειχε χοντρινει πιο πολυ μετα τον γαμο.
:2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ενταξι ρε παιδια 2 φορες εγινε μην το κανετε θεμα. Ο κυριος που λετε αυτος ηθελε συνεχεια λεφτα και γιαυτο αναγκαστηκα να του την δανισω για ενα μηνα. Δεν του εφερνε λεφτα ομως και την εφερε πισω. Ειχε χοντρινει πιο πολυ μετα τον γαμο.
απλα το λεμε να μην ξαναγινει!!εγω και ο φιλος μου ο απολυτος ειμαστε μαζι σου!!!σφυρα μας και εχουμε σκασει αμεσως
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παντος ειναι πυραυλος στο κρεβατι . ουρλιαζει απο ηδονη ..το αλλο πραμα.
σπασαμε ενα κρεβατι να φαντστιτε.Λογο βαρους βεβαια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom